Forum Sport Tenis
ZMIEŃ

      Agnieszka w półfinale w Stutgarcie

    27.04.12, 16:48
    Mecz może nie najładniejszy ale brawo za walkę. To mączka,a Agnieszka wygrywa
    z zeszłoroczną zwyciężczynią Roland Garros 3:6 6:2 6:3 Teraz kto?????
    Rodacy z zagranicy zapewne tego nie przeboleją i odpowiednie komentarze z ich strony
    pojawią się niedługo.
      • Gość: j. Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.12, 17:23
        andy_lt napisał:

        > Agnieszka wygrywa z zeszłoroczną zwyciężczynią Roland Garros 3:6 6:2 6:3 [...]
        Rodacy z zagranicy zapewne tego nie przeboleją


        A cóz tak uwziąłeś się na rodaków z zagranicy? Pisuje ich tu kilkoro i większość odnosi sie do starego kraju oraz jego tenisowych reprezentantek z życzliwością. Maciej zagłusza ich ilościa postów, ale nie nalezy dać się tym zwieść.
        • Gość: maciej Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.rev.stofanet.dk 27.04.12, 18:18
          Gratulacje dla Radwanskiej ale pisac czerwona trzcionka na pierwszej stronie gazety, podkreslajac jako wielki sukces chyba nie ma powodu. Jakby nie bylo wygrala z weteranka tenisa. NaLi ma 30 lat. Bylo by sensacja gdyby przegrala.
          Pisza tez, ze szkoda, ze druga Polka tzn. Wozniacka przegrala. Druga Polka nie przegrala bo w meczu Polek, jedna musi przegrac a ta druga wygrac. To tyle i tylko tyle.
          • Gość: ps Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.12, 19:11
            Owszem jest to sukces Agnieszki-Polce przez pół meczu mało co wychodziło, była zbyt pasywna, a Chinka grała po prostu świetnie-mocno, dokładnie i nie robiła błędów. Potem Radwańska zaczęła walczyć, biegać, grać dłuższą piłką, kilka piłek było naprawdę dobrych z jej strony. Pomógł też kilka razy niezły serwis, który w pierwszymsecie nie istniał, a w końcówce uratował tenisowe życie. To wszystko sprawiło, że Chinka nie mogła kończyć tak jak chciała i zaczęła się denerwować. Radwańska wygrała spokojem i walecznością.
      • andy_lt Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie 27.04.12, 21:01
        andy_lt napisał:

        Teraz kto?????

        Ho,ho - niewiele brakowało.Barthel chyba pluje sobie w brodę,że nie wykorzystała takiej
        szansy.Agnieszka będzie miała jednak trudniej.

      • Gość: aRad Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.c3-0.drf-ubr1.atw-drf.pa.cable.rcn.com 28.04.12, 02:10
        Aga jest najlepszym, co przydarzylo sie w polskim tenisie od dluzszego czasu, i nawet, gdyby nic juz nie osiagnela, to przyniosla juz tyle radosci swoim kibicom. Oczywiscie prawdziwym kibicom, nie tym chorym z nienawisci kibolom, dla ktorych glownym celem zycia jest oczernianie wszystkich dookola, z Aga i jej rodzina na czele.
        Ale szkoda na nich naszej uwagi. Czolowa czworka rankingu zmierzy sie jutro w Stuttgarcie, i mam nadzieje, ze Aga znajdzie sposob na swoja nemesis. Ale nawet jak sie tak nie stanie, jej coraz lepsza gra jest najwieksza przyjemnoscia. Wygrana bedzie tym slodsza, im wiecej obrazliwych komentarzy, ci, ktorym to sie nie podoba, nikt ich nie zmusza do ogladania, zagladania na forum. Mam przeczucie, ze juz niedlugo beda jeszcze bardziej sfrustrowani kolejnymi sukcesami Agnieszki.
        • Gość: Jojo Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dip.t-dialin.net 28.04.12, 16:05
          nadzieja matka glupich
          www.sport.pl/celebrities/55,83535,11232342,,,,11635626.html
          • Gość: ps Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.12, 16:32
            Tylko niepoprawnie optymiści mogli mieć nadzieję na wygraną Polki, więc nie rozumiem do kogo to przysłowie. Azarenka nakręca się specjalnie na mecze z Agą, to widać. Poza tym Polka za łatwo daje się zdominować Wiktorii i daje się spychać za linię końcową. Dziś dziewczyna próbowała, naprawdę chciała, ale nic jej nie wchodziło, niestety-prawie każde bardziej ryzykowne zagranie lądowało poza kortem. Polka ma niestety wyraźny kompleks Wiki. I muszę jeszcze o czymś wspomnieć zachowanie Azarenki chwilami jest po prostu okropne, nie dziwi mnie, że publika dzisiaj była wyraźnie za Polką. To samo było choćby w meczu z Cibulkovą. Zauważyłem też, że często Białorusinka jest żegnana gwizdami-dziś też je słyszałem. Na spotkaniach innych zawodniczek sytuacja nie do pomyślenia, bardzo rzadko występująca. Dla mnie Wika nie jest zawodniczką, którą da się lubić.
            • Gość: Jojo Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dip.t-dialin.net 28.04.12, 16:48
              no coz, dla mnie ta panna smolenska jest odpychajaca
            • Gość: maciej Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.rev.stofanet.dk 28.04.12, 16:55
              Z pelnym respektem dla Radwanskiej, trzeba powiedziec wprost, dzisiejszy jej mecz to dla niej i jej kibicow blamaz. W pierwszym secie zostala zmieciona z kortu. W drugim, pomimo wyraznego zwolnienia i wielu dziecinnie latwych bledow popelnianych przez Azarenke, tez nic nie miala do zagrania, dzielila je co najmniej klasa. Publika zawsze jest za slabsza. Dopingowala Radwanska, bo za pieniadze chciala widziec cos wiecej i dluzej niz zobaczyla.
              Ich mecze sa szczegolne ale tylko w polskich oczach. Osobiscie nie dostrzegam w nich nic szczegolnego poza tym, ze Azarenka leje Radwanska jak chce. No coz, czasami ma sie do kogos wyjatkowego pecha. Radwanska nie powinna sie wiecej wypowiadac do dziennikarzy pod adresem Azarenki, moze ta zwolni. Jak na razie, Azarenka odpowiada jej na kortach i to jak bolesnie.
              • andy_lt Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie 28.04.12, 17:47
                Gość portalu: maciej napisał(a):

                > Radwanska nie powinna sie wiecej wypo
                > wiadac do dziennikarzy pod adresem Azarenki, moze ta zwolni. Jak na razie, Azar
                > enka odpowiada jej na kortach i to jak bolesnie.

                Czyżbyś sugerował,że gdyby nie wypowiedź Radwańskiej do dziennikarzy na temat Azareki,
                to wyniki byłyby inne ?- kompletna bzdura. Agnieszka była po prostu słabsza,a na dodatek
                w dzisiejszym meczu tak jak i w poprzednim nic jej nie wychodziło.Gdyby zagrała tak jak z
                Li w drugim i trzecim secie wynik byłby zupełnie inny.A swojej wypowiedzi na temat
                Wiktorii napewno nie żałuje.Już coraz więcej osób wie i mówi,że z Białorusinki to
                rzeczywiście "niezła aktorka"




                • Gość: Jojo Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.dip.t-dialin.net 28.04.12, 18:03
                  uwielbiam polskie "gdybanie".....wiesz pewno jakby szafa miala sznurek to by byla winda
                • Gość: maciej Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.rev.stofanet.dk 28.04.12, 18:14
                  Już coraz więcej osób wie i mówi,że z Białorusinki
                  > to
                  > rzeczywiście "niezła aktorka"

                  tych wiecej osob, to ty i kto jeszcze ?

                  Obiektywnie. Dzisiaj Radwanska probowala taktycznej kontuzji ale nic to nie pomoglo, mozesz udowodnic, ze tak nie bylo, ze ja sie myle, ze ja naprawde bolalo ?
                  Trzeba byc z tym ostroznym, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie kogos boli, zatem dobra rada dla Radwanskiej, zajmij sie dziewczyno wlasnymi problemami i na temat kolezanek z kortu sie nie wypowiadaj. To nie ladnie.
                  Czy Radwanska mogla by wygrac gdyby nie jej wypowiedzi ? Nie wiem, bo skad moge wiedziec ale napewno Azarenka nie gralaby az z taka "furia".
                  • andy_lt Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie 28.04.12, 18:34
                    Gość portalu: maciej napisał(a):

                    > Już coraz więcej osób wie i mówi,że z Białorusinki
                    > > to
                    > > rzeczywiście "niezła aktorka"
                    >
                    > tych wiecej osob, to ty i kto jeszcze ?

                    Między innymi Kuznetsova

                    > Czy Radwanska mogla by wygrac gdyby nie jej wypowiedzi ? Nie wiem, bo skad moge
                    > wiedziec ale napewno Azarenka nie gralaby az z taka "furia".

                    Bzdura - grała tak jak jej pozwalała przeciwniczka.
                    • Gość: suka Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.polsl.pl 30.04.12, 09:31
                      Azarenka - aktorka. To nie oddaje charakterku. Gra skutecznie, ale nie wzbudza panna niczyjej sympatii (pewnie poza Białorusią), bo to nieszczera, wyrachowana, przebiegła "żona psa", pofarbowana przez siebie samą na potrzeby komercji na różową landrynkę. Jakoś nie dają się ludzie nabrać na oferowane przez Azareknę kolejne wystudiowane gesty i pozy.
                  • Gość: oololol Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.12, 18:31
                    Tych więcej osób to tenisitki które ją spotykaja na korcie w meczach panie zamulony z nienawiści.
                    Między innymi Kuzniecowa , Szarapowa (ktora tez nie ustrzegla sie ostatnio malego komentsa) itd..
                • maksimum Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie 28.04.12, 18:23
                  andy_lt napisał:

                  >Gdyby zagrała tak jak z Li w drugim i trzecim secie wynik byłby zupełnie inny.

                  Li Na w drugim i trzecim secie zagrala slabo a Li Na to jednak nie ta klasa co Azarenka.


                  > A swojej wypowiedzi na temat
                  > Wiktorii napewno nie żałuje.Już coraz więcej osób wie i mówi,że z Białorusinki
                  > to rzeczywiście "niezła aktorka"

                  OK jest niezla aktorka ale jest bardzo dobra zawodniczka,mimo ze za jej gra nie przepadam.
                  • Gość: maciej Re: Agnieszka w półfinale w Stutgarcie IP: *.rev.stofanet.dk 28.04.12, 21:50
                    Ktos pomysli, ze sie ciesze z przegranej Radwanskiej. Wrecz przeciwnie, smuci mnie, ze przegrala tak sromotnie. Jak pisalem, nawet wowczas, gdy Azarenka odpuscila, Radwanska nie dala rady, choc drugi set byl tylko cieniem pierwszego. Jedna czy dwie dobrze zagrane pilki trafiaja sie kazdej, nawet tej z 3 setki.
                    Co brakuje Radwanskiej, odpornosci psychicznej, wiary w siebie, woli walki czy wszystkiego po trochu ? W tenisa umie grac, nawet czasami bardzo dobrze. Ma duzy repertuar zagran, dobrze biega, przyzwoite cantenaccio ale brakuje kropki nad i. Czy to moze nasza wada narodowa. Polak potrafi ale nie do konca dobrze. Jednak i tak jest OK. 4 nasze rodaczki w top 15. Super. Jedna byla nawet przez ponad rok numero jeden na liscie WTA. Takiego zjawiska jeszcze nie bylo i chyba dlugo nie bedzie. Wlasciwie nie ma czego marudzic. Cieszmy sie poki sa.
                    • Gość: maciej Re: dla zainteresowanych IP: *.rev.stofanet.dk 28.04.12, 22:02
                      Wszystkie 4 swietnie mowia po polsku pomimo, ze startuja dla roznych klubow.
                      Nie powinnismy miec do dziewczyn pretensji, przecie my Polacy koniecznie chcielismy byc Europejczykami ba, nawet szczycimy sie "Europejskim pasem" machajac nim wszystkim przed nosem, z duma obnosimy sie europejskim emblematem na numerze rejestracyjnym samochodu, bierzemy zasilki dla bezrobotnych, dla naszych dzieci i za rozloke z rodzina w Unii.
        • Gość: toma55 Re: Top 4 w półfinale w Stutgarcie IP: *.29.14.48.threembb.co.uk 06.05.12, 18:06
          A tak w ogóle to pierwszy turniej od 2 i pol roku w którym w 1/2 wystapila top 4 rankingu ...
          U tenisistów to sie troche czesciej zdarza, najczesciej w GS , ale w Mastersach tez bywalo ...
    Pełna wersja