Dodaj do ulubionych

Strona internetowa miasta ciągle pełna jest błędów

26.02.07, 20:31
gdynia.naszemiasto.pl/wydarzenia/704356.html
Dodatkowo stwierdziłem, że na stronie Gdyni ( podczas nieudanej akcji
odśnieżania miasta 22.02.2007 ) część numerów telefonów tam umieszczonych
jest już dawno nie aktualna.

Obserwuj wątek
      • mistusia Re: Strona internetowa miasta ciągle jest b 28.02.07, 22:50
        - Konsorcjum firm Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański sp tel.
        058 781 68 52 niesprawny lub błędny gdy padał śnieg.

- UTRZYMANIE KANALIZACJI DESZCZOWEJ - telefony do tych firmy działały bez
        zarzutu, lecz z informacji uzyskanych od firmy MTM - aktualnie w Gdyni nikt nie
        zajmuje się już kanalizacją deszczową w mieście. Na pewno nie firmy wymienione
        na stronie UM. Była kiedyś firma „Szamanek”, ale kanalizacja deszczowa w Gdyni
        położyła tą firmę…

Powiedzieć, że odśnieżanie ulic w Gdyni to porażka od lat to brzmi jak
        komplement.
        Zamiast zrobić jeden skuteczny telefon koordynujący całą akcje odśnieżania
        miasta (np. 986) podaje się 10 numerów, których i tak nikt nie pamięta,
        działają źle lub nie ma rezultatu interwencji. :(
      • on45 Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 25.04.07, 12:25
        Wiem, że forum prywatne to nie miejsce na tego typu uwagi, ale strona gdynia.pl
        nie daje takiej możliwości. A tu istnieje duże prawdopodobieństwo, że uwaga
        dotrze tam gdzie trzeba ;)

W Dzienniku Bałtyckim ukazał sie artykuł mówiący o możliwości zgłaszania uwag
        do projektów mpzp Pekinu i innych. Link:
        gdynia.naszemiasto.pl/wydarzenia/723727.html
        Tymczasem na oficjalnej stronie miasta w zakładkach dotyczących planów
        wyłożonych do wglądu uchwał o przystąpieniu do sporządzenia planów jest pusto.
        Linki: www.gdynia.pl/bip/zagospodarowanie/info/440_.html
        www.gdynia.pl/bip/zagospodarowanie/info/4969_.html
        Jeżeli osoba zainteresowana będzie śledziła jedynie stronę internetową miasta,
        dowie się z niej, że obecnie żaden projekt planu nie jest wyłożony do wglądu. W
        ten sposób "przegapi" termin wnoszenia uwag. Kto będzie później odpowiadał za
        zamieszanie i ewentualne opóźnienie spowodowane koniecznością powtórzenia
        procedur?
        • sealion Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 01.03.07, 13:34
          Akurat dzisiaj przeglądalem stronę w poszukiwaniu informacji. Spróbujcie wpisać
          do wyszukiwarki 'rejestracja pojazdów' - wyniki na pierwszej stronie to m in.
          wydawanie kart parkingowych, straż miejska, rejestracja urodzeń, zgonów,
          zgłoszenia szkód pojazdów. Ogólnie ta wyszukiwarka to słabizna.

Napisałem też maila na podany adres (pojazdy@gdynia.pl) z zapytaniem dot.
          rejestracji pojazdu. Ciekawe kiedy dostanę odpowiedź :-))
          • mistusia Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 01.03.07, 14:39
            Chciałem na stronie UM odnaleźć uchwałę o spożywaniu alkoholu w miejscach
            publicznych, niestety wyszukiwarka na stronie miasta to nie Google. Prędzej
            znalazłem tą uchwałę w stercie starych gazet.
            A e-maila napisałem do Straży Miejskiej jakieś 2 lata temu do dziś nie mam
            odpowiedzi, pewnie muszą odpowiadać na tysiące innych listów. Poczekam do
            następnej kadencji samorządu, bo teraz nie ma sensu chyba nic zgłaszać. Trzeba
            radzić sobie samemu.

• sealion Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 05.03.07, 13:42
                Może nie na temat strony, ale na maila wysłanego w ubiegłym tygodniu na podany
                na stronie miasta adres pojazdy@gdynia.pl nie otrzymałem odpowiedzi do
                dzisiaj :-( Musiałem osobiście pofatygowac się do urzędu żeby zapytać się o to
                co wysłałem mailem. Nie rozumiem po co umieszcza się adresy poszczególnych
                referatów skoro nikt nie odpisuje/ nie czyta emaili?
                • monika_mgd Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 08.03.07, 15:19
                  sealion napisał:

> Może nie na temat strony, ale na maila wysłanego w ubiegłym tygodniu na podany
                  > na stronie miasta adres pojazdy@gdynia.pl nie otrzymałem odpowiedzi do
                  > dzisiaj :-( Musiałem osobiście pofatygowac się do urzędu żeby zapytać się o to
                  > co wysłałem mailem. Nie rozumiem po co umieszcza się adresy poszczególnych
                  > referatów skoro nikt nie odpisuje/ nie czyta emaili?

To proste - gdyby zapłacono "tej pani" za czytanie emailii, to przeczytałaby i
                  pewnie jeszcze odpisała ;) Ale strona w necie musi być, bo "tak trzeba".
                  • sealion Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 08.03.07, 16:20
                    monika_mgd napisała:
                    > To proste - gdyby zapłacono "tej pani" za czytanie emailii, to przeczytałaby i
                    > pewnie jeszcze odpisała ;) Ale strona w necie musi być, bo "tak trzeba".

Gwoli ścisłości muszę napisać, że odpowiedź dostałem - co prawda po 5 dniach
                    roboczych ale ktos mi odpisał.
                        • mistusia Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 15.03.07, 10:55
                          Ile razy byłem w UM coś załatwić to nie spotkało mnie nic dobrego /nie jest
                          opinia odosobniona/. Pisałem wcześniej o e-mailach. W jednym przypadku brak
                          odpowiedzi /myślałem że są po to by przyśpieszyć odp. na drobne pytanie,
                          niestety trzeba było się pofatygować/. W drugim przypadku odp. była jak na UM
                          szybko po 3 dniach! Niestety sprawa została typowo urzędniczo olana przez
                          wysokiego urzędnika. Wiem już jak podchodzą gospodarze miasta do problemów i jak
                          interpretują prawo. Spychologia, a może nieudolność ?
                          • windyga Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 15.03.07, 12:04
                            Nadal sa to tylko ogólniki. Nie mam zbyt wielkiego dystansu do tych spraw, bo
                            sama pracuje w UM i rzadko cos osobistego załatwiam w swojej macierzystej
                            firmie. Ale zdarza mi sie , wcale rzadko, ze jacyś moi znajomi przychodza do
                            mnie, bym im pomogła jakąś formalnośc "popchnąć". ja ich wtedy odsyłam do
                            właściwego miejsca, czy to sala obsługi mieszkańców, czy jakis konkretny
                            referat, by najpier sam spróbował swoje sprawy załatwic. No i w 99 procentach
                            przypadków osoby te wracaja skonfudowane i przepraszaja, że kierowały sie
                            jakims fatalnym i fałszywym stereotypem - że urzad to takie miejsce, gdzie sie
                            dłubie w nosie, popija herbate i utrudnia interesantom zycie.
                            Prosze więc jeszcze raz podać konkretny przykład, kiedy, który urzednik jaka
                            sprawe tak fatalnie Panu sknocił. Moze Pan pisac na moja poczte gazetową, by
                            nie obnosic sie ze swoimi sprawami wszem i wobec.
                            • mistusia Re: Strona internetowa miasta ciągle pełna jest b 20.03.07, 21:56
                              Jak już pisałem sprawa została "olana" przez wysokiego urzędnika UM, więc
                              zajęła się tym gazeta. Powstały 2 art. Nie przyniosło to pewnie wielkiego
                              efektu, poza tym że inni dowiedzieli się że nie wszystko idzie dobrze w Gdyni /
                              jak głosi reklama/. Po tej sprawie mam nauczkę by UM omijać szerokim łukiem jak
                              się nie chce mieć bólu głowy /inni moi znajomi mówią to samo/.
                              • kryzar mam pytanie 21.03.07, 23:35
                                a gdzie w net-cie można poczytać co było na ostatniej sesji Rady Miasta. Będę wdzięczna za podpowiedź, bo na stronie gdynia.pl nic nie znalazłam
                                • windyga Re: mam pytanie 22.03.07, 16:09
                                  W serwisie RATUSZ przeczytasz program sesji. A tu prosze uchwały podjete na tej
                                  sesji:
                                  www.gdynia.pl/wladze/rada/uchwaly/5051_41560.html
                                  Aby je znależć trzeba wejść do menu władze miasta/rada miasta/uchwały i wybrac
                                  odpowiednią sesje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka