Dodaj do ulubionych

Czarnek i antyimigrancka narracja

04.10.21, 17:25
Zobaczyłem dzisiaj w TV Czarnka komentującego sprawę dzieci z Michałowa. I stwierdzam, że ludzie z PiS to chyba sami już nie wiedzą, co mówić w sprawie imigrantów.

Otóż, zapytany o tę sprawę, Czarnek wypalił, że ludzie na granicy są "ofiarami handlu ludźmi"... i że dziennikarze, pisząc o tym problemie, są współwinni nakręcania tego handlu. Ta druga część jest po prostu głupia, ale ta pierwsza...

Bowiem tak: jeśli Czarnek (i rząd generalnie) uważa tych ludzi na granicy za ofiary handlu ludźmi, to... chyba właśnie jest to argument, że nie można z nimi postępować tak, jak się postępuje? Przecież jeśli policja zrobi nalot na dom publiczny i znajdzie tam np. przetrzymywane siłą dziewczyny z Ukrainy, to udziela im pomocy. A nie pakuje na ciężarówkę, odstawia do lasu (czy też nawet na przejście graniczne z Ukrainą) i każe spadać, szczując psami..?

Coś ta narracja się zaczyna rozłazić...
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Czarnek i antyimigrancka narracja 04.10.21, 18:05
      Niezaleznie od tego czy sa ofiarami czy nie, czy znalezli sie w takiej sytuacji z powodu przemytnikow czy wlasnej naiwnosci , nie mozna im odmowic pomocy w sensie zaopatrzenia ich w zywnosc , ciepla odziez i- w razie potrzeby- opieke medyczna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka