Dodaj do ulubionych

wynajme mieszkanie PILNE

IP: *.adsl.inetia.pl 14.06.05, 13:33
wynajme mieszkanie w Poznaniu, do 1200zł [w ym czynsz i inne opłaty]. 2 lub 3 pokoje od 42 do 56 metrow kw. Wszedzie tylko nie na Nowym Miescie i Chartowie.
Obserwuj wątek
    • tomashec Re: wynajme mieszkanie PILNE 14.06.05, 14:04
      Mam. Przy Sołaczu, na ul. Gen Maczka. Biały blok vis a vis Casa Mii (pizzerii).
      Około 55 metrów, piwnica. Po delikatnym remoncie, są plastikowe okna, panele,
      łazienka w kaflach z dużym lustrem, duża garderoba typu senator, kuchnia
      częściowo umeblowana, bez gazu. W tej cenie co chcesz (ok. 1200). Ostatnie
      piętro. Sołacz nieopodal, blisko do centrum, blisko do PST, niedaleko jezioro
      Rusałka
    • ab554 Re: wynajme mieszkanie PILNE 15.06.05, 00:24
      Mam dwa mieszkania- jedno na Debcu, ale w strone Gorczyna - ul Swierkowa bardzo
      spokojnie, dwa pokoje ,sliczna lazienka, pokoje przechodnie , duzo drewna-
      podlogi ,drzwi,stare meble drugie-Gorna Wilda, piekne 200m od Multikina,
      strychowe,nowe , z ogrzewaniem w zimie jak podrozeje energia moze dochodzic do
      1100, acha-4 pietro, mieszkanie na debcu- wszystko zamknie sie w 1000 zl .
      • white_selena Re: wynajme mieszkanie PILNE 15.06.05, 14:54
        byłabym zainteresowana tym na Dębcu Sylwia to ja [zapomnialam sie zalogować] Proszę o maila na sylwiaf89@o2.pl
        • albercik13 Re: wynajme mieszkanie PILNE 17.06.05, 18:51
          Gdybyś jeszcze szukała to mam mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze, tuż przy ulicy
          Murawa, ok. 50 m kw 3 pokoje na drugim pietrze; umeblowane.
          Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka