Dodaj do ulubionych

Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi

16.11.22, 08:39
pociski rowniez.

Najprawdopodobniej Polska zostala "zaatakowana" ukrainskim pociskiem.

Dla dwoch ofiar nie ma to zadnego znaczenia, ale ma decydujace znaczenie dla sytuacji miedzynarodowej.
Rosja atakuje cele w zachodniej Ukrainie wiec takie "incydenty" moga sie po polskiej stronie granicy powtorzyc.

Teorii spiskowych w tym temacie (ze sie Tusk z Putinem umowili czy cos w tym stylu) narazie nie ma, ale kto wie, czy sie nie pojawia.

Obserwuj wątek
    • jureek Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 11:04
      Słuchałem wczoraj i dzisiaj publicznego radia DLF - komentatorzy zgodnie chwalili powściągliwość i opanowanie polskiego rządu i prezydenta
    • maria421 Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 14:50
      Wczorajszy dzien byl proba, ktora- moim zdaniem- wszyscy zdalli.

Rzad nie wydajac pochopnych oswiadczen

Opozycja, ustami Tuska wzywajaca do jednosci

Biden i NATO traktujac sprawe absolutnie priorytetowo

UE mowiaca jednym glosem

Tylko internetowe trolle nie przestaly byc ani przez chwile internetowymi trollami.
      • jureek Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 15:32
        maria421 napisała:

> Tylko internetowe trolle nie przestaly byc ani przez chwile internetowymi troll
        > ami.

No niestety. Krążyły niestworzone historie, że to PiS specjalnie sprowokował, żeby wprowadzić stan wojenny, albo przykryć swoje złodziejstwo. Trochę lepiej orientujesz się chyba na twitterze, te poniższe tweety to są z kont prawdziwych czy fejkowych?
        • maria421 Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 16:13
          Nie ma tego postu na jego koncie.
          O 18.34 juz bylo oficjalnie wiadomo ze spadly pociski na teren Polski? Moze sie zagalopowal i skasowal post po tym, jak sie przekonal ze to nie zarty.
          • jureek Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 17:09
            maria421 napisała:

> Nie ma tego postu na jego koncie.
            > O 18.34 juz bylo oficjalnie wiadomo ze spadly pociski na teren Polski? Moze sie
            > zagalopowal i skasowal post po tym, jak sie przekonal ze to nie zarty.

Prawdopodobnie. Tak, to o tej godzinie przyszły pierwsze sygnały. Jak akurat jechałem pociągiem z Pragi do Wiesbaden i słuchałem radia i pierwsze informacje usłyszałem w wiadomościach o 19. Ale na tej stacji wiadomości są co godzinę.
            • maria421 Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 18:50
              jureek napisał:

> Prawdopodobnie. Tak, to o tej godzinie przyszły pierwsze sygnały. Jak akurat je
              > chałem pociągiem z Pragi do Wiesbaden i słuchałem radia i pierwsze informacje u
              > słyszałem w wiadomościach o 19. Ale na tej stacji wiadomości są co godzinę.

Czytales z czym Ziemkiewicz wyskoczyl?

Nie wiem, czy to rakieta, czy celowo, czy przypadek - ale wiem, że jakby Amerykanie przypierdolili teraz ruskim i powiedzieli „oups, no wiecie jak jest, wam też się czasem coś wypsnie” - to by rura zmiękła. Jak Erdogan „przypadkiem” zestrzelił im myśliwiec podwinęli ogony od razu

Ot "nowoczesny endek", patridiota.

• jureek Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 16.11.22, 19:21
                maria421 napisała:

> Czytales z czym Ziemkiewicz wyskoczyl?

Nie, ten gościu budzi we mnie obrzydzenie, więc omijam z daleka.
                • ja.nusz Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 17.11.22, 02:26
                  W całej tej wojnie jedno mnie razi od jej początku.
                  Ta nagła miłość i gotowość pomocy dla Ukraińców.
                  Przecież Ukrainiec dla większości Polaków to był Banderowiec i polakożerca.
                  Polacy jako społeczeństwo wykazali się wprawdzie wielkim sercem w stosunku do napadniętych sąsiadów, ale rządzącym nie wierzę za grosz.
                  Oni mają tylko jeden cel - (przepraszam) dojebać Moskalowi.
                  • maria421 Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 17.11.22, 08:09
                    ja.nusz napisał:
                    .
                    > Oni mają tylko jeden cel - (przepraszam) dojebać Moskalowi.

Nic dziwnego, skoro to Moskal na nich napadl.
                    • jureek Re: Czlowiek strzela, pan Bog kule nosi 17.11.22, 09:06
                      maria421 napisała:

> ja.nusz napisał:
                      > .
                      > > Oni mają tylko jeden cel - (przepraszam) dojebać Moskalowi.
                      >
                      > Nic dziwnego, skoro to Moskal na nich napadl.

Janusz miał na myśli rządzących w Polsce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka