Dodaj do ulubionych

a może by tak spotkanko?

04.01.05, 16:27
w ten piątek?
Obserwuj wątek
    • windyga Re: a może by tak spotkanko? 04.01.05, 17:24
      A juści, ale może kiedy indziej? W piatek juz zaklepane mam spotkanie, w
      sobotre też, a w niedziele jestm od południa zajeta Wielka Orkiestra, która w
      tym roku ma swój morski finał w Gdyni ( wiecej na portalu www.gdynia.pl).
      Zatem Binko, może własnie bys przyszła z dziecizakiem swym do Gemini, albo na
      koncert przy Gemini, albo do teatru Miejskiego? I inni też! Będziemy licytować
      rózne gadżety. Możecie coś przynieść i bawic sie. Co?
      • binka ja też:-) 04.01.05, 20:18
        ..jestem zajęta przy WOŚP, ale na na Obłużu, więc nie dam rady Windygo -
        powodzenia Tobie i dobrej zabawy:-)

ps dziękuję za zaproszenie:-)
          • 18kwie2004 aha 06.01.05, 17:59
            dzięki.

Na szczęśćie tu gdzie teraz jestem internet też działa. Na nieszczęście jedyne
            na co trafiłem z wczoraj to
            miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,2479693.html.
            • windyga Re: aha 07.01.05, 11:26
              Link nie działa... Info juz jest zapewne w archiwum gazety. Natomiast polecam
              portal www.gdynia.pl gdzie jest szczegółowy program gdyńskiego finału WOŚP.Bo
              jak rozumiem , naszemu "aprilowi" o to chodziło, hę?
              • 18kwie2004 linki i chodzenie 07.01.05, 13:19
                dajcie spokój z tymi niedziałającymi linkami, bardzo proszę. Już parokrotnie na
                różnych forach zostałem uznany za oszusta podającego fikcyjne odnośniki tylko
                dlatego, że formatka wyborczej automatycznie dodaje kropki na końcu zdania do
                URLa, a ktoś nie potrafi wpaść na to że wystarczy od tyłu odciąć nieszczęsną
                kropkę w adresie i zadziała.

A o co mi chodziło? Oczywiście że nie o program Orkiestry, bo w Gdyni nie będę
                i nic mi po rzeczonym. Chodziło mi o gazetowo-wyborcze wcielenie naszej pani
                gospodyni.
                  • windyga Re: szkoda, że pogoda nie dopisała:-( 11.01.05, 10:40
                    W domku mam zawirousowanego kompa i nie działa mi internet, a w firmie - kupa
                    roboty i wczoraj nawet przez moment nie byłam w poczcie prywatnej, ani na
                    forum. To gwoli usprawiedliwenia mej nieobecnosci . Poza tym mam straszna
                    chrype, bo w niedziele, podczas orkiestralnej imprezy w teatrze Miejskim
                    licytowałam przez trzy godziny i głos zdarłam. Ale utragowalismy ok. 6 tys. zł.
                    Bardzo sie cieszę.Najdrożej poszedł lot balonem dla dwóch osób (ponad godzinny
                    z Gdyni na Kaszuby). Jego komercyjna cena, to 1200 zł, nam udało sie uwtargować
                    900 zł. Tez fajnie. Taka sama sume uzyskał wielki fotel, prawie królewski -
                    złoty! No i były po 500 zł rózne rzeczy, w tym złote herby Gdyni w klapę.
                    Na ulicach rzeczywiscie puchy, pod estrada przy Gemini - takze mało ludzi.
                    Dopiero przyszły tłumy wieczorem, na światełko do nieba. Nie widziałam ale
                    podobno było pieknie, kiedy światła na statkach zgasły jednocześnie, w pewnej
                    chwili sie zapaliły.
                    No, lece do roboty, hej
    • vitalia Re:Zabijta mnie !!! 03.02.05, 18:47
      tak chciałam być...Ale,, umówiłam się w domu z osobą z innego forum i
      czekałam ,czekałam ,czekałam ,,,do 19.00 i ta osoba poprostu nie dojechała ,a
      ja myślałam ,że się wścieknę.Chciałm tę osóbkę zabrać ze sobą,bo ostatnio
      problemy ma wszelakiego rodzaju. No i tak zostałam wykiwana i jest mi
      przykro..że was nie zobaczyłazm...Buuuuu
      • rena_gd Nie bijemy niewinnych;) 03.02.05, 19:17
        a winnych oddajemy pod sąd forumowy:)
        Może tak zaplanujemy spotkanko w Dzień Kobiet? hehehe zrobimy sobie prezent
        wspólnymi pogaduszkami:)
        Bineczko, w pracy jeszcze nie byłam i nie wiem od kiedy zaczynam, mam nadzieję,
        że jutro dostanę informacje na ten temat. Zdrówka dla syneczka:)
        Jantarku, prześlę ci Lublin na skrzynkę, pospaceruj sobie trochę po nieznanym
        mieście:)
        Vitalio, szkoda, że z tą osóbką nie umówiłaś się w Cynamonie:( Ale do
        następnego:)
        • vitalia Re: Nie bijemy niewinnych;) 03.02.05, 23:01
          To właśnie miała być niespodzianka dla tej osoby ,że zabiorę ją do
          Cynamonu.....
          a z tym Osmym marcem to nie głupie wcale... Mam taką propozycję....a może by
          tak u mnie....
          Luzik całkowity. naprawdę byłabym berdzo rada..Mówię Wam ..Coś upitraszę,jakieś
          ciasto się skołuje i winko może.Ale fajnie to widzę..
          NO to się wypowiadać ............................... ............................

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka