Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Genialne losowanie Radwanskiej w Doha!

IP: *.nycmny.east.verizon.net 18.02.11, 20:44
    Juz w drugiej rundzie trafia na Jovanovski.Bedzie ciekawy mecz.

www.wtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1003/QS.pdf
    Pewno wygra ze 4 gemy albo i nie.
    Obserwuj wątek
      • Gość: r Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 21:40
        Hym, jak nie trafiła na Jovanovski to genialne, jak trafiła to też genialne. To jak to w końcu jest? Kolejna kompromitacja MACIEJA?
        • Gość: j Może to była autoironia? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 22:03
          Na wszelki wypadek zauważam, że chodzi o turniej kwalifikacyjny, a "Radwańska" oznacza tu Urszulę.

Dla Uli Radwańskej żadne losowanie nie jest genialne, bo z takim schorzeniem, na jakie cierpi, przyszłości w sporcie wyczynowym trudno się dla niej spodziewać. Dziewczyna wierzy, że jest inaczej, walczy - i może dobrze, bo wiara, wiadomo, góry przenosi. Ale ja od niej wiele już nie oczekuję. Ze zdrową, silną horpyną w rodzju Bojany Jowanowskiej czy Katii Makarowej, raczej nie ma szans.
          • Gość: MACIEJ Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 18.02.11, 22:19
            Ja mam nadzieje,ze Aga trafi na Bojane w pierwszej rundzie,a jesli nie to moze Klucha zagra z Bojana wreszcie z jednego seta.
            I nie uzalaj sie tak nad Urszulka,bo jakby sie zle czula,to by nie grala,a jak gra tzn ze czuje sie dobrze i chce wygrac a moze nawet wrocic do 100-tki.
            Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to ze wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Domyslam sie ,ze starym dobrym zwyczajem Woz-Rad trafia na schorowane i kontuzjowane zawodniczki i z Li Na,Wickmayer czy Jovanovski grac nie beda.
            • Gość: j. Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 22:49
              Gość portalu: MACIEJ napisał(a):

> Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to ze wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Ja już kiedyś ci napisałem, jakie świadcwo wystawiają ci takie przechwałki. Nic z tego do ciebie nie dotarło, czego właściwie powinienem był się spodziewać. Szkoda więcej słów. Jedyne, co pozwala mi jeszcze do ciebie w ogóle się odzywać, to podszyte pewnym współczuciem przypuszczenie, że za twoim zachowaniem kryje się kontuzja CUN cięższa jeszcze niż u Urszuli.
              • Gość: j. Tfu, na psa urok! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 23:28
                Gość portalu: j. napisał(a):

>[...] kontuzja CUN cięższa jeszcze niż u Urszuli.

Ale-m się wygłupił! Ula cierpi na schorzenie kręgu ale przecież nie rdzenia kręgowego! Nie daj Panie Boże! Tfu, tfu, odpluwam przez lewe ramię i precz ze słowami o "kontuzji CUN" w odniesieniu do Ulki!

Uch!
            • marcin521 Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! 19.02.11, 13:30

> Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to z
              > e wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Eee tam - to jeszcze nic... Na forum grasuje idiota, który dwa lata temu twierdził, że Radwańska wypadnie z pierwszej dwudziestki po zakończeniu Wimbledonu 2009. I gdy już, już wydaje się, że wszyscy zapomną o jego nietrafionych prognozach, ten cymbał dopisuje jakiś post do wątku, podbija go do góry i przypomina wszystkim o tym jak się wygłupił...

• Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 17:48
                W drugiej rundzie Radwanska(ta ktora miala byc w 20-stce) zagra z #54 Jovanovski.
                Szanse wyfaja sie byc wyrownane z przewaga dla Boyany.
              • Gość: aRad Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.phlapa.east.verizon.net 20.02.11, 07:30
                No wlasnie ten idiota od watku "Aga wyleci z 20" to nasz kretynek Maciej vel Maximum, udowadniajacy od dwoch lat szczescie Agi w losowaniach i wielka niesprawiedliwosc ktora sie dzieje innym zawodniczka. Gdyby od niego to zalezalo, to by zabronili jej grac, wykresliliby ja z rankingu. Ja i Karoline.
      • Gość: jerry Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: 89.191.147.* 19.02.11, 17:50
        Filozofowi chodziło o Ulę.

Agnieszka wylosowała jeszcze bardziej genialnie.
        Czekam na Maciejową egzegezę :)

1)Caroline Wozniacki (DEN) v BYE
        Nadia Petrova (RUS) v Roberta Vinci (ITA)
        Flavia Pennetta (ITA) v Jie Zheng (CHN)
        Lucie Safarova (CZE) v (7)Agnieszka Radwanska (POL)

(3)Francesca Schiavone (ITA) v BYE
        Kaia Kanepi (EST) v Qualifier
        Alisa Kleybanova (RUS) v Marion Bartoli (FRA)
        Svetlana Kuznetsova (RUS) v (8)Shahar Peer (ISR)

(5)Jelena Jankovic (SRB) v (wc)Fatma Al Nabhani (OMA)
        (wc)Sania Mirza (IND) v Maria Kirilenko (RUS)
        Alexandra Dulgheru (ROU) v Qualifier
        (4)Na Li (CHN) v BYE

(6)Victoria Azarenka (BLR) v Daniela Hantuchova (SVK)
        Qualifier v Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)
        Dominika Cibulkova (SVK) v Qualifier
        (2)Vera Zvonareva (RUS) v BYE
        • Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 19:36
          www.wtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1003/MDS.pdf
          Radwanska wylosowala genialnie,bo w pierwszej rundzie ma Safarova,ktora ostatnio przegrywa z kazdym,nawet z #437 Cepelova i #129 Dokic.

www.wtatour.com/page/Player/Activity/0,,12781~9869,00.html
          W drugiej rundzie juz ma Pennetta,ktora gra w kratke i na dwoje babka wrozyla.

Wozniacki natomiast wylosowala bardzo dobrze,bo jako pierwsza ma #23 Kuznetsova,ktorej psychike bedzie jutro sprawdzac w Dubaju.

No wiec gdy wszystko bedzie dobrze,to w 3-ciej rundzie spotkaja sie Woz-Rad i niestety obie nie moga wygrac,co byloby najlepszym rozwiazaniem.
          • Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! Draw. IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 19:43
            Moze mnie ktos wytlumaczyc,jakim cudem beznadziejnie grajaca Safarova jest w turnieju glownym i....... wiadomo z kim bedzie grala,a tak dobre zawodniczki jak Groth,Zakopalova czy Jovanovski musza przechodzic przez eliminacje i na Radwanska nie trafia????

PS.Zaraz Jedrek zacznie medrkowac,ze losowania sa "sprawiedliwe" i tym podobne brednie zacznie wypisywac.
            • Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! Draw. IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 19:50
              Znajac szczescie Jovanovski,to w pierwszej rundzie trafi na dobrze grajaca Kanepi,a w drugiej juz na Schiavone.
            • Gość: j. Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! Draw. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.02.11, 22:34

> Moze mnie ktos wytlumaczyc,jakim cudem beznadziejnie grajaca Safarova jest w turnieju glownym i....... wiadomo z kim bedzie grala,a tak dobre zawodniczki jak Groth,Zakopalova czy Jovanovski musza przechodzic przez eliminacje

Nie, tego nikt nie może ci wytumaczyć. Są to dość proste kwestie regulaminowe, ja tłumaczyłem ci je już kilkakrotnie, pewni inni uczestnicy forum także, ale - jak widać - ty nie jestes w stanie ich przyswoić. Są najwyraźniej twemu umysłowi niedostępne.
      • Gość: coco Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.11, 21:10
        Maciej znowu pijany.
        • Gość: ps Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.11, 21:24
          Jeśli losowanie z Safarovą, Pennettą i Zheng oraz Wozniacki w drabince jest genialne, to nie mam pytań. Aga już z Czeszką może przegrać-ona nigdy jej nie leżała. Z Pennettą też będzie trudno, bo Włoszka gra znowu dobrze. O Wozniacki nie ma nawet co mówić-nie ma szans na wygraną. Maksimum 1/4, ale nawet o II rundę trzeba powalczyć.
          • Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 22:25
            > Jeśli losowanie z Safarovą, Pennettą i Zheng oraz Wozniacki w drabince jest gen
            > ialne, to nie mam pytań.

Safarova przegrywa ostatnio ze wszystkimi ,nawet ze #120 Dokic.Pennetta gra w kratke i ma slabe mecze jak z Kuznetsova,a jesli chodzi o Wozniacki,to z kim z pierwszej 10-tki ona wygrala w tym roku?

www.wtatour.com/page/Player/Activity/0,,12781~12631,00.html
            Slaniajaca sie na nogach #7 Schiavone?
            I to by bylo na tyle.
            • Gość: j. Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.02.11, 22:54
              Jeszcze wczoraj Flavia Pennetta była dla Macieja "jedyną potrafiacą grać w tenisa zawodniczką w gronie półfinalitek w Dubaju. Dziś okazało sie, że Flavia będzie rywalką Agi i natychmiast przestała być tenisowa gwiazdą. Trafić na Flavię nagle stało się "szczęścem w losowaniu". To samo tydzień temu było z Sevastovą, a w ub roku z rozlicznymi innymi zawodniczkami. Doprawdy, nie znam zadnego innego internauty, któryby z takim zapałem robiłby sam z siebie kretyna.
              • Gość: maciej Re: Tylko do imiennika przez duze M IP: *.rev.stofanet.dk 20.02.11, 11:13
                Macieju, masz problemy ze stolcem ? bo odczuwam, ze u ciebie gowno poszlo do glowy
      • Gość: r MACIEJ - znów kompromitacja! IP: *.dynamic.chello.pl 20.02.11, 15:43
        Twoja genialna, przecudowna Jovanovski właśnie cierpiała męki z "żałosną Ulą Radwańską". Cudem obroniła cztery meczbole i w bólach wielkich pokonała tę "bardzo słabą" zawodniczkę.

Gdzie to top1? Może najpierw nauczy się nie marnować sił na zawodniczki z trzeciej setki? Bo jak przegra w pierwszej rundzie, to pewnie znowu wyjedziesz z debilnymi tekstami, że "zmęczona była". A przyszły nr 1 takie przeciwniczki powinien przecież połykać 6-1, 6-2!
        • Gość: MACIEJ Isia-Safarova IP: *.nycmny.east.verizon.net 21.02.11, 21:28
          znowu w plecy!
          • Gość: r Re: Isia-Safarova IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 23:51
            bardzo słaby mecz Radwańskiej
            • maksimum Fatalne losowanie Jovanovski. 22.02.11, 18:43
              W drugiej rundzie trafia na Jankovic,a w trzeciej na Li Na.

• maksimum Mietla pokonala Azarenke i jest waworytka w Doha. 22.02.11, 19:13
                #30 Hantuchova w trzech setach pokonala #6 Azarenke i calkiem niespodziewanie stala sie faworytka w Doha.

Wyglada na to,ze na stare lata znowu chce wejsc do 10-tki.
                • Gość: j. Re: Mietla pokonala Azarenke i jest waworytka w D IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.11, 23:40
                  E tam, zaraz waworytka. Mietła po prostu obejrzała mecz Agi z Lucynką, tę awanturę o powtórzenie punktu, i przypomniała sobie własny półfinał AO 2008. Gdyby wtedy sędzia zarządziła tak, jak Niuniek wczoraj, możeby ten półfinał wygrała. Tak się zeźliła, że jeszcze następnego dnia rozwalała wszystko dookoła, a więc i Azarenkę. Ale do pojutrza jej przejdzie i z Duszewiną wcale nie musi wygrać.
              • Gość: Kuku Re: Fatalne losowanie Jovanovski. IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 19:49
                Pierwsza runda: Sania Mirza - bez formy.

Druga runda: Jelena Jankovic - długie, ciężkie mecze i półfinał w Dubaju, więc jest przemęczona. Nie można sobie wymarzyć lepszej przeciwniczki.

Trzecia runda: Na Li - porażka w pierwszej rundzie w Dubaju, bez formy.
                • Gość: MACIEJ Re: Fatalne losowanie Jovanovski. IP: *.nycmny.east.verizon.net 22.02.11, 20:35
                  Mirza jest w niezlej formie i juz wygrala pierwszego seta z zaspana Jovanovski.Wlasnie ogladam ten mecz.
                  Jankovic jest w formie,co pokazala w Dubaju.
                  Li Na jest w formie,ale przegrala z rewelacyjna Wickmayer.
                  • Gość: MACIEJ Jovanovski-Mirza IP: *.nycmny.east.verizon.net 22.02.11, 20:38
                    W drugim secie,to juz jest calkiem dobry mecz.
                    • Gość: MACIEJ Re: Jovanovski-Mirza IP: *.nycmny.east.verizon.net 22.02.11, 21:04
                      Mirza wygrala w dwoch setach,a Jovanovski do konca meczu niezle zaspana.
                    • Gość: r Re: Jovanovski-Mirza IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 21:06
                      Normalne losowanie, Mirza zupełnie w zasięgu, Janković ostatnio grała słabiutko, a w Dubaju przegrała nawet z beznadziejną Woźniacką!

A panna Jovanovski powinna na razie wrócić do ITF i mniejszych imprez, a nie pchać się na zbyt trudne turnieje.
                      • Gość: MACIEJ Re: Jovanovski-Mirza IP: *.nycmny.east.verizon.net 22.02.11, 22:24
                        Jovanovski od pierwszej do ostatniej pilki byla zmeczona i slabo poruszala sie po korcie.
                        Wg mnie powinna ze 2 tyg odpoczac.
                        • Gość: r Re: Jovanovski-Mirza IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 22:36
                          Czym zmęczona? Odpadała w 1R w Dubaju, miała mnóstwo czasu na odpoczynek.
                          • Gość: MACIEJ Re: Jovanovski-Mirza IP: *.nycmny.east.verizon.net 22.02.11, 22:56
                            A czym zmeczona jest Zvonareva,ktora tez przegrywa poczatkowe mecze.
                            Jovanovski wszystkie 3 mecze w kwalifikacjach miala 3 setowe i to nawet z taka miernota jak Ulka Radwanska.

Szkoda ze tego nie widzisz,ze #120 Mirza dostala wild card a #55 Jovanovski musiala grac 3 mecze eliminacyjne.

www.wtatour.com/headtohead/sania-mirza_2255881_9471/0,,12781~9471~13564,00.html
                            Czyz nie powinno byc odwrotnie,ze #55 dostaje WC a #120 gra w eliminacjach????
                            Pomysl troche.
                            Zalozmy ,ze ty jestes organizatorem.Co bys zrobil?
                            • Gość: Abdul Re: Jovanovski-Mirza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 23:02
                              Ja bym nie wpuszczał ITFowej zawodniczki na tak poważne imprezy i wybrałbym Mirzę do dzikiej karty.
                            • Gość: r Re: Jovanovski-Mirza IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 23:15
                              > Czyz nie powinno byc odwrotnie,ze #55 dostaje WC a #120 gra w eliminacjach????
                              > Pomysl troche.
                              > Zalozmy ,ze ty jestes organizatorem.Co bys zrobil?

Mirza jest muzułmanką.

Niestety argumenty "była zmęczona" można sobie wsadzić. Zresztą to ledwo 3 spotkania. Jak chce wygrywać WS-y, to musi być gotowa na 7.
                              • maksimum Re: Jovanovski-Mirza 23.02.11, 07:03
                                Gość portalu: r napisał(a):

> Zresztą to ledwo 3 spotkania. Jak chce wygrywać WS-y, to musi być gotowa na 7.

Jesli to ledwo 3 spotkania w 3 dni,to dlaczego #120 ich nie rozegrala a #55 dostala WC?

W Doha trzeba wygrac tylko 5 spotkan by byc mistrzem,ale dla Jovanovski to juz musialoby byc 8 spotkan w 8 dni,czego w zadnym innym turnieju nie ma nawet wielkoszlemowym,bo tam sie gra 7 spotkan i to co drugi dzien.

Organizatorzy ukarali #55 Jovanovski i sprawili prezent #120 Mirza.
                                Jovanovski juz kiedys wygrala z Jankovic i sa 1:1,a Mirza moze sobie tylko pomarzyc o tym.

www.wtatour.com/headtohead/jelena-jankovic_2255881_3932/0,,12781~3932~9471,00.html
                          • Gość: j. Re: Jovanovski-Mirza IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.11, 23:20

> Czym zmęczona? Odpadała w 1R w Dubaju, miała mnóstwo czasu na odpoczynek.

Przez cały tydzień Maciej wyśpiewywał serenady pod jej oknami i biedna Bojana po prostu nie miała się jak wyspać. Wstyd, Macieju. Rozumiem, że młoda hoża Serbka ci się podoba, ale jako dojrzały mężczyzna mógłbyś się powstrzymać przed tak uciążliwym dla adresatki okazywaniem swego uwielbienia.
                            • maksimum Re: Jovanovski-Mirza 23.02.11, 07:06
                              Gość portalu: j. napisał(a):

> Przez cały tydzień Maciej wyśpiewywał serenady pod jej oknami

Probowalem ja przekonac by zrobila to co Raonic i przestala grac w kwalifikacjach a jedynie tam,gdzie dostanie WC.
                              Mam nadzieje,ze poslucha.
                              • Gość: MACIEJ Jankovic-Mirza 6:0,6:1. IP: *.nycmny.east.verizon.net 23.02.11, 16:54
                                Glupota organizatorow wyszla w calej krasie.
                                #120 Mirza,ktora dostala WC od organizatorow w drugiej rundzie ugrala az 1 gema w meczu z Jankovic.
                                Za to organizatorzy postanowili #55 Jovanovski przeczolgac przez 3 mecze kwalifikacyjne w 3 dni i dziewczyna juz nie miala sily grac w turnieju glownym.
                                Moze to uzmyslowi idiotom na ile drabinka jest istotna w sukcesach w turnieju glownym.
                                • maksimum Petrova-Wozniacki. 23.02.11, 17:55
                                  W drugim secie zrobil sie calkiem dobry mecz,no i sedziuje ten "matol" od Radwanskiej.
                                • Gość: r Re: Jankovic-Mirza 6:0,6:1. IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 19:27
                                  Nikt jej nie kazał grać po 3 sety z cieniasami. Sorry, ale sama sobie winna.
                                  • maksimum Re: Jankovic-Mirza 6:0,6:1. 23.02.11, 19:32
                                    Mnie chodzi o tenis a nie o Mirze w tym wypadku.
                                    Organizatorzy dali ciala,dajac slabiutkiej #120 Mirza WC,a czolgajac #55 Jovanovski przez eliminacje.
                                    To tak jakbys lapowke komus dal i udawal,ze to normalna procedura.
                                    • maksimum Polfinaly w Doha. 23.02.11, 20:36
                                      1-Bartoli-Wozniacki
                                      2-Hantuchova-Zakopalova

Caly turniej wygra Bartoli.
                                      • Gość: goralnizinny Re: Polfinaly w Doha. IP: *.ed.shawcable.net 26.02.11, 01:26
                                        maksimum napisał:
                                        ...1-Bartoli-Wozniacki
                                        > 2-Hantuchova-Zakopalova
                                        Caly turniej wygra Bartoli.

Caroline zmiotla z kortu Bartoli: 6:1 ,6:1.
                                        I znow dostales w plecy, to musi bolec. No co ja mowie, glupota przeciez nie boli.
                                        • maksimum Re: Polfinaly w Doha. 26.02.11, 05:42
                                          Gość portalu: goralnizinny napisał(a):

> I znow dostales w plecy, to musi bolec. No co ja mowie, glupota przeciez nie boli.

To ty nie pojales,ze ja specjalnie tak smiesznie typuje,zeby was w to wciagnac????
                                          A wy mimo wszystko boicie sie swojego cienia.
                                          Nie boj sie nastepnym razem,glupota przeciez nie boli.
                                          A moze.... ten sie nie myli,ktory nic nie robi?
                                          • Gość: aRad Re: Polfinaly w Doha. IP: *.phlapa.east.verizon.net 26.02.11, 07:27
                                            Maksimum glupoty napisal
                                            "To ty nie pojales,ze ja specjalnie tak smiesznie typuje,zeby was w to wciagnac?
                                            > ???
                                            > A wy mimo wszystko boicie sie swojego cienia.
                                            > Nie boj sie nastepnym razem,glupota przeciez nie boli.
                                            > A moze.... ten sie nie myli,ktory nic nie robi?"
                                            Pamietasz tenisiste, ktory przekonywal wszystkich, ze najlepsi sa zawodnicy, ktorzy zawsze przegrywaja, i rzucaja rakietami, przeklinaja, wymyslaja sedzia....Przerosles swojego mistrza, i pod wzgledem manipulacji, i glupoty....
                                            Bartoli....
                                    • Gość: r Re: Jankovic-Mirza 6:0,6:1. IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 21:06
                                      Pisałem wcześniej, że Mirza jest muzułmanką, co wyjaśnia wszystko.
                                      • maksimum Re: Jankovic-Mirza 6:0,6:1. 26.02.11, 22:54

> Pisałem wcześniej, że Mirza jest muzułmanką, co wyjaśnia wszystko.

To niech sobie zorganizuja muzulmanski turniej i wtedy swoja wygra.
                                • Gość: j. Re: Jankovic-Mirza 6:0,6:1. IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 21:16

> Glupota organizatorow wyszla w calej krasie. #120 Mirza,ktora dostala WC od organizatorow w drugiej rundzie ugrala az 1 gema w meczu z Jankovic. Za to organizatorzy postanowili #55 Jovanovski przeczolgac przez 3 mecze kwalifikacyjne w 3 dni i dziewczyna juz nie miala sily grac w turnieju glownym. Moze to uzmyslowi idiotom na ile drabinka jest istotna w sukcesach w turnieju glownym.

Trzy mecze kwalifikacyjne, powiadzsz, tak wykańczają świetną nawet zwodniczkę, że w turnieju głównym nie ma ona szans nawet z kompletną słabizną (bo Jovanovski przegrała mecz I rundy właśnie z ową tak przez ciebie dyskredytowaną Sanią Mirzą, przypomnę). Gdyby tak faktycznie było, kwalifikacje przed turniejami nie miałyby żadnego sensu i dawno umarłyby śmiercią naturalną. Ale to przecież jest jaskrawy fałsz i przykłady można pokazać choćby w obecnym turnieju. Klara Zakopalova, kobietka o pół głowy niższa i o 10 lat starsza od Jovanovskiej, tez została "przeczołgana" przez trzy mecze kwalifikacyjne i teraz w turnieju głównym nie tylko nie jest tłem dla reszty, ale wręcz szaleje i gromi rywalki. W I rundzie wyeliminowała Aleksandrę Dulgheru (zawodniczkę aktualnie na pewno lepszą niż Mirza), a w drugiej - hoho! - w drugiej zlała niemiłosiernie niedawną finalistkę Australian Open, Na Li, 62 61! Wiera Duszewina, następna kwalifikantka, także wygrała mecz I rundy (z Marią Martinez - znów rywalka silniejsza od Sani) i w drugiej rozegrała dobry trzysetowy mecz przeciw twojej nowej faworytce turnieju Hantuchovej...

Wszystkie obelgi, którymi obsypałeś organizatorów, powinieneś Macieju do siebie zastosować, bo to ty w tym komentarzu okazałeś kompletną bezmyślność.
                                  • Gość: MACIEJ Hantuchova-Zvonareva. IP: *.nycmny.east.verizon.net 24.02.11, 19:17
                                    Wlasnie beda graly trzeciego seta.
                                    Ciekawe ze trener Danieli nie podpowiedzial jej w przerwie,zeby brala pilke troche pozniej,bo bierze ja na wznoszeniu i popzez to popelniala duzo bledow.
                                    Gdy pod koniec drugiego seta i w czasie tie-break'a zaczela brac pilke troche pozniej ,to wygrala seta.
                                    To jest identycznie ten sam blad,jaki robila Li Na w meczu z Wozniacki,ze ilosc bledow zwieksza sie nieproporcjonalnie wraz z odbieraniem pilki na wznoszeniu.
                                    • Gość: jjjjjjjjjjjjjjjjjj Re: Hantuchova-Zvonareva. IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.11, 19:34
                                      w temacie chalene'u :0 w1ktorchmia.blox.pl/2011/02/dentysta-sadysta.html
                                      • Gość: jjjjjjjjjjjjjjjjjj Re: Hantuchova-Zvonareva. IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.11, 19:36
                                        w temacie chalenge'u w1ktorchmia.blox.pl/2011/02/dentysta-sadysta.html
                                        • Gość: MACIEJ Nauni,Sidor i Stopa maja racje. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.02.11, 20:20
                                          Radwanska nie chciala grac powtorki bo mogla ja przegrac a byla pewna,ze pilka byla out,dlatego zazadala challenge.
                                          A dalej sprawa jest prosta,jak sie przegrywa challenge to sie przegrywa punkt.
                                          A jak sie wygrywa challenge to sie wygrywa punkt.
                                          A Ty tu Jedrek wymysliles TRZECIE rozwiazanie.Przegrywa sie challenge i w dalszym ciagu mozna wygrac punkt przy powtorzeniu rozgrywki.

WSZYSCY zapominaja o jednym.Radwanskiej nikt nie odebral punktu,tylko nie pozwolono jej na oszustwo z podwojna decyzja odnosnie jednej pilki.
                                          Przecie ta powtorke by prawdopodobnie przegrala i co wtedy? Tez placz i lament?
                                          • Gość: MACIEJ Liderka dala ciala w finale. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.02.11, 20:31
                                            Przypomne jeszcze raz GENIALNE losowanie Wozniacki w Doha.
                                            Wszystkie mecze wygrywala w dwoch setach i wiekszosc przy pomocy "lekarstw" na qatar jakie dostala od lekarza,bo niby miala grype na poczatku turnieju i miala sie wycofac.
                                            W 3 godziny cudownie ozdrowiala i walila winnerami na lewo i na prawo.
                                            No i przyszedl final z Verka Z. ktora swoje dwa poprzednie mecze lewo-ledwo wygrala w trzech setach z Mietla i Jankovic.
                                            Jakos lekarstwa na qatar,ktore brala Wozniacki przestaly dzialac i winnerow ani na lekarstwo i przegrala final z Verka Zvonareva przemeczona jej dwoma poprzednimi meczami w dwoch prostych setach i nawet sie do tie-break'a nie zblizyla.

Mysle,ze Caro musi scisly kontakt trzymac z tym lekarzem,ktory ja cudownie od wycofania sie z turnieju uratowal,bo inaczej Wozniacki w tym roku juz zadnego turnieju nie wygra.

Przecie Hantuchova i Jankovic sprawily Zvonarevey duuuuzo wiecej klopotu niz Wozniacki,to moze ktos mnie odpowie na proste pytanie: Czyz Wozniacki nie miala genialnego losowania?
                                            • Gość: zaciekawiony Co jest: Mietla? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 21:04
                                              Proszę mnie objaśnić w temacie.
                                              • Gość: MACIEJ Re: Co jest: Mietla? IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.02.11, 21:12
                                                Mietla to jest taka chuda,wysoka zawodniczka,ktora jak ma forme to niezle wymiata wszystkich z kortow.Kiedys byla nawet wysoko w rankingu i teraz widac,ze chce wrocic na swoje miejsce.
                                                Nie tak dawno nawet wygrala jakis turniej!
                                            • Gość: optymist Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.24.122.9.generic-hostname.arrownet.dk 27.02.11, 11:47
                                              Macieju, jestes debilem i chyba pozostaniesz do konca swojego zafajdanego zycia debilem! I tyle w temacie.
                                              • Gość: MACIEJ Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.02.11, 18:08
                                                opty.... ty znowu osobie i swojej rodzinie piszesz i nic w temacie.

Czy Wozniacki wygrala w Doha czy jednak nie?
                                                Bo jak przegrala,to nie ma co patrzec w nia jak w obraz.
                                                Zvonareva miala duzo ciezsze mecze z Hantuchova i Jankovic niz z jakas tam Dunka,ktora tlucze punkty na malych turniejach.
                                                • Gość: optymist Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.24.122.9.generic-hostname.arrownet.dk 27.02.11, 18:33
                                                  W dalszym ciagu o tobie Maciej - nie obrazajac cie jestes jednak debilem. Mysle,ze to jest bardzo na temat!
                                                  • Gość: MACIEJ Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.02.11, 18:50
                                                    Dlaczego ja mam sie obrazac?
                                                    Przeciez ty caly czas o sobie piszesz i uzywasz slownictwa najbardziej popularnego u ciebie w domu.

Za tepy jestes zeby to pojac,to wyjasnie ci jak jakiemus glupkowi.
                                                    Jesli w wypracowaniu z polskiego napiszesz,ze Mickiewicz i Slowacki byli debilami,to przeciez nie bedzie to o nich zle swiadczylo,tylko o tobie.
                                                    Tak dlugo jak nie piszesz na temat i uzywasz slownictwa najczesciej uzywanego w twoim wlasnym domu,tzn ze opisujesz swoj dom.
                                                    • Gość: optymist Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.24.122.9.generic-hostname.arrownet.dk 27.02.11, 18:57
                                                      To bardzo dobrze ,ze sie nie obrazasz bo ja stwierdzilem tylko fakt, ze jestes DEBILEM i tyle w temacie!
                                                    • Gość: MACIEJ Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.02.11, 19:10
                                                      ty pewno opty... myslisz,ze jestes kims,z kim sie ktokolwiek liczy na tym forum,a rzeczywistosc wyglada tak,ze jestes wyrostkiem pochodzacym z lumpenproletariackiego domu,ktory uzywa jezyka najbardziej popularnego w jego domu.
                                                      ty do tatusia zwracasz sie per cham,a tatko nazywa cie debilem,ze o mamci nie wspomne i taka wlasnie atmosfere ze swojego domu przenosisz na to forum.
                                                      Napisz przy okazji jak na mamcie i siostre wolacie w domu,bo to mozez byc odkrywcze.
                                                      Widzisz,zeby kogos obrazic,to najpierw musisz byc kims,zeby ktokolwiek liczyl sie z twoim zdaniem.
                                                      Niestety tu na forum nikt sie z toba nie liczy,bo ty nic soba nie reprezentujesz.

A po powrocie Sereny i Clijsters,Wpozniacki co najwyzej bedzie dochodzila do cwiercfinalow.
                                                    • Gość: optymist Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.24.122.9.generic-hostname.arrownet.dk 27.02.11, 19:53
                                                      Maciej, jesli przeczytasz to jeszcze raz co do mnie napisales tio samokrytycznie powinnes powiedziec o sobie, ze jestes skonczonym debilem!
                                                      P.s.
                                                      Na szczescie to nie jest tylko moje zdanie.
                                                    • Gość: manDdia Kończcie, waszmoście - wstydu oszczędźcie! IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.11, 22:08
                                                      www.youtube.com/watch?v=voxErBJyFuw
                                                    • Gość: j. ... wstydu oszczędźcie! IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.11, 07:56
                                                      Trzeba przyznać jednak, że Maciej w swych ostatnich wywodach przeszedł samego siebie. Dezawuuje wartość Woźniackiej, biorąc za przesłankę ... jej miażdżące zwycięstwa nad Pennettą i Bartoli w 1/4 i 1/2 finalu. Rozumowanie jest takie: skoro Caro tak wysoko wygrała, to znaczy, że rywalki były słabe, czyli Caro finał zawdzięcza losowaniu, a nie umiejętnościom. A więc, według Maciejowej logiki, im wyżej wygrywasz, tym bardziej wątpliwa okazuje się twoja sportowa wartość.

Nonsens tego "wnioskowania" jest tym bardziej uderzający, że zarówno Bartoli jak i Pennetta były przez Macieja niedawno bardzo wysoko szacowane. Marion miała być wg niego faworytką całego turnieju. Pennettę z kolei Maciuś przy okazji półfinałów w Dubaju tydzień temu określił jako jedyną, która zostala w turnieju i umie grać w tenisa - a przypomnijmy, że pozostałe półfinalistki, poza samą Woźniacką, to były Janković i Kuzniecowa, a więc niedawna liderka rankingu i dwukrotna mistrzyni Wielkiego Szlema.

Inna sprawa, że Optymist nie potrafił podjąć z Maciejową "logiką" rzeczowej polemiki, tylko swoim zwyczajem obsypał go obelgami. To faktycznie uczyniło całą wymianę zdań jałową i żenującą.
                                                • Gość: r Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.11, 23:00
                                                  Dubaj to wyjątkowo mały turniej... 2 miliony w puli i 900 pkt za zwycięstwo, po prosu nic!
                                                  • Gość: MACIEJ Re: Liderka dala ciala w finale. IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.02.11, 23:22
                                                    Dubaj w porownaniu z Indian Wells czy Miami,to taki sobie turniej,raczej nie za duzy.
                                                    Clijsters tam nie pojechala a w obu amerykanskich bedzie.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka