Dodaj do ulubionych

Tusk jednak mnie załamuje...

19.09.21, 19:04
Poczytałem trochę, co mówił wczoraj Tusk na konwencji PO i stwierdzam, że potwierdzają się moje obawy. Powrót Tuska wcale nie jest taką dobrą wiadomością dla opozycji, jak się mogło wydawać...

Co Tusk proponuje PO? Na przykład powrót do centralnego zarządzania pt. "Lider narzuca przekaz, partia powtarza"... co jest tak naprawdę PiSowskim modelem partii wodzowskiej w wersji soft. Partie wodzowskie są patologią polityki! Proponuje też powrót do POwskiej taktyki niepodejmowania trudnych tematów, by przypadkiem PiS tego nie wykorzystał. Czyli: nie krytykować Straży Granicznej czy policji, bo PiS nam zarzuci, że "kalamy polski mundur". O pedofilii w Kościele mówić można, ale już nie o uprzywilejowaniu Kościoła i katolicyzmu. Nawet o proteście medyków Tusk się nie wypowiedział (wedle relacji) - bo elektorat jest na ten temat podzielony...

Czyli wracamy do tego, co było przed 2015: PO jako partia nijaka, mówiąca jedynie o gospodarce i krytykująca PiS. Walka z PiS jest słuszna, ale co poza tym? Nic. Znowu partyjne kunktatorstwo zamiast uczciwego podejmowania trudnych tematów...

No i nie mam na kogo głosować, szlag.
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 19.09.21, 19:39
      stephen_s napisał:

(...)

nie płacz, może nie wszystko stracone....

youtu.be/aDXcAeaYUek

> Walka z PiS jest słuszna, ale co poza tym?

walka z PiS nie jest słuszna, gdyż jest ona (ta walka) potrzebna platformie jak powietrze.... bez PiS platforma się rozsypie - nie będzie spoiwa jednoczącego w nienawistnej walce..... bo nic tak nie łączy jak wspólny wróg.
      Tego chcesz?
      No.

A co co Tuska w Płońsku..... oglądałam na TVN24.... gadał pięknie, tak koncyliacyjnie.....gdybym go nie znała to bym mu wierzyła. Tylko że ja jestem niewierny Tomasz, u mnie nic na wiarę..... a moje oczy widzą co widzą, uszy słyszą co słyszą. Nie ze mną te numery.

Sikorskiego nie zdzierżyłam, oddaliłam się byłam.
      • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 19.09.21, 19:45
        a000000 napisała:

>
        > A co co Tuska w Płońsku..... oglądałam na TVN24.... gadał pięknie, tak koncyli
        > acyjnie.....gdybym go nie znała to bym mu wierzyła.

Ach jak wzruszający był ten numer z chlebusiem, i opowieść o mamie, która robiła znak krzyża na bochenku.
        To miało niby niwelować skutki Nitrasowego "opilowania".

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 08:46
        a000000 napisała:

> walka z PiS nie jest słuszna, gdyż jest ona (ta walka) potrzebna platformie ja
        > k powietrze.... bez PiS platforma się rozsypie - nie będzie spoiwa jednocząceg
        > o w nienawistnej walce..... bo nic tak nie łączy jak wspólny wróg.
        > Tego chcesz?
        > No.

PiS ma wiecej wrogow niz PO :-) Dla PiSu kazdy kto sie z nim nie zgadza , to wrog. Poza wrogiem wewnetrznym, jest wrog zewnetrzny czyhajacy na Polske i jej suwerennosc. Bez wroga PiS nie moglby istniec.

> A co co Tuska w Płońsku..... oglądałam na TVN24.... gadał pięknie, tak koncyli
        > acyjnie.....gdybym go nie znała to bym mu wierzyła. Tylko że ja jestem niewier
        > ny Tomasz, u mnie nic na wiarę..... a moje oczy widzą co widzą, uszy słyszą co
        > słyszą. Nie ze mną te numery.

Ty jestes niewierny Tomasz? Ty wierzysz we wszystko co Kaczynski mowi a takze w caly przekaz PiSowskich mediow:-)

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 09:07
          maria421 napisała:

> PiS ma wiecej wrogow niz PO

aaaa!!! tu się zgodzę.... Niezwykle nietolerancyjni i fanatyczni zwolennicy platformy stają się agresywni, gdy kto ośmieli się w ich obecności coś pozytywnie o pisie....
          Nawet już UW badania wykonał, w wyniku których wyraźnie wyszło, że większa agresja jest po stronie PO.

> Ty jestes niewierny Tomasz? Ty wierzysz we wszystko co Kaczynski mowi a takze w
          > caly przekaz PiSowskich mediow:-)

ach! jakie to miłe, że lepiej ode mnie wiesz w co ja wierzę...... zwłaszcza, że od lat 18 naszej znajomości forumowej zawsze twierdziłam, że wierzy się jedynie BOGU... cała reszta to wiedza.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 09:15
            a000000 napisała:

> aaaa!!! tu się zgodzę.... Niezwykle nietolerancyjni i fanatyczni zwolennicy pl
            > atformy stają się agresywni, gdy kto ośmieli się w ich obecności coś pozytywnie
            > o pisie....
            > Nawet już UW badania wykonał, w wyniku których wyraźnie wyszło, że większa agre
            > sja jest po stronie PO.

Mam zupelnie inne doswiadczenia. Zwolennik PiSu bluzga pod adresem Tuska, ale powiedz cos zlego o PiSie, to do oczu skoczy.

> ach! jakie to miłe, że lepiej ode mnie wiesz w co ja wierzę...... zwłaszcza, że
            > od lat 18 naszej znajomości forumowej zawsze twierdziłam, że wierzy się jedyni
            > e BOGU... cała reszta to wiedza.

Wnioskuje z naszych rozmow.

>
          • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 13:30
            a000000 napisała:
            > aaaa!!! tu się zgodzę.... Niezwykle nietolerancyjni i fanatyczni zwolennicy pl
            > atformy stają się agresywni, gdy kto ośmieli się w ich obecności coś pozytywnie
            > o pisie....
            > Nawet już UW badania wykonał, w wyniku których wyraźnie wyszło, że większa agre
            > sja jest po stronie PO.

Azerko, Ty zdaje sie nie bywasz na FB i TT?
            Szkoda, bo bys widziala jak zachowuja sie zwolennicy PiSu i nie mowie tu o trollach czy zwyklych internautach.
            Oto dzisiejszy tweet Ziemkiewicza :

W takich sytuacjach widać cywilizacyjną wyższość obozu tzw. prawicy. Tak jak nikt nie próbował wykorzystać samospalenia p. Żydka pod kancelarią premiera Tuska, tak i teraz… A co te peowskie świnie wyrabiały po śmierci chorego na depresję Piotra Szczęsnego - trzeba przypominać?

To tylko jedna mala probka "jezyka milosci" zwolennikow PiSu.

Pokaz mi JEDNEGO publicyste popierajacego PO, ktory o PiSie napisal "PiSowskie swinie".

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 13:55
              maria421 napisała:

> To tylko jedna mala probka "jezyka milosci" zwolennikow PiSu.
              >
              > Pokaz mi JEDNEGO publicyste popierajacego PO, ktory o PiSie napisal "PiSowskie
              > swinie".

Ja ci napisze o Schetynie - chyba nie publicysta tylko polityk o ile się nie myle?- mówiący o pisowskiej szarańczy .
              Czysty język miłości.

>
              • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 14:22
                astra18 napisał:
                >
                > Ja ci napisze o Schetynie - chyba nie publicysta tylko polityk o ile się nie my
                > le?- mówiący o pisowskiej szarańczy .
                > Czysty język miłości.

Przypomnisz mi Twoich PiSowskich idoli?
                "Gorszy sort"
                "Element animalny"
                "Zdradzieckie mordy"
                "Komunisci i zlodzieje"
                "Chodz na solo, bydlaku"
                "Chamska holota"
                "Szlampa"

to tylko pare, bo musze wyjsc.

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 15:21
                  maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                  > >
                  > > Ja ci napisze o Schetynie - chyba nie publicysta tylko polityk o ile się
                  > nie my
                  > > le?- mówiący o pisowskiej szarańczy .
                  > > Czysty język miłości.
                  >
                  > Przypomnisz mi Twoich PiSowskich idoli?
                  > "Gorszy sort"
                  > "Element animalny"
                  > "Zdradzieckie mordy"
                  > "Komunisci i zlodzieje"
                  > "Chodz na solo, bydlaku"
                  > "Chamska holota"
                  > "Szlampa"
                  >
                  > to tylko pare, bo musze wyjsc.
                  >

Mario, ja nie napisałam że po pisowskiej stronie nie było obraźliwych słów.
                  Ty jesteś świecie przekonana , wbrew faktom, że ten język jest tylko po jednej stronie.
                  Publicystów GW nie zamierzam już wspominać.
                  Bo przecież to są tylko opinie.
                  >
            • a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 14:36
              maria421 napisała:

> Azerko, Ty zdaje sie nie bywasz na FB i TT?

i nie zamierzam. Wbrew temu co o mnie mówi niejaki Jażdżewski - nie lubię taplać się w błocie.

> Pokaz mi JEDNEGO publicyste popierajacego PO, ktory o PiSie napisal "PiSowskie
              > swinie".

tylko jednego??? .... Jażdżewski. Mnie też zaliczył do świń lubiących taplać się w błocie.
              • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:12
                a000000 napisała:

> tylko jednego??? .... Jażdżewski. Mnie też zaliczył do świń lubiących taplać s
                > ię w błocie.

Jestes politykiem?
                Bo on powiedzial to o zapasach miedzy politykami :

Po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry”.

Natomiast Ziemkiewicza "peowskie swinie" odnosilo sie do wszystkich, ktorzy naglasniali samospalenie sie Piotra Szczesnego. Ta "wyzsza kultura prawicowa", o ktorej pisze Ziemkiewicz na takie ofiary pluje.

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:21
                  maria421 napisała:

>
                  > Natomiast Ziemkiewicza "peowskie swinie" odnosilo sie do wszystkich, ktorzy nag
                  > lasniali samospalenie sie Piotra Szczesnego. Ta "wyzsza kultura prawicowa", o k
                  > torej pisze Ziemkiewicz na takie ofiary pluje.

No patrz , nawet sam Trzaskowski nie przyszedł do białego miasteczka aby złożyć hołd na miejscu gdzie popełnił samobójstwo ten 94-latek. Nikt z GW czy Okopress, Newsweeka nie pisze elaboratów o ofierze.
                  Nie pasuje opcja polityczna prawda?

>
                  • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:28
                    astra18 napisał:

> No patrz , nawet sam Trzaskowski nie przyszedł do białego miasteczka aby złożyć
                    > hołd na miejscu gdzie popełnił samobójstwo ten 94-latek. Nikt z GW czy Okopres
                    > s, Newsweeka nie pisze elaboratów o ofierze.
                    > Nie pasuje opcja polityczna prawda?

Nie pasuje to, ze nie sa znane motywy tego czynu, a Piotr Szczesny zostawil list wyjasniajacy swoje motywacje.
                    Masz dalej zamiar go opluwac, tak jak to juz, zodnie z PiSia "wyzsza kultura" robilas???

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:41
                      maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                      >
                      > > No patrz , nawet sam Trzaskowski nie przyszedł do białego miasteczka aby
                      > złożyć
                      > > hołd na miejscu gdzie popełnił samobójstwo ten 94-latek. Nikt z GW czy O
                      > kopres
                      > > s, Newsweeka nie pisze elaboratów o ofierze.
                      > > Nie pasuje opcja polityczna prawda?
                      >
                      > Nie pasuje to, ze nie sa znane motywy tego czynu,

Napisano w mediach że znaleziono list, a w nim motywacje czynu, niezgody na działania poltyczne strajku medyków.

a Piotr Szczesny zostawil lis
                      > t wyjasniajacy swoje motywacje.
                      > Masz dalej zamiar go opluwac,

Doczytaj wiadomości Żabciu, i bez wycieczek osobistych .
                      >
                • a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:56
                  maria421 napisała:

(.....)

Wprawdzie Jezus mówił o nadstawianiu policzka.... ale Mojżesz przekazał "oko za oko" !!!!

A więc, jeśli zgodnie z pierwszym zaleceniem pokazujesz swojemu wrogowi , że dla dobra sprawy jesteś w stanie zrezygnować na jego rzecz z pewnych spraw, ale on nie reaguje tylko nadal na ciebie napada, wówczas w każdym z nas budzi się Mojżesz..... zresztą tak jest urządzony świat, co wykazał Izaak Newton odkrywając prawo fizyki , czyli trzecią zasadę dynamiki: jeśli jest akcja to jest i reakcja.

Ziemkiewicz to nie PiS. To dziennikarz który lubi zapasy. I podnosi rękawicę przyjmując wezwanie.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 17:07
                    Azerko, ja nie mowie ze Ziemkiewicz nalezy do PiSu, lecz ze jest zwolennikiem PiSu.

Facet napisal ksiazke "Cham niezbuntowany" i ze swojego chamstwa zrobil sztandar ktory wysoko przed soba niesie.
                    "Ziemkiewiczowski risercz" to okreslenie na bzdety jakie on wypisuje, bo on za pewnik uznaje to, co mu sie w danym temacie WYDAJE.

Okropny typ, prawie tak okropny jak niejaki Stanislaw Janecki, okreslajacy sie jako "fizyk kwantowy, historyk sztuki, filozof", na co dowodow nie ma. Janecki niedawno postulowal:

[iMożna by wysłać do Brukseli 12. Dywizję Zmechanizowaną, żeby wytłumaczyła Komisji Europejskiej, jakie jest polskie stanowisko w sprawie straszenia, kar i wstrzymywania środków dla Polski. Przez Niemcy przejdą w jeden dzień. :-)[/i]

Azerko, mi wlosy na glowie staja, ze ktos wypisujacy podobne rzeczy jest stalymgosciem telewizji panstwowej :-(

Jezeli Wy w Polsce sie do takich standardow juz przywyczailiscie, to bardzo zle :-(

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 17:22
                      maria421 napisała:

> Azerko, ja nie mowie ze Ziemkiewicz nalezy do PiSu, lecz ze jest zwolennikiem P
                      > iSu.

a czyja to wina, że jakiś tam zwolennik którejkolwiek partii okazuje się chamem? Czy patria jest temu winna?
                      Weź się opanuj...

> "Ziemkiewiczowski risercz" to okreslenie na bzdety jakie on wypisuje, bo on za
                      > pewnik uznaje to, co mu sie w danym temacie WYDAJE.

i wcale nie jest w tym mniemaniu odosobniony. Takich jak on jest na świecie parę miliardów...

> Azerko, mi wlosy na glowie staja, ze ktos wypisujacy podobne rzeczy jest stalym
                      > gosciem telewizji panstwowej

skąd to wiesz? wszak nie oglądasz telewizji państwowej, bo ta szczuje i kłamie .....

> Jezeli Wy w Polsce sie do takich standardow juz przywyczailiscie, to bardzo zl
                      > e :-(

dziecko drogie i naiwne.....tak właśnie wygląda świat. Myślisz, że w TVN czy CNN czy DW.... czy gdzieś na antypodach dziennikarze brzydzą się kłamstwem i manipulacją? Ktoś gdzieś powiedział, że media to narzędzie szatana, a pecunia non olet..... i chyba rację miał.
                      Więc spoko, zejdź na ziemię. Mnie też się to nie podoba, ale tak to biega....

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 18:26
                        a000000 napisała:

> a czyja to wina, że jakiś tam zwolennik którejkolwiek partii okazuje się chamem
                        > ? Czy patria jest temu winna?
                        > Weź się opanuj...

Przyklad idzie z gory. Jezeli Kaczynskiemu wolno "bez zadnego trybu" z mownicy sejmowej nazywac opozycje "zdradzieckimi mordami" i oczerniac ich zarzutem "zamordowaliscie mi brata", to dlaczego inni maja sie hamowac?
                        Tak, opotycje tez ma swoje grzechy na sumieniu, tez niejeden powinien sie w jezor ugryzc.

> skąd to wiesz? wszak nie oglądasz telewizji państwowej, bo ta szczuje i kłamie
                        > .....

Nie musze go ogladac, zevy wiedziec ze jest stalym gosciem telewizji panstwowej

> dziecko drogie i naiwne.....tak właśnie wygląda świat. Myślisz, że w TVN czy CN
                        > N czy DW.... czy gdzieś na antypodach dziennikarze brzydzą się kłamstwem i man
                        > ipulacją? Ktoś gdzieś powiedział, że media to narzędzie szatana, a pecunia non
                        > olet..... i chyba rację miał.
                        > Więc spoko, zejdź na ziemię. Mnie też się to nie podoba, ale tak to biega....
                        >

Azerko, prosze Cie, nie mow mi jak wyglada swiat, bo to ja ogladam innojezyczne telewizje :-)
                        Niemieckiej telewizji mozna zarzucic polityczna poprawnosc, ale nie to, ze takim indywiduom jak Janecki, Rachon czy Jakimowicz daje pole do popisu.
                            • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 08:58
                              maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                              >
                              > > Ja, ja, ja, i nikt inny:)
                              > > Co za kompleksy...
                              >
                              > Nie twierdze ze nikt inny nie oglada innojezycznych telewizji, ale jak mi Azerk
                              > a opowiada jak jest w innych telewizjach, to troche to smieszne jest :-)

Myślisz że w Polsce, w kablu, nie ma tych stacji TV które ona wymieniła?
                                    • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 09:58
                                      maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                      >
                                      > > No i co z tego? Tylko ty znasz języki?
                                      >
                                      > Nigdy tego nie twierdzilam

W stosunku do mnie nie raz były wycieczki że ja nie znam a ty światowa oglądasz info w różnych językach.
                                      Wpielam się pod twój post do Azerki bo znowu zastosowałas ten sam greps.
                                      Świadczy to tylko o kompleksach, powtarzam kolejny raz.

> Czego sie jeszcze uczepisz?

Tak długo dopóki nie zaprzestaniesz osobistych wycieczek , próbujących , nieudolnie zresztą , zdyskredytować dyskutanta.
                                      >
                                      • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 10:59
                                        astra18 napisał:

> W stosunku do mnie nie raz były wycieczki że ja nie znam a ty światowa oglądasz
                                        > info w różnych językach.
                                        > Wpielam się pod twój post do Azerki bo znowu zastosowałas ten sam greps.
                                        > Świadczy to tylko o kompleksach, powtarzam kolejny raz.

To swiadczy tylko o tym, ze Azerka napisala cos co jej sie wydaje, a Ty podchwycilas moja odpowiedz zeby sobie pouzywac.

> Tak długo dopóki nie zaprzestaniesz osobistych wycieczek , próbujących , nieudo
                                        > lnie zresztą , zdyskredytować dyskutanta.

Lustro masz?

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 15:23
                                          maria421 napisała:

> To swiadczy tylko o tym, ze Azerka napisala cos co jej sie wydaje,

co mi się zdaje to się zdaje
                                          a Pani nie wie co ja czuję
                                          gdy śpiewam tango ANAWA.

i to wszystko w temacie dziennikarstwa światowego, które nie brzydzi się kłamstwa i manipulacji.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 15:31
                                            a000000 napisała:

> i to wszystko w temacie dziennikarstwa światowego, które nie brzydzi się kłamst
                                            > wa i manipulacji.

Azerko, nie dyskutuje z teza ze dziennikarstwo swiatowe nie brzydzi sie klamstwem i manipulacja tylko z tym, ze inne telewizje PANSTWOWE takich Rachoni, Janeckich czy Jachimowiczow nie zatrudniaja.

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 17:06
                                              maria421 napisała:

> Azerko, nie dyskutuje z teza ze dziennikarstwo swiatowe nie brzydzi sie klamstw
                                              > em i manipulacja tylko z tym, ze inne telewizje PANSTWOWE takich Rachoni, Jane
                                              > ckich czy Jachimowiczow nie zatrudniaja.

?????????? a czy ja twierdziłam, że inne telewizje państwowe Rachoni i innych nie zatrudniają ? Albo zatrudniają? Ja się do tego tematu w ogóle nie odniosłam.... telewizje to wolne media i zatrudniają kto im pasuje.

Ty zaś napisałaś, że śmieszy Cię to, że ja piszę jak jest w innych telewizjach. Od opisu pracowników innych telewizji do stwierdzenia, że dziennikarze kłamstwem się nie brzydzą, droga daleka.
                                              I nie obchodzi mnie czy telewizja niemiecka zatrudnia klona Rachonia czy nie.... to ich sprawa.

Ja mogę powiedzieć jedno. Gdybym miała własna telewizję i do wyboru Rachonia czy Olejnik ... biorę Rachonia. Przynajmniej przystojny i jest na czym oko zaczepić.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 17:18
                                                Azerko, mowa byla o PANSTWOWEJ telewizji, a taka obowiazuja wyzsze standardy niz wszelkie inne prywatne media.
                                                Przykre ze wielu Polakow tak sie przyzwyczailo do Rachoni czy Jachimowiczow ze uznaje to za normalny standard panstwowej telewizji.

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 23:16
                      maria421 napisała:

>
                      >
                      > Facet napisal ksiazke "Cham niezbuntowany" i ze swojego chamstwa zrobil sztanda
                      > r ktory wysoko przed soba niesie.

Czytałaś? Bo już z tego jednego zdania wynika że nie :)
                      >
                      > Okropny typ, prawie tak okropny jak niejaki Stanislaw Janecki, okreslajacy sie
                      > jako "fizyk kwantowy, historyk sztuki, filozof", na co dowodow nie ma. Janecki
                      > niedawno postulowal:
                      >
                      Niemcy nie mają jednak poczucia humoru:)
                      >
                      >
                      • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 08:31
                        astra18 napisał:

> Czytałaś? Bo już z tego jednego zdania wynika że nie :)

Nie. Wystraczy ze czasem czytam jego tworczosc twitterowa. Ziemkiewicz musi miec wnetrze podobnie paskudne jak jego facjata.

> Niemcy nie mają jednak poczucia humoru:)

Niemcy tweetami Janeckiego sie nie zajmuja , ale ciekawe jakim humorem wykazaliby sie Polacy gdyby jakis niemiecki dziennikarz napisal o wyslaniu Panzerbrigade do Polski.

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 09:02
                          maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                          >
                          > > Czytałaś? Bo już z tego jednego zdania wynika że nie :)
                          >
                          > Nie.

No. I to zamyka dyskusje.
                          Bo ta książka nie jest o chamstwie.
                          No i co? Głupio wyszlo z tym twoim wpisem?

>
                          > > Niemcy nie mają jednak poczucia humoru:)
                          >
                          > Niemcy tweetami Janeckiego sie nie zajmuja , ale ciekawe jakim humorem wykazal
                          > iby sie Polacy gdyby jakis niemiecki dziennikarz napisal o wyslaniu Panzerbriga
                          > de do Polski.

Ale jak pisali o" kartoflach" to był żart.
                          Widocznie Niemcy, nawet ci asymilowani, nie rozumieją polskich żartów
                          >
                          • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 09:13
                            Astra, przeciez ja nigdzie nie pisalam o czym jest ksiazka Ziemkiewicza, tylko o tym , ze Ziemkiewicz to cham jakich malo.

Ale widze, ze Tobie tacy chamscy krzykacze odpowiedaja, skoro bronisz Ziemkiewicza.

Co do nazwania Kaczynskich kartoflami, to obywiam sie ze nie rozumiesz slowa satyra.
                            Janecki jest satyrykiem?

Przypominam, ze Merkel nigdy nie podnosila wrzawy z powodu okladek z nia w polskich pismach
                            • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 09:20
                              maria421 napisała:

> Astra, przeciez ja nigdzie nie pisalam o czym jest ksiazka Ziemkiewicza, tylko
                              > o tym , ze Ziemkiewicz to cham jakich malo.

Zaraz zaraz, cytat z twojego wpisu:

"Facet napisal ksiazke "Cham niezbuntowany" i ze swojego chamstwa zrobil sztanda
                              > r ktory wysoko przed soba niesie."

Coś ci zadzwoniło ale nie wiadomo w którym kościele, a teraz wycofujesz się raczkiem?
                              >
                              > Ale widze, ze Tobie tacy chamscy krzykacze odpowiedaja, skoro bronisz Ziemkiewi
                              > cza.

Daj spokój. Nudne to już .
                              >
                              > Co do nazwania Kaczynskich kartoflami, to obywiam sie ze nie rozumiesz slowa sa
                              > tyra.
                              > Janecki jest satyrykiem?

Odpowiedział w podobnym tonie, to dziennikarz już nie może zażartować ?
                              >
                              > Przypominam, ze Merkel nigdy nie podnosila wrzawy z powodu okladek z nia w pols
                              > kich pismach

To nie ma akurat nic do rzeczy.
                              • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 09:28
                                astra18 napisał:

> "Facet napisal ksiazke "Cham niezbuntowany" i ze swojego chamstwa zrobil sztand
                                > a
                                > > r ktory wysoko przed soba niesie."
                                >
                                >
                                > Coś ci zadzwoniło ale nie wiadomo w którym kościele, a teraz wycofujesz się rac
                                > zkiem?

Na podstawie twitterowej tworczosci Ziemkiewicza wiadomi mi ze jest on wyjatkowym chamem.

> Daj spokój. Nudne to już .

Twoja slepa obrona chamstwa zwolennikow PiS tez

> Odpowiedział w podobnym tonie, to dziennikarz już nie może zażartować ?

W podobnym tonie???? Nazwanie politykow kartoflami jest podobne do propozycji wyslania wojska?

> To nie ma akurat nic do rzeczy.

No jasne! PiSowskie media maja prawo przebierac Merkel ( i nie tylko ja) w hitlerowskie mundury, ale jak TZ (zdaje sie ze to byl TZ) nazwie Kaczynskich kartoflami, to wielka obraza majestatu....
                                • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 10:03
                                  maria421 napisała:

>
                                  > Na podstawie twitterowej tworczosci Ziemkiewicza wiadomi mi ze jest on wyjatkow
                                  > ym chamem.

To po co przywołalas tytuł książki której nie czytałaś, która na dodatek nie dotyczy chamstwa, w potocznym rozumieniu tego słowa.
                                  >

>
                                  > Twoja slepa obrona chamstwa zwolennikow PiS tez
                                  >

Mantra. Nudy.
                                  >
                                  > W podobnym tonie???? Nazwanie politykow kartoflami jest podobne do propozycji w
                                  > yslania wojska?

To pierwsze bardziej prześmiewcze bo dotykajace konkretnych osób .

>

>
                                  > No jasne! PiSowskie media maja prawo przebierac Merkel

Wszystkie media , tak papierowe, elektroniczne , telewizyjne itp robią podobne rzeczy.
                                  Tylko ty nie łapiesz wyjątkowo polskiego humoru, oczywiście w kontekście zdarzeń historycznych. Wiem że cię to boli ale sama wybrałaś .

( i nie tylko ja) w hitl
                                  > erowskie mundury, ale jak TZ (zdaje sie ze to byl TZ) nazwie Kaczynskich kartof
                                  > lami, to wielka obraza majestatu....

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 10:58
                                    Astra, przytoczylam tytul ksiazki Ziemkiewicza bo jest on CHAMEM.
                                    Ty z uporem godnym wyzszej sprawy bronisz chamstwa, jezeli jest to chamstwo zwolennikow PiSu i nie majac sie czego czepiasz, wymyslasz ze ja nie lapie polskiego humoru.

Co ma z polskim humorem ubieranie Lisa czy Tuska w mundury hitlerowskie? Taki jest ten Wasz PiSi humor?

• astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 21.09.21, 13:17
                                      maria421 napisała:

> Astra, przytoczylam tytul ksiazki Ziemkiewicza bo jest on CHAMEM.

Ale książka nie jest poświęcona chamstwu.
                                      I na to chciałam ci tylko zwrócić uwagę
                                      Radzę najpierw przeczytać aby móc się potem powoływać na zbieżność z cechami charakteru.
                                      I tylko tyle. Wiem że głupi ci to wyszlo.

> Ty z uporem godnym wyzszej sprawy bronisz chamstwa,

Nic takiego nie ma w moim wpisie.

jezeli jest to chamstwo zwo
                                      > lennikow PiSu i nie majac sie czego czepiasz, wymyslasz ze ja nie lapie polskie
                                      > go humoru.

No bla bla bla , wodolejstwo.
                                      >
                                      > Co ma z polskim humorem ubieranie Lisa czy Tuska w mundury hitlerowskie? Taki j
                                      > est ten Wasz PiSi humor?

Ale o czym ty teraz piszesz???
                                      Mowa była o żarcie w wykonaniu Janeckiego.
                                      >
                                      >
      • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 12:53
        a000000 napisała:

> Sikorskiego nie zdzierżyłam, oddaliłam się byłam.

Sikorskiego mozna nie lubic, mozna nie podzielec roznych jego opinii ale nie sposob nie przyznac, ze jest doswiadczonym, rasowym politykiem ktoremu zaden z europoslow ZP do piet nie siega.

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 14:29
          maria421 napisała:

> ale nie sposob nie przyznac, ze jest doswiadczonym, rasowym politykiem ktoremu zaden z eu
          > roposlow ZP do piet nie siega.

rasowym politykiem, powiadasz???? Może masz rację..... zmienny jak chorągiewka na wietrze.... można powiedzieć zgodny z koniunkturą, bez kręgosłupa..... Najpierw przymilał się do Kaczorów... a gdy Lechu zajrzał do tajnych dokumentów po czym Jarek wypieprzył go z rządu - stał się zaciekłym wrogiem Kaczorów.... jak na rasowego polityka przystało.
          ech, szkoda gadać....

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:25
            a000000 napisała:

> rasowym politykiem, powiadasz???? Może masz rację..... zmienny jak chorągie
            > wka na wietrze.... można powiedzieć zgodny z koniunkturą, bez kręgosłupa.....
            > Najpierw przymilał się do Kaczorów... a gdy Lechu zajrzał do tajnych dokumentów
            > po czym Jarek wypieprzył go z rządu - stał się zaciekłym wrogiem Kaczorów....
            > jak na rasowego polityka przystało.
            > ech, szkoda gadać....

Sikorski jest wierny swoim pogladom, co nie znaczy ze musial byc wierny Kaczynskiemu z ktorym zaden porzadny, niezalezny czlowiek nie wytrzymuje.

Przypominam ze Sikorski po aferze "osmiorniczkowej" podal sie do dymisji.
            Sasin, ktory rozwalil 70 mln panstwowych pieniedzy ciagle jest na stanowisku.
            Dworczyk ktoremu "wyciekly" maile tez.

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 17:10
              maria421 napisała:

> Sikorski jest wierny swoim pogladom,

otóż NIE. Sikorski to narcyz przeczulony na swym punkcie. Kaczor wywalając go z rządu, nadepnął na żmiję... i żmija gryzie.

> Sasin, ktory rozwalil 70 mln panstwowych pieniedzy ciagle jest na stanowisku.

nie ma wyroku sądu o defraudacji czy kradzieży..... organizacja wyborów to nie przestępstwo. A że się nie odbyły??? za to powinna zapłacić platforma, która szpagaty i piruety uskuteczniała aby wymienić kandydata. Wybory się nie odbyły w terminie konstytucyjnym z powodu działań platformy. I niektórych samorządów platformę wspierających.

> Dworczyk ktoremu "wyciekly" maile tez.

Tuskowi też. I czy to jego wina, że hakerzy wzięli go na cel? czy to TWOJA wina, gdy zbrodzień do Ciebie strzeli? No tak, powinnaś chodzić w zbroi pancernej....

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 17:19
                a000000 napisała:

> otóż NIE. Sikorski to narcyz przeczulony na swym punkcie. Kaczor wywalając go z
                > rządu, nadepnął na żmiję... i żmija gryzie.

To zupelnie jak Kaczynscy wywaleni przez Walese, prawda? Do tej pory Jaroslaw sie msci.

> nie ma wyroku sądu o defraudacji czy kradzieży..... organizacja wyborów to nie
                > przestępstwo. A że się nie odbyły??? za to powinna zapłacić platforma, która
                > szpagaty i piruety uskuteczniała aby wymienić kandydata. Wybory się nie odbyły
                > w terminie konstytucyjnym z powodu działań platformy. I niektórych samorządów p
                > latformę wspierających.

Sluchalas co mowil Banas w Sejmie? Nie? PiS demonstracyjnie opuscil sale Sejmu, Ciebie tez to nie interesuje?

> Tuskowi też. I czy to jego wina, że hakerzy wzięli go na cel? czy to TWOJA win
                > a, gdy zbrodzień do Ciebie strzeli? No tak, powinnaś chodzić w zbroi pancernej.

Oczywiscie PiS NIGDY PRZENIGDY nie jest winny! Zawsze jest winna tylko i wylacznie opozycja.

Nawet jak sam szef NIK (z nadania PiSu) stwierdzil nieprawidlowosci (delikatnie mowiac) przy organizacji wyborow kopertowych, dla dla Ciebie i tak zawsze bedzie winna PO :-(

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 17:33
                  maria421 napisała:

> To zupelnie jak Kaczynscy wywaleni przez Walese, prawda? Do tej pory Jaroslaw s
                  > ie msci.
                  >
                  jest to bardzo prawdopodobne.

> Sluchalas co mowil Banas w Sejmie? Nie? PiS demonstracyjnie opuscil sale Sejmu,
                  > Ciebie tez to nie interesuje?

interesuje. Nie słuchałam Banasia, bo nie mogłam go znaleźć na stronie sejmowej i mi wyszło, że może jego występ został utajniony?

> Oczywiscie PiS NIGDY PRZENIGDY nie jest winny! Zawsze jest winna tylko i wylacz
                  > nie opozycja.

Czasem i PiS głupotę zrobi. Ja mam do nich pretensje, że są słabi.... Niektóre ekscesy opozycji są zwykłym chuligaństwem i nie wolno udawać , że tak wygląda wolność ....

> Nawet jak sam szef NIK (z nadania PiSu) stwierdzil nieprawidlowosci (delikatnie
                  > mowiac) przy organizacji wyborow kopertowych, dla dla Ciebie i tak zawsze bedz
                  > ie winna PO :-(

Szef NIK się mści. Jak Kaczory.
                  Ale to ciekawe.... teraz gdy Banaś gryzie pisiory stał się nagle bohaterem dla opozycji, a to przecież opozycja rozpoczęła tą wojnę anty - Banasiową.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 18:18
                    a000000 napisała:

> interesuje. Nie słuchałam Banasia, bo nie mogłam go znaleźć na stronie sejmowej
                    > i mi wyszło, że może jego występ został utajniony?

Sluze :

> Czasem i PiS głupotę zrobi. Ja mam do nich pretensje, że są słabi.... Niektóre
                    > ekscesy opozycji są zwykłym chuligaństwem i nie wolno udawać , że tak wygląda
                    > wolność ....

Lamanie prawa nazywasz "glupota"?

> Szef NIK się mści. Jak Kaczory.
                    > Ale to ciekawe.... teraz gdy Banaś gryzie pisiory stał się nagle bohaterem dla
                    > opozycji, a to przecież opozycja rozpoczęła tą wojnę anty - Banasiową.

Fakty Cie nie interesuja? Bedziesz spekulowac czy Banas sie msci ( a moze juz sie do PO zapisal?) zamiast zajac sie FAKTAMI ktore on przedstawil?

>
    • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 08:36
      Stefan, o jakich "trudnych" tematach ma , wedlug Ciebie, mowic PO? Czy jest trudniejszy temat niz naprawa panstwa po PiSowskiej demolce? Galopujaca inflacja? Odbudowanie polityki zagranicznej?

Czy tez uwazasz najwazniejszymi tematami sa zwiazki jednoplciowe, przyjmowanie uchodzcow i przywileje kosciola? Jezeli tak , to juz wiesz na kogo glosowac- na Lewice, bo to sa dla nich najwazniejsze tematy.

PO zawsze bylo partia centrowa i dobrze ze Tusk jej nie przechyla w lewo czy w prawo.

• wkkr Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 09:31
      Tusk chce wygrać wybory. On wie co robi.
      Stefan, jasne jest że PiS odpierdala na granicy qrestwo ale większość narodu to popiera. Trudno w tej sytuacji rzucać się Rejtanem.
      Masz rację że partie wodzowskie zabijają demokracje ale chyba nie mamy wyboru bo Polakom partie wodzowskie najwyraźniej bardzo pasują. Gdy mam do wyboru wodza Kaczyńskiego i wodza Tuska, to wybieram Tuska (ale sie nie cieszę). Kościoła też nie można otwarcie napierdalać, bo zbyt wielu Polakom pedofilia i chciwość księży nie przeszkadza.
      Stefan, na tym polega polityka.
      Zwróć uwagę jak PiS borni się przed uczynienie przedmiotem debaty publicznej naszej przyszłości w UE. Oni doskonale wiedza, że jesli PO przekona ludzi do tego że PIS chce nas wyprowadzić z UE to przegrają.
      ====
      Ja te manewry Tuska z Kaczyński oglądam z fascynacją. Wreszcie zaczęły się "szachy". Przed powrotem Tuska ze strony opozycji nikt nawet nie podchodził do szachownicy. Cieszy mnie również to , że jest Trzaskowski. Można go uznać za pretendenta do gry o mistrzostwo.
      • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 10:18
        wkkr napisał:

> Tusk chce wygrać wybory. On wie co robi.
        > Stefan, jasne jest że PiS odpierdala na granicy qrestwo ale większość narodu t
        > o popiera. Trudno w tej sytuacji rzucać się Rejtanem.
        > Masz rację że partie wodzowskie zabijają demokracje ale chyba nie mamy wyboru b
        > o Polakom partie wodzowskie najwyraźniej bardzo pasują. Gdy mam do wyboru wodza
        > Kaczyńskiego i wodza Tuska, to wybieram Tuska (ale sie nie cieszę). Kościoła t
        > eż nie można otwarcie napierdalać, bo zbyt wielu Polakom pedofilia i chciwość k
        > sięży nie przeszkadza.
        > Stefan, na tym polega polityka.
        > Zwróć uwagę jak PiS borni się przed uczynienie przedmiotem debaty publicznej n
        > aszej przyszłości w UE. Oni doskonale wiedza, że jesli PO przekona ludzi do teg
        > o że PIS chce nas wyprowadzić z UE to przegrają.
        > ====
        > Ja te manewry Tuska z Kaczyński oglądam z fascynacją. Wreszcie zaczęły się "sza
        > chy".

Co najwyżej warcaby , a " efekt Tuska" narazie skutkuje wzrostem poparcia dla PiS.
        Wincyj Tuska:)))
        Koniecznie z maminym chlebusiem:)

>
        • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 10:34
          astra18 napisał:

najwyżej warcaby , a " efekt Tuska" narazie skutkuje wzrostem poparcia dla P
          > iS.
          > Wincyj Tuska:)))
          > Koniecznie z maminym chlebusiem:)

Efekt Tuska to biegunka w PiSich mediach. Taki niby niewazny Tusk, a zajmuja sie nim od rana do wieczora :-)

Wincyj Tuska w TVPInfo, a nawet zagorzali zwolennicy PiSu sie wkurza. Na TVPInfo.
          • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 11:28
            maria421 napisała:
            >
            > Efekt Tuska to biegunka w PiSich mediach. Taki niby niewazny Tusk, a zajmuja si
            > e nim od rana do wieczora :-)

Raczej słupki w górę dla PiS:)
            Stąd te opowieści o chlebie i znaku krzyża czynionym przez mamę:)
            >
            > Wincyj Tuska w TVPInfo, a nawet zagorzali zwolennicy PiSu sie wkurza. Na TVPInf
            > o.

Byłoby mało to opozycja by wrzeszczała że blokują dostęp do biezacyxh informacji.
            Mówisz masz - i hop słupki do góry , he he:)
              • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 11:44
                maria421 napisała:

> Astra, a ty wiesz, ze nawet sondaz CBOS pokazuje ze PiS ma mniej poparcia niz z
                > yskal w wyborach w 2015? Wiesz jakie to niesie ze soba konsekwencje?

Mario, ja nie jestem tak przywiązana do sondaży jak ty, zakładając kiedyś nawet osobny wątek.
                Wspominam o tym aby pokazać jak bardzo się cieszę z powrotu Tuska do polskiej polityki, z którego to powodu słupek dla PiS poszedł w górę, do czego oczywiście się nie odniosła bo krew cię zalewa:)
                Serdeczności :)
                • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 12:10
                  astra18 napisał:

> Mario, ja nie jestem tak przywiązana do sondaży jak ty, zakładając kiedyś nawet
                  > osobny wątek.
                  > Wspominam o tym aby pokazać jak bardzo się cieszę z powrotu Tuska do polskiej p
                  > olityki, z którego to powodu słupek dla PiS poszedł w górę, do czego oczywiście
                  > się nie odniosła bo krew cię zalewa:)
                  > Serdeczności :)

No ale to Ty tutaj napisalas ze PiSowi slupki rosna :-) Nie zauwazylas, ze przy takim poparciu PiS nie mialby wiekszosci w Sejmie?
                  • astra18 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 13:59
                    maria421 napisała:

> No ale to Ty tutaj napisalas ze PiSowi slupki rosna :-)

Chciałam się wpisać w twój ulubiony temat, więc chyba trafiłam :)

Nie zauwazylas, ze prz
                    > y takim poparciu PiS nie mialby wiekszosci w Sejmie?

Pewnie nie, chciałam ci tylko umilić poniedziałkowy poranek , i zwrócić uwagę na to jak działa efekt twojego ukochanego Tuska.
      • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 10:36
        wkkr napisał:

> Ja te manewry Tuska z Kaczyński oglądam z fascynacją. Wreszcie zaczęły się "sza
        > chy". Przed powrotem Tuska ze strony opozycji nikt nawet nie podchodził do szac
        > hownicy. Cieszy mnie również to , że jest Trzaskowski. Można go uznać za preten
        > denta do gry o mistrzostwo.

Tak jak juz wczesniej pisalam- wreszcie ktos miesza w polityce, bo najgorsza jest stagnacja.

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 11:11
          maria421 napisała:

> Tak jak juz wczesniej pisalam- wreszcie ktos miesza w polityce, bo najgorsza je
          > st stagnacja.
          >

tylko, że stagnacji nie mamy..... pandemia, nielegalna migracja, wojna hybrydowa ze wschodu, opozycja totalna jak targowica na salonach nieprzyjaznych nam gremiach unijnych, lewactwo w natarciu..... Ten który postanowił dołożyć do pieca jawi się jako zbrodniarz dożynający watahy.
          Podziwiam Morawieckiego, że jeszcze walczy o kraj.... inny już dawno by zajął się wyłącznie swoją pomyślnością.

Nie, Mario, w naszym kraju nie ma stagnacji. Nowe szopki nie są nam do szczęścia potrzebne.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 11:17
            a000000 napisała:

> tylko, że stagnacji nie mamy..... pandemia, nielegalna migracja, wojna hybrydo
            > wa ze wschodu, opozycja totalna jak targowica na salonach nieprzyjaznych nam gr
            > emiach unijnych, lewactwo w natarciu..... Ten który postanowił dołożyć do pie
            > ca jawi się jako zbrodniarz dożynający watahy.
            > Podziwiam Morawieckiego, że jeszcze walczy o kraj.... inny już dawno by zajął
            > się wyłącznie swoją pomyślnością.
            >
            > Nie, Mario, w naszym kraju nie ma stagnacji. Nowe szopki nie są nam do szczęści
            > a potrzebne.

Azerko, mowie o stagnacji politycznej. O sytuacji w ktorej jedna partia zabetonowala wszystko, co tylko mogla zabetonowac. Tobie ta sytuacja odpowiada, bo ta partia jest PiS, ale dla demokracji to nie jest zdrowa sytuacja.

• a000000 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 14:13
              maria421 napisała:

>
              > Azerko, mowie o stagnacji politycznej. O sytuacji w ktorej jedna partia zabeton
              > owala wszystko, co tylko mogla zabetonowac. Tobie ta sytuacja odpowiada, bo ta
              > partia jest PiS, ale dla demokracji to nie jest zdrowa sytuacja.

to nie jest stagnacja tylko dwupartyjność. Dwie partie duże i drobny plankton, jak w USA. Tam też jest stagnacja niezdrowa dla demokracji?

A gdy rządziła PO przez 8 lat i zabetonowała wszystko co mogła z sądami włącznie..... to też stagnacja?
              • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 14:24
                a000000 napisała:

> A gdy rządziła PO przez 8 lat i zabetonowała wszystko co mogła z sądami włączni
                > e..... to też stagnacja?

NIE!

Nigdy nie bylo takiego zabetonowania, obsadzenia wszystkich instytucji przez jedna partie jak obecnie.

Ale Ty tego nie przyznasz.

• maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 16:21
                    a000000 napisała:

> no popatrz! ale nowina!!! od razu widać, że patrzysz z bardzo daleka....

A Ty patrzysz z bliska i nie dostrzegasz, ze to Tusk rozdzielil urzedy ministra sprawiedliwosci i prokuratora generalnego, a PiS je ponownie zlaczyl.

Nie dostrzegasz, ze to PiS zniosl konkursy do korpusu cywilnego, zeby wszedzie powpychac swoich Misiewiczow, ze tak rozszerzyl nepotyzm, ze sam zauwazyl ze w koncu trzeba cos z tym zrobic zeby podreperowac wizerunek.

Nie dostrzegasz tego, co zrobil z TVP, tego ze takiej nagonki na opozycje w panstwowym medium nigdy nie bylo

Nie dostrzegasz ze bezprawnie skrocil kadencje sedziow KRS zeby obsadzic ich swoimi

Nie dostrzegasz ze w TK posadzil mierne, ale wierne indywidua takie jak Przylebska, komuch Piotrowicz, czy Pawlowicz , ktora kiedys przyznala ze stawia interes partii ponad konstytucje.

Niestety, nie dostrzegasz tego :-(
          • maria421 Re: Tusk jednak mnie załamuje... 20.09.21, 11:25
            a000000 napisała:

> Podziwiam Morawieckiego, że jeszcze walczy o kraj.... inny już dawno by zajął
            > się wyłącznie swoją pomyślnością.

Azerko, Ty mi mowisz ze ja jestem naiwna, a sama wierzysz w to ze Morawiecki walczy o kraj???

A z nim kto jeszcze? Obajtek? Szumlewski? Czernecki? Glapinski? Sobolewski?
            Za czasow zadnego innego rzadu nie napaslo sie w nim tyle "tlustych kotow" jak za czasow rzadu PiSu, ale Ty na to zamykasz oczy, nie chcesz tego widziec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka