Dodaj do ulubionych

Sesja Rady Miasta Gdańska

30.09.21, 13:21
"Jeśli musimy słuchać w aktualnych wiadomościach ze rząd w Warszawie sprzeciwia się wyrokowi TSUE, to we wszystkich krajach wspólnoty musimy się temu sprzeciwić dla dobra Europy i wszystkich demokratów”. Frank Imhoff, Przewodniczący Parlamentu Bremy na sesji… Rady Miasta Gdansk"

Ja, jaaaa, przyjechal do siebie czy co?????
Obserwuj wątek
      • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 15:10
        maria421 napisała:

> Od 45 lat istnieje partnerstwo miedzy miastem Gdansk a miastem Brema.
        >
        > W TVPiS nie powiedzieli?

Ja jaaaa, powiedzieli, a i ja "przyszywana" od x-lat o tym wiem.
        Ale nie znaczy to,że może sobie przyjeżdżac szwab jak do siebie i krytykowac U NAS nasze media, nie niemieckie .

>
        >
            • maria421 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 15:22
              astra18 napisał:

> To się nazywa po prostu bezczelność.
              > Może nie odróżniasz takich niuansów
              > > u swoich niemieckich rodaków.

Za to widze ogromna bezczelnosc NIEKTORYCH moich polskich rodakow, na ktora Ty , przeciwniczka wolnosci slowa i demokracji, jestes slepa.

• astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 15:28
                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                >
                > > To się nazywa po prostu bezczelność.
                > > Może nie odróżniasz takich niuansów
                > > > u swoich niemieckich rodaków.
                >
                > Za to widze ogromna bezczelnosc NIEKTORYCH moich polskich rodakow, na ktora Ty
                > , przeciwniczka wolnosci slowa i demokracji, jestes slepa.
                >

Tak? Gdzie ty tam mieszkasz? Kassel? Przyjeżdżają i narzekają na niemiecką telewizję, w ratuszu czy jak się tam urząd u was nazywa??
                Urzędnik polski, jest taka sytuacja?
                >
                >
                  • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 17:20
                    maria421 napisała:

> Astra, ja pisalam o bezczelnosci NIEKTORYH moich rodakow w Polsce.
                    >

A ja pisałam o bezczelności niektórych twoich rodaków i nas , w Polsce. To chyba różnica.

> Ciebie tez do nich zaliczam.
                    >
                    No to pojechałaś.
                    Jak zwykle.
                      • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 19:25
                        maria421 napisała:

> Tylko wrog demokracji moze uwazac wezwanie do poszanowania demokracji za bezcze
                        > lnosc.
                        >
                        Wezwanie od kogo? Od gościa?
                        Ktoś go o to prosił? Choć od Dulczessy można się wszystkiego spodziewać.

• astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 19:41
                            maria421 napisała:

> Ojejejej, od prezydent miasta Gdansk mozna sie spodzewac tak strasznych rzeczy
                            > jak zaproszenie goscia z partnerskiego miasta Brema !

Przecież nie o tym mowa.
                            Nie manipuluj kontekstem.
                            >
                            > Horror, no doslownie horror! ;-)
                            >

Wychodzi buta ze szwaba .
                            Nic nowego .
                              • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 30.09.21, 20:19
                                maria421 napisała:

> Astra, buta to wlasnie z Ciebie w tym watku wychodzi.

Kogo ty bronisz że po raz kolejny wyjeżdżasz do mnie ad personam?????Ten szwab to jakiś twój krewny czy co?
                                Czy ja piszę o tobie? Bądź łaskawa ominąć moją osobę, a polemizuj z poglądami.

>

>
                                  • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 01.10.21, 09:28
                                    maria421 napisała:

> Astra, w tym watku Twoje poglady pokazuja Twoja bute.
                                    Mario, ja nie przychodzę do czyjeś domu i mówię gospodarzowi że ma brzydkie meble w pokoju.
                                    Widać, że takie sytuacje są norma w twoim kraju i nie widzisz w tym niczego zdrożnego i niewłaściwego.
                                      • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 01.10.21, 13:10
                                        maria421 napisała:

> Polska to nie jest TYLKO dom PiSu i PiSowcow!

Oczywiście że nie. Burmistrz Bremy był jednak gościem i zachował się tak jak w opisanym przeze mnie przykładzie.
                                        Na dodatek miejsce i odniesienie historyczne miasta Gdańska jest specyficzne, i zrobiło to jak najgorsze skojarzenia. Po prostu słoń w składzie porcelany.
                                        >
                                        • maria421 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 01.10.21, 13:19
                                          Astra, Duda tez byl gosciem w Moldawii, a pouczal gospodarzy co powinni zrobic :

Mołdawia przede wszystkim powinna jak najszybciej przeprowadzić reformę wymiaru sprawiedliwości tak, aby jak najszybciej usunąć ze swojego systemu skompromitowanych sędziów i prokuratorów, takich, o których można stwierdzić, że mają kompromitującą przeszłość

Pojechal tam wtracac sie w wewnetrzne sprawy Moldawii?
                                          • astra18 Re: Sesja Rady Miasta Gdańska 01.10.21, 13:46
                                            maria421 napisała:

> Astra, Duda tez byl gosciem w Moldawii, a pouczal gospodarzy co powinni zrobic
                                            > :
                                            >
                                            > Mołdawia przede wszystkim powinna jak najszybciej przeprowadzić reformę wymi
                                            > aru sprawiedliwości tak, aby jak najszybciej usunąć ze swojego systemu skomprom
                                            > itowanych sędziów i prokuratorów, takich, o których można stwierdzić, że mają k
                                            > ompromitującą przeszłość

>
                                            > Pojechal tam wtracac sie w wewnetrzne sprawy Moldawii?

Jak nic SLON. Bezczelność.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka