Dodaj do ulubionych

Tak wygląda obrona polskich granic

03.10.21, 08:19
Głodnych, chorych, zmarzniętych ludzi, w środku nocy, szczuje się psem do dziury w płocie w środku lasu.
Jakie to katolickie.....

www.youtube.com/watch?v=qJhgSMD5elc&t=3s
Obserwuj wątek
        • astra18 Re: Tak wygląda obrona polskich granic 03.10.21, 14:04
          a000000 napisała:
          >
          >
          > po raz trzeci informuję, że u mnie linki się nie otwierają. Więc nie wiem co ma
          > m komentować.

Okopress.
          Strażnicy chodzą z psami i podobno szczują nielegalnych imigrantów.
          Ja zobaczyłam pogranicznika odciagajacego psa od imigranta.
              • a000000 Re: Tak wygląda obrona polskich granic 04.10.21, 13:49
                astra18 napisał:

> wkkr napisał:
                >
                > > Bog po śmierci potraktuje ciebie tak samo. Będzie odciagąć od ciebie psa
                > na smy
                > > czy a ty do piekła będziesz się przeciskać przez dziurę w plocie.
                > >
                > Apage satanas!!!:)

zgiń przepadnij maro nieczysta!

widziałam ten filmik na innym portalu. Ciekawe kto i czym poprzecinał te zasieki. Obecność psa w tym miejscu mniej mnie dziwi niż jego brak. Patrole z psami to zjawisko naturalne i oczywiste.
                Zadaniem Straży Granicznej jest niedopuszczenie do nielegalnego sforsowania granicy przez osoby niepowołane. Skoro jest dziura w płocie, to stoją i pilnują aby nikt tamtędy nie lazł.

Ciekawe jak obrońcy migrantów uzasadniają ich niechęć do stawienia się na legalnym przejściu granicznym. Co im przeszkadza w obraniu legalnej drogi.

• astra18 Re: Tak wygląda obrona polskich granic 04.10.21, 14:23
                  a000000 napisała:

> widziałam ten filmik na innym portalu. Ciekawe kto i czym poprzecinał te zasiek
                  > i. Obecność psa w tym miejscu mniej mnie dziwi niż jego brak. Patrole z psami
                  > to zjawisko naturalne i oczywiste.
                  > Zadaniem Straży Granicznej jest niedopuszczenie do nielegalnego sforsowania gra
                  > nicy przez osoby niepowołane. Skoro jest dziura w płocie, to stoją i pilnują a
                  > by nikt tamtędy nie lazł.

Ale za to jak brzmi: POSZCZULI!!!
                  I idzie narracja w eter...
                  >
                  > Ciekawe jak obrońcy migrantów uzasadniają ich niechęć do stawienia się na legal
                  > nym przejściu granicznym. Co im przeszkadza w obraniu legalnej drogi.
                  >
                  No własnie.
                  Tyle kasy wydają na nielegalną wycieczkę. Narażają swoje dzieci na utratę zdrowia albo życia.
        • wkkr Re: Tak wygląda obrona polskich granic 04.10.21, 10:29
          a000000 napisała:

> stephen_s napisał:
          >
          > > Azeria, Astra, jakieś komentarze..?
          >
          >
          > po raz trzeci informuję, że u mnie linki się nie otwierają. Więc nie wiem co ma
          > m komentować.
          =================
          To na czym ty czytasz forum? Na maszynie do pisania?
          • a000000 Re: Tak wygląda obrona polskich granic 04.10.21, 13:35
            wkkr napisał:

> =================
            > To na czym ty czytasz forum? Na maszynie do pisania?
            >

laptop Lenovo. Windows 10.

tak się zrobilo po kolejnej aktualizacji.

Tak samo mam problem z kamerą. Są dwie . Wszystko działało. Ale po aktualizacji w marcu przełączyły się kamery i klops! Zaczęłam szukać, znalazłam : napraw . Mieszało mieszało i poinformowało, że konfiguracja nie taka. Za chwilę pokazał się producent Lenovo - mieszał mieszał - stwierdził coś czego nie zrozumiałam. Za chwilę zjechał microsoft - mieszał mieszał..... i lipa. Jak nie działało tak nie działa..... a wygląda to tak, że w kamerze Skypa wyglądam jak trzęsący się zielono - błyszczący duch otoczony zielonymi płomykami.
            Dałam sobie spokój.

Kto wymyślił te ciągłe aktualizacje? niektóre nawet nie pytają czy wolno.... Mam już tak namieszane, że przyjdzie mi powrócić do ustawień fabrycznych....

I co Hipciu? wiesz jak pomóc?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka