Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Genialne losowanie Radwanskiej w Doha!

IP: *.nycmny.east.verizon.net 18.02.11, 20:44
    Juz w drugiej rundzie trafia na Jovanovski.Bedzie ciekawy mecz.

www.wtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1003/QS.pdf
    Pewno wygra ze 4 gemy albo i nie.
    Obserwuj wątek
        • Gość: j Może to była autoironia? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 22:03
          Na wszelki wypadek zauważam, że chodzi o turniej kwalifikacyjny, a "Radwańska" oznacza tu Urszulę.

Dla Uli Radwańskej żadne losowanie nie jest genialne, bo z takim schorzeniem, na jakie cierpi, przyszłości w sporcie wyczynowym trudno się dla niej spodziewać. Dziewczyna wierzy, że jest inaczej, walczy - i może dobrze, bo wiara, wiadomo, góry przenosi. Ale ja od niej wiele już nie oczekuję. Ze zdrową, silną horpyną w rodzju Bojany Jowanowskiej czy Katii Makarowej, raczej nie ma szans.
          • Gość: MACIEJ Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 18.02.11, 22:19
            Ja mam nadzieje,ze Aga trafi na Bojane w pierwszej rundzie,a jesli nie to moze Klucha zagra z Bojana wreszcie z jednego seta.
            I nie uzalaj sie tak nad Urszulka,bo jakby sie zle czula,to by nie grala,a jak gra tzn ze czuje sie dobrze i chce wygrac a moze nawet wrocic do 100-tki.
            Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to ze wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Domyslam sie ,ze starym dobrym zwyczajem Woz-Rad trafia na schorowane i kontuzjowane zawodniczki i z Li Na,Wickmayer czy Jovanovski grac nie beda.
            • Gość: j. Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 22:49
              Gość portalu: MACIEJ napisał(a):

> Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to ze wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Ja już kiedyś ci napisałem, jakie świadcwo wystawiają ci takie przechwałki. Nic z tego do ciebie nie dotarło, czego właściwie powinienem był się spodziewać. Szkoda więcej słów. Jedyne, co pozwala mi jeszcze do ciebie w ogóle się odzywać, to podszyte pewnym współczuciem przypuszczenie, że za twoim zachowaniem kryje się kontuzja CUN cięższa jeszcze niż u Urszuli.
              • Gość: j. Tfu, na psa urok! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.11, 23:28
                Gość portalu: j. napisał(a):

>[...] kontuzja CUN cięższa jeszcze niż u Urszuli.

Ale-m się wygłupił! Ula cierpi na schorzenie kręgu ale przecież nie rdzenia kręgowego! Nie daj Panie Boże! Tfu, tfu, odpluwam przez lewe ramię i precz ze słowami o "kontuzji CUN" w odniesieniu do Ulki!

Uch!
            • marcin521 Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! 19.02.11, 13:30
              Gość portalu: MACIEJ napisał(a):

> Przypominam,ze rok temu Robert wrozyl,ze Ula wejdzie do 20-stki a ja mu na to z
              > e wypadnie z 100-tki i mialem racje.

Eee tam - to jeszcze nic... Na forum grasuje idiota, który dwa lata temu twierdził, że Radwańska wypadnie z pierwszej dwudziestki po zakończeniu Wimbledonu 2009. I gdy już, już wydaje się, że wszyscy zapomną o jego nietrafionych prognozach, ten cymbał dopisuje jakiś post do wątku, podbija go do góry i przypomina wszystkim o tym jak się wygłupił...

• Gość: jerry Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: 89.191.147.* 19.02.11, 17:50
        Filozofowi chodziło o Ulę.

Agnieszka wylosowała jeszcze bardziej genialnie.
        Czekam na Maciejową egzegezę :)

1)Caroline Wozniacki (DEN) v BYE
        Nadia Petrova (RUS) v Roberta Vinci (ITA)
        Flavia Pennetta (ITA) v Jie Zheng (CHN)
        Lucie Safarova (CZE) v (7)Agnieszka Radwanska (POL)

(3)Francesca Schiavone (ITA) v BYE
        Kaia Kanepi (EST) v Qualifier
        Alisa Kleybanova (RUS) v Marion Bartoli (FRA)
        Svetlana Kuznetsova (RUS) v (8)Shahar Peer (ISR)

(5)Jelena Jankovic (SRB) v (wc)Fatma Al Nabhani (OMA)
        (wc)Sania Mirza (IND) v Maria Kirilenko (RUS)
        Alexandra Dulgheru (ROU) v Qualifier
        (4)Na Li (CHN) v BYE

(6)Victoria Azarenka (BLR) v Daniela Hantuchova (SVK)
        Qualifier v Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)
        Dominika Cibulkova (SVK) v Qualifier
        (2)Vera Zvonareva (RUS) v BYE
        • Gość: MACIEJ Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Doha! IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.02.11, 19:36
          www.wtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1003/MDS.pdf
          Radwanska wylosowala genialnie,bo w pierwszej rundzie ma Safarova,ktora ostatnio przegrywa z kazdym,nawet z #437 Cepelova i #129 Dokic.

www.wtatour.com/page/Player/Activity/0,,12781~9869,00.html
          W drugiej rundzie juz ma Pennetta,ktora gra w kratke i na dwoje babka wrozyla.

Wozniacki natomiast wylosowala bardzo dobrze,bo jako pierwsza ma #23 Kuznetsova,ktorej psychike bedzie jutro sprawdzac w Dubaju.

No wiec gdy wszystko bedzie dobrze,to w 3-ciej rundzie spotkaja sie Woz-Rad i niestety obie nie moga wygrac,co byloby najlepszym rozwiazaniem.
      • Gość: r MACIEJ - znów kompromitacja! IP: *.dynamic.chello.pl 20.02.11, 15:43
        Twoja genialna, przecudowna Jovanovski właśnie cierpiała męki z "żałosną Ulą Radwańską". Cudem obroniła cztery meczbole i w bólach wielkich pokonała tę "bardzo słabą" zawodniczkę.

Gdzie to top1? Może najpierw nauczy się nie marnować sił na zawodniczki z trzeciej setki? Bo jak przegra w pierwszej rundzie, to pewnie znowu wyjedziesz z debilnymi tekstami, że "zmęczona była". A przyszły nr 1 takie przeciwniczki powinien przecież połykać 6-1, 6-2!
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka