Dodaj do ulubionych

Targi kosmetyczne w Warszawie

16.02.12, 22:38
W dniach 25-26 lutego w Hali Expo XXI w Warszawie odbędą się targi www.salon-wiosna.pl/
Wybiera się ktoś?
Obserwuj wątek
    • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 00:19
      10-11 marca, kolejne targi kosmetyczne w warszawie www.beauty-fairs.com.pl/
      • kasica_k Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 00:53
        Oj, trochę mi daleko na... hm, Rembertów to jest?
        • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 00:59
          Nie, w sumie niedaleko od Dopasowanej
          • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 01:16
            spojrzałąm jeszcze raz na mapę, jednak trochę daleko ;-)
            • anna-pia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 09:39
              Jakie daleko, Izas? Kasicę rozumiem, ona mieszka w jakiejś strasznej dzielnicy, ale ty masz dwa rzuty beretem ;)
              Aż mi szkoda, że w sobotę mam imprezę branżową, niedziela odpada.
              • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 09:58
                do kasicy mówłam ;-). Dla mnie rzeczywiście blisko.
              • kasica_k Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 14:11
                anna-pia napisała:
                > Jakie daleko, Izas? Kasicę rozumiem, ona mieszka w jakiejś strasznej dzielnicy

Sama jesteś to, co powiedziałaś :) Ja w mieście mieszkam, na Woli, od Centrum rzut beretem, nie gdzieś tam za rzeką ;)
                • anna-pia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 21:56
                  Na Woli, phi, tam kozy hasały niedawno ;)
        • izas55 Nubar 08.03.12, 09:59
          Jak znajdę ten Nubar to ci po kupię. Jakieś inne wyśnione odcienie, których ngdzie nie można dostać?
          • kasica_k Re: Nubar 08.03.12, 14:13
            Za Nubara będę zobowiązana :) To wszystkie moje sny, jak na razie (no chyba, żeby tam mieli Chanele w cenie OPI ;)
      • felisdomestica Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 12:39
        Ha! Już sporządzam listę zyczeń! Tym razem muszę tam być.
        Iza, jako osoba bywała na takich targach podpowiedz, w jakich godzinach najlepiej się zjawić, czy trzeba raniutko, bo potem kolejki, czy są kłopoty z parkowaniem, itd.
        • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 08.03.12, 14:14
          Ostatnio byłam koło 12tej i były tłumy, tak że ciężko było się dopchać do niektórych stoisk. Wydaje misię że przy tej hali jest sporo miejsc parkingowych, ale pewna nie jestem. Teraz wybiorę się chyba trochę wcześniej choć ludzi pewnie będzie tyle samo.
    • izas55 Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 05.08.12, 09:08
      Jesienne edycje targów odbędą się
      15-16 września www.beauty-fairs.com.pl/
      13-14 października www.salon-jesien.pl/
      • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 06.08.12, 14:48
        To kto sie wybiera na wrzesniowe? Ja chyba zrobie sobie juz rezerwacje tylko nie wiem czy na sobote, czy na niedziele. Duzo czasu jeszcze, wiem :D
        • maggianna Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 06.08.12, 14:56
          Chetnie sie wybiore ale w tej chwili nie jestem pewna ktorego dnia - ta promocja na bilet jest chyba do konca sierpnia? To moze wrocimy do tematu za 2 tygodnie?
          • tfu.tfu Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 06.08.12, 15:14
            może jakiś grupowy? ;-) w kinach mają zniżki ;-)
            • maggianna Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 14:52
              Anne_stesia - wybierasz sie na targi? Na kiedy zrobilas rezerwacje bo ja bede w Wawie wiec chetnie sie wybiore.
              • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 15:59
                Dzisiaj zrobię na sobotę :)
                • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 16:11
                  Zrobiłam przelew za wejściówkę na sobotę i zaczynam odkładać fundusze :D
                  • maggianna Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 16:24
                    Ok to ja tez robie rezerwacje na sobote :-) tylko po co mi wiecej lakierow jak mam tylko 10 palcow :-))
                    • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 16:34
                      Jeśli uważasz, że masz odpowiednią ilość lakierów dla 10 palców to mam dobrą wiadomość - kup drugie tyle lakierów, bo masz palców 20 :D
                      • maggianna Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 16:55
                        Nieee, paznokcie u nog maluje raz na 4 tyg, kolory maja byc nudne, zadnych holo, flejkow i innych wynalazkow i robie to zawsze przy okazji pedicure wiec maluje mi manikurzystka. W tej kwestii pozostane konserwa :-)
                    • izas55 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie - jesień 27.08.12, 17:19
                      Ja mam jedną wejściowkę, przyniosę ci.
      • anna-pia lamerskie pytanie 01.09.12, 16:22
        Na które targi lepiej iść, jeśli nie jest się kosmetoholiczką, tylko żądną wiedzy? To, co bym chętnie kupiła, to co najwyżej jakieś preparaty typu pilingi, podkład, puder, lakiery.
        Dwa razy w odstępie miesiąca to dla mnie już lekkie przegięcie ;)
        • izas55 Re: lamerskie pytanie 01.09.12, 17:34
          Na wiosnę na odpowiedniku tych, które teraz będą w połowie września było bardzo dużo firm sprzedających sprzęt do gabinetów. I te targi zapowiadają się chyba lepiej. Na tych które będą w październiku powinno być więcej firm z lakierami do paznokci. Na jednych i większość firm się powtarza. Ziaja z ofertą gabinetową była i tu i tu. I na jednych i na drugich na pewno coś ciekawego znajdziesz. Nie ma chyba dla ciebie sensu iść i tu i tu. Nadmiar dóbr nie jest dla słabych duchem ;-).
          Mnie niestety nie ma w Warszawie 15-16, ale wybieram się na te w październiku.
          • anna-pia Re: lamerskie pytanie 01.09.12, 19:11
            izas55 napisała:

> I na jednych i na drugich na pewno coś ciekawego znajdziesz. N
            > ie ma chyba dla ciebie sensu iść i tu i tu. Nadmiar dóbr nie jest dla słabych d
            > uchem ;-).

Mówisz, że najpierw trzeba ducha wzmocnić jakimś konkretnym -holizmem, żeby potem jak zombie iść w kierunku wybranego fioła, a nie rozdrabniać się na piętnaście kierunków? ;)

> Mnie niestety nie ma w Warszawie 15-16, ale wybieram się na te w październiku.

To jest merytoryczny argument :)

Dzięki za informację.
            • izas55 Re: lamerskie pytanie 01.09.12, 21:19
              > Mówisz, że najpierw trzeba ducha wzmocnić jakimś konkretnym -holizmem, żeby pot
              > em jak zombie iść w kierunku wybranego fioła, a nie rozdrabniać się na piętnaśc
              > ie kierunków? ;)

Tak właśnie. Trzeba być psychopatką, żeby przez kilka godzin krążyć między jednym stoiskiem z lakierami a drugim ;-)
    • izas55 i jeszcze w Łodzi 05.08.12, 09:20
      www.mtl.lodz.pl/uroda
    • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 12.09.12, 18:28
      To kto jeszcze oprócz mnie i maggianny wybiera się w sobotę na targi? ;)
      • kry0 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 12.09.12, 20:12
        Ja bym poszła.
        • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 12.09.12, 20:16
          To cho :)
          Ustalone miejsce zbiórki - sobota, 12.30 na Emilii Plater pod sklepem meblowym Emilia.
          Kto może niech nadciąga. :)
          • anne_stesia Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 12.09.12, 21:03
            Dokladnie 12.20, żeby zdążyć na autobus jadący tam o 12.30.
            • kry0 Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 12.09.12, 21:08
              Pojadę własnym transportem.
    • kasica_k A w październiku? 12.09.12, 22:11
      Idzie któraś? Bo ja się na wrzesień nie załapię, ale październik i owszem :)
      • izas55 Re: A w październiku? 12.09.12, 22:36
        ja
      • anna-pia Re: A w październiku? 15.09.12, 22:28
        Tak, planuję iść w sobotę.
      • anne_stesia Re: A w październiku? 15.09.12, 22:44
        Ja też przyjdę w sobotę ;) Mam do kupienia co najmniej Orly Bonder i jeszcze coś, co teraz mi wyleciało z glowy.
        • kasica_k Bilety na targi 26.09.12, 18:08
          Wiecie może, co zrobić, żeby kupić bilet?

salon-jesien.pl/7-aktualnosci/56-bilety-salon-jesien-12
          Ja widzę tylko tabelkę, w której nie da się niczego kliknąć...
          • izas55 Re: Bilety na targi 26.09.12, 18:13
            Bilet można kupić również na miejscu
            • kasica_k Re: Bilety na targi 26.09.12, 18:13
              Ale na miejscu jest drożej.
              • anne_stesia Re: Bilety na targi 26.09.12, 21:08
                1 dniowy studencki kosztuje na miejscu tyle samo, więc zróbmy może tak jak na tych teraz co były ;) Służę pomocą :)
                • kasica_k Re: Bilety na targi 26.09.12, 22:00
                  Dzięki za ofertę, ale ja nie rozumię. Miała być przedsprzedaż internetowa i co, jest czy nie ma, czy tylko mnie to nie działa?
          • anna-pia Re: Bilety na targi 26.09.12, 22:07
            Niestety, też widzę nieklikalną tabelkę, tak samo jest po założeniu konta.
            • kasica_k Już wiem, jak kupić 02.10.12, 15:40
              Napisałam do nich i dostałam maila z dokładną instrukcją. Należy się zarejestrować, zalogować, po czym wejść u góry w "Moje konto". Pokaże się coś takiego:

Moje konto
              Zamówienia

Internetowa przedsprzedaż biletów zakończy się 2012-10-12 o godzinie 22:00.
              Nowe zamówienie

Ustawienia

Zmiana danych
              Zmiana hasła

Należy kliknąć w "Moje zamówienie" i wio. Płaci sie przez Dotpay. Gdzieś tam pisali, że odbiera się na miejscu, ale ja sobie wydrukuje potwierdzenie i wezme ze sobą.

A w celu zrobienia tego wszystkiego musiałam się jeszcze raz zarejestrować, bo system mnie "zapomniał". Mam tylko nadzieję, że mój przelew zapomniany nie zostanie.
              • izas55 Re: Już wiem, jak kupić 02.10.12, 18:20
                chwała ci za przetarcie szlaku -)
                • kasica_k Re: Już wiem, jak kupić 02.10.12, 21:00
                  No i mam nadzieje, ze sie tam spotkamy :)
                  • izas55 Re: Już wiem, jak kupić 02.10.12, 21:13
                    pewnie ;-)
                  • izas55 Targi, sobota 08.10.12, 17:02
                    Umawiamy się jakoś?
                    • izas55 o 10? 08.10.12, 17:02

• kasica_k Re: o 10? 08.10.12, 17:23
                        Dla mnie może być.
                        O której to się zaczyna? Bo na tej ich stronie nic znaleźć nie można.
                        • izas55 Re: o 10? 08.10.12, 17:42
                          Kongres (wykłady) zaczyna się o 10:30. Więc targi też tak w okolicy
                          • kasica_k Re: o 10? 08.10.12, 18:22
                            Kurczę, zastanawiam się. Dla mnie to lekki hardkor w sobotę wstawać o ósmej rano, ale może dam radę :)
                            • kry0 Re: o 10? 08.10.12, 18:44
                              Ja też planuje pójść, ale przedpołudnie mam zajęte :-(
                            • izas55 Re: o 10? 08.10.12, 19:44
                              to może o 11? Lub rano o 12 ;-)
                              • kry0 Re: o 10? 08.10.12, 20:25
                                Mam kosmetyczkę do 12.30.
                                • kasica_k Re: o 10? 09.10.12, 01:02
                                  Ja się mogę umówić nawet o 12, ale później to już bym wolała nie.

izas55, co Ty na to? A czy jest jakiś powód, żeby tam być wcześniej (mniejszy tłok, mniej wykupione)? W życiu nie byłam na takiej imprezie, to nie wiem.

A, i czy coś Ci mówi zestaw firm? Niżej w tym wątku się zastanawiam nad tymże :)
                                  • izas55 Re: o 10? 09.10.12, 06:40
                                    Dla mnie godzina jest dowolna, wybierzmy tą która tobie najbardziej pasuje. To może umówmy się o 11 jeżeli 10 to wcześnie a 12 już trochę późno.
                                    Tam i tak jest zwykle dużo ludzi, zwykle docierałam tak koło 12, nie wiem jak jest wcześniej.
                                    • maggianna Re: o 10? 09.10.12, 08:07
                                      Wybieram sie na targi i planuje się do Was przyłączyć - 10-11 mi pasuje, o 12 tez już dla mnie za późno.
                                      • besame.mucho Re: o 10? 09.10.12, 11:20
                                        A może jakiś swap kosmetyczny po targach? Ja na targi się chyba nie wybiorę, bo nakupię rzeczy, a ostatnio mam postanowienie pozużywać to, co mam w domu, zamiast kupować nowe. Ale mam trochę lakierów, na które bym się chętnie powymieniała :).
                                        • kasica_k Re: o 10? 09.10.12, 12:26
                                          Ja się niestety na afterek nie piszę, bo mam gości.
                                      • kasica_k To 11? 09.10.12, 12:25
                                        Dla mnie 11 jest OK. Czy tam jest jakiś punkt, gdzie można się umówić?
                                        • maggianna Re: To 11? 09.10.12, 13:12
                                          Mozemy sie spotkac w holu glownym, w okolicach kas, spotkanie o 11 mi tez pasuje.
                                          • izas55 Re: To 11? 09.10.12, 14:49
                                            To o 11 koło kas.
                                            • maggianna Re: To 11? 09.10.12, 14:54
                                              Super, wlasnie kupilam bilet.
                                            • maggianna Re: To 11? 12.10.12, 14:52
                                              Wlasnie sie zorientowalam ze targi nie sa w tym samym miejscu co te wrzesniowe. Na Expo XXI sa dwie hale, nie wiem jak tam z kasami, wiec moze umowmy sie pod punktem odbioru biletow (tego od przedsprzedazy internetowej)?
                                              • kasica_k Re: To 11? 12.10.12, 15:48
                                                OK. Jakby co to możemy na priva wymienić sie telefonami.
                                                • maggianna Re: To 11? 12.10.12, 16:59
                                                  Numer wyslalam, jakby co to Iza jako szefowa lakiernic bedzie koordynowala akcje poszukiwawcza :-)
                                              • izas55 Re: To 11? 12.10.12, 16:09
                                                Kasy są w środku, a wszystko dokładnie oznaczone. Wyglądacie mi dziewczęta na w miarę zorganizowane, na pewno traficie ;-). Jakby co, chyba obydwie macie do mnie numer.
              • kasica_k Re: Już wiem, jak kupić 02.10.12, 20:57
                kasica_k napisała:
                > Należy kliknąć w "Moje zamówienie"

W "Nowe zamówienie" ofkors. Sorry.
              • kasica_k Dostałam info dziś 08.10.12, 16:54
                Cytuję:

"Prosimy w dniu targów udać się do punktu „Przedsprzedaż Internetowa” w holu wejściowym z wydrukowanym potwierdzeniem w celu wydania karty/kart wejścia na targi/kongres.

Jeżeli jest Pan/Pani w posiadaniu karty Moja Karta z poprzednich targów, prosimy o zabranie karty w celu aktywacji. "

To kto idzie? :)
                • kasica_k Firmy 08.10.12, 17:20
                  Jest już lista firm, jakie będą na targach.
                  www.salon-jesien.pl/firmy-i-marki
                  Ja na razie sczaiłam, że będzie OPI, Color Club, Peggy Sage, Alessandro (tylko te są wyraźnie wymienione).
                  Oprócz tego widzę:
                  AP BEAUTY - to jest dystrybutor Jessici
                  Bass Cosmetics - dystrybutor m.in. Nubara, ale w sklepie internetowym go nie posiada

Nigdzie nie widzę dystrybutora Orly.

Poza tym jest całe mnóstwo firm, ale nie wiadomo, co one sprzedają i zastanawiam się, czy warto iść dla samego Opiego i mglistej obietnicy Nubara ;)
                  • kasica_k Re: Firmy 08.10.12, 17:28
                    Widzę A.I. Polska - dystrybutor Essie i Nail Tek. Trochę mi lepiej...
                    • izas55 Re: Firmy 09.10.12, 07:01
                      Mam wrażenie że jest to standardowy zestaw firm na takich imprezach.
                      Trochę lakierowych dystrybutorów i hurtowni kosmetycznch, dystrybutorzy sprzętu do gabinetów. Z tego co widzę będzie duże stoisko Ziaji, będzie Farmona (btw. kis-moho, jak będzie Jantar to ci kupię, czy szampon i odżywkę?), trochę dystrbutorów kolorowych kosmetyków w tym Kryolan. Będzie dużo firm z kosmetykami do gabinetów, które są niedostępne w sklepach.
                      Duże hurtownie mają zwykle duże stoiska na które wchodzi się z koszykiem. Tam tez najłatwiej o okazję. Np www.eurofashion.com czyli dystrybutor Color Club miało na wiosnę kosze z przecenionymi (10-15zł) SpaRituals.
                      Czasem trzeba odstać swoje w kolejce, zwykle do OPI.
                      • kasica_k Re: Firmy 09.10.12, 12:23
                        Co do lakierów, to dziś spytałam firmę, która jest dystrybutorem lakierów Zoya, czy się wybiera, bo nie było ich w spisie dostawców - no i niestety ich nie będzie :( (Czy oni bywają na targach czasem?) Obejrzałam stronę Eurofashion, mają tam tanie SpaRituale, ale raczej w konserwatywnych kolorach, mimo to kilkoma bym nie pogardziła.
                      • kis-moho Re: Firmy 12.10.12, 16:39
                        Z tego co widzę będzie duże stoisko Ziaji, będzie Farmona (btw.
                        > kis-moho, jak będzie Jantar to ci kupię, czy szampon i odżywkę?)

O rany, dopiero przeczytałam. Gdyby była odżywka (do skóry głowy i włosów chyba się nazywa), to byłabym wdzięczna dozgonnie i ozłociłabym Cię po raz kolejny. Nawet spodziewam się niedługo wizyty ze stolicy, więc byłby i transport :o)
        • kry0 Re: A w październiku? 02.10.12, 22:36
          A ja ciągle szukam Ruby Pumps :-)
          Chyba też przyjdę
          • tfu.tfu Re: A w październiku? 08.10.12, 22:31
            color club ma ruby slippers (dziś na jakimś blogu wyczaiłam) ;-)
            bawcie się dobrze, Dziewczyny.
            ja się przeprowadzam, ergo będę z Wami duchem ino ;-)
    • kosmetyka_profesjonalna Re: Targi kosmetyczne w Warszawie 05.12.12, 09:59
      Oficjalnie zapraszamy na wiosenną edycję www.salon-wiosna.pl już 23-24 lutego w Hali EXPO XXI w Warszawie. Wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie oraz na naszym profilu FB www.facebook.com/pages/Kosmetyka-Profesjonalna/134755759931582 . Szykujemy wiele niespodzianek :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka