Dodaj do ulubionych

Pierwsze spotkanie po długiej przerwie

13.05.12, 20:12
Uprzejmie donoszę, że pierwsze po długim czasie spotkanie forumowiczów Forum Romanum doszło do skutku. Pogoda dopisała, choć nie miało to znaczenia, bo siedzieliśmy pod dachem wypiliśmy trochę piwa, nagadaliśmy się, choć mnie jeszcze było mało i postanowiliśmy, że to jest pierwsze z długiej serii spotkań. ;-))
Dzwonniku, jest już pierwszy rezultat spotkania. W otwartym obok oknie mam pismo do MZD w sprawie, o której Ci mówiłem. Twoja społecznikowska pasja przypomniała mi, że sam kiedyś też byłem nią zarażony, choć nie w takim stopniu, jak Ty. No ale może jeszcze to przede mną. :-))
Obserwuj wątek
    • dzwonnik Re: Pierwsze spotkanie po długiej przerwie 13.05.12, 21:38
      ;)) mnie również było mało... ba... cóż się dziwić? ...Towarzystwo przednie, piwo smaczne ;))
      Tak sobie pomyślałem Romku, że można by stworzyć taką nową świecką tradycję i spotykać się regularnie... a przy okazji omawiać lokalne sprawy. Owoce takich spotkań w postaci wniosków racjonalizatorskich ;)), uwag czy innych takich można by przelać na papier lub e-mail i składać gdzie trzeba. Kopie tych pism można by zamieszczać na FR ... również uzyskane odpowiedzi. ...co więcej... skoro się już tak rozhulałem ;)) można by pomyśleć o założeniu stowarzyszenia i działać z jeszcze większym rozmachem... działać naprawdę prospołecznie... (choćby w sposób o jakim rozmawialiśmy.. oddolnie.. powolutku) ... uff... ale to piwo mnie trzyma ;)))
      • roman_j Re: Pierwsze spotkanie po długiej przerwie 13.05.12, 22:31
        No pomysł jest bardzo dobry, ale... ja za Tobą kurcze już nie nadążam, a co będzie, jak się rozkręcisz. ;-)) Ale spróbujmy. Tyle, że nie od razu wszystko na raz. Po kolei, niech to się samo rozwija w kolejne stadia.
        Co do umieszczania wniosków, to proponuję w jakimś serwisie je umieszczać, a tutaj podawać linki. Nie mam w tej chwili pomysłu, jaki to miałby być serwis, ale na pewno znajdzie się odpowiedni.
        Co do regularnych spotkań, to też dobry pomysł, ale powiedzmy, że ta regularność byłaby rozumiana dość elastycznie. Czyli tak, że spotykamy się mniej więcej co jakiś czas, a nie na przykład zawsze w takim i takim dniu. Przynajmniej na razie, bo jak będę to miał wyznaczone w ten sposób, to będę to traktował jak obowiązek, czyli coś, z czego rzadko ma się przyjemność. Dlatego po prostu pilnujmy, żeby za dużo czasu nie mijało między kolejnymi spotkaniami. A z czasem może jakiś termin nam się sam ustali jako regularny. :-))

A piwo, to Cię chyba jakieś inne trzyma, bo mnie to z soboty wyparowało już w niedzielę nad ranem. I to nie zostawiając żadnych przykrych wspomnień po sobie. ;-))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka