Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Genialne losowanie Radwanskiej w Londynie!

  IP: *.c3-0.elm-ubr2.qens-elm.ny.cable.rcn.com 26.07.12, 16:55
  2012.itftennis.com/olympics/results/women's-singles.aspx
  Serena,Azarenka,Cetkovska sa w gornej polowce a Radwanska w dolnej.
  Lepiej wylosowac nie mozna bylo.
  No i zaraz sie zaczna "sukcesy" Radwanskiej.
  Obserwuj wątek
   • Gość: ps Re: Genialne losowanie Radwanskiej w Londynie! IP: *.play-internet.pl 26.07.12, 17:16
    A Kvitova to co? Czeszka gra dużo słabiej niż rok temu, ale na trawie to groźna rywalka dla każdej. Nie wydaje mi się, by poległa przed 1/4. Pozostałych rywalek Agnieszka nie musi się przesadnie obawiać. Lepczenko i Kirilenko nie potrafią wygrać ze słabą Agnieszką, grając swój najlepszy tenis. O Goerges nie ma co mówić, bo ona na trawie jest beznadziejna. Ćwierćfinał powinien być, chyba, że klątwa chorążego zadziała.
     • Gość: j. Odruch warunkowy IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.12, 19:46
      Post Macieja nie ma nic wspólnego z obecnością Amerykanek w tym turnieju. On już tak reaguje na Agnieszkę, i to od dawna. Wiem, co mówię, bo towarzyszę mu na tym forum czwarty rok.

      Za ok. dwa tygodnie minie równo 3 lata, od kiedy Maciej zaczął pisać posty o "genialnych losowaniach Radwańskiej". Wystartował z początkiem sierpnia 2009 r., niedługo po tym, jak jego przewidywania co do upadku Agi po Wimbledonie 2009 okazały się diabła warte. Postanowił wtedy, że rozpocznie kampanię wmawiania sobie i innym, że Aga dlatego tylko wciąż jest w WTA Top 20, że ma zawsze szczęśliwe losowania. I prowadzi tę kampanię po dziś dzień, z nadzwyczajną wprost regularnością. Każdy turniej z udziałem Agnieszki rozpoczyna swój żywot na tym forum od postu Macieja/maksimum zatytułowanego "Genialne losowanie Radwańskiej w ... [tu miejsce lub nazwa turnieju]". Tylko raz przytrafił mu się kilkutygodniowy okres abstynencji od produkowania tego terkotu; miało to miejsce - o ile pamiętam - w 2010 r. Poza tym - tydzień po tygodniu, turniej po turnieju, jak tylko Maciej zobaczy jakąś turniejową drabinkę z nazwiskiem "Radwanska", natychmiast siada i pisze wspomniany post. Wygląda na to, że stało się to już u niego utrwalonym odruchem warunkowym. Od psa Pawłowa odróżnia się Maciej tym jedynie, że do swego warkotu dołącza zawsze jakieś "uzasadnienia". Nie jest to różnica istotna, bowiem jakość tych uzasadnień jest taka właśnie, jakby je czworonóg jakiś pazurem na klepisku wyskrobał.
   • Gość: j Trudne losowanie. IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.12, 20:05
    Losowanie rywalek dla Agi, począwszy od III rundy, jest w sporym stopniu określone przez system rozstawień. Na los, dobry lub zły, nie ma więc przesadnie wiele miejsca. W przypadku tego turnieju o tym, czy losowanie będzie dobre czy złe decydował głównie jeden czynnik: czy Aga wylosuje do swej ćwiartki Kvitovą? Petra Kvitova jest jedyną z czwórki powszechnie uznanych faworytek, którą Agnieszka mogła dostać jako rywalkę już w ćwierćfinale. Pozostałe - Serena, Maria i Wiktoria są rozstawione razem z Iśką w pierwszej czwórce i mogą grać z nią (i ze sobą wzajemnie) nie wcześniej niż w 1/2 finału. Szansa na to, że Aga dostanie Petrę do swej ćwiartki, była jak jeden do czterech, więc wydawało się, że Polka ma sporą szansę tego pecha uniknąć. Stało się inaczej, trudno. Nie ma co się skarżyć - kto aspiruje do najwyższych trofeów musi liczyć się z tym, że wcześniej czy później i tak musi zmierzyć się z najlepszymi.
  Inne wątki na temat:

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka