Dodaj do ulubionych

Polscy oligarchowie

16.05.22, 14:10
narazie nie dorownuja bogactwem rosyjskim oligarchom, ale staraja sie :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28456524,gazeta-wyborcza-dzialka-morawieckich-i-grupa-trzymajaca-kamienice.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=718&do_a=718&s=BoxNewsImg4
Ale- uwaga! Rosyjscy oligarchowie to gatunek na wymarciu, a to jednego znajda zamordowanego wraz z cala rodzina, a to inny umiera po sesji u szamana, wiec niech sie Obajtki i inne upasione misie z "grupy trzymajacej wladze" strzega roznych "szamanow".

Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Polscy oligarchowie 16.05.22, 15:06
      Mam znajomą, panią dyrektor w jednym międzynarodowym hotelu klasy Premium. Pamiętam, jak piała z zachwytu nad Morawieckim, że jego ojciec taki wspaniały, że on sam taki wybitny. Rzygać się chce.
      • maria421 Re: Polscy oligarchowie 16.05.22, 17:03
        alpepe napisała:

> Mam znajomą, panią dyrektor w jednym międzynarodowym hotelu klasy Premium. Pami
        > ętam, jak piała z zachwytu nad Morawieckim, że jego ojciec taki wspaniały, że o
        > n sam taki wybitny. Rzygać się chce.

Zyciorys Morawieckiego w punkcie "edukacja" calkiem imponujaco wyglada :

W 1987 ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu[7], następnie rozpoczął studia na kierunku historia na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w latach 1988–1989 brał udział w strajkach okupacyjnych[3]. Studia te ukończył w 1992[8].

Kształcił się następnie na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University, a w 1995 uzyskał dyplom Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W tym samym roku ukończył studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu. Studiował także na Uniwersytecie w Bazylei[8] i w Kellogg School of Management przy Northwestern University[9].

Cos mi sie jednak wydaje ze jest tak samo prawdopodobny jak jego opowiesci o walce z komuna ....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka