Dodaj do ulubionych

To jest dramat.

08.12.21, 09:11
UE samo sobie nogę podstawia. Oni chyba są równie oderwani od rzeczywistości co PiS.
gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8305310,ke-boze-narodzenie-homoseksualizm-bruksela-poradnik-jezykowy.html
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: To jest dramat. 08.12.21, 09:23
      Zaloze sie ze sami autorzy tego pomyslu nie stosuja sie do tych zalecen. Oni po prostu musza wykazac ze cos robia, ze nie biora forsy za zwykle pierdzenie w stolek, stad takie dziwadla plodza.
      • a000000 Re: To jest dramat. 08.12.21, 09:46
        maria421 napisała:

> Zaloze sie ze sami autorzy tego pomyslu nie stosuja sie do tych zalecen. Oni po
        > prostu musza wykazac ze cos robia, ze nie biora forsy za zwykle pierdzenie w s
        > tolek, stad takie dziwadla plodza.

A nie masz racji..... jest to przemyślana polityka budowy nowego bezideowego konsumpcyjnego społeczeństwa.

I zmień swój nieprawomyślny nick, zanim cię GW nie zabanuje. I się dowiesz, że jesteś niepraworządna.

• maria421 Re: To jest dramat. 08.12.21, 10:58
          a000000 napisała:

> A nie masz racji..... jest to przemyślana polityka budowy nowego bezideowego ko
          > nsumpcyjnego społeczeństwa.

To sie tak samo przyjmie jak tytulowanie sie zwrotem "towarzyszu", "towarzyszko", bo "panowie wyjechali do Londynu".

> I zmień swój nieprawomyślny nick, zanim cię GW nie zabanuje. I się dowiesz, że
          > jesteś niepraworządna.

:-)))

• jureek Re: To jest dramat. 08.12.21, 11:13
            maria421 napisała:

> To sie tak samo przyjmie jak tytulowanie sie zwrotem "towarzyszu",

tak to było do zwykłych towarzyszy, do takich wyższych rangą należało zwracać się "wasza towarzyskość"
            • a000000 Re: To jest dramat. 08.12.21, 13:07
              jureek napisał:

> maria421 napisała:
              >
              > > To sie tak samo przyjmie jak tytulowanie sie zwrotem "towarzyszu",
              >
              > tak to było do zwykłych towarzyszy, do takich wyższych rangą należało zwracać s
              > ię "wasza towarzyskość"

eeeeee, no co Ty!!!! nigdy tego nie słyszałam, przecież ci z wyższych sfer politycznych często się wypowiadali w TV...... Zawsze był "towarzysz Gierek", nigdy Jego Towarzyskość.....
                • a000000 Re: To jest dramat. 08.12.21, 20:51
                  jureek napisał:

> Ja też nie słyszałem, ale czytałem. U Mrożka.

aaaa, jeśli tak to cofam wszystkie towarzyskości świata.....

Co do Mrożka - widziałam Tango, ale to było hohoho, a może i dawniej. Pamiętam tylko kokotę Bubę.
                  Nie podobało mi się.
    • zbyfauch Prawdziwy dramat to w Niemchech 08.12.21, 13:49
      Właśnie mówili w radiodbiorniku, że nowy z bożej łaski kanclerz nie wezwał boskiej pomocy na końcu ślubowania i w ogóle jest antychrystem.
      To niestety jedynie pierwsza jaskółka.
      Za tym powinno pójść wykreślenie wszelkich debilnych przysiąg i ślubowań.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka