Dodaj do ulubionych

PiS chce wprowadzić rejestr ciąż,

25.11.21, 05:26
chcą również znacznie utrudnić rozwody.
Co dalej?
Obowiązkowe badania ginekologiczne, raz w miesiącu, każdej kobiety która ukończyła 10 lat?
Rok więzienia za samogwałt?
25 lat więzienia za seks pozamałżeński (hetero i homo)?
Immunitet dla księży oraz członków partii i ich rodzin?
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 25.11.21, 16:20
      wkkr napisał:

(...)

że niby co? przecież lekarze od lat rejestrują ciąże.... przeniesienie tych papierowych info do rejestru cyfrowego to konsekwencja dygitalizacji wszystkiego co się da.
      Moim zdaniem - dobrze, że ginekolog będzie mógł wejść do IKP i nie tyko wpisać stan pacjentki ale i odczytać leki które przyjmuje, a które mogą szkodzić. No i każdy inny lekarz przepisując leki też będzie mógł się dostosować do ograniczeń.

Jedynie zadaję sobie pytanie: co będzie, gdy wyłączą prąd?
      Kiedyś sklepy działały bez prądu. Dziś gdy nie ma prądu - sklep jest zamykany. Czy szpitale i przychodnie też będą zamykane?

Co do rozwodów. W jaki sposób ma być to utrudnione? Jakiś system mediacji czy co? Może to nie jest dobrze, gdy rozwód jest tak dostępny, jak kupno lizaka w sklepie? Jakkolwiek ślub cywilny nie wiąże dozgonnie, jednakże nie powinno się go lekceważyć. Tak ślub jak i rozwód zmieniają świat. A więc ten krok wymaga rozwagi. Zwłaszcza, gdy są dzieci.
            • a000000 Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 26.11.21, 14:04
              zbyfauch napisał:

> a000000 napisała:
              >
              > > Widzę, Hipciu, że lubisz teorie spiskowe....
              >
              >
              > Hehe, i kto to mówi? :)

a co? uważasz, że faktycznie jakiś KTOŚ (w domyśle Kaczor, no bo kto?) chce wycofać z aptek testy? a co z lekami poronnymi? z antykoncepcją?
              Zapytałam pana Gugla. Nic o tym nie wie. Ostatnie wycofanie było w roku 2011, cała seria była podróbką, ale skoro przy artykule widnieje data 1.04.... no to wiemy, że nic nie wiemy.

Niedługo się dowiemy, że ów KTOŚ chce likwidacji gabinetów ginekologicznych, no bo to tam kobieta dowiaduje się o ciąży, więc może zechce nielegalnie się jej pozbyć????

ech, to jest jakaś paranoja. To że jakiś kolejny prowokator wrzuca do sieci fejki nie oznacza, że rząd coś planuje.

• zbyfauch Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 26.11.21, 17:13
                Azerio, ja nic nie uważam. Nie wierzę w żadne teorie spiskowe. Ty wierzysz, stąd moja uwaga, że przyganiał kocioł garnkowi.
                A nie wierzę głównie dlatego, że nienawidzę spekulacji. Uważam, że wszelkie proroctwa, insynuacje itp. powinny być obłożone słoną kaucją, która przepada, jeśli przepowiednia się nie spełni. Sinobrodych Wernyhor ubyłoby znacznie.
                • a000000 Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 26.11.21, 18:03
                  zbyfauch napisał:

> Azerio, ja nic nie uważam. Nie wierzę w żadne teorie spiskowe. Ty wierzysz, stą
                  > d moja uwaga, że przyganiał kocioł garnkowi.
                  > A nie wierzę głównie dlatego, że nienawidzę spekulacji. Uważam, że wszelkie pro
                  > roctwa, insynuacje itp. powinny być obłożone słoną kaucją, która przepada, jeśl
                  > i przepowiednia się nie spełni. Sinobrodych Wernyhor ubyłoby znacznie.
                  >

A jakże to Ci wyszło, że ja wierzę w teorie spiskowe????? Zawsze preferuję naukę, czyli starca szkiełko i oko. Zbyt wiele lat już żyję aby wierzyć zakłamanym ludziom czy innym oszołomom.

Kaucja, powiadasz. Może antyszczepionkowcom, którzy duby smalone bredzą o jakiś nanografenach w strzykawce które to grafeny uruchamia antena 5G.... Tyko nie wiem, co potem.... może ogony rosną? albo oczy świecą na czerwono?

To, że czasem przywołam jakąś przepowiednię (dla jaj) nie znaczy, że w nią wierzę bynajmniej. Już kilka końców świata przeżyłam.

• a000000 Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 03.12.21, 09:38
                    wkkr napisał:

> covid - ludzie pewnie poumierali.
                    > Azerka z astrą pewnie si nie zaszczepiły.......
                    >

hipciu, nie zmyślaj. Wkrótce idę na trzecie szczepienie. Natomiast bardzo martwi mnie milczenie Marii. Czyżby dopadła ją mara? O ile wiem, też się szczepiła. Tyle, że szczepieni też się zarażają, tylko lżej chorują, bo system immunologiczny już zna wroga i walczy z pierwszym wirusem jaki chce wleźć do komórki. Bo gdy wirusy się zreplikują w ilości olbrzymiej, to i szczepienie nie pomoże. Szczepienie to nie lekarstwo które zabija. To tylko (albo aż!!!) wzmocnienie systemu immunologicznego. O ile da się go wzmocnić ..... a to z powodu tak zwanych chorób towarzyszących czy własności osobniczych.
                    Ja najpierw idę na badanie poziomu przeciwciał po pół roku. Aby wiedzieć na czym stoję. Wiesz hipciu że ja lubię wiedzieć co i jak.
                    A Ty jak tam ze szczepieniem?
      • ja.nusz Re: PiS chce wprowadzić rejestr ciąż, 25.11.21, 23:29
        a000000 napisała:

> Jedynie zadaję sobie pytanie: co będzie, gdy wyłączą prąd?

Jeżeli to jest jedyne pytanie, które cię dręczy, to powinno się tobie natychmiast wyłączyć prąd.
        Ba, sama powinnaś zostać wyłączona i odłączona od mediów estelakich - raz na zawsze.
        Kobito, stawiałem cię zawsze kilka pięter wyżej od Astry, ale widzę, że zaślepienie pisowską propagandą również tobie zaczyna odbierać resztki rozumu…

PS.
        Zaimki osobowe pisane małą literą z pełną premedytacją - chce mi się rzygać…i rzygam🤮

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka