Dodaj do ulubionych

A może spotkanie?

28.07.04, 17:01
Dawnośmy się nie widzieli, a doszły mnie słuchy, że niektórzy chcieliby się
zobaczyć. Dlatego, wbrew temu, co pisałem wcześniej, sam wyjdę z propozycją
kolejnego spotkania. Proponowany termin: 25 lub 26 sierpnia (możecie wskazać,
który Wam bardziej pasuje). Godzinę też możecie zaproponować. O miejscu, jak
zwykle, poinformuję zainteresowanych (czyli tych, którzy wpiszą się do tego
watku lub napiszą do mnie maila) pocztą elektroniczną.
Proszę się wpisywać. :-))
Obserwuj wątek
    • moooni Re: A może spotkanie? 28.07.04, 18:20
      roman_j napisał:

> Dawnośmy się nie widzieli, a doszły mnie słuchy, że niektórzy chcieliby się
      > zobaczyć. Dlatego, wbrew temu, co pisałem wcześniej, sam wyjdę z propozycją
      > kolejnego spotkania. Proponowany termin: 25 lub 26 sierpnia (możecie wskazać,
      > który Wam bardziej pasuje). Godzinę też możecie zaproponować. O miejscu, jak
      > zwykle, poinformuję zainteresowanych (czyli tych, którzy wpiszą się do tego
      > watku lub napiszą do mnie maila) pocztą elektroniczną.
      > Proszę się wpisywać. :-))

Jesli o mnie chodzi, to oba terminy pasują, moze byc impreza dwudniowa.
      Jestem juz zapisana? :)
      M.
        • wind7b Re: A może spotkanie? 28.07.04, 19:48
          Ja bym wolal wczesniej. Na przyklad nastepny tydzien. Moze gdzies nad jeziorem?

W ostatecznosci termin proponowany przez Romana tez moze byc jesli to nie bedzie
          sobota (mam wesele kolegi w tym czasie)

Wojtek
          • moooni Re: A może spotkanie? 28.07.04, 20:25
            wind7b napisał:

> Ja bym wolal wczesniej. Na przyklad nastepny tydzien. Moze gdzies nad
            jeziorem?

Np. środa za tydzień? :)
            Mi pasuje, ale kto mnie nad to jezioro zawiezie? Na rolkach może pojade...
            M.
            • wind7b Re: A może spotkanie? 29.07.04, 08:38
              4 osoby + ja moge zawiezc :-)) Nie wiem czy macie czas w dzien powiedzmy o 12
              czy dopiero po poludniu po pracy? Proponuje pojechac nad j. Biale albo Zdworskie
              i potem do Mialkowka na rybe albo do Zdworza na pierogi. Gwarantuje, ze bedzie
              smakowalo ;-)

Pozdrowienia

Wojtek
              • moooni Re: A może spotkanie? 29.07.04, 10:22
                wind7b napisał:

> 4 osoby + ja moge zawiezc :-)) Nie wiem czy macie czas w dzien powiedzmy o 12
                > czy dopiero po poludniu po pracy? Proponuje pojechac nad j. Biale albo
                Zdworski
                > e
                > i potem do Mialkowka na rybe albo do Zdworza na pierogi. Gwarantuje, ze bedzie
                > smakowalo ;-)

Mi tam pasuje nawet o 9 rano :P

M.
          • moooni Re: A może spotkanie? 28.07.04, 20:30
            naka napisała:

> Ja tez sie dopisuje i dziewczyny sa na razie ..........gora !!!!! Terminy
            tez
            > mi pasuja !!!
            ...a jak chłopaki nam nie dopiszą, to pójdziemy sobie razem do jakiegoś lokalu
            z męskim striptisem. O!

> Romanie - zrob to spotkanie blizej mojego ..........domu !!!!
            Proponuję ławkę zwaną kiedyś Bronksem :)

M.
          • roman_j Re: A może spotkanie? 28.07.04, 20:44
            naka napisała:

> Romanie - zrob to spotkanie blizej mojego ..........domu !!!!

Jak masz tam w okolicy jakieś jezioro, to nie ma sprawy. ;-))
            A tak na poważnie, to gdzie najdalej jesteś gotowa się wybrać na spotkanie?
            I czy tam w okolicy znajduje się jakiś porządny lokal?
    • roman_j W przyszłą środę? 28.07.04, 20:36
      Myślałem o tym, żeby zrobić spotkanie w przyszłym tygodniu, ale obawiałem się,
      że towarzystwo się nie zmobilizuje. Ale widzę, że chęci są. :-))
      Tylko żeby nie było tak, że na forum jest chmara chętnych, a potem w realu będę
      tylko ja i... naleśnik. :-))
      • moooni Re: W przyszłą środę? 28.07.04, 21:20
        roman_j napisał:

> Myślałem o tym, żeby zrobić spotkanie w przyszłym tygodniu, ale obawiałem
        się,
        > że towarzystwo się nie zmobilizuje. Ale widzę, że chęci są. :-))
        Dawnośmy tak nic wspólnie nie teges, dlatego jest jak jest.

> Tylko żeby nie było tak, że na forum jest chmara chętnych, a potem w realu
        będę
        >
        > tylko ja i... naleśnik. :-))

To się przejdziesz po domach i zrobisz łapankę. Właściwie to wyciągankę...
        M.
      • zenobius1 Re: W przyszłą środę? 29.07.04, 09:50
        roman_j napisał:

> Myślałem o tym, żeby zrobić spotkanie w przyszłym tygodniu, ale obawiałem
        się,
        > że towarzystwo się nie zmobilizuje. Ale widzę, że chęci są. :-))
        > Tylko żeby nie było tak, że na forum jest chmara chętnych, a potem w realu
        będę
        >
        > tylko ja i... naleśnik. :-))

25,26 sierpnia to mnie nie będzie w Płocku. A przyszły tydzień czemu nie.
        A naleśniki to są dobre i już.
      • roman_j W przyszłą środę? Nad jeziorem? 29.07.04, 13:13
        Komu pasuje taka opcja i od której godziny? Możemy też zrobić tak, że imprezę
        zaczniemy wcześniej nad jeziorem, a dokończymy gdzieś na mieście. Ja się
        osobiście nie lubie pluskać nad bajorkami, ale mogę się ewentualnie do tego
        pomysłu nagiąć.
        • wind7b Re: W przyszłą środę? Nad jeziorem? 29.07.04, 13:19
          Ja bym namawial na smazona rybe w Mialkowku albo gdzies indziej. Wg mnie
          wczesniej niz o 12 nie ma sensu jechac. Proponuje pojechac ok. 12 albo nawet
          troche pozniej. Ostatnio w weekend bylem nad j. Bialym i jest swietnie - czysta
          woda i do tego ciepla.

Wojtek
        • moooni Re: W przyszłą środę? Nad jeziorem? 29.07.04, 17:00
          roman_j napisał:

> Komu pasuje taka opcja i od której godziny? Możemy też zrobić tak, że imprezę
          > zaczniemy wcześniej nad jeziorem, a dokończymy gdzieś na mieście. Ja się
          > osobiście nie lubie pluskać nad bajorkami, ale mogę się ewentualnie do tego
          > pomysłu nagiąć.

Ja do wody też nie wejdę, szans nie ma, ale lubię tę "jeziorną" bryzę, hehehe :)
          Mi pasi, może być i 9 rano. Jak tylko Wojtek mnie weźmie na pakę, to ja mogę
          tak do niedzieli...
          M.
    • wind7b Re: A może spotkanie? 30.07.04, 12:10
      Co powiecie na przelozenie terminu za srody na wtorek albo czwartek? Wyglada na
      to, ze TVP dogadala sie ze Sportfive i drugi mecz Wisly Krakow w LM bedzie
      jednak w telewizji. Ja bym to chetnie obejrzal.

Albo wczesnie pojechac nad jezioro, potem cos zjesc i na koniec obejrzec mecz w
      Lisiej Jamie? Czy ktos bylby zainteresowany ta ostatnia rozrywka :-))

Wojtek
      • roman_j Re: A może spotkanie? 30.07.04, 13:36
        Możemy przełożyć na wtorek, wtedy Hiubi może jeszcze się załapie. Meczu Wisły z
        Gruzinami aż tak bardzo nie chce mi się oglądać. Możemy się umówić w Lisiej na
        mecze III rundy, jeśli będzie więcej chętnych.
        • wind7b Re: A może spotkanie? 30.07.04, 14:01
          mecze z REALEM MADRYT !!! Nie wiem czy sie nie wybiore do Krakowa ale na razie
          mozemy sie umawiac do Lisiej. Teraz jest na stronie www.uefa.com losowanie par
          P.UEFA na zywo.

Wojtek
          • wind7b Re: A może spotkanie? 30.07.04, 14:30
            Kontynuujac temat meczow (nie chce zakladac oddzielnego bo pewnie malo kogo to
            obchodzi): W Pucharze UEFA nasze druzyny trafily dosc szczesliwie. Legia gra z
            druzyna z Tibilisi na jednym z najladniejszych na Swiecie stadionow ;-)
            www.georgiansoccer.com/FCTbilisi/Stadium.htm
            Terek Grozny - Lech Poznań
            Amica - Kispest Honved (Wegry)

Wojtek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka