Dodaj do ulubionych

z forum auto moto ;o)

29.03.04, 22:14

greenblack napisał w wątku "AUDI zrywa porozumienie...":
> Żal mi was śmierdziele
> Jeden rzekomo się nie interesuje, ale się dopytuje co i jak.
> Drugi bełkocze, żeby bełkotać. Boryna, to ty masz palce brudne od trzymania
ich w dupie szwabom. A teraz pozwólcie, że się na was wyrzygam...
>

;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • piemeltje Re: z forum auto moto ;o) 30.03.04, 21:56
      Paw, czy na to forum trzeba przywozic nawoz? Na forum auto- moto pelno
      onanistow, ktorzy zachwycaja sie furami, ktoryc w zyciu nie dotkna, ale o
      ktorych wiedza, ze sa swietne. Jak ktos sie odezwie, ze moze by kupil, to go
      zbluzgaja (chlip...).

A bylo tak przyjemnie...
      • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 30.03.04, 22:01
        piemeltje napisała:

> Paw, czy na to forum trzeba przywozic nawoz? Na forum auto- moto pelno
        > onanistow, ktorzy zachwycaja sie furami, ktoryc w zyciu nie dotkna, ale o
        > ktorych wiedza, ze sa swietne. Jak ktos sie odezwie, ze moze by kupil, to go
        > zbluzgaja (chlip...).
        >
        > A bylo tak przyjemnie...

eee tam nai volvo ani lexus (choc lexus jeszcze ok ;) lepiej Saab (z podwoziem
        i silnikami Subaru ;)))
        • piemeltje Re: z forum auto moto ;o) 30.03.04, 22:32
          Ale nasz wspolny znajomy, ktory se raz pojezdzil Outbackiem, twierdzi, ze
          zawieszenie twarde az dupa boli. Fakt, ze porownywal z Mercem 300 S, wiec to
          moze przesada. Jesli rzeczywiscie twarde, to ja nie reflektuje. A Saab tak, ale
          bi-fuel.
          • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 31.03.04, 20:24
            piemeltje napisała:

> Ale nasz wspolny znajomy, ktory se raz pojezdzil Outbackiem, twierdzi,

zawieszenie saaba nigdy nie bedzie tak twarde jak subaru. poza tym saab nie
            bedzie robil az tak dobrych aut jak outback ;P

> ze zawieszenie twarde az dupa boli. Fakt, ze porownywal z Mercem 300 S, wiec
            to moze przesada. Jesli rzeczywiscie twarde, to ja nie reflektuje. A Saab tak,
            ale bi-fuel.
            >

fakt ma twardsze niz np. laguna ale w fotelu tego tak ni czujesz ;)

co do Saaba. Fajny wozek ale woel jak go sprzedaje seksowna bi-sekusalna
            dziewczyna niz bi-fuel ;)
            no chyba ze bi-fuel to na benzyne w EU i w Polsce ;o)
      • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 31.03.04, 20:22
        kasiabru napisała:

> Pawik,
        > Znasz moze jakiegos garagiste? Chce kupic uzywany samochod.

w Belgii nie polecam zadnego, oni nie umieja utrzymac aut. jakos przegladow i
        serwisu w Belgii to porazka. tu tylko nowe (lub nearly nowe ;) i tylko
        niemieckie lub japonskie ;).

jesl ichcesz uzywne naprawde: to nastaw sie na naprawy wlasnym sumptem i kup
        auto jak najtansze (skoda? clio? moze fiesta lub corsa 3-5letnia).

I tak sprzedadza szajs ale przynjamniej nie przeplacisz jak w occasion ...

• koekast Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 11:24
          >
          > > Pawik,
          > > Znasz moze jakiegos garagiste? Chce kupic uzywany samochod.
          >
          A tak przy okazji - rozmawialem kiedys jeszcze zanim tu przyjechalem
          ze studentem - specem
          od sprowadzania aut do PL. Powiedzial: "w Be to tylko od emerytow
          z ogloszenia kupowac, bo w komisach i garazach zawsze na zapleczu siedzi
          Polak i przekreca liczniki..."
          Prawda to?
          Kk
          • kasiabru Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 12:14
            No wlasnie kupilam Fiestke. Od emerytki.
            Nie mam pojecia co sie dzialo z tym samochodem wczesniej, ale silnik chodzil
            dobrze (przynajmniej na 'ucho'). Hamulce jak brzytwa.
            Boje sie, ale co zrobic. Do komisu nie chcialam jechac.
              • kasiabru Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 15:52
                pszemcio napisał:

> No to chyba dobrze;)
                > A ile zaplacilas za OC?
                > pozdr

Jutro ide zaplacic. Wszystko wyjdzie jakies 670 EUR p.a. (nie mam zadnych
                znizek, bo mialam przerwe w OC w kraju). Nie mam pojecia czy to duzo czy malo.
                Nastawialam sie na jekies 750 EUR. Moze jutro mnie czyms zadziwia? Ze np. musze
                jeszcze wykupic to czy tamto.
                • pszemcio Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 16:06

>
                  > Jutro ide zaplacic. Wszystko wyjdzie jakies 670 EUR p.a. (nie mam zadnych
                  > znizek, bo mialam przerwe w OC w kraju). Nie mam pojecia czy to duzo czy
                  malo.
                  > Nastawialam sie na jekies 750 EUR. Moze jutro mnie czyms zadziwia? Ze np.
                  musze
                  >
                  > jeszcze wykupic to czy tamto.

Sam sie zastanawiam nad kupnem ale liczac OC, immatriculation, taxe de mise en
                  circulation oraz taxe de circulation wychodzi wartosc mojego obecnego auta i to
                  wszystko bez AC/omnium (a przy czyms drozszym trzeba je wykupic zeby chociazby
                  moc cyrkulowac w Polsce). Napisz, ciekawy jestem ile to wszystko wynosi. Moze
                  lepiej kupic i zarejestrowac w PL z full insurance?
                  • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 20:26
                    pszemcio napisał:

> moc cyrkulowac w Polsce). Napisz, ciekawy jestem ile to wszystko wynosi. Moze
                    > lepiej kupic i zarejestrowac w PL z full insurance?

czyli chcesz lamac prawo i namawiasz innych -> powiedzmy szcerze jesli masz
                    karte cire lub paszport z wiza (a masz skoro tu pracowales w EU) jak policja
                    zlapie cie bez przerejestrowanego auta moze podac do sady lub
                    kaza 'regularyzowac' autko. co kosztuje drozej niz kupno tutaj.
                    • pszemcio paw_iowi 02.04.04, 12:07
                      po pierwsze pawi_iu w paszporcie zadnej wizy nie mam bo i po co. A w PL
                      samochod mozna ubezpieczyc na kogos innego nieprawdaz? Wiem ze po 6mcach trzeba
                      przerejestrowac.

Troche ceny OC mnie zszokowaly bo jezdze carem ktory jest na tescia a on od
                      wczesnych lat 60-tych zgloszonego wypadku nie mial, place wiec cos ponad 200E,
                      sam zas nie mam zadnego stazu ubezpieczeniowego. Te stawki mnie dziwia tym
                      bardziej ze ponoc wypadkowosc jest w B kilkukrotnie mniejsza niz w PL wiec co
                      sie dzieje z ta forsa (moze odprowadzaja od tego jakis podatek?)
                        • pszemcio Re: prawo jazdy... 02.04.04, 16:14
                          uff, kubelek zimnej wody! nie myslalem o tym. Z tego co wiem po 1 maja polskie
                          prawo jazdy bedzie uznawane, pozostaje ci wiec albo czekac albo zlozyc w
                          komunie wniosek o wymiane na belgijskie. Sprowadzania do PL kilkuletniego wozu
                          nie polecam bo tam zasuna cie nasi rodacy akcyza.
                          trzymam kciuki i powodzenia kasiabru!
                          • kasiabru Re: prawo jazdy... 02.04.04, 17:18
                            Yyyuuummmiiieee! Ubezpieczylam sie! Ale jak? Nie dosc, ze jestem w grupie
                            miedzy 25-29 i przez to mam wysoka stawke to na dodatek nie mam zadnych znizek.
                            W sumie zaplace za caly rok 600EUR.
                            A prawko juz dalam do zmiany. Polskie mi zabrali i dostalam jakis swistek w
                            zamian.
                            Uff. W poniedzialek odbieram tablice i mam nadzieje, ze nie trafi mi sie ani
                            LUL ani KUT w literach.

Pozdr. dla wszystkich wspierajacych!
                            • pszemcio Re: prawo jazdy... 02.04.04, 18:22
                              kasiabru napisała:

> Yyyuuummmiiieee! Ubezpieczylam sie! Ale jak? Nie dosc, ze jestem w grupie
                              > miedzy 25-29 i przez to mam wysoka stawke to na dodatek nie mam zadnych
                              znizek.
                              >
                              > W sumie zaplace za caly rok 600EUR.
                              > A prawko juz dalam do zmiany. Polskie mi zabrali i dostalam jakis swistek w
                              > zamian.
                              > Uff. W poniedzialek odbieram tablice i mam nadzieje, ze nie trafi mi sie ani
                              > LUL ani KUT w literach.
                              >
                              > Pozdr. dla wszystkich wspierajacych!

Gratuluje! W czym sie ubezpieczylas? Rozumiem ze teraz zglosisz w Polsce
                              zagubienie polskiego prawa jazdy;) Ja...Wlasnie przejrzalem placone przeze mnie
                              rachunki:za OC place 560 przy 19% znizki. Zapomnialem ze place to co pol roku...
                              • kasiabru Re: prawo jazdy... 02.04.04, 18:43
                                No co ty? 560 na pol roku? A lyzka na to niemozliwe!
                                Ubezpieczylam sie w Partners. Calkiem niezla oferte maja. No i nie mieli nic
                                przeciwko temu dziwnemu papierkowi z commune.
                                Nie zmieniam prawka w Polsce, bo nie mam kiedy tam pojechac. Zostane przy
                                belgijskim :-D
                                Jak bedziesz chcial zmienic firme ubezp. to dam ci telefon. Tam mozna placic
                                miesiecznie, bez zmiany wysokosci ubezp. Calkiem, calkiem, zwazywszy, ze w
                                ethiasie chcieli mnie chargowac na 740EUR/rok.
                                • pszemcio Re: prawo jazdy... 02.04.04, 18:57
                                  kasiabru napisała:

> No co ty? 560 na pol roku? A lyzka na to niemozliwe!

of course not; AXA bierze 2x280 przy znizce 19%

> Ubezpieczylam sie w Partners. Calkiem niezla oferte maja. No i nie mieli nic
                                  > przeciwko temu dziwnemu papierkowi z commune.
                                  > Nie zmieniam prawka w Polsce, bo nie mam kiedy tam pojechac. Zostane przy
                                  > belgijskim :-D
                                  > Jak bedziesz chcial zmienic firme ubezp. to dam ci telefon. Tam mozna placic
                                  > miesiecznie, bez zmiany wysokosci ubezp. Calkiem, calkiem, zwazywszy, ze w
                                  > ethiasie chcieli mnie chargowac na 740EUR/rok.

Podaj ich namiary please

ja wlasnie bylem na stronie ethiasa i online mi wyszlo cos 820E.No ale to kolos
                                  i poza tym musza poniesc koszty zmiany nazwy;) Jak cos kupie to pewnie ich nie
                                  wybiore.
                                  Poza tym jesli po 1 maja Polacy beda mogli ubezpieczac tutejsze samochody - a o
                                  czyms takim czytalem - to beda musieli ciac koszty z uwagi na konkurencje.
                                  Ponadto, wychodzac z zalozenia ze wypadkow w B jest znacznie mniej niz w PL to
                                  i koszty ubezpieczenia powinny byc nawet nizsze. Jesli to nielogiczne to niech
                                  mnie ktos oswieci!
                                  • paw_dady skad bierzesz takie njusy? 02.04.04, 19:01
                                    ze z B mniej wypadkow jak w Pl?

we francuskim nawet nie ma slowa na kierunkowskaz, wypadki przynajmeni 3
                                    dziennie mowia w radiu najmie2x mies widze na wlasne oczy wieksza rozpierduche.
                                    o zadrapaniach i wgniecionych autach nie wspomne. No chyba ze B to bahrain czy
                                    belize bo tam albo auto ma szejk albo nikt
                                    • pszemcio Re: skad bierzesz takie njusy? 02.04.04, 19:22
                                      paw_dady napisała:

> ze z B mniej wypadkow jak w Pl?
                                      >
                                      > we francuskim nawet nie ma slowa na kierunkowskaz, wypadki przynajmeni 3
                                      > dziennie mowia w radiu najmie2x mies widze na wlasne oczy wieksza
                                      rozpierduche.
                                      >
                                      > o zadrapaniach i wgniecionych autach nie wspomne. No chyba ze B to bahrain
                                      czy
                                      > belize bo tam albo auto ma szejk albo nikt

A ja radio nie slucham wiec nie wiem;P Sugerowalem sie statystyka wypadkow
                                      smiertelnych(!) - zakladam ze jakis ustalony % kolizji wiaze sie z ostatecznym
                                      odlaczeniem.
                                      Z drugiej strony moze w PL tanio bo ludzie boja sie stracic bardzo wysokie
                                      znizki za bezszkodowa jazde i naprawiaja we wlasnym zakresie.
                                      • paw_dady wiadomo belgijskie statystyki 05.04.04, 20:17
                                        pszemcio napisał:
                                        > A ja radio nie slucham wiec nie wiem;P Sugerowalem sie statystyka wypadkow
                                        > smiertelnych(!) - zakladam ze jakis ustalony % kolizji wiaze sie z
                                        ostatecznym odlaczeniem.
                                        >

moze i tak ale jak znam belgijskie statystyki w jakiejs kategorii wiekowej, w
                                        ktorej ludzie mniej gina w Belgii.

> Z drugiej strony moze w PL tanio bo ludzie boja sie stracic bardzo wysokie
                                        > znizki za bezszkodowa jazde i naprawiaja we wlasnym zakresie.

ha ha ha z Be jest duuzo gorzej stracic znizki. poza tym smiem twierdzic, ze w
                                        porownaniu do sredniej pensji Oc w Belgii jest WYZSZE niz w PL
                                        • piemeltje Re: wiadomo belgijskie statystyki 05.04.04, 21:00
                                          > poza tym smiem twierdzic, ze w
                                          > porownaniu do sredniej pensji Oc w Belgii jest WYZSZE niz w PL

Przypuscmy, ze tak jest. No i co z tego, zapytuje? Niby dlaczego cena
                                          ubezpieczenia ma zalezec od sredniej pensji? Oj, paw, znowu komuna zalatujesz.

Po prostu nie nalezy zarabiac sredniej pensji i czesc. ;-)
                                          • paw_dady antykomuch sie znalazl ;) 05.04.04, 21:18
                                            piemeltje napisała:

> > poza tym smiem twierdzic, ze w
                                            > > porownaniu do sredniej pensji Oc w Belgii jest WYZSZE niz w PL
                                            >
                                            > Przypuscmy, ze tak jest. No i co z tego, zapytuje? Niby dlaczego cena
                                            > ubezpieczenia ma zalezec od sredniej pensji? Oj, paw, znowu komuna zalatujesz.

ja stwierdzilem/porownalem nie ocenialem. a tu komuna. ekk taki zapiekly
                                            antykomuch ma kiepsko w Belgii. ojcowiznie elio r. ;)
                                            >

> Po prostu nie nalezy zarabiac sredniej pensji i czesc. ;-)
                                            i do tego dazylem. Tu ludzie bardzie trzesa portakmi przed bonusem-anusem niz w
                                            Pl. zreszta kiedys chcialem wyklepac (jeszcze w megance). blotnik. W ktory Belg
                                            sobie wjechal i pojechal. jak to swietni belgijscy kierowcy.

Pan z garazu powiedzial: 5k Euro. Po 5minutach smiechu powiedzilem, ze moja
                                            auto nei jest tyle warte. Pan powiedzial aaa to pan z wlasnej kieszeni. To 1k
                                            Euro. Teraz mamy odpowiedz czemu CO jest takie wysokie.
                                  • bachatka Re: prawo jazdy... 03.04.04, 12:01
                                    pszemcio napisał:

> > Ubezpieczylam sie w Partners.

> ja wlasnie bylem na stronie ethiasa i online mi wyszlo cos 820E.No ale to
                                    kolos.

Nie ubezpieczajcie sie NIGDY PRZENIGDY w OMOB, to kompletne dno. Kumpela miala
                                    dluga i baaaardzo nieprzyjemna historie z nimi. Calkowity brak nie tylko
                                    profesjoinalizmu, ale nawet zdolnosci logicznego myslenia powyzej poziomu
                                    Foresta Gumpa.
                                  • kasiabru Re: prawo jazdy... 05.04.04, 10:51
                                    Voila, oto adres:
                                    Partners Assurances-Verzekeringen
                                    Bd du Souverain, 360
                                    tel. 02.6738030
                                    fax. 02.6781878
                                    mail: audergem@partners.be

No, mam juz plejt, calkiem przyzwoity numerek. Ide dorobic drugi i w droge!
                                • koekast a w PL nie lepiej...? 03.04.04, 13:01
                                  Tak mnie naszlo bo wlasnie przedluzylem sobie ubezpieczenie
                                  auta w PL (500zl za OC na przyklad. wiem, wiem - jestem cwierc- albo i
                                  nielegalny, juz mi piemeltie i paw wyjasnili)
                                  Czy po 1 maja nie bedzie mozna sie ubezpieczac w PL?
                                  Jakis czas temu byly jakies artykuly o tym czy wschodni Niemcy
                                  nie zaczna sie masowo ubezpieczac w PL.
                                  Inna sprawa, ze obowiazkowe OC byloby zaplacone,
                                  ale z ew wyplatami za szkody byloby pewnie trudniej...
                                  pozdr,
                                  Kk
                                  • pszemcio Re: a w PL nie lepiej...? 05.04.04, 11:08
                                    koekast napisał:

> Tak mnie naszlo bo wlasnie przedluzylem sobie ubezpieczenie
                                    > auta w PL (500zl za OC na przyklad. wiem, wiem - jestem cwierc- albo i
                                    > nielegalny, juz mi piemeltie i paw wyjasnili)
                                    > Czy po 1 maja nie bedzie mozna sie ubezpieczac w PL?
                                    > Jakis czas temu byly jakies artykuly o tym czy wschodni Niemcy
                                    > nie zaczna sie masowo ubezpieczac w PL.
                                    > Inna sprawa, ze obowiazkowe OC byloby zaplacone,
                                    > ale z ew wyplatami za szkody byloby pewnie trudniej...
                                    > pozdr,
                                    > Kk

1. A co pokazujesz jak cie zatrzymuje policja? paszporcik i udajesz turyste?
                                    2. przytaczam fragment artykulu z Rzepy, (czy ktos ma wiecej info?):

Wycieczki po polisy do Polski

Z ostatniego raportu KNUiFE wynika też, że w Polsce płaci się jedną z
                                    najniższych składek za polisę komunikacyjnego OC. W przeliczeniu na jeden
                                    pojazd jest to 92 euro. Podobne ceny, choć nieznacznie wyższe niż w Polsce,
                                    mają Czesi i Węgrzy (patrz wykres). Za to samo ubezpieczenie Niemiec płaci już
                                    252 euro. Najdroższe OC jest we Włoszech i Luksemburgu. Polski nadzór
                                    ubezpieczeniowy uważa, że tanie polisy komunikacyjne w Polsce to głównie efekt
                                    silnej konkurencji na naszym rynku, walki o klienta i o udział w rynku za
                                    pomocą cen. KNUiFE przyznaje jednak, że po wejściu do Unii z czasem również i
                                    my będziemy płacić więcej za polisy komunikacyjne.

Czy utrzymanie niższych cen nie spowoduje, że cała Europa będzie ubezpieczać
                                    się w Polsce? - Nie sądzę, żeby cudzoziemcom chciało się przyjeżdżać do Polski
                                    po tańsze ubezpieczenia komunikacyjne - uważa Wojciech Czapiński, dyrektor
                                    Biura Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej i Komunikacyjnych. - Największą
                                    barierą może być lęk przed likwidacją szkody w polskiej firmie, chociażby ze
                                    względu na różnice językowe, nie wspominając o innych.

- Nie mogę jednak wykluczyć, że do Polski po tańsze polisy dla swoich
                                    samochodów mogą przyjeżdżać np. Niemcy polskiego pochodzenia zamieszkali w
                                    pobliżu granicy - mówi Danuta Karwowska.

Lek przed likwidacja szkody - no wlasnie, ale jak masz OC to stany lekowe tobie
                                    nie groza - groza one raczej tym, ktorzy przez ciebie ucierpieli...

• paw_dady przemcio pszemcio kiwasz prawo 02.04.04, 19:07
                        pszemcio napisał:

> po pierwsze pawi_iu w paszporcie zadnej wizy nie mam bo i po co.

jak nie masz to nie jestes w Belgii legalnie. Nie pracujesz dla UE wiec pobyt
                        powyzej 3miesiecy turystycznie (np. interesuje cie zwiedzanie ronda Schumana)
                        jest nieleglany. Nie wiesz o tym?

> A w PL
                        > samochod mozna ubezpieczyc na kogos innego nieprawdaz?
                        pewno nie wiem na ile to jest legalne ale jesli jest to mozna.

> Wiem ze po 6mcach trzeba przerejestrowac.

jak jest twoj

> Troche ceny OC mnie zszokowaly bo jezdze carem ktory jest na tescia a on od
                        > wczesnych lat 60-tych zgloszonego wypadku nie mial, place wiec cos ponad
                        200E, sam zas nie mam zadnego stazu ubezpieczeniowego. Te stawki mnie dziwia
                        tym > bardziej ze ponoc wypadkowosc jest w B kilkukrotnie mniejsza niz w PL
                        >

buhahahah te losie robia 10x tyle wypadkow - maroki, staruchy wystarcza jak
                        dodasz tych co nie znaja zasad normalnego ruchu wyjdzie 300% wypadkow w Pl.
                        • pszemcio Re: przemcio pszemcio kiwasz prawo 05.04.04, 11:01
                          paw_dady napisała:

> pszemcio napisał:
                          >
                          > > po pierwsze pawi_iu w paszporcie zadnej wizy nie mam bo i po co.
                          >
                          > jak nie masz to nie jestes w Belgii legalnie. Nie pracujesz dla UE wiec pobyt
                          > powyzej 3miesiecy turystycznie (np. interesuje cie zwiedzanie ronda Schumana)
                          > jest nieleglany. Nie wiesz o tym?

Wciaz obstaje przy twierdzeniu, ze jestem legalnie - jak powiada Lepper, zawsze
                          jest jeszcze trzecia droga...

> > A w PL
                          > > samochod mozna ubezpieczyc na kogos innego nieprawdaz?
                          > pewno nie wiem na ile to jest legalne ale jesli jest to mozna.
                          >
                          > > Wiem ze po 6mcach trzeba przerejestrowac.
                          >
                          > jak jest twoj

no wlasnie, a jezeli jest wspolwlasnoscia? (da sie tak wpisac w polskim
                          dowodzie rej)

• paw_dady Re: przemcio pszemcio kiwasz prawo 05.04.04, 20:20
                            pszemcio napisał:

> paw_dady napisała:
                            > Wciaz obstaje przy twierdzeniu, ze jestem legalnie - jak powiada Lepper,
                            zawsze jest jeszcze trzecia droga...
                            >

mozesz byc obywatelem Be a wtedy masz belgijskie Id. innej drogi (legalnej)
                            obawiam sie nie ma.

> no wlasnie, a jezeli jest wspolwlasnoscia? (da sie tak wpisac w polskim
                            > dowodzie rej)

wiesz jesli policjant bedzie mial widzimis zabiera autko, potme kaza placic
                            kare a potme jak masz dobrego adwokata mzoe wygrasz a moze nie. a adwokat wezmi
                            za gdzinie roznice miedzy kosztami ubezpieczenia.
                • piemeltje Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 19:39
                  kasiabru napisała:

> Wszystko wyjdzie jakies 670 EUR p.a. (nie mam zadnych
                  > znizek, bo mialam przerwe w OC w kraju). Nie mam pojecia czy to duzo czy malo.
                  > Nastawialam sie na jekies 750 EUR. Moze jutro mnie czyms zadziwia? Ze np. musze
                  >
                  > jeszcze wykupic to czy tamto.

€ 670 za OC za Corse??? To chyba ma silnik tak z 2.5 l biturbo. Albo to pelny
                  pakiet ubezpieczenia, nie samo OC. Albo placisz za 5 lat z gory.

Moje OC za Scenika turbodiesla (10 fiscale pk, bonus-malus 5) to € 300.
                  • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 20:24
                    piemeltje napisała:

> kasiabru napisała:
                    >
                    > > Wszystko wyjdzie jakies 670 EUR p.a. (nie mam zadnych
                    > > znizek, bo mialam przerwe w OC w kraju).

> Moje OC za Scenika turbodiesla (10 fiscale pk, bonus-malus 5) to € 300.
                    zauwaz bonus malus = 5 a potem przeczytaj co Kasia napisala (dla ulatwienia
                    powyzej). bizutki
                    • piemeltje Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 22:34
                      > zauwaz bonus malus = 5 a potem przeczytaj co Kasia napisala (dla ulatwienia
                      > powyzej). bizutki

A Ty, paw, przeczytaj, jak sie liczy bonus- malus. poziom 11 to pelna stawka, 22
                      to 200%, 01 to 50% nizej zejsc sie nie da. Przeczytalem co Kasia napisala i
                      wlasnie dlatego uwazam, ze z niej zdzieraja. Nawet bez znizek. Co innego Ty- bo
                      chcesz ubezpieczyc wydumany samochod. Ale Corsa?
                      • kasiabru Re: z forum auto moto ;o) 01.04.04, 22:38
                        Piemeltje,
                        To nie Corsa tylko Fiesta (1.3 16V). A poza tym dowiedzialam sie juz, ze to 670
                        to duzo. Przejde sie jeszcze jutro do ethiasa. Tam, jak sobie sama wyliczylam,
                        zaplacilabym ok. 370. To juz cos, nieprawdaz?
                        • paw_dady Re: z forum auto moto ;o) 02.04.04, 19:08
                          kasiabru napisała:

> Piemeltje,
                          > To nie Corsa tylko Fiesta (1.3 16V). A poza tym dowiedzialam sie juz, ze to
                          670
                          >
                          > to duzo. Przejde sie jeszcze jutro do ethiasa. Tam, jak sobie sama
                          wyliczylam,
                          > zaplacilabym ok. 370. To juz cos, nieprawdaz?

dokladnie 1,25 55kW

heh kiedys autko o ktorym marzylem. fajne choc jak na moej wymiary przymalawe ;P
                          • kasiabru Re: z forum auto moto ;o) 03.04.04, 15:08
                            paw_dady napisała:

> kasiabru napisała:
                            >
                            > > Piemeltje,
                            > > To nie Corsa tylko Fiesta (1.3 16V). A poza tym dowiedzialam sie juz, ze t
                            > o
                            > 670
                            > >
                            > > to duzo. Przejde sie jeszcze jutro do ethiasa. Tam, jak sobie sama
                            > wyliczylam,
                            > > zaplacilabym ok. 370. To juz cos, nieprawdaz?
                            >
                            > dokladnie 1,25 55kW
                            >
                            > heh kiedys autko o ktorym marzylem. fajne choc jak na moej wymiary
                            przymalawe ;
                            > P

Oj, pawik, pawik, pewnie, ze przymalawe... jak na ciebie. Ale calkiem, calkiem.
                            Male, latwiej parkowac no i nie nowe, takze nie boje sie tak bardzo jak mi sie
                            ktos obetrze albo mi cos urwie.
                            • bachatka Re: z forum auto moto ;o) 04.04.04, 03:55
                              kasiabru napisała:

> Male, latwiej parkowac no i nie nowe, takze nie boje sie tak bardzo jak mi
                              sie
                              > ktos obetrze albo mi cos urwie.

Haha, to jak moj Golf dwojeczka! Blacha jak na ruskim czolgu, silnik bez polotu
                              ale i bez kaprysow i tez sie nie boje :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka