Dodaj do ulubionych

Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek 6

27.01.13, 18:13
Moc jest z nami ;-)
poprzednie wątki:
1,
2,
3,
4,
5.
Obserwuj wątek
    • sbarazzina Re: Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek 6 27.01.13, 20:40
      Jeszcze tylko podszkolę się z terminologii i awansuję na prawdziwą lakieroholiczkę.
      Bo oto właśnie w ciągu jednego dnia moja kolekcja wzbogaciła się o kilka(dziesiąt) buteleczek :)

Mój osobisty chłop postanowił nakarmić jeden z moich nałogów i z okazji urodzin kupił mi oto co poniżej. Miało być tyle kolorów co latek, zamiast świeczek ( w sumie i to i to łatwopalne;), ale w sklepie mieli tylko 20 (w zasadzie 19, bo 1 kolor się powtózył, pan sprzedawca dał ciała ;)

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/er9Cauz1s4OObmMXDX.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/a0QOe9leju8re4yjgX.jpg

---
      Mam staniki na zbyciu, różne rozmiary:
      tnij.org/staniki01
    • vrksasana Re: Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek 6 28.01.13, 00:54
      po pierwsze: JA PIERNICZE!!!
      po drugie: Wszystkiego najlepszego, i z okazji urodzin zycze Ci, zeby ci sie paznokietki zbyt szybko nie wykonczyly przy swatchowaniu :)
      po trzecie: obiecalam swojemu mezowi, ze jednak nie bede zakladac [duzej] kolekcji; ale w ramach edukacji malzenskiej pokaze mu tego posta (i cen mu nie oszczedze ;D)
      po czwarte: to juz sie zdecydowalam, ze na urodziny chce albo Daragona A-England, albo taki podobny, co sie nazywa La Femme Unica :)

No, bardzo ladny prezent dostalas.

• kry0 Na stronie A England znalazłam: 29.01.13, 18:32
      On 25 January 2012, we were informed that Royal Mail (our carrier) has stopped shipping nail varnish internationally. We are currently working hard finding another solution, but at the moment we can only deliver to addresses within the United Kingdom. Please keep and eye on this web page or follow us on Facebook and/or Twitter for updates.
    • vrksasana Wyselekcjonowalam niebieski/Butter London [swatch] 30.01.13, 00:28
      Mialam zaczekac na I saw, U saw, We saw, Warsaw z nowej kolekcji OPI, ktora ma sie podobno pojawic w sklepach 6 lutego (juz nie moge sie doczekac :D), ale w tak zwanym miedzyczasie zdecydowalam sie na Big Smoke, Butter London. Nie jest to kolorystyczny strzal w dziesiatke, niestety. Chcialam cos w ciepleszej tonacji i o glebszym nasyceniu, a ten ma w sobie troche za duzo stalowo-szarosci. Moglam w sumie wydedukowac po nazwie :/. Tak sie zastanawiam, co tutaj bylo najpierw kolor, czy nazwa?
      To jest moj pierwszy BL, wiec nie mam porownania i nie wiem, jak tu jest z trwaloscia? Big Smoke troche odprysnal na trzeci dzien. Na szczescie udalo sie zamaskowac :)

Na zdjeciach dwie warstwy na bazie OPI, z ktorej jestem bardzo zadowolona, a na gorze Seche Vite, ktorym jestem zachwycona.
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ae/ti/0gbo/Chh37qOxSu8pAx4f8X.jpg https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ae/ti/0gbo/mf0bAHEwa93egUH4qX.jpg
    • mssselfdestruct Miss Sporty Metal Flip 050 [swatch] 30.01.13, 13:31
      Metaliczny duochrom, w mocnym świetle zielonozłoty, w cieniu różowomiedziany. Ładny : )
      Schnie dość szybko, ma wygodny, szeroki i krótki pędzelek, średnio gęstą konsystencję, maluje się dobrze. Na zdjęciach widać prześwity bo dałam za cienkie warstwy, ale przy uważniejszym malowaniu ładnie kryje po standardowych 2 warstwach. Trwałość przeciętna, 2-3 dni. Cena – ok. 8 zł, dość wysoka jak na Miss Sporty, ale ujdzie. Minusem jest też wydajność, użyłam go ze 3 razy a już nie mam 1/4 buteleczki. Mimo to daję mu mocne 4+ : )

http://i106.photobucket.com/albums/m267/basiulek/P1080528-1.jpg

http://i106.photobucket.com/albums/m267/basiulek/Clipboard-18.jpg

PS. Przepraszam że moje paznokcie wyglądają jak blacha falista i jak zwykle mam coś nadziubdziane przy skórkach, mimo tego czuję się w obowiązku pokazać kolory, których jeszcze nie było ; ) niestety jak rozdawali talenty plastyczne i zmysły estetyczne to ja chyba stałam w kolejce po wzrost, nigdy się nie nauczę malować tak, żeby było w 100% ładnie…
    • ochanomizu Celia Woman nr 21 [swatch] 30.01.13, 20:45
      czyli ręka manekina ;)
      Wkurzona na Opi (The spy who loved me zlazł mi z paznokci po niecałym dniu) postanowiłam spróbować Celii, padło na takiego nudziarza
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ee/bh/nybx/ccmSNpX2YTcq6sretX.jpg
      Na zdjęciach zlewa się całkowicie z kolorem dłoni, na żywo widać minimalną różnicę w odcieniu.
      Malowane bez bazy i top-coata, dwie warstwy, zdam relację ile dni wytrzyma - malowałam wczoraj, jak na razie lakier przeżył godzinę w basenie no i codzienne czynności ;)
      Lakier się dobrze poziomuje, nie smuży, gęstość w sam raz. Pędzelek mógłby być trochę szerszy, bo już przyzwyczaiłam się do standardu Opi.
    • kis-moho Catrice Same Seine But Different (070) 31.01.13, 14:20
      https://img11.imageshack.us/img11/3615/pict0001bc.jpg
      Z serii ultimate nudes. Fajny nudziarz, przyjemnie zlewa się z kolorem skóry (w rzeczywistości jest nieco cieplejszy niż na zdjęciu, mniej w nim różu, a więcej beżu). Pędzelek fajny, konsystencja nieco mniej, lubi się smużyć - ale zwykle się wyrównuje. Dwu- lub trzy warstwowiec, w zależności od upodobań (na zdjęciu trzy cienkie warstwy bez bazy i bez topu). Można pewnie malować i jedną, wtedy daje delikatny połysk. Co do trwałości, to się tradycyjnie nie wypowiem, bo u mnie to zależy chyba od fazy księżyca.
      Ogólnie to fajna seria, mają sporo różnych cielistych kolorów, cieplejszych/zimniejszych i jaśniejszych/ciemniejszych.
    • kasica_k Wrzucę słocze 31.01.13, 15:56
      Dziś, obiecuję.
      A jak nie to jutro.
      Strasznie się opuszczam w słoczowaniu i nie możecie podziwiać moich pięknych lakierów. Trzeba położyć temu kres. Liczę na Wasze moralne wsparcie. Jesteście ze mną, prawda? ;)
      • izas55 Re: Wrzucę słocze 31.01.13, 16:00
        Oczywiście, że wspieramy, zwłaszcza, że na blogasku już tylko postów na tydzień zostało. Ja mam jeszcze kilka w aparacie, ale potem będzie strasznie. Dzień bez posta, dniem straconym.
        • kis-moho Re: Wrzucę słocze 31.01.13, 16:04
          > Oczywiście, że wspieramy, zwłaszcza, że na blogasku już tylko postów na tydzień
          > zostało. Ja mam jeszcze kilka w aparacie, ale potem będzie strasznie.

Towarzyszki lakieroholiczki, naprawdę się opuszczacie!
      • indigo-rose Re: Wrzucę słocze 03.02.13, 19:28
        Wspieramy. Ja mam przymusowy odwyk, bo jak kolejny paznokieć pękł mi w połowie, to ścięłam wszystkie na krótko i lecę od tygodnia 8w1. A tyle fajnych rzeczy do wrzucania...
    • vrksasana nasze kolekcje 01.02.13, 01:05
      Jak zeznalam wyzej, nie planuje zakladania duze kolekcji. No i wlasnie sie zastanawiam, co to znaczy duza, albo mala kolekcja?
      Obecnie mam okolo 11 lakierow (rekord zyciowy!), w przewadze nudziaki (okazuje sie, ze jestem lakierowym zgredem:/). A, ze dzialam w systemie pieciodniowym-od poniedzialku do piatku lakier, a sobota-niedziela odpoczynek (chyba, ze jest jakas powazniejsza impreza), to oznacza, ze przy systematycznym malowaniu, kazdy lakier bedzie uzyty raz na dwa, trzy miesiace. Czyli, jak dla mnie, rzadko. A po przylaczeniu sie do forum, juz mi jeden lakier na sezon nie wystarcza ;).

No to, jakie mamy kolekcje, co w nich przewaza i jakie lakierowe rozterki nam towarzysza?

I jeszcze chcialam sie pochwalic, ze mam debiut na forumowym blogu :D
      Dzieki Izas55 :)

• kasica_k Re: nasze kolekcje 01.02.13, 02:25
        Mam dużo, dużo więcej niż "potrzebuję". Ale z tego, co się zorientowałam chodząc po lakiero-blogach, jest to zupełna normalka i moja kolekcja wcale dużą nie jest, choć nigdy nie liczyłam, ile już mam - mieści się w paru pudełkach. Mam sporo lakierów raz użytych, nieużywanych ani razu będzie co najmniej kilkanaście. Maluję z przerwami, czasem po kilka dni chodzę bez lakieru - mam wrażenie, że moim paznokciom jest potrzebny taki odpoczynek.

Jeśli chodzi o kolory - zdecydowanie przeważają u mnie odcienie zielonego, niebieskiego, trochę fioletowego. Mam też trochę odcieni pomarańczowych i rudych, złotych, srebrnych i w ogóle metalicznych. Czerwone mam dwa, z czego jeden to Perceval A England, a drugi to odlewka Orly Poison Apple od kry0, nudziaki też ze dwa może...

Moją rozterką jest: tyle fajnych lakierów, a paznokci tylko 20 ;) Ale wcale mi ona nie przeszkadza w kupowaniu nowych. Mam fazy kolorystyczne, np. ostatnio na szare, białe, srebrne, wcześniej bardzo długo trwała faza zielona i poszukiwanie idealnych zieleni, turkusów. Mam też fazę na jakość, coraz mniej mi się chce malować lakierami, które nie zachowują się jak A-Englandy albo Nubary.
    • kasica_k A-England StGeorge+OPI MWGG SWATCH 01.02.13, 04:43
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qa/pa/hnxt/0eDMapb1BVayFXD5tX.jpg

Bywalczynie sabacików już je znają :) A England St George: 1 warstwa w porywach do 2 (malowałam spiesząc się na imprezę, ale przy starannym malowaniu spokojnie wystarczy 1 warstwa do krycia i wyrównania), na to 2 warstwy OPI Man With The Golden Gun z kolekcji Skyfall.

Szalenie mi się podoba kombinacja zieleni ze złotem, kładłam tego OPI także na AE Dragona i efekt był doskonały. Tę kombinację miałam na sobie już kilka razy, a to dużo :)

Złotka w OPIm jest rzadkawo, ale jak się pogrzebie pędzelkiem, to spokojnie da się nałożyć więcej niż na fotce. Schnie bardzo dobrze. Płatki są gładkie, topcoat nie jest niezbędnie konieczny, tutaj chyba nawet jest bez (zabijcie, nie pamiętam).
    • kasica_k Nubar Faded Putty + CC Femme Fatale SWATCH 01.02.13, 05:30
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qa/pa/hnxt/kgcupajwQH7iGm0iPX.jpg

Nubar Faded Putty 2 warstwy, plus tylko na serdecznym palcu Color Club Femme Fatale.

Nubar - biały dość mocno przyszarzony, w zależności od kontekstu wydaje się ciemniejszy lub jaśniejszy. Moim zdaniem najlepiej wygląda w sztucznym świetle, w dziennym trochę za bardzo przypomina farbę olejną. Moim zdaniem zyskuje w połączeniu z Color Clubem. Color Club Femme Fatale to transparentny lakier z drobnymi różowymi płatkami (na zbliżeniu).

Nubar w pierwszej warstwie smuży, w drugiej kryje, ale źle się poziomuje. Ma taki kolor, że i tak nie byłoby widać zużycia końcówek - te fotki są na czwarty dzień od malowania.

Na paznokciach bez Color Cluba jest jeszcze szybkoschnący topcoat Nubara - Nubar Diamant. Na razie jestem zachwycona - schnie podobnie do Nail Tek Quicken, albo nawet trochę szybciej, za to lepiej utwardza i chyba jest trwalszy. No i nie kurczy lakieru (przynajmniej na razie, odpukać).
    • sbarazzina YSL 03 orange afrique 03.02.13, 15:00
      No to zaczynam testowanie kolekcji YSL :) Według numerków ;)

03 orange afrique to dość ciemny pomarańcz, nie jestem fanką koloru pomarańczowego, ale ten lakier o dziwo na paznokciech nawet mi się podoba.

Może na zdjęciach tego nie widać, bo nie jest to idealny manikur ;), ale fantastycznie mi się malowało tym lakierem. Pędzelek jest płaski i szeroki i tak jakby elastyczny. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale takim pędzelkiem jeszcze nie malowałam. Tak jaby w pędzelku był jakiś amortyzator ;) Ciekawe czy podobne wrażenia będę miała przy innych kolorach :) Tym malowałam w dość ciemnym pomieszczeniu, i dlatego nie jest idealnie, ale wyjątkowo nie pomalowałam sobie wszystkich skórek dookoła.

Jako baza ten ArtDeco, 2 warstwy YSl, top coat SH Insta Dri . Myślałam, że kupiłam te Insta Dri z pipetką, a to zwykły top, ale faktycznie po kilkudziesięciu sekundach paznokcie były suche. Trwałość YSL taka se, zdjęcia robione w 3 dniu, końcówki już lekko pościerane.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/qrXexSkeIace6AMB8X.jpg
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/LdbHKvfbdtqtdQAhWX.jpg

---
      tnij.org/staniki01
        • sbarazzina Re: YSL 03 orange afrique 03.02.13, 22:36
          vrksasana napisała:

> Bardzo ladny. Nazwa tez mi sie podoba. On wyglada jakby mial wykonczenie lekko
          > zelowe, a nie zwykle kremowe. A moze mi sie tylko tak wydaje...

A na czym polega różnica? :)

---
          tnij.org/staniki01
          • vrksasana Re: YSL 03 orange afrique 03.02.13, 23:48
            Kremowe to jest to najbardziej popularne wykonczenie. Na przyklad Golden Rose Paris nr 27, ktory byl wczoraj wstawiony na Lakieroholicznym blogu, ma wykonczenie kremowe. Golden Rose Jolly Jewels 116 ( na blogu 27 stycznia) jest zelowy, czyli taki przezroczystawy,a dodatkowo ma brokat.
            Ten Orange Afrique ma glebie, ze tak powiem, dlatego myslalam, ze jest bardziej przejzysty, ale moze to tez byc zasluga topu.
    • kis-moho Rimmel 60 Seconds 04.02.13, 21:05
      Przyplątał mi się bon zniżkowy na ich lakiery, i tak się zastanawiam - warto? Doświadczeń nie mam, a w necie informacje mocno sprzeczne. Miałyście coś od nich?
        • kis-moho Re: Rimmel 60 Seconds 04.02.13, 21:28
          Że schnie dłużej, to się domyślam :o)
          A jaki masz kolor? Bo patrzę w necie, raz piszą, że super, a raz, że beznadziejny i się źle rozprowadza, a pędzelek do kitu - a to wszystko o tym samym kolorze. Jakoś duch eksperymentatora nie ma się u mnie za dobrze ;o)
          • izas55 Re: Rimmel 60 Seconds 04.02.13, 21:55
            mam (619) Pulsating. Dawno nim nie malowałam, ale pamiętam niezły pędzelek, wściekły kolor, dobrze się nim malowało, nosiłam 2 lub 3 dni, zmyłam nieodpryśnięty bo kto to widział tyle nosić jeden lakier ;-)
        • ladyjm Re: Rimmel 60 Seconds 06.02.13, 15:54
          ja mam taki lakier w kolorze niebieskim i na moich paznokciach wytrzymał ostatnio bez najmnijeszego odprysku 8 (!!!) dni co jest totalnym rekordem. pędzelek bardzo wygodny, schnie szybko.
    • felisdomestica Marzy mi się lakier... 05.02.13, 11:38
      ...czarny z wyraźnym czerwonym brokatem, nieholograficznym, niezbyt gęstym, drobnym. Coś jak top Inglot 201, ale nieholograficzny właśnie. Takie wyraźnie czerwone iskierki w czarnej bazie. Znalazłam Color Club Red Velvet, ale trochę jest za gęsty ten brokat. Z kolei Stay the Night od Opi jest chropowaty, co nie bardzo mi się podoba. Nawet top nie do końca załatwia sprawę.
      Znacie może coś podobnego?
      • besame.mucho Re: Marzy mi się lakier... 05.02.13, 12:23
        A może łatwiej by Ci było zamiast czarnego lakieru z czerwonymi drobinkami znaleźć bezbarwny z czerwonym brokatem i pomalować nim zwykły czarny kremowy? Miałam kiedyś taki bezbarwny lakier ze srebrnym brokatem (nie pytaj o firmę, bo miałam wtedy z 12 czy 13 lat, więc to kawałek czasu temu było) i ten brokat właśnie był w nie za wielkiej ilości - kiedy się nakładało, to nie był gęsto jak w shimmerach, glitterach czy jak tam się to nazywa, bo nie do końca odróżniam, tylko właśnie na paznokciu zostawało kilka brokatowych drobinek.
        Znalazłam takie coś:
        www.dobrarada.com.pl/p8130,lakier-selene-bezbarwny-z-brokat-czerwonym-166.html
        tylko to już byś sama musiała obejrzeć ile tego brokatu zostaje na paznokciu. Znalazłam taki swatch:
        ksiezycowyswiat.blogspot.com/2011/09/ksiezycowa-niedziela-czerwien-ii.html
        i wydaje mi się, że właśnie zostaje niedużo, tak jak chciałaś, no ale to jest czerwony na czerwonym, więc może czegoś nie widać.

I jeszcze taki (zjedź na dół notki, ten pierwszy jest gęsty, ale ten drugi bardzo rzadki, tylko te czerwone placki są dosyć duże, nie wiem czy takie coś Ci odpowiada):
        www.alllacqueredup.com/2012/02/celebrate-valentines-day-red-hot-milani-manicure.html#.URDpIc2y2ZI

No i zawsze możesz kupić sypki czerwony brokat, pomalować paznokcie na czarno, na jeszcze mokry lakier nasypać odrobinę brokatu i później zabezpieczyć topem, wtedy sama będziesz kontrolowała jak dużo tego jest. Tylko bawienie się z sypkim brokatem może się okazać zajęciem dla cierpliwych :).
    • besame.mucho Lakiery a sprawa polityczna ;) 07.02.13, 14:45
      Kampania na rzecz związków partnerskich zrobiła sobie symbol w kształcie klamerki:

www.facebook.com/photo.php?fbid=10151238696737595&set=a.10151238696552595.449702.142515377594&type=1&theater
      a mi się od razu przypomniały ślubne klamerki i lakiery poszły w ruch :)

https://img849.imageshack.us/img849/1497/img9011k.jpg

https://img856.imageshack.us/img856/1637/img9015gy.jpg

• besame.mucho Re: Lakiery a sprawa polityczna ;) 07.02.13, 15:51
          > Mogę na fejsika wrzucić?

Pewnie :).

A metryczka:

Pierwsza para zrodzona jest z Opi - Over the taupe (włosy pani), Sephora - L14 My favorite jeans (bluzka pani), Opi - Color so hot it berns (spodnie pani, buty i szminka), Sally Hansen - Diamond strength Baguette beige (grochy na spodniach), Opi - Koala bear-y (koszula pana) i A-England - Camelot (włosy pana, spodnie i krawacik).

A druga z Opi - In my back pocket (włosy pani), Sephora - L29 Teeny bikini (sukienka), Opi - Koala bear-y (szminka), Opi - Houston we have a purple (buty pani), Inglot - 973 (włosy pana), Opi - Skull & glossbones (koszula pana), Opi - dating a royal (spodnie pana) i Opi - Don't mess with opi (buty pana).

Wszystko jedną warstwą bez bazy i utwardzacza ;).
    • kry0 [Swatch] Orly Galaxy Girl na OPI Louvre Me... 10.02.13, 12:08
      Galaxy Girl kupiłam na targach głównie z powodu nazwy ;-) Jako dyplomowana astrofizyczka musiałam mieć ten lakier. Nauczona doświadczeniem w użyciu kosmicznych Orly (Space Cadet) nie malowałam paznokci bezpośrednio. Zrobiłam eksperyment z różnymi lakierami i jako podkład wybrałam OPI Louvre Me Louvre Me Not. Tak jak kiedyś pod Play Fowl.
      Na zdjęciach dwie warstwy OPI i dwie warstwy Orly. Jako baza odżywka Herome i Quicken po każdej warstwie.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/wi/qc/i2jn/Cp9aRgYCIa6FSBGaQB.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/wi/qc/i2jn/0c17zSn7pnOBlwwNEB.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/wi/qc/i2jn/mh8oiwhOA5oJFDgQ7B.jpg

Galaxy ma drobinki, które są nieboskie lub fioletowe, zależnie od kąta patrzenia. Malowało się dobrze bo to dobre lakiery są ;-)
    • sbarazzina YSL 05 corail divin 10.02.13, 22:35
      Zgodnie z założeniem maluje po kolei numerkami. 04 nie zdążyłam zrobić swatcha niestety.
      05 to dla mnie taki neonowy koral, w zależności od światła jest bardziej pomarańczowy, czerwony lub różowy. Ale zawsze daje po oczach:) W sumie nie bardzo mi sie podoba :(
      Malowało się bardzo przyjemnie, uwielbiam ten szeroki pędzelek :) Na zdjęciu baza ArtDeco, 2 warstwy YSL i dri top SH.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/rMyH9wcefWzgXGxq2X.jpg
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/cj/ce/bc6e/ryz3dk65K9DAcNK2oX.jpg

---
      tnij.org/staniki01
    • kasica_k A-England mnie smuci 11.02.13, 14:09
      Z tego co Adina pisze na fejsie wynika, że moje zamówienie poszło do powtórnej wysyłki przez Le Doux Nouage, tylko że ta firma nie wysyła do Polski. Napisałam do niej z pytaniem, co w takim razie z mym orderem.

Wkurza mnie to, znowu się poczułam jak klient drugiej kategorii - do czego to podobne, żeby głupi lakier do paznokci był niedostarczalny z UK do PL.
        • kasica_k Re: A-England mnie smuci 12.02.13, 00:19
          Możliwe. Ciekawe, jaką dostanę odpowiedź. Mogę przy okazji zapytać o Twoje zamówienie.
          No i tak ogólnie - jeśli Royal Mail sobie nie życzy wysyłać lakierów za granicę, to przecież są inni przewoźnicy? Ja za Englandy mogę nawet płacić za wysyłkę DHLem szczerze mówiąc, są tego warte.
          • kis-moho Re: A-England mnie smuci 12.02.13, 15:35
            Ja za Englandy mogę nawet płacić za wysyłkę
            > DHLem szczerze mówiąc, są tego warte.

Z DHLem obslugujacym brytyjczykow mam ostatnio na pienku. Jezeli dostawalam cos DHLem, to byly to przesylki z Niemiec, ktore jezeli nie bylo mnie w domu w bardzo precyzyjnie ustalonych godzinach dostawy (7-18), to ladowaly na poczcie. Uklad jak dla mnie calkowicie w porzadku. Ostatnio zamowilam cos z brytyjskiego banana republic, przyszlo wlasnie DHLem. Co prawda ekspresowo, ale po tym, jak panowie w poniedzialek o 13 nie zastali mnie w domu, dostalam wiadomosc, ze darmowa ponowna dostawa jest jeszcze tylko jedna, i mam sie zdecydowac, co wole - albo odbiore paczke gdzies na zadupiu nastepnego dnia w godzinach 13-18 (nie wchodzilo w gre, tego dnia akurat nie dalabym rady po pracy), albo dostarcza mi do domu nastepnego dnia w dowolnym momencie w godzinach 7-18, albo podam adres alternatywny, i dostarcza mi paczke w srode (tez miedzy 7 a 18). Podalam adres do pracy, z zaznaczeniem, zeby do mnie zadzwonili, to paczke odbiore osobiscie, zeby nie zaginela w naszej pocztowej czarnej dziurze i postanowilam przyjechac do pracy wczesniej. Nie dosc, ze nie zadzwonili, to przyjechali dzien wczesniej niz bylo umowione...
            Jednym slowem zachowali sie jak kazda inna firma kurierska, co wcale mi nie pasuje, dlatego nigdy nie zamawiam w sklepach, w ktorych mam w opcji tylko kuriera. Teraz sie zastanawiam jak to rozgryzc, kiedy liczyc na wspolprace DHLu z poczta, a kiedy nie. Nie wiem, jak DHL sie zachowuje w Polsce, moze mozna sie z nimi lepiej dogadac, dla mnie ograniczenie dostawy do jednego mozliwego dnia, ktorego sie jeszcze nie trzymaja mocno ich dyskwalifikuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka