Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

WTA. Radwańska dziewiąta na liście płac tenisis...

IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 09:35
    gdyby Dunka byla 9 na liscie wymieniliby 9 tenisistek, a gdyby byla 3 wymieniliby tylko 3, och ci polscy kompleksiarze:), a pochodzenie to prywatna sprawa kazdego czlowieka, wystarczy podawac sama narodowosc, to nieladnie tak na kazdym kroku wytykac ludziom pochodzenie ich przodkow, co sobie o was pomysla Polacy obcego pochodzenia?
    Obserwuj wątek
      • Gość: z Re: WTA. Radwańska dziewiąta na liście płac tenis IP: 72.78.163.* 01.02.11, 21:12
        Polacy mieszkajacy za granica wychowuja swoje dzieci w duchu Polskosci. Czy w kraju tak trudno to zrozumiec? Te dzieci czuja przynaleznosc do polskiej kultury, maja polskich krewnych, identyfikuja sie z krajem swoich rodzicow bardziej, niz to sie niektorym wydaje! Karolina ma babcie w Polsce, powiedzcie tej babci, ze jej wnuczka nie jest Polka, zrobicie jej tylko przykrosc! Obce kraje z checia przygarniaja emigrantow, gdy osiagaja oni miedzynarodowy sukces, ale nie zmienia to faktu, ze sukces Karoliny ma polskie korzenie - ogromne pragnienie jej rodzicow, by ich dzieciom zylo sie lepiej! Taka jest rzeczywistosc, nie tylko w tenisie. Przesledzcie kariery zawodnikow w wielu dyscyplinach sportowych, a okaze sie, ze to emigracja z pierwszego pokolenia. Agassi i Sampras najlepszym przykladem!
        • Gość: maciej Re: WTA. Radwańska dziewiąta na liście płac tenis IP: *.rev.stofanet.dk 02.02.11, 12:28
          W calosci sie z toba zgadzam
          Ja jestem swiecie przekonany, ze ci wszyscy mankoltenci naleza do PiS lub sekty Rydzyka, bo tylko tacy sa "prawdziwymi Polakami". Z takimi nie da sie rozmawiac, nie wspominajc o dyskusji. Oni jak kiedys konie z zaslonami na oczach.
          Mozna Wozniacka lubiec lub nie, moze sie jej gra podabac lub nie, to indiwidualna sprawa, nie ma zadnego przymusu w jedna czy druga strone. Jedank my Polacy (ja nie, a moze nie jestem Polakiem, mam inne obywatelstwo !!!) jestesmy jedna z najglupszych nacji jakie znam, na rowni z Turkami. Mam okazje obserwowac to na codzien. W naszym codziennym zachowaniu do zludzenia jestesmy do nich podobni. Wystarczy obserwowac polska scene polityczno- spoleczna i polska emigracje.
          ale tu nie, bo tu jestes jak inni Polacy
          " nie zmienia to faktu, ze sukces Karoliny ma polskie korzenie ......."
          Caroline ma polskie korzenie. Nie, Caroline jest Dunska Polka jesli tak to mozna nazwac co jest faktem ale w zadnym wypadku jej sukces nie ma nic wspolnego z Polskoscia. On powstal tu w Danii i jesli Caroline moze komus cos zawdzieczac to tylko sobie, moze troche rodzicom, ze poslali ja do klubu tenisowego i w duzej mierze DTF (dunski zwiazek tenisowy), ktory to finansowal jej szkole i szkolenie, zanim przeszla do WTA. Tu akurat korzenie odgrywaja mala role . Mamy jednak prawo byc dumni, ze nasza rodaczka jest tu gdzie jest. Niestety, my potrafimy jedynie pluc, podobnie jak Turcy, ktorzy tez pluja na swoich reprezentujacych inne kraje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka