Dodaj do ulubionych

Medycyna naturalna

15.05.12, 10:23
Medycyna naturalna to naturalne metody zachowania zdrowia znane już w czasach starożytnego Egiptu. Część z tych starożytnych metod przetrwała do dnia dzisiejszego i z powodzeniem wykorzystywana jest do leczenia licznych schorzeń i chorób. Zapraszamy państwa do skorzystania z fachowych porad z dziedziny medycyny naturalnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ziołolecznictwie i irydologii (diagnoza stanu zdrowia z tęczówki oka). Cena badania już od 40zł. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Nawiąże również współpracę z gabinetami, sklepami zielarskimi, pensjonatami itd celem możliwości przeprowadzania konsultacji irydologicznych. Także chętnie współpracuję z prasą i portalami internetowymi (np: artykuły sponsorowane).

Marek Jaskola
tel.: 515256405
GG: 5854728
e-mail: irydodiagnoza@gmail.com
Obserwuj wątek
  • Gość: Anna Terapie Naturalne w Natur Vit w Bytomiu Pijawki IP: *.226.foxnet.com.pl 09.09.13, 01:57
   Centrum Naturoterapii Natur -Vit Bytom
   ul. Estreichera 6
   tel. 519-790-190

   strona internetowa : www.pijawkislask.wix.com/pijawki-larwoterapia

   "Jedna pijawka, a tyle możliwości”.

   DLA NAS DOBRO PACJENTA JEST NAJWAŻNIEJSZE !!

   W Natur - Vit zabiegi przeprowadza wysoce wykwalifikowana kadra hirudoterapeutów, najlepsi uczniowie prof. Dynowskiego , który zapoczątkował w Polsce leczenie pijawką lekarską -labolarotyjną .
   Nasi terapeuci posiadają również licencje zawodowe : Naturopatów.

   Zarówno dla kobiet…
   Zabiegi kosmetyczne z użyciem pijawki lekarskiej odmłodzą Cię przynajmniej o 10 lat.
   … jak i dla mężczyzn.

   Hirudoterapia zapobiega i leczy choroby gruczołu krokowego oraz znacznie poprawia sprawność seksualną.
   Poradnia Zdrowia Meda specjalizuje się w bioterapiach. W naszych pięknych gabinetach możesz poddać się terapii leczenia pijawką lekarską, larwą muchówki oraz zabiegowi hirudokosmetycznemu.

   Czym właściwie jest hirudoterapia?
   Hirudoterapia, opiera się na wykorzystywaniu do leczenia pijawek z gatunku Hirudo medicinalis oraz ich zdolności do produkowania tzw. hirudozwiązków, silnych substancji leczniczych o właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych, rozpuszczających złogi naczyniowe. Hirudoterapia jest obecnie uznaną w świecie dziedziną medycyny (Międzynarodowa Klasyfikacja Procedur Medycznych – 99.991) i w wielu krajach Europejskich (m.in. Anglii, Niemczech i we Francji) oraz w USA leczenie pijawkami refundowane jest przez państwo (Kasy Chorych), stanowiąc tym samym poważną gałąź medycyny konwencjonalnej.

   W hirudoterapii stosuje się wyłącznie pijawki hodowane w izolowanych warunkach laboratoryjnych, bez najmniejszego kontaktu z otoczeniem zewnętrznym oraz żywione w sposób kontrolowany, co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla osób leczonych. Po zabiegach użyte pijawki utylizuje się w alkoholu.

   NAJISTOTNIEJSZE WSKAZANIA DO HIRUDOTERAPII:

   - nadciśnienie tętnicze,
   - migrena,
   - miażdżyca naczyń,
   - żylaki,
   - zapalenie stawów,
   - choroba Parkinsona,
   - choroba Alzhaimera,
   - hemoroidy,
   - półpasiec,
   - bóle kręgosłupa,
   - astma oskrzelowa,
   - cellulit,
   - przerost prostaty,
   - zapalenie pęcherza moczowego
   - jaskra

   Dzięki leczniczym, odżywczym, poprawiającym ukrwienie właściwościom zabieg przystawienia pijawek lekarskich upiększa ciało i sam w sobie jest podstawowym elementem hirudokosmetologii. Zmniejsza i leczy następujące przypadłości:

   • zmarszczki
   • trądzik
   • cellulit
   • pajączki
   • przebarwienia
   Enzymy pijawki pomagają w normalizacji funkcji życiowych skóry, spowalniają procesy starzenia. Fakt ten został potwierdzony przez badania kliniczne, które wykazały do 42% wzrost nawilżenia skóry i do 18% poprawę jej elastyczności.

   Hirudokosmetyka obejmuje także kompleksowy zabieg hirudoterapii połączony z maseczką na twarz i dekolt z krwi zawierającej hirudozwiązki z użyciem 2-3 sztuk pijawek lekarskich. Jest to technika bardzo efektywna jeżeli chodzi o te części ciała, odczuwana już po pierwszej terapii. Po zabiegu skóra staje się różowa, nawilżona, jędrna, elastyczna i gładka. Redukuje zmarszczki i usuwa przebarwienia. Rewelacyjne oddziaływuje na trądzik dzięki zawartości antybiotyków w gruczołach pijawki. Działa znacznie bardziej korzystnie niż botoks i kremy upiększające.

   Larwoterapia to metoda leczenia trudno gojących się ran larwami muchy Lucilia Sericata, pochodzących ze sterylnych hodowli laboratoryjnych. Metoda ta pozwala na szybkie i bezpieczne oczyszczenie ran z martwiczych i zakażonych tkanek, zmniejsza ilość wydzieliny oraz redukuje nieprzyjemny zapach z rany.
   Wydzielina larw jest skuteczna wobec szczepów gronkowca złocistego, paciorkowca A i B, pseudomonas i innych szczepów opornych na antybiotyki. Według źródeł brytyjskich przy pomocy larwoterapii udaje się wyleczyć 90 procent trudnych przypadków. O ile średni czas leczenia trudno gojącej się rany przy zastosowaniu antybiotyku trwa 89 dni, przy pomocy larw muchy plujki – około pięciu dni.

   Zapraszamy także na :

   - konsultacje dietetyczne
   - świecowanie i konchowanie uszu
   - bańki lekarskie
   - banki chińskie
   - larwoterapie - leczenie trudno gojących się ran i owrzodzeń

   SERDECZNIE ZAPRASZAMY
  • brzychcy1 Re: Medycyna naturalna 07.11.16, 02:37
   Serdecznie zapraszamy na zabiegi hirudoterapii -czyli leczenia pijawkami lekarskimi.

   Zapisy na zabiegi wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej.

   Zabiegi przeprowadza jedna z najwybitniejszych hirudoterapeutów w Polsce, mgr. naturoterapii/ spec. med. naturalnej; Anna M. Wilk, wykwalifikowana naturoterapeuta, hirudoterapeutka i homeopata, z 10 letnim doświadczeniem w leczeniu pijawkami lekarskimi.

   Profesjonalny gabinet leczenia pijawkami zaprasza na skuteczne i bezpieczne zabiegi hirudoterapii, która jest naturalną metodą leczenia różnorodnych dolegliwości zdrowotnych przy użyciu pijawek.

   Wydzielina gruczołów ślinowych pijawki jest obecnie uważana jako najlepsza naturalna i jedna z najskuteczniejszych wieloskładnikowych substancji leczniczych
   Hirudozwiązki wpuszczone przez pijawkę w trakcie zabiegu do naszego krwiobiegu skutecznie walczą z chorobą, poprawiając pracę całego organizmu i wszystkich organów.

   Główne wskazania do zabiegów:
   - żylaki, pajączki, zapalenie żył, miażdżyca naczyń, niedokrwienie kończyn dolnych
   - bóle kręgosłupa, stawów, kości
   - migreny
   - nadciśnienie tętnicze
   - hemoroidy
   - trądzik
   - zapalenie stawów
   - stopa cukrzycowa
   - borelioza
   - choroby wątroby i przewodu pokarmowego
   - wysoki cholesterol
   - korzonki
   - zaburzenia metabolizmu
   - reumatyzm
   - choroby kobiece ( cysty, torbiele, stany zapalne)
   - prostata
   i inne szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej

   Posiadamy wszystkie aktualne zezwolenia. Pijawki pochodzą ze specjalistycznej hodowli, są jednorazowego użytku i po zabiegu podlegają utylizacji w obecności pacjenta, następnie pijawki utylizowane są przez specjalistyczną firmę zajmującą się utylizacją odpadów medycznych.. Posiadamy zawsze aktualne certyfikaty pochodzenia pijawek.

   Wszystkie zabiegi wykonujemy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym dokładnej daty i godziny. Rejestracje na zabiegi przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 11:00- 18:00. Jeśli nie możemy odebrać najprawdopodobniej przeprowadzamy zabieg – w takim układzie prosimy spróbować ponownie za pół godz. lub poczekać aż oddzwonimy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka