Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

MIAMI-turniej kobiet

IP: *.nycmny.east.verizon.net 24.03.09, 05:11
    www.sonyericssonopen.com/3/en/assets/pdfs/draws/09WTA_MDS1.pdf
    1-Serena-Zvonareva
    2-Venus-Jankovic
    3-Kuzniecova-Dementieva
    4-Safina-Ivanovic.

Polfinaly:Serena-Venus i Dementieva-Ivanovic.
    Final:Serena-Ivanovic i zwycieza nasza.

Nie moge sie doczekac na dwa mecze:
    1-Venus-Peer i
    2-A.Radwanska(10)-Kanepi(21). bo mysle,ze Kanepi wygra.
    Obserwuj wątek
      • Gość: MACIEJ Re: MIAMI-turniej kobiet IP: *.nycmny.east.verizon.net 24.03.09, 06:35
        Ula w eliminacjach pokonala De Los Rios w 2 setach,a Domachowska pokonala
        Savchuk rowniez w dwoch setach.
        www.sonyericssonopen.com/3/en/assets/pdfs/draws/09WTA_QS2.pdf
        • Gość: Bożenna Re: MIAMI-turniej kobiet IP: *.acn.waw.pl 29.03.09, 15:59
          Czy ktoś wie, skąd mogę zdobyć dla mojego chorego syna filmy DVD z
          meczami topowych tenisistów z ostatniego okresu (w tym oczywiście
          Radwańskiej)? Chodziłoby jednak o przekazanie nieodpłatne (zwrócę
          koszty płyt) niepotrzebnych już komuś filmów. Dzięki.
          • Gość: Bożenna Re: MIAMI-turniej kobiet IP: *.acn.waw.pl 29.03.09, 16:01
            Mój adres: czarownica48@o2.pl
            • Gość: MACIEJ Re: MIAMI-turniej kobiet IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 18:02
              Ja takich filmow nie mam,od tego chcialem zaczac i korzystam z
              internetu,jak chce cos zobaczyc.
            • Gość: tenisista jak Pani jest czarownica to niech weźmie sobie IP: *.chello.pl 29.03.09, 19:22
              mecze ciekawszych tenisistek
          • Gość: MACIEJ Re: MIAMI-turniej kobiet IP: 68.237.9.* 29.03.09, 18:01
            Jest sporo filmow na youtube.com
            www.youtube.com/watch?v=sovVGtaihf4
            napisz w okienku "radwanska" i wybieraj do woli.
          • Gość: tenisista Radwańskiej to Pani nie polecam. IP: *.chello.pl 29.03.09, 19:21
            • phi.ona niech sie Pani nie przejmuje, on tak juz ma ;) 29.03.09, 19:22
              • Gość: tenisista czy nie dość już męczarni przeżyliśmy oglądając IP: *.chello.pl 29.03.09, 19:27
                jej koszmarne prezentacje w stylu live?

jak można to chcieć oglądać z odtworzenia? w nicku czarownica odnajduję
                prowokację, żadna kobieta nie da rady oglądać Radwańskiej z
                zainteresowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!! totalnie anty-kobiecy styl gry przemądrzałej
                Radwańskiej grającej głową a nie seksem na korcie, zero kobiecości, fizycznej i
                psychicznej. i tyle

• Gość: tenisista ja czekam na wyniki kwalifikacji i rozpiszę IP: *.chello.pl 24.03.09, 11:48
        wszystko od 1 rundy :)

• Gość: MACIEJ Urszula wygrala z Czink IP: *.ny325.east.verizon.net 24.03.09, 16:40
          i jest w turnieju glownym.
          • Gość: tenisista wiem ;). odesłałem fanów Radwańskiej na forum IP: *.chello.pl 24.03.09, 16:45
            na forum jakiegoś tam Cinka i niech sobie tam klaszczą i przeżywają, a my
            cieszmy się kiedy Agnieszka zacznie spadać!!!!!!!!!!

poczekam na rozlosowanie drabinek w całości i przeprowadzę analizę 100% meczów z
            określeniem prawdopodobieństwa i motywacji typowania a następnie - przedstawię
            warianty alternatywne co by było gdyby :)). jak to zrobię to wtedy Jędrzej
            będzie mógł się z innymi "lobami i skrótami" odnosić do jeszcze większej liczby
            "nietrafień" niż to było wcześniej, myśląc że to znaczy że Radwańska jest
            lepsza. a nie jest! powiedzmy sobie szczerze Maciej, Radwańska to beznadziejna
            tenisistka, i żadne nasze typowania tego nie zmienią!

• Gość: MACIEJ Czy Radwanska pokona Kanepi? IP: *.ny325.east.verizon.net 24.03.09, 17:17
              www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/playerheadtoheaddetail.asp?PlayerID=312251&x=11&y=9&Player1ID=110536

Pierwsza ma bye,w drugiej gra z Dechy lub Tanasugarn,czyli obie
              powinna pokonac,ale w trzeciej prawdopodobnie Kanepi,z ktora juz
              wygrala.Bo dalej juz jest starzejaca sie Venus.
              • Gość: tenisista myślę że zależy to od formy ;). wolałbym Kanepi IP: *.chello.pl 24.03.09, 17:59
                ale Radwańska może trafić na jej słabszy dzień i ją bidulkę rozregulować.
                Tanasugarn wolę od Radwańskiej, i nie jest wcale powiedziane że Radwańska musi
                wygrać. jedynie od Dechy wolę Radwańską bo to już jest najgorsze co chodziło po
                tenisowej ziemi - dno totalne.

• maksimum Re: myślę że zależy to od formy ;). wolałbym Kane 24.03.09, 22:15
                  Myslisz ze mecz Radwanska -Dechy bedzie transmitowany w Polsce?
                  • Gość: tenisista nie wiem ale ja bym musiał go oglądać nad kiblem IP: *.chello.pl 24.03.09, 22:26
                    • maksimum Domachowska przegrala ale Isner wszedl 25.03.09, 00:31
                      i moze niezle namieszac .
                    • Gość: cannonball serve Nurkowanie do kibla to twoje ulubione zajęcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 15:00
                      Ty, tenisista nie musisz się tak tłumaczyć i zarzekać, skoro od
                      dawna wiadomo, że nurkowanie do kibla jest twoim ulubionym zajęciem
                      i oddajesz mu się nawet kilka razy dziennie, czego dowody na forum.
      • Gość: tenisista typowania Szczegółowe od I Rundy turnieju w Miami IP: *.chello.pl 25.03.09, 01:11

BACSINSZKY, Timea-GLATCH, Alexa = Bacsinszky

PARMENTIER, Pauline-SANTANGELO, Mara = chciałbym żeby wygrała Mara więc stawiam
        na Marę, chociaż daję Permentier większe szanse bo Santangelo gra beznadziejnie
        w ostatnim roku

RAZZANO, Virginie-GOERGES, Julia = nie wiem kto to jest ta druga, stawiam po 50%
        ale obstawiam Razzano bo ją znam a Niemki nie znam.

ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora-KNAPP, Karin = stawiam na Knapp, ale daję po 50%

MORITA, Ayumi-KRAJICEK, Michaella = nie rozumiem czemu Michaela nie jest w 50,
        tak jak Domachowska. w końcu powinna coś wygrać - stawiam na Michaellę

MAKAROVA, Ekaterina-CHAN, Yung-Jan = Makarova 50% jest moją faworytką w tym
        spotkaniu :)

RADWANSKA, Urszula-LI, Na = oczywiście Na Li daję z 80% i stawiam że wygra,
        chociaż Uli nie życzę źle.

ZAKOPALOVA, Klara-GARBIN, Tathiana = stawiam na Garbin 55%.

DULKO, Gisela-DOMINGUEZ LINO, Lourdes = nie znam w ogóle partnerki, więc Dulko

LISICKI, Sabine-KVITOVA, Petra = obojętne niech będzie Kvitova

KUDRYAVTSEVA, Alla-DUQUE MARINO, Mariana = pierwszą znam więc na nią stawiam

ERAKOVIC, Marina-SPREM, Karolina = czemu Karolineczka miałaby się przebudzić w
        tym turnieju? niech jeszcze poprzegrywa - Erakovic

TANASUGARN, Tamarine-DECHY, Nathalie = nie cierpię Dechy, więc Tanasugarn tym
        bardziej że to lepsza tenisistka.

MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose-WICKMAYER, Yanina = Martinez Sanchez.

CRAYBAS, Jill-GROENEFELD, Anna-Lena = oczywiście Anna-Lena 90% na dwa sety

HENDLER, Tamaryn-PEER, Shahar = nie lubię Peer więc Hendler niech wygra

NICULESCU, Monica-PASZEK, Tamira = Niculescu

VAIDISOVA, Nicole-MAYR, Patricia = Vaidisova

VOSKOBOEVA, Galina-DUSHEVINA, Vera = Duszewina

YAKIMOVA, Anastasiya-GOVORTSOVA, Olga = Govortsova

GALLOVITS, Edina-DOKIC, Jelena = Dokic

SAFAROVA, Lucie-KEOTHAVONG, Anne = Keothavong

VANDEWEGHE, Coco-LLAGOSTERA VIVES, Nuria = Vendeweghe

PIVOVAROVA, Anastasia-MATTEK-SANDS, Bethanie = Mattek

KORYTTSEVA, Mariya-CIRSTEA, Sorana = Koryttseva

SCHIAVONE, Francesca-PIRONKOVA, Tsvetana = Pironkova chociaż wolę Schiavone i
        daję jej większe szanse ale typuję Pironkovą żeby było ciekawiej :)

OUDIN, Melanie-HANTUCHOVA, Daniela = nie lubię Hantuchovej, ale Oudin nie znam
        więc postawię sobie na Danielę

PAVLYUCHENKOVA, Anastasia-REZAI, Aravane = Rezai

BONDARENKO, Kateryna-KIRILENKO, Maria = Maria jest lepsza ale wygra Bondarenko

RUS, Arantxa-RYBARIKOVA, Magdalena = Rybarikova

ARVIDSSON, Sofia-STOSUR, Samantha = Arvidsson

JOHANSSON, Mathilde-MIRZA, Sania = Johansson

tak dobrnęliśmy do 2 rundy, w 2 rundy spotkają się:

BACSINSZKY-WILLIAMS, Serena = Serena 100%
        SANTANGELO-PENG, Shuai = Peng ma 60%
        ZHENG, Jie-Razzano = Zheng
        Knapp-CORNET, Alize = Cornet chociaż nie mam do niej przekonania ostatnio
        PETROVA, Nadia-KRAJICEK = Petrova z 70%
        MAKAROVA-SUGIYAMA, Ai = Suigyama
        WOZNIAK, Aleksandra-LI oczywiście Li 99% szans
        GARBIN-ZVONAREVA, Vera = oczywiście Vera Zvonareva jakieś 99,999 %
        JANKOVIC, Jelena-DULKO = Jankovic z 94%
        KVITOVA-BENESOVA, Iveta = ale daję po 50% Benesova
        A. MEDINA GARRIGUES-KUDRYAVTSEVA = Medina Garrigues chociaż daję jej z 60%
        ERAKOVIC-CIBULKOVA, Dominika = Cibulkova jedną rundę może przejść.
        RADWANSKA, Agnieszka-TANASUGARN - i tu z całych sił będę kibicował weterance,
        tym bardziej że gra podobnie w tenisa ale dużo ładniej i ciekawiej, chociaż
        jeśli Radwańska będzie miała formę to samym wiekiem powinna wygrać. więc stawiam
        jednak na Radwańską, ale Tanasugarn daję szansę na wyrównany mecz a na wygraną
        to tak z 35%
        MARTINEZ SANCHEZ-KANEPI, Kaia = Kanepi zdecydowanie na 89%
        ERRANI, Sara-GROENEFELD = Groenefeld na 90%
        HENDLER-WILLIAMS, Venus = Williams 100%
        NICULESCU-KUZNETSOVA, Svetlana = Kuzniecova
        VAIDISOVA-BONDARENKO, Alona = Bondarenko ale tak na 55%
        KLEYBANOVA, Alisa-DUSHEVINA = Kleybanova 60%
        GOVORTSOVA-BARTOLI, Marion = Bartoli ale tu wietrzę niespodzianki możliwość
        WOZNIACKI, Caroline-DOKIC, Jelena = w zaciętym meczu Dokic z 55% szans
        KEOTHAVONG-SCHNYDER, Patty = Schnyder
        C. SUAREZ NAVARRO-VANDEWEGHE = Suarez Navarro
        MATTEK-E. DEMENTIEVA = Dementieva 90%
        A. IVANOVIC-KORYTTSEVA = Ivanovic
        A. SZAVAY-PIRONKOVA = Szavay
        CHAKVETADZE, Anna-HANTUCHOVA = Hantuchova
        REZAI-AZARENKA, Victoria = Azarenka 99%
        PENNETTA, Flavia-BONDARENKO = Penetta
        RYBARIKOVA-MAURESMO, Amelie = Mauresmo 99%
        BAMMER, Sybille-ARVIDSSON, Sofia = Bammer ale daję jej 51%
        JOHANSSON, Mathilde-SAFINA, Dinara = Safina

3 runda

WILLIAMS-PENG - 100% Serena
        ZHENG-CORNET - daję po 50, ale Cornet
        PETROVA-SUGIYAMA - Petrova
        LI-ZVONAREVA - Zvonareva na 80%
        JANKOVIC-BENESOVA - Jankovic
        MEDINA GARRIGUES-CIBULKOVA - Cibulkova
        RADWANSKA-KANEPI - tu stawiam na Radwańską, aczkolwiek Kanepi kibicuję, jakie
        65%, w dobrej formie Kanepi jest mocniejsza, ale ona może nie mieć najlepszej formy.
        GROENEFELD-WILLIAMS - to może być zacięty mecz, ale stawiam na 70% szans Williams
        KUZNETSOVA-BONDARENKO - nie mam faworytki, ale niech tam będzie KUZNETSOVA
        KLEYBANOVA-BARTOLI - Kleybanova z przeczucia, choć Bartoli daję 60% szans, ale
        przeczuwam Kleybanovą :)
        DOKIC-SCHNYDER - no i to będzie mecz tej rundy, aczkolwiek nie mam faworytki.
        zależy od formy obu tenisistek, Schnyder dla mnie faworytką, ale Dokic może
        przywalić a Schnyder się obrazić
        C. SUAREZ NAVARRO-DEMENTIEVA - to zależy od postawy Suarez Navarro, i warunków
        pogodowych ;). stawiam na Suarez Navarro bo kozy nie lubię.
        IVANOVIC-SZAVAY - Ivanovic
        HANTUCHOVA-AZARENKA - Azarenka 100%
        PENNETTA-MAURESMO - Mauresmo
        BAMMER-SAFINA - Safina.

4 runda

WILLIAMS-CORNET - Williams 100%
        PETROVA-ZVONAREVA - tu są porachunki, stawiam na 80% dla Very
        JANKOVIC-CIBULKOVA - Jankovic na 100%
        RADWANSKA-WILLIAMS - hehehe, nokaut naszej mizernej tenisistki, brawa już dziś
        dla Venus, oczywiście jeśli Radwańska w ogóle dojdzie
        KUZNETSOVA-KLEYBANOVA - Kleybanova 50%
        SCHNYDER-C. SUAREZ NAVARRO - kolejny mecz ładny, Schnyder
        IVANOVIC-AZARENKA - Ivanovic i to będzie zdecydowanie
        MAURESMO-SAFINA - Mauresmo i to tak mocno obstawiam

ćwierćfinał

WILLIAMS-ZVONAREVA - Williams 69%
        JANKOVIC-WILLIAMS - Williams :), choć Jankovic może powalczyć
        KLEYBANOVA-SCHNYDER - chciałbym Schnyder ale ona takich tenisistek nie lubi,
        więc stawiam z 55% szans na Kleybanovą
        IVANOVIC-MAURESMO - tu nie wiem. stawiam na Mauresmo ale kompletnie nei wiem.

półfinały

WILLIAMS-WILLIAMS - stawiam na Serenę
        KLEYBANOVA-MAURESMO - stawiam na Mauresmo ale też nie wiem.

finał

Williams - Mauresmo gdzie stawiam na 99% Williams Serenę.

podsumowanie:

właściwie we wczesnych rundach nic się nie dzieje tym razem i nie widzę
        niespodzianek. w głównej drabince turnieju wszystkie drogi prowadzą do sióstr
        Williams. kluczem do zagadki dla mnie jest dolna część drabinki w której do
        finału może według mnie dojść mniej więcej 4 tenisistek, Ivanovic, Kleybanova,
        Schnyder, Mauresmo i się wcale nie zdziwię. zagadką dla mnie i miną którą
        obstawiłem jest nie tak Kleybanova, ile Patty Schnyder, przecież równie dobrze
        może tu zajść Dokic, albo Suarez Navarro i zrobić niespodziankę, tak jak zamiast
        Kleybanovej wejść Bartoli. Serena wygra ten turniej chyba że któraś z sióstr
        będzie miała wyraźnie słabszą dyspozycję, i wtedy Venus wejdzie. wtedy, w finale
        z Mauresmo, czy Ivanovic widziałbym dla nich minimalne szanse, ale są one w obu
        przypadkach poniżej 20%.

do finału może dojść oprócz Mauresmo jak dla mnie kilka wyżej wymienionych
        zawodniczek. dobrze że turniej skończy się dla Agi na 4 rundzie, szkoda trochę Uli.

• maksimum Re: typowania Szczegółowe od I Rundy turnieju w M 25.03.09, 02:27
          PIerwsza runde typowalbym troche inaczej i calkiem inaczej cala
          dolna polowke.
          W gornej cwiartce sie zgadzamy:Serena-Zvonareva,Venus-Jankovic.
          Na dole upierasz sie przy Schnyder i Mauresmo a wedlug mnie one obie
          co najwyzej do 3 rundy dotra.Dokic znowu da ciala w pierwszej lub
          drugiej rundzie.
          Mozesz jeszcze dolna tabelke zmienic.
          • Gość: MACIEJ Miales racje co do Kirilenko IP: *.nycmny.east.verizon.net 25.03.09, 21:08
            Kirilenko pokonala K.Bondarenko.Tak,tak ta sama Bondarenko z ktora
            przegrala A.Radwanska w AO.
            • Gość: j. jaką znów rację? IP: *.chello.pl 25.03.09, 22:12
              przecież tenisista typował zwycięstwo Kateryny. Znów kota ogonem?
              • Gość: tenisista bo my zawsze z Maciejem mamy rację :) IP: *.chello.pl 25.03.09, 23:02
                • Gość: MACIEJ Re: bo my zawsze z Maciejem mamy rację :) IP: *.ny325.east.verizon.net 26.03.09, 02:00
                  Zaczynam sie przekonywac co do twoich wypowiedzi np n/t Murraya.
                  On jak nie zalata przeciwnika,to gra bez glowy,a niektorzy juz
                  zrobili z niego szachiste tenisa.
              • Gość: MACIEJ Re: jaką znów rację? IP: *.ny325.east.verizon.net 26.03.09, 01:57
                Ja zrozumialem,ze wg tenisisty Kirilenko jest lepsza zawodniczka,ale
                nerwy ja zawodza i dlatego postawil na mocno walaca K.Bondarenko.
                Okazalo sie,ze tym razem technika byla gora i lepsza wygrala!
        • Gość: j. pierwsza runda IP: *.chello.pl 25.03.09, 22:09
          > BACSINSZKY, Timea-GLATCH, Alexa = Bacsinszky
          a co mnie ten mecz obchodzi?

> PARMENTIER, Pauline-SANTANGELO, Mara
          -jak wyżej

> RAZZANO, Virginie-GOERGES, Julia = nie wiem kto to jest ta druga, stawiam po 50%
          > ale obstawiam Razzano bo ją znam a Niemki nie znam.
          - Razzano

> ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora-KNAPP, Karin = stawiam na Knapp, ale daję po 50%
          - ziewam

> MORITA, Ayumi-KRAJICEK, Michaella = nie rozumiem czemu Michaela nie jest w 50,
          > tak jak Domachowska. w końcu powinna coś wygrać - stawiam na Michaellę
          - też na Michasię

> MAKAROVA, Ekaterina-CHAN, Yung-Jan = Makarova 50% jest moją faworytką w tym
          > spotkaniu :)
          - co znaczy "50%, ale Makarowa jest moją faworytką"? Jestem za, a nawet przeciw? Co do mnie, to stawiam na Katię

> RADWANSKA, Urszula-LI, Na = oczywiście Na Li daję z 80% i stawiam że wygra,
          > chociaż Uli nie życzę źle.
          - Ja stawiam na Ulkę

> ZAKOPALOVA, Klara-GARBIN, Tathiana = stawiam na Garbin 55%.
          - obiektywnie lepszą tenisistką jest Garbin, ale Klarinka Zakopalova to jest majsympatyczniejszy pyszczek w całym WTA i serce nie pozwala mi stawiac przeciw niej;)

> DULKO, Gisela-DOMINGUEZ LINO, Lourdes = nie znam w ogóle partnerki, więc Dulko
          - też

> LISICKI, Sabine-KVITOVA, Petra = obojętne niech będzie Kvitova
          - Niech będzie Saba

> KUDRYAVTSEVA, Alla-DUQUE MARINO, Mariana = pierwszą znam więc na nią stawiam
          - też

> ERAKOVIC, Marina-SPREM, Karolina = czemu Karolineczka miałaby się przebudzić w
          > tym turnieju? niech jeszcze poprzegrywa - Erakovic
          - a ja myśle, ze Karolinka już się wyspała i stawiam na nią.

> TANASUGARN, Tamarine-DECHY, Nathalie = nie cierpię Dechy, więc Tanasugarn tym
          > bardziej że to lepsza tenisistka.
          - też

> MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose-WICKMAYER, Yanina = Martinez Sanchez.
          - mam to gdzieś

> CRAYBAS, Jill-GROENEFELD, Anna-Lena = oczywiście Anna-Lena 90% na dwa sety
          - cioteczka Jilly!

> HENDLER, Tamaryn-PEER, Shahar = nie lubię Peer więc Hendler niech wygra
          - jak kobieta może być parem? musi mieć chody u P.Boga, więc stawiam na panne Peer

> NICULESCU, Monica-PASZEK, Tamira = Niculescu
          -Paszek

> VAIDISOVA, Nicole-MAYR, Patricia = Vaidisova
          - juz sie odbył (szkoda, bo i tak stawiałem na Nicole)

> VOSKOBOEVA, Galina-DUSHEVINA, Vera = Duszewina
          - mam gdzieś (just for the record: mecz się odbył i wynik jest przeciwny do typu tenisisty)

> YAKIMOVA, Anastasiya-GOVORTSOVA, Olga = Govortsova
          - jak wyżej

> GALLOVITS, Edina-DOKIC, Jelena = Dokic
          - też

> SAFAROVA, Lucie-KEOTHAVONG, Anne = Keothavong
          - mecz sie odbył i wygrała Szafarzowa

> VANDEWEGHE, Coco-LLAGOSTERA VIVES, Nuria = Vendeweghe
          - jak pare postów wyżej (tzn. mam to gdzieś, ale wiem, że mecz się odbył i wynik jest przeciwny do typu tenisisty)

> PIVOVAROVA, Anastasia-MATTEK-SANDS, Bethanie = Mattek
          - mecz sie odbył i wygrała Anaztazja P. (jeszcze jedna?!)

> KORYTTSEVA, Mariya-CIRSTEA, Sorana = Koryttseva
          - mecz się odbył i Masza faktycznie go wygrała

> SCHIAVONE, Francesca-PIRONKOVA, Tsvetana = Pironkova chociaż wolę Schiavone i
          > daję jej większe szanse ale typuję Pironkovą żeby było ciekawiej :)
          - Schiavone wygrała

> OUDIN, Melanie-HANTUCHOVA, Daniela = nie lubię Hantuchovej, ale Oudin nie znam
          > więc postawię sobie na Danielę
          - zawsze nie lubisz akurat tych tenisistek, które lubię ja! Hingis, Diemientiewa, Agnieszka, teraz Daniela... Będziemy się musieli kiedy na jaka ustawkę umówić;) Mecz już się zaczął i Melania prowadzi 21, ale ja i tak stawiam na Danielę

> PAVLYUCHENKOVA, Anastasia-REZAI, Aravane = Rezai
          - chciałem stawiać na Nastię, ale widze, że mecz już trwa i Rezaï prowadzi 64 54, więc nie wiem, czy rozsądnie byłoby upierać sie przy Anastazji...?

> BONDARENKO, Kateryna-KIRILENKO, Maria = Maria jest lepsza ale wygra Bondarenko
          - było odwrotnie: Katia była lepsza, ale wygrała Masza.

> RUS, Arantxa-RYBARIKOVA, Magdalena = Rybarikova
          - Faktycznie

> ARVIDSSON, Sofia-STOSUR, Samantha = Arvidsson
          - Mecz sie odbył i wygrała oczywiście Stosur. Jak mozna było w ogóle stawiać na Arvidsson?

> JOHANSSON, Mathilde-MIRZA, Sania = Johansson
          - Dwie fajne laseczki, ciężka sprawa... Matylda zgrabniejsza - niech będzie ona!
          • Gość: tenisista mnie też wiele nie obchodzi, dlatego nie IP: *.chello.pl 25.03.09, 23:14
            rozpisywałem się za wiele. ze Stosur chciałem widzieć niespodziankę tak jak ze
            Schiavone i cieszę się że mnie nie zawiodły bo obie bardzo lubię ;)) Arvidsson
            miała kontuzję więc właściwie się nie liczy.
            z Makarovą widzę 50% szans dla obu ale postawiłem na Makarovą chociaż wydaje mi
            się równie prawdopodobne że wygra jej przeciwniczka, te I rundy w kobiecym nie
            robiły na mnie wrażenie i niewiele mnie obchodziły, cieszą mnie wyniki
            Kirilenko, Schiavone, i Stosur bo je stawiam wyżej od wielu rozstawionych. czyli
            moje faworytki przeszły z nierozstawionych a obstawiałem na odwrót na złość że
            tyle ostatnio przegrywają ;))

Hantuchova dla mnie jest sztywna i drętwa i gra dość jednostronny tenis. który
            pyszczek Ci się najbardziej podoba? to ta taka malutka z Czech? bo mi się mylą?
            nie lubię jak ktoś się usztywnia aż tak bardzo jak Daniela. ona do tenisa nie
            pasuje, brakuje jej jakiejś żyłki takiej tenisowej

• Gość: MACIEJ Re: mnie też wiele nie obchodzi, dlatego nie IP: *.ny325.east.verizon.net 26.03.09, 02:05
              Hantuchova ,to jest typowy przyklad kobiety,ktora poszla do tenisa
              TYLKO dla pieniedzy.
          • Gość: MACIEJ Re: pierwsza runda IP: *.ny325.east.verizon.net 26.03.09, 02:03
            Jedrzej,przytoczyles wypowiedz tenisisty,a nie widze twojego
            komentarza.
            • Gość: MACIEJ Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.03.09, 16:00
              www.protennislive.com/frameset.asp?year=2009&wkno=12&lang=en&tabno=1&eventid=M007&ref=www.sonyericssonop
              en.com

Ula wlasnie przegrala pierwszego seta z Na Li 4:6 ,a Archurowski
              grozil i przepowiadal,ze Ula jest we wspanialej zyciowej formie.
              • Gość: Tom Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: 89.191.147.* 26.03.09, 16:59
                Drugi set 7:5 dla Uli.
              • Gość: Tom Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: 89.191.147.* 26.03.09, 17:01
                Drugi set 7:5 dla Uli.
                • Gość: MACIEJ Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.03.09, 17:13
                  Ula rzeczywiscie rozgrywa mecz swojego zycia,bo wyrownala w setach z
                  Na Li na 1:1 ale w trzecim secie przegrywa z #40 Na Li 3:0.
                  • Gość: Tom Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: 89.191.147.* 26.03.09, 17:23
                    4:6, 7:5, 1:6

Wygląda na to , że jej się silnik wyłączył nagle i niespodziewanie.
                    Tak bywa, jak trzeba grać w kwalifikacjach.
                    Mówi się trudno i kocha się dalej :)
                    • Gość: MACIEJ Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.03.09, 17:27
                      Granie w kwalifikacjach,to jest dobra rozgrzewka przed turniejem
                      glownym.Przeciez ona nie gra tam wiecej niz jeden mecz dziennie,a
                      zawodowy tenisista trenuje ok 6 godzin dziennie.
                      Na Li jest po prostu silniejsza fizycznie od Uli i lepiej od niej
                      gra technicznie.
                      Jesli Ula bedzie sie dalej tak dobrze rozwijac,to moze za rok ogra
                      Na Li.
                  • Gość: MACIEJ Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.03.09, 17:24
                    Na Li wygrala 6:1 w trzecim secie,ale Ula nie ma sie czego
                    wstydzic,bo Na Li byla juz w 20stce najlepszych i niedlugo znowu
                    bedzie.
                    Ciekawe jak w trzeciej rundzie Na Li zagra ze Zvonareva?
                    • Gość: MACIEJ Re: Ula R. przegrywa z Na Li 4:6. IP: *.nycmny.east.verizon.net 26.03.09, 17:29
                      Kwalifikacje sa o tyle korzystne,ze przyzwyczajasz sie do kortu i do
                      klimatu,a nie wysiadasz prosto z samolotu na kort.
                    • Gość: tenisista Na Li to typ mojego ulubionego tenisisty IP: *.chello.pl 26.03.09, 17:30
                      nieprzewidywalny czarny koń, grający nieobliczalnie i niekonwencjonalnie, może
                      zrobić niespodziankę w każdą stronę, chociaż też minimalnie niedociąga do
                      najlepszych kilku (np Williams czy Mauresmo w szczytowej formie).

ze Zvonarevą będzie ciekawy mecz, stawiam na Verę chyba, bo już nie pamiętam?
                      ale w tym turnieju Verze chyba daję ćwierćfinał czy coś takiego.
                      • Gość: MACIEJ Re: Na Li to typ mojego ulubionego tenisisty IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.03.09, 16:39
                        A czy Zvonareva nie ma prawa byc zmeczona po zwyciestwie w
                        poprzednim turnieju i nie miec tyle werwy by wygrac z Na Li?
                        • Gość: MACIEJ Pennetta wygrywa z Kirilenko 6:4,4:2. IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.03.09, 16:40
                          Ta moja ulubienica nie moze przejsc 2 rundy!
                          • Gość: tenisista obie lubię, Pennetta zasadniczo jest dojrzalsza IP: *.chello.pl 27.03.09, 20:42
                            od Kirilenko. podobna siła ognia.

• Gość: MACIEJ Re: obie lubię, Pennetta zasadniczo jest dojrzals IP: *.nycmny.east.verizon.net 28.03.09, 00:11
                              A mnie sie zdaje,ze Kirilenko nie ma serca do gry w tenisa i gra
                              tylko zeby sie pokazac szerokiej publicznosci.
                              • Gość: MACIEJ Na Li-Wozniak 7:5,2:1 IP: *.ny325.east.verizon.net 28.03.09, 16:05
                                Chyba jej wozniak nie podskoczy,choc jest rozstawiona,co by
                                wskazywalo,jak twierdzi Jedrzej,ze powinna wygrac?
                                • Gość: MACIEJ #40 Na Li-#29 Wozniak 7:5,6:3. IP: *.ny325.east.verizon.net 28.03.09, 16:57
                                  Chinka ma dobrze opracowa metode na pokonywanie zawodniczek
                                  polskiego pochodzenia.
                                  • Gość: MACIEJ #11A.Radwanska vs #53Marinez-Sanchez IP: *.ny325.east.verizon.net 28.03.09, 17:07
                                    Zanosi sie na to,ze beda ze soba graly w nastepnej rundzie.
                                    www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/playerheadtoheaddetail.asp?PlayerID=130591&Player1ID=312251&x=7&y=5
                                    • Gość: MACIEJ #11A.Radwanska vs #19 Kanepi IP: *.ny325.east.verizon.net 28.03.09, 17:43
                                      www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/playerheadtoheaddetail.asp?PlayerID=110536&Player1ID=312251&x=9&y=8

W tamtym roku Radwanska ja rozniosla,zobaczymy co bedzie jutro.
                                      • Gość: MACIEJ Gisela prowadzi z Jankovic 6:4,2:2 IP: *.nycmny.east.verizon.net 29.03.09, 05:27
                                        no niezla niespodzianka sie szykuje.
                                        • Gość: MACIEJ Dementieva rozniosla Suarez-Navarro 6:2,6:2. IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 18:04
                                          Cos ta twoja ulubienica nie moze sie przebic?
                                          • Gość: MACIEJ Stosur roznosi Safine 6:1,a Szavay-Ivanovic 6:4. IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 18:41
                                            Ciekawy dzien sie zapowiada w Miami.
                                            • phi.ona no..... aga rozniosla stosur.... ;) 29.03.09, 18:59
                                              • Gość: MACIEJ Re: no..... aga rozniosla stosur.... ;) IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 22:01
                                                www.youtube.com/watch?v=uTpvjNn2BUM&feature=PlayList&p=1C2ABBA313B76F6C&index=0&playnext=1

Hi Fiona!
                                          • Gość: tenisista nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa z IP: *.chello.pl 29.03.09, 19:25
                                            taką sztywną kozą? jest to wielki minus bo to dużo lepsza tenisistka od pokraki
                                            Dementievej
                                            • Gość: manio Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa IP: *.elblag.vectranet.pl 29.03.09, 19:31
                                              Uwielbiam Twoje posty!:)) Jakim cudem te dużo lepsze tenisistki
                                              permanentnie dostają łomot? Szczerze mówiąc, to słabo kojarzę tę
                                              Twoją "dużo lepszą tenisistkę", bo ja generalnie nie potrafię się
                                              skupić na tle.
                                              • phi.ona Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa 29.03.09, 19:51
                                                moze te lepsze graja (za bardzo) seksem...?

stosur:safina 2:0 szavay: ivanovis 2:1

le to i tak wszystko przez age ;)
                                                • Gość: MACIEJ Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 22:05
                                                  Te niby "lepsze" to Ivanovic i Jankovic,ktorym ja przepowioedzialem
                                                  ostre dolowanie,to one juz tylko i wylacznie sexem graja,bo na
                                                  kortach coraz czesciej przegrywaja.
                                                  Ale twoj ulubieniec Marat wygral dzisiaj!
                                              • Gość: MACIEJ Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 22:13
                                                Jej nawet w tle nie widac,bo jest mala,brzydka i penkata.
                                                www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/Playerbio.asp?PlayerID=311338
                                                • Gość: manio Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa IP: *.elblag.vectranet.pl 29.03.09, 22:51
                                                  Auć!:))) Tenisista jest chyba z Czerwonego Krzyża i kibicuje jej ze
                                                  względów humanitarnych;ppp Ja tam już wolę kozę...:)))
                                            • Gość: MACIEJ Re: nie wiem czemu moja Suarez Navarro przegrywa IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 22:09
                                              Bo ta twoja Suarez-Navarro to zwykla koza,ktora Dementieva zmiata
                                              uroda z kortu.
                                              • Gość: MACIEJ Na Li wygrywa ze Zvonareva 6:4. IP: *.ny325.east.verizon.net 29.03.09, 22:23
                                                No niezle sie zanosi.Lubie Chinke.
      • Gość: Jędrzej Aga- Kanepi 64 63 IP: *.chello.pl 29.03.09, 23:07
        Gość portalu: MACIEJ napisał(a):

> Nie moge sie doczekac na dwa mecze:
        > 1-Venus-Peer i
        > 2-A.Radwanska(10)-Kanepi(21). bo mysle,ze Kanepi wygra.

No to sie doczekałeś.
        Fajnie, ze znów zacząłeś pudłować w typowaniu.
        • Gość: tenisista trudno się mówi, większymi dla mnie IP: *.chello.pl 30.03.09, 00:10
          niespodziewajkami są wygrana Stosur z Safiną o i widzisz, gdybym obstawiał "co
          chcę" to bym na tym wygrał, obstawiłem "rozmyślnie" patrząc na statystyki i
          przegrałem. dziwny dla mnie jest obrót spraw między Zheng a Cornet nie dlatego
          ze Zheng jest gorsza bo obiektywnie uważam że jest lepsza o klasę, ale dlatego
          że Cornet wydawała mi się w lepszej formie. dziwny jest wynik Dulko z Jankovic,
          Vaidisovej z Aloną Bondarenko, a to nie ma się czym podniecać. Kanepi jest w
          złej formie i dała wygrać Radwańskiej, i tak znowu ciuła, ale wiele nie uciuła
          bo w następnej rundzie Venus Williams :). obstawiamy ile gemów urwie "Isia"? ja
          myślę że może sporo bo Venus znowu ją oleje i będzie się skupiać na 1 przełamaniu.
          • phi.ona hihi, tenisista rzeczywiscie ma cos nie za bardzo 30.03.09, 00:26
            wszystkie co wygraly to wygraly tylko agnieszce dano wygrac. ale wkolo jest
            wesolo. :)
            • Gość: MACIEJ obstawiamy ile gemów urwie "Isia" Venus? IP: *.nycmny.east.verizon.net 30.03.09, 01:13
              "w następnej rundzie Venus Williams :). obstawiamy ile gemów
              urwie "Isia"? "
              ------
              6(szesc) i to nie w jednym secie!
              • Gość: tenisista Venus będzie chojna? ja też tak myślę. IP: *.chello.pl 30.03.09, 01:49
                • Gość: MACIEJ Re: Venus będzie chojna? ja też tak myślę. IP: 68.237.16.* 30.03.09, 04:31
                  Chiciaz Aga jak sie serio wezmie,to moze seta z Venus ugrac.
            • Gość: tenisista są tenisiści którzy mogą liczyć na prezenty IP: *.chello.pl 30.03.09, 01:48
              od rywali

zalicza się ich do grupy nudnych upierdliwych nic nie znaczących w tenisie
              ciułaczy którzy drażnią porządnych graczy. nie mówię że to jest tylko Radwańska,
              już wymieniam:

Murray, Simon, Cibulkova, Hewitt, Ferrer, Radwańska, Tursunov, Benneteau,
              Monaco, Garcia-Lopez, Jankovic, Cornet, na przykład Duszewina.

są to tenisiści którzy raczej zniechęcają do gry przeciwników aniżeli ich
              ogrywają, tym że do wszystkiego dobijają, i grają monotonną regularną piłkę, na
              przerzut. jeśli tenisista jest w formie, to ich ogrywa na ogół jeśli starczy mu
              koncentracji. jeśli tenisista ma w sobie ten "geniusz" najczęściej bardzo się
              zniechęca nawet jak ma dzień, i dekoncentruje w takich spotkaniach bo trudno mu
              się angażować w taką grę, najczęściej gra zrywami ale i tak wygrywa. jeśli jest
              w kiepskiej formie to regularny nie dość że go zniechęca do walki takim ciągłym
              wbijaniem piłki w kort za siatkę, to do tego prowokuje do większej liczby
              niewymuszonych błędów. często taki tenisista nie dlatego przegrywa że za boga
              nie byłby w stanie nigdy wygrać, tylko dlatego że nie chce mu się koncentrować
              cały mecz i angażować w takie spotkanie, po prostu gra przeciwnika go
              nadzwyczajnie irytuje, tak jak widza przed telewizorem. ludzie którzy
              najbardziej nienawidzą grać z takimi tenisistami to są albo artyści (Federer,
              Gasquet, Gonzalez), albo to są tenisiści lubiący agresywny ofensywny ostry tenis
              i otwartą walkę na kończące uderzenia i wyniszczenie. po prostu tacy tenisiści
              NIE LEŻĄ tym najlepszym, albo tym przeciwstawnym w charakterze gry, i powodują
              nadzwyczajną irytację i ci ciułacze wygrywają bardziej graniem na nerwach
              prawdziwym bohaterom tenisa, niż tym że są lepsi - bo nie są.

oczywiście kategoria tenisistów o których wspominam - obdarowywanych prezentami,
              a nie obdarujących - dzieli się na szczegółowe indywidua. i tak Canas był
              genialnym strategiem, czy Coria i mimo że się zaliczał do obdarowywanych był
              świetnym tenisistą również. Jankovic gra mądrze i jest dobra technicznie, a
              Radwańska i Simon to takie uprzykrzone muchy z Cibulkovą na czele, które brzęczą
              koło nosa i Ci przeszkadzają w grze. wiele tenisistek nie chce z nimi mieć nic
              wspólnego i jak im nie idzie machają ręką i szybko przegrywają nie chcąc się
              wdawać w takie badmintonowe gierki z Radwańską.

i widzisz, bo jesteś tu nowa, to Ci wytłumaczę teraz na czym polega
              nieporozumienie z Radwańską.

w Polsce powinniśmy popaść w depresję, i płakać rzewnymi łzami, jak to
              beznadziejną tenisistkę mamy w "czołówce" i że nie przytrafiła nam się prawdziwa
              bohaterka. ani nie gra agresywnie, ani siły nie ma, ani nie gra w ogóle nawet
              ofensywnie, ani technika żadna, a jedynie wygrywa dlatego że przeciwniczkom nie
              chce się akurat z nią grać!! zamiast tego, przeżywamy dramat zmowy mediów które
              nachalnie bezczelnie na chama, lansują nam tą nudną jak flaki z olejem
              tenisistkę, kłamiąc że ona wygrywa, a ona tylko dostaje prezenty za to że tak
              wk. gra. powiedz mi czy to nie jest komedia?

• Gość: MACIEJ Re: są tenisiści którzy mogą liczyć na prezenty IP: 68.237.16.* 30.03.09, 04:30
                Dobrze zes Dementievej nie wymienil,bo bym sie obrazil.
                • Gość: tenisista Demetiewa daje prezenty ale brzydko gra IP: *.chello.pl 30.03.09, 09:44
                  jest trochę lepsza od Radwańskiej ale nie powiem że ją wolę.

• phi.ona pogrom:jankovic, ivanovic, zvonareva, safina 30.03.09, 00:16
        rowniez tutejszych faworatek. jakby tak jeszcze do nich dolaczyla venus......
        no, pomazyc mozna ;)

• Gość: MACIEJ Re: pogrom:jankovic, ivanovic, zvonareva, safina IP: *.nycmny.east.verizon.net 30.03.09, 01:16
          Jankovic i Ivanovic ja juz dawno spisalem na straty,a Safina jak nie
          pojdzie na diete i nie przestanie opychac sie pizzami,to tez ja zly
          koniec czeka.
          • Gość: MACIEJ Zaczynamy wszystko od nowa! IP: 68.237.16.* 30.03.09, 05:04
            Stosur-Mauresmo
            Azarenka-Szavay
            Kuzniecova-Kleybanova
            Dementieva-Wozniacki
            ----------
            Venus-Radwanska
            Medina-Garrigues-Benesova
            Na Li -Makarova
            Serena-Zheng
            ---------
            Moje faworytki sa na pierwszym miejscu.
            Dementieva-Azarenka
            Serena -Venus.
            • Gość: tenisista moje półfinalistki nadal grają, więc nic nie IP: *.chello.pl 30.03.09, 09:43
              zmieniam.
      • Gość: manio Trochę przesadzacie z tą Radwańska IP: *.elblag.vectranet.pl 30.03.09, 10:18
        Jeżeli Amerykanka jest w dobrej formie, to Radwańska pewnie z nią
        polegnie, bo nie ma argumentów, żeby walczyć z taką tenisistką.
        Venus jest akurat jedną z moich ulubionych tenisistek, to taka
        antylopa, bardzo seksi. Ma w sobie klasę, czyli coś za co też
        lubiłem Davenport, mimo, że jej antylopą nie można było nazwać, ale
        miała kupę wdzięku w tej swojej "ciamajdowatości". Wdzięk, to jest
        to coś, czego brakuje Radwańskiej. Przy swoim stylu gry, powinna się
        po korcie poruszać jak jakaś pantera, miękko, szybko i sprężyście, a
        ona się rusza potwornie ciężko. Zero seksu! Dlatego kibicują jej
        głównie kobiety, feministki, różne kobiety z wąsem, kobiety z brodą,
        itp. Pasztetom czasami też kibicuje tenisista, jednak Radwańska nie
        miała szczęścia, żeby się do tej grupy załapać:)).
        Mając powyższe na względzie, uważam jednak, że trochę przesadzacie z
        krytyką Radwańskiej i z pomniejszaniem jej wartości. Nie jest to
        tenisistka na top 10, ale przy stabilnej grze w top 20 może się
        utrzymać. Pod względem tenisowym ona jest jednak lepsza od
        Domachowskiej, która ma problem z umieszczeniem piłki w korcie dwa
        razy pod rząd, a czasami nawet z jednokrotnym umieszczeniem piłki w
        korcie. Talent tenisowy się różnie przejawia i sumarycznie tego
        talentu jednak trochę więcej ma Radwańska, mimo, że jest ciężka, nie
        ma wdzięku, seksu i nie jest panterą...
        • Gość: tenisista jeśli się nie znasz na rzeczy to się nie wypowiada IP: *.chello.pl 30.03.09, 11:08
          Marta potrafi i 100 razy umieścić piłkę w korcie tylko po co? ona nie gra na
          umieszczenie piłki w korcie tylko na winnera. to tak jak byś krytykował Williams
          za to że nie przebija 100 piłek na wymianę tylko 3. Marta próbuje nawiązać do
          jej gry. zobaczy ile niewymuszonych błędów robi Williams nawet jak wygrywa w 2
          setach 6 do. taki styl gry jest obarczony ryzykiem. Radwańska nawet takich piłek
          nie zdołałaby umieścić poza kortem, tych co Marta umieszcza często w korcie. po
          prostu Marta gra za ryzykowny i nieodpowiedzialny tenis, ja lubię szaleństwo,
          nienawidzę kalkulacji, Ty nie. Venus ogra Radwańską zawsze w 2 setach a Marta
          potrafi z nią nawiązać równorzędną walkę. Radwańska nie wiem jaki ma talent, ale
          to co pokazuje w meczu jest beznadziejne, tam nie ma nic poza równością,
          regularnością i przebijaniem, i dlatego tylko ma szanse na top 20 tak jak
          Cibulkowa. Marta ma talent bardzo duży tylko go marnuje. Agnieszka cierpliwie
          pracuje i to są efekty. trudno, ja do pracy zawsze miałem stosunek taki jak do
          wyników i kariery Marta niech gra dla przyjemności i to mi starczy.

• Gość: MACIEJ "Lekka, techniczna gra Polki" vs Venus IP: 70.107.16.* 30.03.09, 15:21
            gazeta:" Lekka, techniczna gra Polki w zetknięciu z kanonadą
            Williams rozsypuje się w drobny mak."
            No i kto ma racje?
            Gazeta czarno na bialym napisala,ze Aga gra lekko i technicznie!
            • Gość: tenisista oczywiście ja mam rację. Venus jest dziś jedną IP: *.chello.pl 30.03.09, 17:01
              z lepiej wyszkolonych technicznie tenisistek - smecz, serwis, wolej wzorowy, bdb
              uderzenia z głębi kortu, umie grać slajsa, skróty i w ogóle ma dobrą rękę.
              preferuje siłowy i ryzykowny styl gry bo gra najlepszy tenis wygrywający,
              używając do tego siły, podpierając ją techniką. a Radwańska gra "tylko lekko".
              no to jak lekko ma oznaczać technicznie, to najlepiej grają dzieci w szkółkach
              tenisowych i mają najlepszą technikę pod słońcem bo grają najlżej :).
              • Gość: Orni Re: Tenisista:" oczywiście ja mam rację ... IP: *.dclient.hispeed.ch 30.03.09, 19:25
                Pan to troche dziala na zasadzie "oczywiście ja mam rację", a jak
                Pan nie ma racji - patrz punkt pierwszy.
                Venus jest super kiedy serwuje i kiedy gra z glebi kortu, jej smecz
                i jej wolej jest bardzo niepewny jak na ta klase zawodniczki. Jak
                jej serwy nie za bardzo wczoraj funkcjonowaly to sie raptem okazalo,
                ze takowa jest do ogrania, niestety Grönefeld mimo znacznej poprawy
                gry nie doprowadzila jeszcze swoich nerwöw do porzadku
                • Gość: MACIEJ Re: Tenisista:" oczywiście ja mam rację ... IP: *.nycmny.east.verizon.net 30.03.09, 21:07
                  "Venus jest super kiedy serwuje i kiedy gra z glebi kortu, jej smecz
                  i jej wolej jest bardzo niepewny jak na ta klase zawodniczki."
                  -------
                  Z tym sie oczywiscie zgadzam.
                  Venus ma bardzo dobry serw i forehand.Backhand taki sobie,smecz i
                  wolej jej dzisiaj zupelnie nie wychodzi.Wystarczy odrobina wiatru i
                  wali smecze w siatke.
                  Oczywiscie Venus jest silna i szybka,czego brakuje Radwanskiej.
                  • Gość: tenisista Maciej, więcej się do Ciebie nie odzywam. w życiu IP: *.chello.pl 30.03.09, 21:57
                    nie widziałem tak koszmarnego meczu Williams, a mimo to ta beznadziejna
                    Radwańska nie potrafiła wygrać meczu z grającą na wakacjach na 10% możliwości
                    Venus. oczywiście fani tej beznadziejnej tenisistki która nic nie potrafi poza
                    grą na środek zaraz się podniecą że prawie by wygrała. prawda jest taka, że
                    Venus grała ten mecz bez żadnego zaangażowania co chwila się podśmiewając pod
                    nosem, i "sztuczka" z Wimbledonu z przeczekaniem błędów rywalki jak to w
                    przypadku Kuzniecowej się Radwańskiej nie powiodła. mimo że Venus robiła
                    koszmarne błędy (Domachowska takich nie robi), to jak już jej coś wchodziło
                    Radwańska nie istniała. co to znaczy Maciej że "z głową" to jest grać na
                    bekhend? albo grać lekko i bezpiecznie? to kibicuj Radwańskiej i więcej tu nie
                    ściemniaj że jej nie lubisz. po raz kolejny na meczu Radwańskiej USNĄŁEM. więcej
                    nie włączę.

• phi.ona cooz "tenisisto", wyglada na to ze ostales 30.03.09, 22:21
                      sie ostatni w krucjacie przeciwko radwanskiej ;)
                      aga bila po liniach, bila po rogach, dwa razy zagrala z sukcesem swoje firmowe
                      zagranie skrot-lob - udalo sie jej zaskoczyc venus, pomimo tego ze ta powinna
                      znac to zagranie dokonale, kilka razy zagrala skutecznego loba. w drugim secie
                      troche przysnela, ale nawet w tym secie powinna wygrac o 2 gemy wiecej. obudzila
                      sie ciut za pozno.
                      • Gość: tenisista sam to na pewno nie zostałem, Venus w 1 secie IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:05
                        grała jak głupia, gorszego seta w jej wykonaniu nie widziałem, a potem usnąłem
                        bo tak nudno było, i się przebudziłem na jakie 4:1? czy 5:1? no i znowu
                        widziałem te nudne zagrania Venus (tak, grała nudno i beznadziejnie) i te nudne
                        'sztuczki' Radwańskiej, skrót, lob, co to jest? ile można to grać? mnie to
                        nudzi, nie oglądałem do końca bo czy wygrała czy przegrała Venus rozegrała
                        BEZNADZIEJNY mecz, z oczywiście beznadziejną Radwańską.

• Gość: marek Radwanska dala wygrac Venus IP: *.atmos.colostate.edu 30.03.09, 22:27
                      A tenisista juz chyba rok temu deklarowal, ze wystepow Radwanskiej nie oglada i
                      nie bedzie ogladal. Wszelkie komentarze to on pisze bez ogladania na podstawie
                      wynikow ... Zadna sztuka zreszta - komentarz jest zawsze ten sam.
                      • Gość: tenisista miałem nie oglądać ale jak idzie to włączam jak IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:08
                        mam czas, żeby zobaczyć jak inna ją pokona. no i niestety jakoś jest tak że nie
                        da się tego oglądać. jeśli Venus tak gra jak w ostatnim meczu to tenis kobiecy
                        jest na dnie. po prostu dajmy spokój - tylko ATP - oczywiście z wyłączeniem
                        Simona, Murraya, Karlovica, Berdycha, Tursunova, i takich tam Djokoviców różnych
                        nudnych tenisistów, czy kanciasto grających na przykład - Querrey Gulbis. tylko
                        ciekawy tenis.
                    • Gość: MACIEJ Re: Maciej, więcej się do Ciebie nie odzywam. w ż IP: *.ny325.east.verizon.net 30.03.09, 23:30
                      Sluchaj no tenisista.Czy Radwanska miala isc z Venus na wymiane
                      forehandow? Czy moze na serwy sie zmierzyc? Przeciez wiadomo,ze w
                      jednym i drugim by Radwanska zmiazdzyla.
                      Ja widze,ze Ty masz problemy z tym,ze Agnieszka gra w tenisa!
                      A moze ona niczego innego nie umie,a w tenisa zarobila juz ponad 1,5
                      miliona doll.
                      Jak myslisz,czy kazdy moze isc se pograc w tenisa i zarobic miedzy
                      zawodowcami 1,5 mln doll.?
                      Niektore zawodniczki,nawet przez Ciebie wychwalane,przez cala
                      kariere zawodnicza tyle nie zarobily i obijaly sie po turniejach
                      przez 10 lat.
                      Jak bys zapomnial,to tenis jest sportem zawodowym,czyli trzeba tak
                      grac by najwiecej zarobic.
                      Czy myslisz,ze ja bym chcial stanac na przeciw Golocie i wynieniac
                      sie z nim prawymi prostymi?
                      Taki glupi to ja nie jestem i dlatego pracuje glowa.
                      Venus gdyby nie grala w tenisa moglaby uprawiac niemal kazda inna
                      dyscypline sportu i bylaby bardzo dobra,bo jest wysoka,silna i
                      szybka.
                      Radwanska jest sredniego wzrostu,slabosilna i maloszybka i Ty chcesz
                      zeby Radwanska walila forehandy wprost na Venus i odbierala
                      forehandy Venus?
                      Przeciez to najmniejszego sensu nie ma.

Widzisz,moj syn jest nie dosc ze najmlodszy,to najnizszy i najlzeszy
                      w swoim teamie szkolnym,a jednak sie na niego zalapal,mimo ze gral
                      przeciwko wiekszy i silniejszy.
                      Ja myslisz jak ich ogral?
                      Wymieniajac sie z nimi na silne forehandy?
                      Przeciez to bylaby glupota i samobojstwo.
                      Syn ma najlepszy backhand w calej druzynie,bo te drwale maja tylko
                      serw i forehand.
                      Powiedzialem mu na wstepie:Graj na backhand kazdego z nich az nie
                      przebije przez siatke lub wybije w aut.
                      I slowo cialem sie stalo.
                      Jak ogladamy mecze,mowie mu zeby zwrocil uwage,w jaki sposob Simone
                      wykancza swoich przeciwnikow.
                      Moj syn nie bedzie drwalem jak Safin,moze bedzie troche wyzszy niz
                      Simone,ale szczuply jak on.
                      Nie ma najmniejszego sensu uczyc mojego syna gry Nadala,ktory pogra
                      moze jeszcze ze 2 lata i mu wszystko wysiadzie,zaczynajac od
                      sciegien i miesni,ze o kolanach nie wspomne.
                      • Gość: tenisista nie mamy o czym rozmawiać. nie pisz więcej. IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:43
                        Coria miał kontuzje i pięknie grał w tenisa nie tak jak Simon, Rios też. Robredo
                        to też i Ferrero nie wieżowiec a jak ładnie grają. to jest tenis, a jak uczysz
                        grać jak Simon to widzę że Ty też nie znasz się na tenisie. Radwańska niech gra
                        jak Suarez Navarro czy Kirilenko, czy Zheng, Li, Zvonareva, takie same warunki
                        fizyczne mają, a jakie ma jej siostra - minus jeden rok jak gra? tak jak
                        Agnieszka? czy inaczej! nie irytuj mnie!!!!!!!

gra się tak, żeby wygrać? pierwsze słyszę, nie toleruję takich tenisistów. gra
                        się tak, żeby grać jak najciekawszy mecz i najciekawsze akcje, i przy tym umieć
                        to wygrać. ryzyko technika akcje. a nie przebijanie. właśnie to różni Radwańską
                        od innych że ona gra żeby wygrać, i ciułać, a nie grać ciekawie i dopiero potem
                        wygrać. tak to każdy umie grać. czy oglądasz mecze Simona? to gratuluję. co mnie
                        obchodzi czy on wygrywa czy przegrywa jak cały mecz się nic nie dzieje? co mnie
                        obchodzi że bankier zarabia w banku kilkanaście tysięcy zł jak ja wiem że on
                        jest tak nudny jak flaki z olejem, a ja może będę zarabiał zawodowo kilka razy
                        mniej ale mam ciekawe życie. rozumiesz to porównanie? 'opłacalna gra' jest
                        nudna, gra się ciekawie a nie opłacalnie. co z tego że Jankowicz zarobi
                        najwięcej jak ona nie umywa się do gry Ivanovic, czy Williams w najlepszej
                        formie ani Schnyder, ani Suarez Navarroo!@ nienawidzę "pragmatyków" co nic poza
                        kasą i wynikami nie widzą. to najgorsza odmiana człowieka, ludzie "sukcesu",
                        ludzie interesu, chodzi chyba o jakość, a nie o wynik.

• Gość: MACIEJ Re: nie mamy o czym rozmawiać. nie pisz więcej. IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 00:04
                          Ja nie ucze syna grac jak Simone,tylko zwyciezac z glowa.
                          Ula Radwanska ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne niz Agnieszka.
                          Jest wyzsza i silniejsza i ich ojciec nawet to podkresla.
                          Zdziwilbys sie bardzo,ale one wszystkie graja po to zeby wygrac i
                          zgarnac jak najwiekszy szmal.A po co rozbieraja sie dla Playboya?
                          Zeby swoj talent tenisowy pokazac????
                          Pomysl troche!!!!
                          To jest sport zawodowy i K A Z D E M U chodzi TYLKO i wylacznie o
                          KASE.
                          Ktora dziewczyna z czolowki jeszcze nie modeluje??
                          Ivanovic? Jankovic? Pamietasz Seles? Obie Williams sister!
                          Dlaczego wszystkie bez wyjatku biora KASE Z REKLAM??
                          One nie tylko biora kase z reklam,a wrecz bija sie o kase z reklam!!!
                          KAZDA Z PIERWSZEJ DZIESIATKI ZARABIA WIECEJ Z REKLAM NIZ Z GRY W
                          TENISA!!!
                          Przestan opowiadac,ze sa tacy,ktorzy graja dla piekna tego sportu.
                          Moze Wojtek Fibak,tak.
                          Twoja ulubienica Ivanovic juz nago pozowala,tylko nie wiem czy dla
                          pieniedzy czy z nudow?
                          • Gość: tenisista co innego jest "kobiety lubią pieniądze" IP: *.chello.pl 31.03.09, 00:13
                            a co innego jest grać tylko dla pieniędzy. właśnie dlatego że mają je gdzie
                            indziej, przedkładają inne walory w meczach nad skuteczność. głupotą jest
                            mówienie żeby nie grały dla pieniędzy w ogóle i głupotą jest mówienie że dla
                            nich to jest takie ważne czy osiągną taki czy inny wynik jak kasę większą mają z
                            czego innego. pieniądze większe zarobią właśnie jak pokażą się w stylu, bo będą
                            miały fanów i będą popularne jak choćby kiedyś Dokic żeby o Kurnikowej nie
                            wspominać. dla pieniędzy się rozbierają, ale żadna tenisistka która ma już
                            jakieś pieniądze nie gra nudnego tenisa na męczenie wyniku. a już na pewno nie
                            taka która się dorobiła. Myskina w rok zarobiła i więcej nie chciało jej się
                            grać, ale jak grała to się specjalnie nie przykładała, bo zarabiała poza kortem,
                            i to jest normalne ale już jak coś zagrała to punkt bezpośrednio wygrywała. a
                            nie tak jak ta nudna Radwańska.
                            • Gość: MACIEJ Myskina ma syna. IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 05:02
                              www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/Playerbio.asp?PlayerID=130533

www.sonyericssonwtatour.com/3/newsroom/stories/?ContentID=2222
                              Rok temu urodzila chlopaka i jak jej szmalcu zabraknie to wroci na
                              korty.
                              Ona przez 12 lat sie paletala po kortach i zarobila 5,6 mln doll. a
                              tak rzeczywiscie dobra byla przez 5 lat 2002-2006.
                      • Gość: manio Simon IP: *.elblag.vectranet.pl 31.03.09, 10:05
                        Ja się nie znam specjalnie na tenisie. Oceniam raczej estetycznie i
                        intelektualnie. Jeżeli syn Macieja gra jak Simon, tzn., że ma do
                        takiej gry warunki fizyczne i mentalne. Ma taki "tenisowy
                        kręgosłup". Najgłupszą rzeczą byłoby łamanie mu tego kręgosłupa. On
                        w takiej grze jest skuteczny, a to jest, wbrew temu, co mówi
                        tenisista, bardzo istotne, bo podnosi morale. Głupotą byłoby kazanie
                        mu grać, jak np.: Gonzalez, jeżeli on nie ma do tego warunków
                        psychofizycznych. Lepiej już chyba motywować go do tego, żeby
                        pracował nad kondycją i techniką biegania, bo przy jego stylu gry,
                        to są elementy istotne.
                        P.S. Gdyby nie było takich graczy jak Simon, Murray i Radwańska, to
                        nie byłoby też radosnej twórczości tenisisty, czyli... nuda by
                        była:)))
                        • Gość: MACIEJ Re: Simon IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 16:03
                          Ja wlasnie od poczatku o tym mowie,ze sa tacy sportowcy jak
                          Venus,ktorzy w kilku roznych sportach sprawdziliby sie doskonale i
                          przypadkiem losu graja wlasnie w tenisa.Maja wzrost,sile,szybkosc i
                          moga robic niemal wszystko.
                          Innym jak Simone,Radwamska czy moj syn,pozostaje korzystac z tego co
                          maja,bo tacy silni i szybcy jak Venus nie beda.
                          Ja skierujesz Venus do siatkowki,to jej serwu tez nikt nie
                          odbierze,bo kopyto ma jak kon,a kto widzi Radwanska w siatkowce czy
                          koszykowce? Reka do gory!
                        • Gość: tenisista jak by nie było Simona i Radwańskiej to w ogóle IP: *.chello.pl 31.03.09, 18:18
                          bym się nie pojawił w komentarzach. to przez ten tandetny tenis musiałem
                          powiedzieć co myślę, wcześniej jeszcze mnie motywowała Hingis, i Hewitt ale nie
                          dlatego że byli tak bardzo beznadziejni ale dlatego że grali na nr.1 i były nad
                          nimi niezrozumiałe zachwyty. jak by byli 10-20 tak jak Simon czy Radwańska to
                          bym też się nie przejmował. jak by Simon czy Radwańska byli poza odpowiednio
                          200, i 20 to też bym się nie przejmował. beznadziejni tenisiści to w ogóle są i
                          koniec dyskusji na ten temat. Murray jest lepszy ale gra kiepsko w tenisa. co do
                          syna Macieja to niech go tam trenuje jak chce, ja też czasem grałem jak Murray
                          czy Simon czy Radwańska raz na 20 akcji, ale nie można mieć takiego stylu gry w
                          ogóle.
      • Gość: manio Tenisista jest chyba z rodziny Domachowskiej IP: *.elblag.vectranet.pl 30.03.09, 23:25
        jakoś tak podejrzanie lobbuje na rzecz tej beznadziejnej
        tenisistki;ppp
        • Gość: Jędrzej Re: Tenisista jest chyba z rodziny Domachowskiej IP: *.chello.pl 31.03.09, 00:58
          Gość portalu: manio napisał(a):

> jakoś tak podejrzanie lobbuje na rzecz tej beznadziejnej
          > tenisistki;ppp

Krewny albo kumpel z klubu - coś go z Domachowską łaczy, to pewne. Jego zachwyty nad tenisowym geniuszem tej dziewczyny są zbyt absurdalne, by mogły być szczere. Mam nadzieję, ze nie jest po prostu wynajętym przez nią klakierem, bo straciłbym do Marty całą sympatię, którą dla niej wciąż (mimo wszelkie rozczarowania) zachowałem.

P.S. Słowo "lobbing" nie jest tu najszczęśliwsze, bo zbyt poważne. Tenisista po prostu robi Marcie klakę - bezwstydną, tupeciarską klakę.
          • Gość: tenisista hahaha, no to ciekawe jakie znajomości mnie łączą IP: *.chello.pl 31.03.09, 01:39
            i jakie mam interesy z Gonzalezem, i Riosem i włoskimi tenisistami (może mafia
            włoska mnie wynajmuje? :), że ich tak "promuję"? :)

Marta gra tenis bardzo ładny i najwyższej klasy jak na tenis - rozgrywki
            kobiece. oczywiście znajdzie się stado baranów które zaraz mi powie że wynik
            jest najważniejszy i co z tego że Vesnina, Mirza, Kirilenko, i Domachowska grają
            bardzo ładnie, jak tylko Ivanovic z nich wszystkich odnosi sukcesy względnie
            Pennetta. to ciekawy jestem ile od znaku dostają jakieś first-pepe, W1ktor,
            Jędrzej itp że tak biją brawo dla tej beznadziejnej tenisistki której tenisa nie
            da się w żaden sposób obronić. Domachowska zawsze może powiedzieć że jej się nie
            chciało. a Radwańska widać że wszystko stawia na tenis i i tak gra beznadziejnie.

tylko ktoś ślepy może nie lubić tenisa Marty. są różne w końcu dewiacje, znajdą
            się tacy którzy powiedzą że idą z kobietami do łóżka dla mądrości a nie dla
            urody, mają mądre przyjaciółki prędzej niż atrakcyjne i fantastyczne, wolą
            przewidywalną żonę i nie za ładną bo ich przynajmniej nie zdradzi i nie
            "zawiedzie". można i tak.

• Gość: marek ale Radwanska dopiekla dzisiaj tenisiscie IP: *.hsd1.co.comcast.net 31.03.09, 03:49
              Ilez on postow dzisiaj wysmazyl na jej temat ...

Obejrzalem wlasnie mecz Radwanskiej z powtorki. Dalo sie ogladac. Grala calkiem niezle. Momenty byly. Oczywiscie na tenisie sie nie znam, chociaz rakiete w reku trzymalem. Uprawiam zupelnie inny sport.
              • Gość: tenisita nie Radwańska tylko Venus zagrała beznadziejnie IP: *.chello.pl 31.03.09, 18:21
                a media na tym wietrzą sensację i tego nie da się pominąć w reakcji

• Gość: Orni Re: hahaha, no to ciekawe jakie znajomości mnie ł IP: *.dclient.hispeed.ch 31.03.09, 15:24
              Kto to jest Marta Domachowska? Czy ona moze gra w tenisa? A jezeli
              tak to chyba ona nawet jest na liscie rankingowej? I na ktörym to
              miejscu?

• Gość: MACIEJ Marta Domachowska IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 15:56
                Ma 23 lata i wlasnie wskoczyla do setki.#97 w rankingu.
                www.sonyericssonwtatour.com/2/players/playerprofiles/playerbio.asp?PlayerID=310338

od 2004 oscyluje w granicach 100 miejsca w rankingach,czyli tak jej
                jest dane.
                • Gość: tenisista ranking jest nie ważny. IP: *.chello.pl 31.03.09, 18:24
                  Jankovic zanim była nr.1 odpadała non stop w 1 rundzie, a Agassi też oscylował
                  wokół 150 miejsca jak nie przykładał się do gry. ale wy znowu o jednym. Maciej
                  zszedł na psy.

• Gość: Orni Re: Marta Domachowska IP: *.dclient.hispeed.ch 31.03.09, 18:40
                  Sorry Maciej, moje pytanie bylo skierowane do Pana Tenisisty,ktöry
                  Marte bezkrytycznie uwielbia. Taki glab to ja znowu nie jestem....
                  W Twojej dyskusji z Tenisista na temat AR przyznaje Ci dobre 70%
                  racji. Mnie AR absolutnie zaskoczyla poprawa serwu pierwszego, a i
                  drugi serw byl o niebo lepszy niz jeszcze pare miesiecy temu.
                  Pamietam jej ostatni mecz z Williams jak ta prawie kazdy 2-gi serw
                  Agnieszki zamieniala w natychmiastowy punkt, wczoraj naliczylem
                  takich punktöw zaledwie dwa, to juz jest cos...
                  A ponadto duzo lepiej odbierala serwy Amerykanki, tu jest tez duza
                  poprawa.
            • Gość: QWAS akurat to nie Aga stawia wszystkiego na tenis IP: *.pools.arcor-ip.net 31.03.09, 22:19
              > da się w żaden sposób obronić. Domachowska zawsze może powiedzieć że jej się
              nie chciało. a Radwańska widać że wszystko stawia na tenis.

dla kogo jak kogo ale dla Agi tenis nie musi byc jedynym sposobem na zycie. to
              jest jedna z nielicznych dziewczyn w tenisie ktora jest inteligentna, i wg
              wszelkich danych bedzie studiowala.
      • Gość: MACIEJ Kto przewidzial,ze Stosur rozniesie Mauresmo? IP: *.ny325.east.verizon.net 30.03.09, 23:39
        6;4,6;4. No i Kuzniecowa gladko pokonala Kleybanova.Chyba Sveta
        wraca do formy.
        • Gość: tenisista następnym raem typuje moje ulubienice. koniec IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:45
          cieszę się że Stosur wygrała, a obstawiłem inaczej i teraz jestem zły. Stosur to
          bardzo dobra tenisistka. tak jak Massu mój ulubiony tenisista z przeszłości (top
          25 ulubionych od 2000), przeszedł rundy a ja w niego zwątpiłem. Kuzniecowa jest
          lepsza niż Kleybanowa ale tamta miała równiejszą formę, brawa dla Stosur.

• Gość: MACIEJ Re: następnym raem typuje moje ulubienice. koniec IP: *.ny325.east.verizon.net 30.03.09, 23:53
            A ja stawialem na Stosur!
            Massu przegral z powodu swoich nerwow i glupoty,bo pierwszego seta
            mogl wygrac,ale sie wq.... na jakis call out i pozniej dwa razy mial
            double fault.Nie panowal zupelnie nad nerwami,bo Murray nic nie
            pokazal.
            Kuzniecova gra singla i debla i cos mnie sie zdaje,ze ona tu
            wszystkich rozniesie!
            W debla gra z Mauresmo.
            • Gość: tenisista Massu to jest moja krew. wampir, dlatego mu IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:56
              kibicuję, mądry człowiek. a Murray mówiłem że nic nie pokazuje i wygrywa, to
              jest całkowite nieporozumienie

• Gość: Jędrzej Ofiara własnych uprzedzeń IP: *.chello.pl 31.03.09, 00:43
            Gość portalu: tenisista napisał(a):

> cieszę się że Stosur wygrała, a obstawiłem inaczej i teraz jestem zły.

Przecież stawiałeś na Stosur... w meczu z Agnieszką w poprzednim turnieju, hahahaha!

Po tym, jak Stosur poległa z Agą, uznałeś, że twa ulubienica musi być w beznadziejnej formie - skoro przegrała z kimś tak beznadziejnym. A tu w następnym turnieju Samanta wygrywa mecz za meczem. Dobrze ci tak, nienawistniku. Padłeś ofiarą własnych uprzedzeń.
            • Gość: tenisista jaki nienawistniku. Radwańska jest beznadziejna i IP: *.chello.pl 31.03.09, 00:52
              wykazuję to na każdym kroku, a nie jestem uprzedzony. czy każda rzecz której nie
              lubisz jest uprzedzeniem? czyli brak jakiegokolwiek zdania wartościowania i
              krytyki.

nie tam. Stosur po prostu ma wahania formy i tyle, jak to mówią fani Radwańskiej
              "może miała okres" :)

poza tym Stosur po prostu gra tenis bd dobry ale nie opłacalny, nie wierzę że
              będzie tam gdzie Radwańska kiedykolwiek, ale jej tenis już dziś jest tak o 2
              klasy lepszy.

• Gość: MACIEJ No to jeszcze raz! IP: *.ny325.east.verizon.net 30.03.09, 23:49
          Azarenka-Stosur
          Kuzniecova-Wozniacki
          --------
          Benesova-Venus
          Serena-Na Li
          -------
          Nie widzialem w tym turnieju ani Azarenki ani Stosur,ale mysle ze
          Kuzniecova pokona Wozniacki,Benesova-Venus,a Serena -Na Li.

Venus rzeczywiscie slabo grala z Radwanska i ktos troche lepszy
          fizycznie od Agi jak np Bevesova moze Venus pogonic do domu.
          • Gość: tenisista ja myślę że Venus chciała w ten sposób udowodnić IP: *.chello.pl 30.03.09, 23:54
            że grając tak beznadziejnie nawet z Agą wygra. i ją upokorzyć. tak samo
            lekceważyła ją Kuzniecowa i przegrała na Wimbledonie. Venus poprawi się w
            następnej rundzie. z moich jeszcze grają siostry Williams więc jest dobrze.

• Gość: MACIEJ Re: ja myślę że Venus chciała w ten sposób udowod IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 00:09
              To juz nie jest ta sama Venus ,co jeszcze kilka lat temu i nie ten
              sam Blake,co rok temu.Mowilem Ci,ze on ledwo sie czolga po korcie i
              znowu szybko przegral.
              Federer juz tez nie jest ten sam ,co rok temu i tylko rutyna wygrywa.

PS.Trener w druzynie syna nie inrteresuje sie jak kto gra,bo czesto
              nawet nie oglada wszystkich meczow swoich zawodnikow,by ich nie
              peszyc.Liczy sie dla niego czysty wynik.Wygrywasz,jestes w
              druzynie,przegrywasz -wypadasz.
              • Gość: tenisista dlatego wynik jest ważniejszy dla trenera niż dla IP: *.chello.pl 31.03.09, 00:17
                tenisisty. uwierz mi że prawdziwi tenisiści mają ambicję zagrać mecze na
                najwyższym poziomie JAK NIE POTRAFIĄ, to wtedy ciułają na wynik.

Federer osiągnął kiedyś maksimum :). i lepiej już być nie może. to nie ten sam
                Federer, ale czy taki zupełnie inny? rozproszyło się coś. Blake się jakoś
                obsunął :), Williamsy mają jeszcze formę, po prostu one prawie nie trenują a tu
                trzeba kilka piłek trafić żeby wygrać. projektują ciuchy, jeżdżą na imprezy i
                udzielają wywiadów a tenis to jest raczej hobby plus dorabianie sobie historii
                do legendy.

• Gość: MACIEJ Re: dlatego wynik jest ważniejszy dla trenera niż IP: *.ny325.east.verizon.net 31.03.09, 05:10
                  To prawda,ze Williamsowne nie trenuja i dlatego one w pierwszym
                  secie przypominaja sobie jak sie gra i stad ta niespodzianka Agi.
                  • Gość: j. Re: dlatego wynik jest ważniejszy dla trenera niż IP: *.chello.pl 31.03.09, 05:28
                    Gość portalu: MACIEJ napisał(a):

> To prawda,ze Williamsowne nie trenuja i dlatego one w pierwszym
                    > secie przypominaja sobie jak sie gra i stad ta niespodzianka Agi.

W pierwszych dwu meczach tunieju nie musiała sobie przypominać i wygrała bez straty seta? A teraz nagle w dzień po meczu z Grönefeld zapomniała? Nagła demencja? No, chyba nie u Venus, ale u ciebie i tenisisty.
                  • Gość: tenisista o widzisz, tu przypominasz trzeźwego. Williams IP: *.chello.pl 31.03.09, 18:28
                    zagrała beznadziejnie w 1, bo sobie przypominała jak się gra. a Radwańska
                    dostała go w prezencie. jak Williams zaczęła grać było 6:1 i kilka:1 i dopiero
                    jak znowu Williams przestała grać z niczego Radwańska dostała 3 gemy w
                    prezencie. a prezenty to rozdają święci mikołaje.

• Gość: QWAS hehe, to serena bala sie agi IP: *.pools.arcor-ip.net 31.03.09, 22:29
                      hehe, bylo dokladnie na odwrot. aga w drugim secie sobie przyspala. obudzila sie
                      dopiero w polowie trzeciego.
                      serena byla tak zdenerwowana, ze zrozumiala, ze wygrac moze tylko asami. stad
                      jej seryjne podwojne.
                      a aga osmieszyla serene kilka razy niezlymi zagraniami. serena age - ani razu.
                      zdobywala punkty jedynie sila.
                      • Gość: tenisista Serena wygląda inaczej. ta co ma więcej do macania IP: *.chello.pl 31.03.09, 22:34
                        to Syrenka, a ta co jest ładniejsza od tyłu to Venus

• Gość: QWAS ok, to venus. w kazdym razie to ona wygladala IP: *.pools.arcor-ip.net 31.03.09, 22:39
                          jak pajac jak nad nia pilki przelatywaly. podwojne tez walila, bo zrozumiala ze
                          inaczej niz asami nie da rady i sie skompromituje calkowici. zadna mi sztuka jak
                          sie jest miesniakiem.
                          ale wygrac z miesniakiem jak sie nim nie jest- sztuka jest.
                          • Gość: tenisita padasz ofiarą propagandy że siła i mięśnie i waga IP: *.chello.pl 31.03.09, 22:56
                            decydują w tenisie. a ja Ci mówię że Radwańska, Hingis, Hewitt, Simon, Murray są
                            dowodami na to że

BANAŁ

PROSTOTA

REGULARNOŚĆ

CIERPLIWOŚĆ

OPŁACALNOŚĆ

PRZEWIDYWALNOŚĆ

ZACHOWAWCZOŚĆ

BRAK RYZYKA

decydują o wyniku bardziej. jeśli Venus Williams by grała BEZ RYZYKA to by miała
                            6:0, 6:2 z Radwańską. ale że grała na luziku to miliony głupich błędów
                            popełniała, tak ulgowo Radwańską potraktowała. dała się parę razy "zrobić" na
                            gierki Radwańskiej bo dała jej pograć. jak Venus zagrała normalny mecz, na
                            dobrym poziomie to na US Open było widać ile różni Radwańską od Venus. tu już
                            nie musiała nic udowadniać, i po prostu nie angażowała się na więcej niż 20%.
                            okazało się że trzeba, więc koncentracja wystarczyła jej na serwis. jeśli ktoś
                            umie wygrywać serwowaniem to czemu ma się wysilać innymi sprawami? Venus
                            pokazała w tym meczu kilka piłek po których Radwańska robiła przysiad i
                            nadstawiała rakietę. albo nie zdążyła robić przysiadu i wyłamywało jej rakietę z
                            ręki. taki to widzisz gamoń. jak można zarzucać komuś że używa siły w tenisie.
                            tenis tym się różni od pingla i badmintona że potrzeba w nim siły a i w tamtych
                            wbrew pozorom trochę też. pykaniem się nic nie wygra. Radwańska zagrała jedno
                            niezłe zagranie na cały mecz - Venus ich zagrała z 20, tego typu, to był bekhend
                            ze wznoszącej kończący po krosie. i jak ktoś chce to ten schemat skrót i lob. i
                            to wszystko. na cały mecz? 11 rakieta świata? ani razu nie strzeliła piłki jak
                            Venus. popełniasz błąd nacjonalisty. nacjonalista jak widzi że jego rodak ma
                            jakieś słabości chce żeby inni zniżali się do poziomu słabości rodaka, i
                            wygrywali na te "słabości". a no nie ma tak. niech Radwańska wygrywa na winnery
                            tak jak Venus to wtedy dopiero będzie dobra. a jak wygrywa na błędy Venus której
                            się nie chce angażować, to jest to po prostu podstawowa gra jaką każdy umie
                            grać. każda tenisistka tak umie grać, tylko żadna prawie do takiego poziomu się
                            nie zniży. oczywiście można powiedzieć "czemu"? skoro tak też można wygrywać? no
                            niby można, ale wtedy po prostu tenisa nikt by już nie oglądał, a większość
                            zawodniczek by straciła motywację i ochotę i przyjemność z gry, i zostałyby same
                            Radwańskie.
                            • Gość: QWAS serena wygladala jak pajac walacy z calej sily, IP: *.pools.arcor-ip.net 31.03.09, 23:09
                              mowie Ci. ja tam w zadne propagandy nie wierze. ja se mecz ogladam. i wiem
                              dobrze kiedy sie smieje. skrot-lob byly ze trzy, z tym jedna akcja warta "best
                              shot of the day", a do tego jeszcze kilka lobow. z serena patrzaca blednym
                              wzrokiem nad przelatujaca nad nia pilka, hehe.
                              a zdobywanie punktow asami? a co to wogole za tenis?
                              asy powinny wogole byc niedozwolone. np powinno byc- punkt dopiero po trzeciej
                              nieodebranej pilce- niby po trzecim asie pod rzad.
                              • Gość: QWAS venus oczywiscie. ale jak pajac dalej wygladala. IP: *.pools.arcor-ip.net 31.03.09, 23:09
                                • Gość: QWAS hehe, widze ze tenisista podwinal ogo i zwial ;)) IP: *.pools.arcor-ip.net 01.04.09, 02:19
                                  • Gość: tenisista masz rację. dlaczego gadacie ciągle o Radwańskiej IP: *.chello.pl 01.04.09, 11:06
                                    i WTA?

rozmawiajmy o ATP. Radwańska out

chyba że ktoś ma coś do powiedzenia konstruktywnego na jej temat. a nie same
                                    pochwały

• Gość: medicus ATP IP: *.chello.pl 01.04.09, 19:11
                                      Gość portalu: tenisista napisał(a):

> rozmawiajmy o ATP.

ATP, nukleotyd, połączenie kwasu adenozynodifosforowego z resztą kwasu fosforowego wiązaniem wysokoenerg.; w organizmie powstaje gł. w wyniku fosforylacji kwasu adenozynodifosforowego (ADP), przy czym energii dostarczają gł. procesy oddychania komórkowego i fotosyntezy (fotofosforylacja); odszczepienie od ATP reszt kwasu fosforowego (z wytworzeniem ADP lub AMP) wyzwala energię zmagazynowaną w wiązaniach wysokoenerg. wykorzystywaną np. przy pracy mięśni lub do zapoczątkowania wielu procesów metabolicznych, np. biosyntezy białek.
                                                (Encyklopedia powszechna PWN © Wydawnictwo Naukowe PWN SA)
                                    • qw-as alez skad wlasnie mowimy o Venus :) 01.04.09, 19:54
                                      ty musi tenisisto do niezlych szkol chadzales. jak to powiadali? jak
                                      fakty nie pasuja do teorii- tym gorzej dla faktow.
        • Gość: Orni Re: Kto przewidzial,ze Stosur rozniesie Mauresmo? IP: *.dclient.hispeed.ch 31.03.09, 15:44
          Czy wiecie ze Stosur to Polka? Jej tata byl sierzantem od papieöw w
          naszym studium wojskowym na politechnice w Gliwicach (oczywiscie
          swojego czasu)
          • Gość: tenisista nie wiem ale to w takim razie mamy już 2 Polki IP: *.chello.pl 31.03.09, 18:30
            grające na światowym poziomie : Stosur, i Domachowską.

natomiast dwie beznadziejne Radwańską A. i Woźniacką chociaż ta widzę że robi
            postępy, a A. cofa się w rozwoju :)

• Gość: Orni o Marcie, IP: *.dclient.hispeed.ch 31.03.09, 18:49
              Domachowska: mila, naprawde mila dziewczyna, tylko gdzie ten
              swiatowy poziom, zycze jej go z calego serca, tak zreszta jak i
              Patty Schnyder. Ale niestetyn na zyczeniach sie wiele nie zbuduje
              • Gość: tenisista no jak dla Ciebie najlepsza tenisistka lat 10 IP: *.chello.pl 31.03.09, 19:21
                w ostatnim czasie - Schnyder to nie światowy poziom to się zgłoś do okulisty.
                nikt nie gra tak jak Patty. pewnie Ci chodzi o wyniki.
                • Gość: Orni Re: no jak dla Ciebie najlepsza tenisistka lat 10 IP: *.dclient.hispeed.ch 01.04.09, 18:02
                  do okulisty zglosze sie na pewno, ale z innego powodu, nasza wspölna
                  ulubiona tenisistke Patty jednak nawet po poprawie oczu nie zaczne
                  traktowac jako najwszechstronniejsza, bo ona nia nie jest i chyba
                  sama by sie zdziwila, jakby wiedziala jak ja wychwalasz
          • Gość: MACIEJ Re: Kto przewidzial,ze Stosur rozniesie Mauresmo? IP: *.ny325.east.verizon.net 01.04.09, 14:57
            Jesli ojciec Stosur jest z Polski,to dlaczego ponazywal dzieciaki z
            angielska?
            Moze to inny Stosur?
            • Gość: MACIEJ Williams vs Radwanska. IP: *.ny325.east.verizon.net 01.04.09, 15:05
              Jakby na sprawe nie patrzec,to siostry Williams graja gorzej niz rok
              temu,a siostry Radwanskie lepiej niz rok temu.
              Kilkanascie zwodniczek na poziomie Agnieszki tez sie poprawilo i to
              bardziej niz Agnieszka i dlatego Aga spada.Kto to widzial rok
              temu,zeby Serena meczyla sie z Chinkami w 3 setach w jakims turnieju?
              Czy tez Venus z Radwanska ?
              Niechybnie madchodzi koniec siostr Williams i one nie beda graly w
              tenisa jak wypadna z pierwszej 10-tki.
              • Gość: MACIEJ Azarenka niesamowicie rozniosla Stosur. IP: *.ny325.east.verizon.net 01.04.09, 15:07
                Stosu pierwsze 3 gemy grala smiesznie balonikami na srodek,ale
                pozniej sie poprawila i tez ja Azarenka pogonila.Gwiazda sie rodzi.
                • Gość: Orni Re: Azarenka niesamowicie rozniosla Stosur. IP: *.dclient.hispeed.ch 01.04.09, 17:55
                  Coprawda Stosur sie rozniosla sama, nie zmniejsza to jednak sukcesu
                  Azarenki, ktöra wyglada na najwazniejsza kandydatke do pierwszej na
                  liscie...
                  • Gość: Jędrzej Co na to "tenisista"? IP: *.chello.pl 01.04.09, 18:17
                    Tenisista lubi Stosur, ale ona jego najwyraźniej nie - i robi mu na złość. W meczu przeciw Agnieszce stawiał na Samanthę i ta przegrała. Obrażony, postanowił w następnych meczach stawiac przeciwko niej - i Samantha zaczęła wygrywać. No to się gostek w końcu zeźlił, powiedział "Dość tego! Od dzis stawiam na ulubienice!", postawił znów na Sam - i znów klapa, i to jaka!

Panie Tenisisto, jak pan znów teraz wyjaśni klęskę swej faworytki?
                    • Gość: wyjaśnienie Ja wyjaśnię za tenisistę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 18:36
                      Tenisista jodłuje od rana do wieczora, ale logiki i konsekwencji u
                      niego za grosz nie uświadczysz.
                      • Gość: J. Re: Ja wyjaśnię za tenisistę IP: *.chello.pl 01.04.09, 20:14
                        Gość portalu: wyjaśnienie napisał(a):

> Tenisista jodłuje od rana do wieczora, ale logiki i konsekwencji u
                        > niego za grosz nie uświadczysz.

Jestes zbyt surowy dla "tenisisty". Na temat tenisa męskiego zdarza sie mu całkiem dorzeczne i ciekawe opinie pisać. Dopiero jak mowa jest o tenisie żeńskim, zwłaszcza o Isi lub Marcie, dostaje małpiego rozumu.

Ciekawe zjawisko, swoją drogą.
                        • Gość: tenisista bo kobiety są przewrotne IP: *.chello.pl 01.04.09, 21:50