Dodaj do ulubionych

Kulturoznawstwo spcjal. rosjoznawstwo

20.05.05, 00:36
Witam wszystkich!!! Prosiłabym o kontakt wszystkich studiujących
kulturoznawstwo na UJ specjalność rosjoznawstwo. Sama pagnę tam studiować,
ale chcieć, a to nie to samo co tam być. Czy ktoś taki jak ja ma jakieś
szanse?
Obserwuj wątek
    • o.madzia Re: Kulturoznawstwo spcjal. rosjoznawstwo 23.05.05, 23:35
      A dlaczego akurat ten kierunek? I co znaczy "ktoś taki jak ja"? Jeśli chodzi o
      studiowanie w roku 2005/2006 to trzeba było się udać na "dni otwarte" i wypytac
      studentów. Wejdź sobie na ich stronę i sprawdź, czy NA PEWNO ich program
      odpowiada twoim oczekiwaniom. Albo wrzuć post jeszcze na forum regionalne KRAKÓW
      i EDUKACJA. I dowiedz się np. ilu w ubiegłym roku było kandydatów na 1 miejsce...
    • jagoda242 Re: Kulturoznawstwo spcjal. rosjoznawstwo 24.05.05, 13:22
      Czesc! Dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie moim postem. Tak w ogole to jestem
      zainteresowana kulturoznawstwem a to rosjoznawstwo to tak "przy okazji". Nie
      wiem czy miałabym szansę dostać się na tą "kulturę Rosji". Tam jest rozmowa
      kwalifikacyjna a ja nie wiem czy dałabym radę ją przejść. Na kulturoznawstwo
      obowiązuje konkurs świadectw, a oceny mam raczej dobre. Rosyjskiego uczyłam się
      w podstawówce, ale miałam bardzo wysoki poziom, później jedynie coś czytałam
      sobie, by mieć kontakt z językiem.
      Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Zajrzę na Forum Kraków i Edukacja.

Nie byłam na Dniach Otwartych, gdyż nie brałam wtedy pod uwagę studiowania na
      UJ ani o kulturoznawstwie czy czymś w kierunku języka rosysjskiego. Jednakże
      interesuje mnie jakiś kierunek humanistyczny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka