Dodaj do ulubionych

1000 letnia Polska przestanie istniec bez LGBT:-)

24.06.21, 13:07
wiadomosci.gazeta.pl/o_nas/7,174552,27217237,bez-lgbt-nie-ma-po-ski.html
Czy oni sobie nie zdaja sprawy z tego, ze tak nachalna propaganda przynosi odwrotne do zamierzonych skutki?
Obserwuj wątek
    • jureek Re: 1000 letnia Polska przestanie istniec bez LGB 24.06.21, 13:37
      Masz rację. To jest pinkwashing i nic więcej. Do marszów równości też już coraz bardziej wtrącają się sponsorzy z wielkich międzynarodowych koncernów i np. zabraniają tęczowym aktywistom politycznego angażowania się. Kilku naszych razemków musiało przez to zawiesić członkostwo w partii. Do tej pory chętnie pomagałem organizatorom, dwa razy byłem w służbie porządkowej, ale jak teraz będę musiał jako porządkowy założyć jakąś kamizelkę z logo "Sprite", czy innego sponsora, to niech się wypchają.
      • astra18 Re: 1000 letnia Polska przestanie istniec bez LGB 24.06.21, 14:37
        jureek napisał:

> Masz rację. To jest pinkwashing i nic więcej. Do marszów równości też już coraz
        > bardziej wtrącają się sponsorzy z wielkich międzynarodowych koncernów i np. za
        > braniają tęczowym aktywistom politycznego angażowania się.

To jest przykład dziecięcej naiwności.
        Dopiero TERAZ się ocknąłeś i reszta twoich razemków. No nie rozczulaj mnie :)
        Przecież od dawna to jest biznes, w wielu przypadkach styl życia, dostęp do pewnych środowisk, ideologia a na końcu człowiek.

Kilku naszych razemk
        > ów musiało przez to zawiesić członkostwo w partii.

A niektórzy zostali wywaleni za nie uleganie szajbie językowej:

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-07/sad-kolezenski-lewicy-razem-wykluczyl-z-partii-dzialaczke-oskarzana-o-transfobie/

Kurde, "osoba z macicą...."

• maria421 Re: 1000 letnia Polska przestanie istniec bez LGB 24.06.21, 15:43
        Jureek, "pinkwashing" czy "tokenismus" uwazam za terminy , ktorymi mniejszosci (czy to rasowe, czy LGBT) okreslaja kto i w jakiej sytuacji moze je promowac, tak wiec sa to terminy zupelnie nic nie mowiace i o niczym nie swiadczace, a potrzebne po to, zeby te mniejszosci nadal mialy powod do narzekania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka