Dodaj do ulubionych

Dzisiejsza akcja ze szczepieniami

01.04.21, 17:27
Podsumowałbym, ale nie mam kulturalnych słów.

BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Dzisiejsza akcja ze szczepieniami 01.04.21, 18:11
      stephen_s napisał:

> Podsumowałbym, ale nie mam kulturalnych słów.
      >
      > BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP!!!!!!!
      > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Polska w ruinie", czyli PiS zrealizowal swoj program wyborczy.

• jureek Re: Dzisiejsza akcja ze szczepieniami 03.04.21, 10:59
      Chciałbym Was poinformować, że w moim prywatnym meczu szczepieniowym Polska kontra Niemcy wygrała Polska. W Niemczech zarejestrowałem się na szczepienie na początku marca (byłem uprawniony jeszcze nie z racji wieku, lecz z powodu choroby) i do tej pory nie dostałem jeszcze terminu szczepienia, tylko po dwóch tygodniach maila podtrzymującego na duchu, że o mnie nie zapomnieli, ale terminu jeszcze nie ma. W Polsce natomiast zarejestrowałem się we wtorek 23.03 zaraz po północy, gdy tylko przyszedł czas na mój rocznik, i dostałem termin na 15 kwietnia we wsi oddalonej około 20 km od mojej. Dokładnie tydzień później 30 marca dostałem sms, że mój termin się przesunął i mogę się zaszczepić już teraz i że zamiast astry będzie biontech. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, zadzwonili do mnie z przychodni z podaniem godziny, przyjechałem punktualnie i nie musiałem w ogóle czekać, wypełnienie kwestionariusza, zbadanie przez lekarza, ukłucie tak cienką igłą, że wcale nie poczułem, odczekanie kwadransa na wypadek reakcji alergicznej i do domu. Fajny prezent na święta zrobiło mi polskie państwo :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka