Dodaj do ulubionych

Wychodzimy z UE

09.09.21, 08:18
A jednak będziemy pracować za miskę ryżu.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27548740,terlecki-nie-wyklucza-polexitu-brytyjczycy-odwrocili-sie-i.html#s=BoxOpImg1
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Wychodzimy z UE 09.09.21, 10:14
      wkkr napisał:

> A jednak będziemy pracować za miskę ryżu.
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27548740,terlecki-nie-wyklucza-polexitu-brytyjczycy-odwrocili-sie-i.html#s=BoxOpImg1

Jesli kuchennymi drzwiami niektóre państwa Unii - szczególnie Francja i Niemcy, wbrew odrzuconemu projektowi Konstytucji Europy, będą chciały wprowadzić jednak federalizację i Europę dwóch prędkości, to co to będzie miało wspólnego z tą Unią, z którą podpisywaliśmy porozumienie? Z zapisami w traktatach, itp

• wkkr Re: Wychodzimy z UE 09.09.21, 11:19
        Wiesz co, ja mam to w dupie.
        Ja wolę być w federacji europejskiej i zarabiać na poziomie europejskim, niż być poza federacja i pracować za miskę ryżu dla Morawieckiego.
        Wole również być wolnym człowiekiem w federacji europejskiej niż być zniewolonym przez Kaczyńskiego poza federacją.
        • astra18 Re: Wychodzimy z UE 09.09.21, 11:31

wkkr napisał:

> Wiesz co, ja mam to w dupie.

A ja nie.
          Nie taka była umowa w 2004, a do Traktatu Lizbońskiego dopisano Protokół Brytyjski.

> Ja wolę być w federacji europejskiej i zarabiać na poziomie europejskim, niż by
          > ć poza federacja i pracować za miskę ryżu dla Morawieckiego.

Takie lanie wody to teraz ja mam w d...
          Ja nie życzę sobie federalizacji Unii, i dyktatu dwóch państw.

> Wole również być wolnym człowiekiem w federacji europejskiej niż być zniewolony
          > m przez Kaczyńskiego poza federacją.

Jasne, strasznie zniewolony jesteś.
          Te wpisy twoje to powinny się znaleźć w wątku :"zajob i szajba".
          Zero konkretów tylko woda z mułem w hasłach.
          >
      • maria421 Re: Wychodzimy z UE 14.09.21, 16:57
        No, ale nie możemy dać się zapędzić w coś, co ograniczy naszą wolność i nasz rozwój - dodał Terlecki,

Panie Terlecki, pan sie przejedzie na Ukraine i porowna jak wyglada rozwoj Polski , czlonka UE i rozwoj Ukrainy.
    • zbyfauch Re: Wychodzimy z UE 09.09.21, 14:53
      Noszę się z poważnym zamiarem powrotu na Najjaśniesze Ojczyzny Umiłowanej Łono, na emeryturze. Gdyby jednak zakompleksieni fetyszyści zaścianka Umiłowaną z UE wyprowadzili, chyba zrezygnowałbym.
      To nie jest oczywiście groźba. Bo wobec kogo? :)
    • maria421 Re: Wychodzimy z UE 18.09.21, 14:49
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27585197,donald-tusk-na-konwencji-po-w-plonsku.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&do_t=16&do_g=5&do_s=B&s=BoxNewsMT

Kaczynski mialby robic to, co Tusk proponuje? Kaczynski predzej sie wlasna zolcia zadlawi.
      • astra18 Re: Wychodzimy z UE 18.09.21, 15:27
        maria421 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27585197,donald-tusk-na-konwencji-po-w-plonsku.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&do_t=16&do_g=5&do_s=B&s=BoxNewsMT
        >
        > Kaczynski mialby robic to, co Tusk proponuje? Kaczynski predzej sie wlasna zolc
        > ia zadlawi.

Wydrukuj sobie ten tekst i powies nad łóżkiem.

• astra18 Re: Wychodzimy z UE 19.09.21, 20:27
            maria421 napisała:

> astra18 napisał:
            >
            > > Wydrukuj sobie ten tekst i powies nad łóżkiem.
            >
            > Dziekuje za rade i prosze o komentarz odnosnie propozycji Tuska dotyczacej zap
            > isu w konstytucji.

Chyba go pogięło.
            Wpisywać do konstytucji sojusz z jakąkolwiek międzynarodowa organizacja to dramat.
            >
            • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:40
              astra18 napisał:

> Chyba go pogięło.
              > Wpisywać do konstytucji sojusz z jakąkolwiek międzynarodowa organizacja to dram
              > at.

Jestes niedoinformowana!

Tusk mowil o konstytucyjnym zapisie koniecznosci 2/3 glosow w Sejmie
              businessinsider.com.pl/polityka/tusk-chce-zapisu-by-do-wyjscia-z-ue-potrzebna-byla-wiekszosc-23-glosow-w-sejmie/8fn0znl
              Co Ty na to?

• astra18 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:50
                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                >
                > > Chyba go pogięło.
                > > Wpisywać do konstytucji sojusz z jakąkolwiek międzynarodowa organizacja t
                > o dram
                > > at.
                >
                > Jestes niedoinformowana!
                >
                > Tusk mowil o konstytucyjnym zapisie koniecznosci 2/3 glosow w Sejmie
                > businessinsider.com.pl/polityka/tusk-chce-zapisu-by-do-wyjscia-z-ue-potrzebna-byla-wiekszosc-23-glosow-w-sejmie/8fn0znl
                > Co Ty na to?

A ja na to że Tusk jak zwykle choragiewka, ciekawe na jakiej podstawie chce zmienić to, co jego rząd uchwalił w 2010.
                Wybacz ale ciągle mi się łza w oku kręci jak sobie przypomnę ten chlebuś, ten ołtarzyk w domu rodzinnym, ten ślub koscielny na potrzeby kampanii wyborczej....ech....wzrusza mnie:)
                >
                • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:01
                  astra18 napisał:

> A ja na to że Tusk jak zwykle choragiewka, ciekawe na jakiej podstawie chce zmi
                  > enić to, co jego rząd uchwalił w 2010.
                  > Wybacz ale ciągle mi się łza w oku kręci jak sobie przypomnę ten chlebuś, ten o
                  > łtarzyk w domu rodzinnym, ten ślub koscielny na potrzeby kampanii wyborczej....
                  > ech....wzrusza mnie:)
                  > >

Astra jak zwykle- nie ma wlasnej opinii na ZADEN temat wiec tez na Temat tego, czy sluszny bylby zapis w konstytucji glosowania wiekszoscia 2/3 w sprawie wyjscia z UE.

Narazie przekaz z Centrali jest taki,ze´by grzac fakt ze Tusk zmienil zdanie i to Astra poslusznie powtarza.

Jak Kaczynski zlamal obietnice zostal premierem w czasie gdy jego brat byl prezydentem, to Astra poslusznie popierala. Wiadomo- Kaczynskiemu wiecej wolno.

• a000000 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:27
                    maria421 napisała:

> Jak Kaczynski zlamal obietnice zostal premierem w czasie gdy jego brat byl prez
                    > ydentem, to Astra poslusznie popierala. Wiadomo- Kaczynskiemu wiecej wolno.
                    >

A jak Tusk zarzekał się przed kamerami że przenigdy nie porzuci Polski dla stanowisk unijnych, gdyż dla niego stanowisko polskiego premiera jest najważniejsze.... po czym czmychnął na wysoko płatny stołek do Unii, to zwolennicy PO piali z zachwytu....

Mario, nie bądź naiwnym dzieckiem - polityka to brudna robota. Im większe profity, tym więcej brudu.
                    KAŻDY polityk Ci powie, że to nie on zmienia zdanie, tyko to sytuacja jest dynamiczna.
                    Na tym tle Kaczor czy Morawiecki to jakieś dinozaury z wykopaliska.... zależy im na dźwignięciu kraju na miejsce które Polska by zajmowała, gdyby nie wojna..... I chyba to właśnie nie podoba się możnym świata tego, tak ze wschodu jak i z zachodu. Mamy niewłaściwe położenie geopolityczne.

• maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 10:26
                      a000000 napisała:
                      >
                      > A jak Tusk zarzekał się przed kamerami że przenigdy nie porzuci Polski dla stan
                      > owisk unijnych, gdyż dla niego stanowisko polskiego premiera jest najważniejsze
                      > .... po czym czmychnął na wysoko płatny stołek do Unii, to zwolennicy PO piali
                      > z zachwytu....

Wczesniej Kaczynski obiecywal, ze jak jego brat zostanie prezydentem, to on nie bedzie premierem, a premierem i tak zostal.

> Mario, nie bądź naiwnym dzieckiem - polityka to brudna robota. Im większe prof
                      > ity, tym więcej brudu.
                      > KAŻDY polityk Ci powie, że to nie on zmienia zdanie, tyko to sytuacja jest dyna
                      > miczna.
                      > Na tym tle Kaczor czy Morawiecki to jakieś dinozaury z wykopaliska.... zależy i
                      > m na dźwignięciu kraju na miejsce które Polska by zajmowała, gdyby nie wojna...
                      > .. I chyba to właśnie nie podoba się możnym świata tego, tak ze wschodu jak i z
                      > zachodu. Mamy niewłaściwe położenie geopolityczne.

Ty ciagle wierzysz ze Kaczynskiemu czy nawet Morawieckiemu zalezy na jakimkolwiek "dzwignieciu kraju"???
                      I Ty uwazasz ze nie jestes naiwna? :-)

• astra18 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 11:47
                        maria421 napisała:

>
                        > Wczesniej Kaczynski obiecywal, ze jak jego brat zostanie prezydentem, to on nie
                        > bedzie premierem, a premierem i tak zostal

Przynajmniej dla kraju a nie do Muti na poklepanie plecaków albo obsługiwanie nałogowego alkoholika.
                        >

>
                        • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 12:13
                          astra18 napisał:

> Przynajmniej dla kraju a nie do Muti na poklepanie plecaków albo obsługiwanie n
                          > ałogowego alkoholika.

ROTFL:-)

Kaczynski "dla kraju" zlamal obietnice i zostal premierem :-))))

• astra18 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 14:02
                            maria421 napisała:

>
                            > ROTFL:-)
                            >
                            > Kaczynski "dla kraju" zlamal obietnice i zostal premierem :-))))
                            >

Lepsze to niż tuskowe czyszcsenie butow alkoholikowi:)
                            Aż wstyd było na to patrzeć i przyznać że ten facet podobno jest Polakiem.:)
                            >
                            • jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 14:05
                              astra18 napisał:

> Lepsze to niż tuskowe czyszcsenie butow alkoholikowi:)
                              > Aż wstyd było na to patrzeć i przyznać że ten facet podobno jest Polakiem.:)

Czytałaś Jezioro Bodeńskie Dygata? Jeśli nie, to polecam
                            • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 16:04
                              astra18 napisał:

> Lepsze to niż tuskowe czyszcsenie butow alkoholikowi:)
                              > Aż wstyd było na to patrzeć i przyznać że ten facet podobno jest Polakiem.:)

Jasne, prawdziwy "Patridiota" zachowuje sie tak :

https://i.wpimg.pl/784x/e5.pudelek.pl/90d63ec3c68d937c35279ff7a25c31efd24fa207.jpg

Oto, powod do dumy narodowej !
                  • astra18 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 11:35
                    maria421 napisała:

>
                    > > >
                    >
                    > Astra jak zwykle- nie ma wlasnej opinii na ZADEN temat

Tak...Maria ma własną opinię:)))
                    Wystarczy że Tusk pojawi się w mediach i już swoje modły odprawia:)

wiec tez na Temat tego,
                    > czy sluszny bylby zapis w konstytucji glosowania wiekszoscia 2/3 w sprawie wyjs
                    > cia z UE.

Ale ja zwróciłam uwagę przede wszystkim uwagę na to co pieprzy Tusk, mając nadzieję że jego wierni wyborcy nie pamiętają co zrobił w 2010.

>
                    > Narazie przekaz z Centrali jest taki,ze´by grzac fakt ze Tusk zmienil zdanie i
                    > to Astra poslusznie powtarza.

Ty jesteś tak powtarzalna w tych swoich bredniach że prostactwo to najlezejsze określenie właściwości takich wpisów.

>
                    > Jak Kaczynski zlamal obietnice zostal premierem w czasie gdy jego brat byl prez
                    > ydentem, to Astra poslusznie popierala. Wiadomo- Kaczynskiemu wiecej wolno.
                    >
                    A do ma piernik do wiatraka.

• jureek Re: Wychodzimy z UE 19.09.21, 20:18
        maria421 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27585197,donald-tusk-na-konwencji-po-w-plonsku.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&do_t=16&do_g=5&do_s=B&s=BoxNewsMT
        >
        > Kaczynski mialby robic to, co Tusk proponuje? Kaczynski predzej sie wlasna zolc
        > ia zadlawi.

Nie oglądałem konwencji, więc może powiedzą mi ci, co oglądali, czy przeprosił Tusk za swoją krótkowzroczność, gdy w 2010 roku upierał się przy ustawowym zapisie, żeby do wyjścia z Unii wystarczyła zwykła większość w Sejmie, Senacie i podpis prezydenta? To PiS chciał wtedy referendum, a rządząca koalicja PO-PSL przepchnęła takie rozwiązanie, że do wypowiedzenia międzynarodowej umowy wystarczy zwykła większość.
          • jureek Re: Wychodzimy z UE 19.09.21, 21:52
            a000000 napisała:

> a więc służę uprzejmie:
            >
            > youtu.be/aDXcAeaYUek

Dziękuję uprzejmie, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż przez prawie 3 godziny słuchać Tuska tylko po to, żeby się dowiedzieć, czy przeprosił za swoją krótkowzroczność sprzed 11 lat, czy nie przeprosił.
            Przez 3 godziny to mogę 2 dobre filmy obejrzeć, albo przejechać rowerem 40 km, albo skończyć czytać "Bez pana i plebana" Zalegi.
            Tak więc nie gniewaj się, doceniam dobre chęci, ale nie skorzystam.
            • a000000 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:47
              jureek napisał:

> Dziękuję uprzejmie, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty,

ja się poświęciłam, bo chciałam usłyszeć, co ten wilk w owczej skórze chce mi powiedzieć.... no cóż.... kłamać też trzeba umieć....
              Faktycznie, ta opowieść o znaku krzyża robionym na chlebku przez Muter była wzruszająca...... wszak każdy (no, prawie każdy z elektoratu PiS ) pamięta jak jego Matka tak czyniła..... WNIOSEK? ech, swój chłop ten Tusku....
              Nie ze mną te numery, Brunner.

No ale dla polityków PO doskonały pokaz jak mówić aby słupki rosły. A że słowa z realiami się rozjechały???? a jakie to ma znaczenie? Ważne, że elektorat usłyszał, że PiS to belzebub....

Szkoda, że nie znalazłeś chwili czasu, było warto. Piękny teatr.

• astra18 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:58
                a000000 napisała:

> Faktycznie, ta opowieść o znaku krzyża robionym na chlebku przez Muter była wzr
                > uszająca...... wszak każdy (no, prawie każdy z elektoratu PiS ) pamięta jak jeg
                > o Matka tak czyniła..... WNIOSEK? ech, swój chłop ten Tusku....
                > Nie ze mną te numery, Brunner.

A niektórzy nabierają się na te numery i wierzą ,że to dowód na to że Tusk nie skręca na lewo.
                A o tych krzyżach zdejmowanych za że szkol, o których mówił w Q@A, chyba miesiąc temu....nie, już nie pamiętają.
                >
                > No ale dla polityków PO doskonały pokaz jak mówić aby słupki rosły. A że słowa
                > z realiami się rozjechały???? a jakie to ma znaczenie? Ważne, że elektorat usły
                > szał, że PiS to belzebub....
                >
                A wiesz że on nam "wynegocjuje" żeby tych środków Unia nam nie blokowała?:)))
                >
              • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:13
                a000000 napisała:

a się poświęciłam, bo chciałam usłyszeć, co ten wilk w owczej skórze chce mi p
                > owiedzieć.... no cóż.... kłamać też trzeba umieć....
                > Faktycznie, ta opowieść o znaku krzyża robionym na chlebku przez Muter była wzr
                > uszająca...... wszak każdy (no, prawie każdy z elektoratu PiS ) pamięta jak jeg
                > o Matka tak czyniła..... WNIOSEK? ech, swój chłop ten Tusku....
                > Nie ze mną te numery, Brunner.

Azerko, dlaczego o matce Tuska piszesz "Mutter"???
                Jak mozesz???

> No ale dla polityków PO doskonały pokaz jak mówić aby słupki rosły. A że słowa
                > z realiami się rozjechały???? a jakie to ma znaczenie? Ważne, że elektorat usły
                > szał, że PiS to belzebub....

Kazda partia dba o to, zeby jej slupki rosly. A Tobie przez 2015 wcxale nie przeszkadzalo jak PiS robil z PO belzebuba.

> Szkoda, że nie znalazłeś chwili czasu, było warto. Piękny teatr.

Wiesz co jest najwazniejsze? Tusk rozmawia z ludzmi. Kaczynski potrafi tylko wyglaszac ciagle te same dyrdymaly.
        • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:28
          jureek napisał:

> Nie oglądałem konwencji, więc może powiedzą mi ci, co oglądali, czy przeprosił
          > Tusk za swoją krótkowzroczność, gdy w 2010 roku upierał się przy ustawowym zapi
          > sie, żeby do wyjścia z Unii wystarczyła zwykła większość w Sejmie, Senacie i po
          > dpis prezydenta? To PiS chciał wtedy referendum, a rządząca koalicja PO-PSL prz
          > epchnęła takie rozwiązanie, że do wypowiedzenia międzynarodowej umowy wystarczy
          > zwykła większość.

Zapomniales ze to poparla rowniez Lewica? Razem wtedy w Sejmie nie bylo, ale jak myslisz, glosowaloby inaczej niz Lewica?

• a000000 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 08:54
            maria421 napisała:

> Zapomniales ze to poparla rowniez Lewica? Razem wtedy w Sejmie nie bylo, ale ja
            > k myslisz, glosowaloby inaczej niz Lewica?
            >

poparła aby być w kontrze do PiS, który chciał tych 2/3..... tak to jest jak emocje biorą górę nad rozumem.

Ja uważam, że w tym niezwykle brzemiennym w skutki kroku jak wyjście z Unii potrzebne jest referendum. Vox populi vox Dei !!! Jak wchodziliśmy tak mamy wyjść... tymi samymi drzwiami czyli głosem Narodu, nie jakiejś kolejnej partii.

• maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:03
              a000000 napisała:

> poparła aby być w kontrze do PiS, który chciał tych 2/3..... tak to jest jak
              > emocje biorą górę nad rozumem.

Nie wiadomo z jakich przyczyn poparla.

> Ja uważam, że w tym niezwykle brzemiennym w skutki kroku jak wyjście z Unii pot
              > rzebne jest referendum. Vox populi vox Dei !!! Jak wchodziliśmy tak mamy wyjść
              > ... tymi samymi drzwiami czyli głosem Narodu, nie jakiejś kolejnej partii.

Zgadzam sie.
              Wyjscie z UE tylko w drodze referendum.
            • wkkr Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:03
              Cała ta heca dowodzi jak krótkowzroczni są nasi politycy. Tusk nie potrafił obie wyobrazić większości parlamentarnej zdolnej do wyprowadzenia |Polski z EU a PiS nie potrafi sobie wyobrazić tego, że system który tworzą może przejąć np. radykalna lewica i wtedy instrument i zwyczaje wymyślne przez PiS zostaną skierowane przeciwko Pisowi właśnie. Potem będą płakać jak Donald płacze teraz.
          • jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 09:36
            maria421 napisała:

> Zapomniales ze to poparla rowniez Lewica?

Nie zapomniałem, ale raczej nie oczekuję, żeby Tusk przepraszał za zachowanie SLD. Tutaj powinni przeprosić eseldowcy, którzy byli wtedy w Sejmie.

> Razem wtedy w Sejmie nie bylo, ale ja
            > k myslisz, glosowaloby inaczej niz Lewica?

Myślę, że tak, że głosowałoby inaczej. W tej kadencji też zdarzyło się już kilka razy, że osoby poselskie z Razem głosowały inaczej niż reszta klubu.
            • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 10:28
              Jureek, zadne partia nie przeprasza za wynik glosowania, bo kazda uwaza ze w danym czasie odpowiednio glosowala.
              Lewica Razem tez nadal uwaza ze dobrze robila ukladajac sie z PiSem w sprawie glosowania.
              • jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 10:35
                maria421 napisała:

> Jureek, zadne partia nie przeprasza za wynik glosowania, bo kazda uwaza ze w da
                > nym czasie odpowiednio glosowala.

No to szkoda, że się nie przeprasza. Trochę pokory dobrze by polityce zrobiło.

> Lewica Razem tez nadal uwaza ze dobrze robila ukladajac sie z PiSem w sprawie g
                > losowania.

Oczywiście, że dobrze zrobiła, co się teraz potwierdza, bo widać, że jest tak jak lewica przewidywała - realny nacisk jest ze strony instytucji unijnych, a nie krajowych speckomisji, jak marzyło się to KO.
                Takie jest moje zdanie, że akurat za to głosowanie mnie, wyborcę lewicy, przepraszać nie trzeba. Są inne głosowania, gdzie mogliby przeprosić, ale za to głosowanie w sprawie zezwolenia UE na zwiększenie środków własnych przeprosin nie oczekuję.
                • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 10:41
                  Jureek, tym co piszesz potwierdzasz moje przypuszczenie, ze Lewica Razem wiekszego wroga widzi w KO (w "libkach") niz w PiSie. Domagasz sie od Tuska przeprosin za glosowanie (wspolnie z SLD) z 2010 roku, ale nie domagasz sie zadnych przeprosin od PiSu za lamanie konstytucji ustawami :-(

• jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 11:33
                    maria421 napisała:

> Jureek, tym co piszesz potwierdzasz moje przypuszczenie, ze Lewica Razem wieksz
                    > ego wroga widzi w KO (w "libkach") niz w PiSie. Domagasz sie od Tuska przeprosi
                    > n za glosowanie (wspolnie z SLD) z 2010 roku, ale nie domagasz sie zadnych prze
                    > prosin od PiSu za lamanie konstytucji ustawami :-(

A może świadczy to o tym, że Tuska uważam jeszcze za zdolnego do przeprosin, czego nie można powiedzieć o PiS?
                    • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 11:40
                      jureek napisał:

> A może świadczy to o tym, że Tuska uważam jeszcze za zdolnego do przeprosin, cz
                      > ego nie można powiedzieć o PiS?

Nie sadze zeby taka byla przyczyna.
                      Tak czy owak, opozycja powinna przestac sie nawzajem podgryzac.
                      • jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 12:33
                        maria421 napisała:

> Nie sadze zeby taka byla przyczyna.

Ty możesz sądzić, lub nie sądzić, ja natomiast WIEM, bo w moich myślach czytam tylko ja.

> Tak czy owak, opozycja powinna przestac sie nawzajem podgryzac.

Żeby to tylko podgryzanie było. W tzw. wolnych mediach od pamiętnego głosowania nad Funduszem Odbudowy trwa regularna nagonka na lewicę, czyli jedno z opozycyjnych ugrupowań.
                        • maria421 Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 12:54
                          jureek napisał:

> Żeby to tylko podgryzanie było. W tzw. wolnych mediach od pamiętnego głosowania
                          > nad Funduszem Odbudowy trwa regularna nagonka na lewicę, czyli jedno z opozycy
                          > jnych ugrupowań.

Bo Lewica Razem ta akcja podgryzla opozycje.
                              • jureek Re: Wychodzimy z UE 20.09.21, 13:52
                                maria421 napisała:

> To ma usprawiedliwic KRYTYKE tego posuniecia Lewicy Razem..

Krytyka to krytyka, nie mam nic przeciwko, ale nagonka z użyciem kłamstw o rzekomej koalicji czy sprzedawaniu się (patrz post wkkr) to coś innego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka