Dodaj do ulubionych

Mejza - podpora pisowskiego rządu

03.12.21, 07:59
Oferował zdesperowanym ludziom bardzo kosztowną pseudo terapię z komórek macierzystych pozyskiwanych z abortowanych płodów.
Jakoś nie słyszę oburzonych głosów obrońców prawa płodów do narodzin lub naturalnej śmierci.....
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: Mejza - podpora pisowskiego rządu 03.12.21, 09:58
      wkkr napisał:

> Oferował zdesperowanym ludziom bardzo kosztowną pseudo terapię z komórek macier
      > zystych pozyskiwanych z abortowanych płodów.
      > Jakoś nie słyszę oburzonych głosów obrońców prawa płodów do narodzin lub natur
      > alnej śmierci.....

jeśli to prawda, to obrzydliwość jest wielka. I to nie z powodu komórek macierzystych, które faktycznie pomagają, ale z powodu tego, że takiej terapii nie byli w stanie załatwić.

Nie wiem czy z abortowanych płodów pozyskuje się te komórki, Wątpię. Gdzieś pan Gugiel podawał, że one powodują potworniaki. Te komórki pobiera się od dorosłych ludzi z krwi.

Jeśli udowodnią że facet świadomie okłamywał rodziców chorych dzieci, to powinien dostać dożywocie.
        • a000000 Re: Mejza - podpora pisowskiego rządu 03.12.21, 14:03
          wkkr napisał:

> azerko komórki macierzyste pokajają le to nie jest takie proste, nie wystarczy
          > wtłoczyć je do organizmu chorego. Na tym polega oszustwo i szarlataneria Mejzy.
          >

toż wiem, że to nie jest proste. Właściwie to jest na etapie badań, taki medyczny eksperyment leczniczy, ale obiecujący. Niektórym pomaga. Pan Gugiel mówi, że jest prywatna klinika w Lublinie, gdzie się tym zajmują.
          Ale na stronie nie ma nazwisk właścicieli, więc nie wiem, czy to to właśnie oszustwo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka