Dodaj do ulubionych

Baza Psychoterapeutów

05.12.08, 14:51
Zapraszam psychoterapeutów do dodawania informacji o swojej praktyce lub
ośrdodku, w którym pracują do bazy Polska Psychoterapia:

www.polska-psychoterapia.pl/dodaj/
Obserwuj wątek
  • pieknyumyslodlat Re: Baza Psychoterapeutów 30.03.21, 01:08
   Psychoterapeutki oraz psychoterapeuci online, w 2021 r., mogą korzystać z polskiej platformy psychoterapii przez internet, czyli wellbee.pl
  • agnes8030 Re: Baza Psychoterapeutów 18.04.21, 11:27
   Poprzez pracę psychoterapeutyczną możliwy jest rozwój, poprawa funkcjonowania w istotnych obszarach naszego życia. Pomogę Ci poszukać konstruktywnych rozwiązań, rozwinąć samoświadomość. Sięgnij po profesjonalną pomoc w trudnym dla Ciebie momencie życia. Chcesz zacząć żyć w zgodzie ze sobą i rozwijać potencjał, który w Tobie tkwi? Zacznij już dziś. Zadzwoń + 48 535 435 066.

   www.znanylekarz.pl/agnieszka-bloch/psychoterapeuta/warszawa
  • negri111 Re: Baza Psychoterapeutów 06.05.21, 14:01
   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z działalnością Gabinetu Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie – dr Helena Kistelska-Sikora. Moją pomoc adresuję do pacjentów indywidualnych, par i małżeństw.
   Istotne jest zrozumienie przeszłych wydarzeń, przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Wyciągnięcie wniosków i uzyskanie szerszej perspektywy, zmiana myślenia i odzyskanie panowania nad emocjami po to, by życie w końcu stało się lepsze.
   Każdy moment jest dobry, żeby podjąć się pracy nad sobą i zmienić swoje życie.
   Zachęcam wszystkich chcących skorzystać z pomocy, takich jak osoby indywidualne, rodziny i małżeństwa, do zapoznania się z dostępnymi formami pomocy, których pełną ofertę znajdą Państwo na mojej witrynie internetowej :
   www.psycholog-lubelski.pl/formy-pomocy-psychologicznej/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka