Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego psychologa-terapeuty w Lodzi

18.02.06, 15:22
Znalazlam sie na ostrym zakrecie i potrzebuje pomocy. Czy ktos zna dobrego
psychoterapeute w Lodzi ? Bardzo dziekuje za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek
    • dorwoj1 Re: Szukam dobrego psychologa-terapeuty w Lodzi 16.05.06, 11:32
      Hmmm, post jest dość wiekowy, ale być może nikogo nie znalazłaś, albo to nie
      było to, dlatego podaję namiary na osobę, która wg mnie jest świetnym
      specjalistą, a ponadto-bo to nie zawsze idzie w parze-ma naprawdę niezwykle miłą
      osobowość:dr KAtarzyna Szymańska z Polskeigo Instytutu Ericksonowskiego w
      Łodzi.Myślę , ze najlepiej (i najgrzeczniej)jeśli zadzwonisz bezposrednio do
      PIE, albo napiszesz maila z zapytaniem o ew. terapię bezpośrednio do dr.
      Szymańskiej:szymka@p-i-e.pl.Pozdrawiam.
        • hermes_33 Re: Szukam dobrego psychologa-terapeuty w Lodzi 21.01.07, 16:27
          Oj, jedna chwilunia, bo czegoś tu nie kumam...

Jeżeli Dorwoj1 twierdzi, iż Pani dr Katarzyna Szymańska z Polskiego Instytutu
          Ericksonowskiego w
          Łodzi "jest świetnym specjalistą, a ponadto-bo to nie zawsze idzie w parze-ma
          naprawdę niezwykle miłą
          osobowość", to jak mam rozumieć - "już trzeci
          rok jestem u niej na terapii:) "...???

Z tego wynikałoby, że Caracara ma przed sobą w perspektywie również co najmniej
          trzyletni okres czasu na wyjście z "ostrego zakrętu", w jakim się znalazła.
          Zatem czy mam rozumieć, że owa "świetność" mierzona jest długością trwania
          terapii...?

Będąc Hermesem, czyli Posłańcem Bogów, niejedno danym mi było zobaczyć,
          niejedno doświadczyć, jak również to i owo praktycznie poznać. Z tego co wiem i
          co sam spraktykowałem, techniki ericksonowskie działają niemal błyskawicznie.
          Przy ich pomocy można uporać się z każdym "zakrętem" w ciągu od 1 do 3 sesji.

Czy należy je zawsze stosować oraz czy w ogóle należy je stosować, jest to już
          inna sprawa i nie o tym jest tutaj mowa, gdyż przecież wypowiedź Merkurii
          dotyczy rozciąłości w czasie...

A może to właśnie ta "niezwykle miła osobowość" Pani dr Kasi sprawia, że z tak
          wielkim zapałem podpisałabyś się Merkurio aż wszystkimi czterema
          kończynami...? :)))
          Czyli, że również nóżki poszły w ruch... :)

Jeżeli tak, to gratuluję !
          Brawka !!!
          Naprawdę wspaniałym jest znalezienie właściwej Partnerki !!! :)))
          I to bez względu na to, co o tym sądzą ludkowie Naszej Najjaśniejszej Porocznej
          IV eRPe.

Rozradowany Hermes
          • merkuria Re: Szukam dobrego psychologa-terapeuty w Lodzi 17.04.07, 12:01
            Rozradowany Hermesie, bawi mnie Twój post, a jakże, choć więcej w nim widzę
            zajadliwości niż na ogół jestem w stanie przyjąć. ale do rzeczy. nie każdy
            problem da się rozwiązać w "od 1 do 3 sesji" jak twierdzisz, podobnie jak nie
            każda krótkoterminowa z założenia terapia trwa góra parę tygodni, a
            skoro "niejedno Ci było zobaczyć i doświadczyć" powinieneś i o tym wiedzieć.
            moja terapia trwa już czwarty rok i jeszcze trochę pewnie potrwa, ale to
            bynajmniej nie z powodu "niezwykle miłej osobowości" terapeutki, tylko z
            problemów z którymi się na terapii znalazłam. Oczywiście "świetność" terapeuty
            nie jest mierzona długością trwania terapii, tylko jej skutecznością - czy
            gdybym nie widziała rezultatów to wytrwałabym tak długo? (wybacz, Partnerki nie
            szukam, wolę Partnerów;)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka