Dodaj do ulubionych

Czyszczenie Tapicerki Skórzanej - Fachowo

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.14, 14:02
Tapicerka skórzana choć jest materiałem długowiecznym wymaga systematycznych zabiegów pielęgnacyjnych, które polegają na cyklicznym czyszczeniu i konserwacji tapicerki skórzanej zarówno meblowej jak i samochodowej.

Tapicerka skórzana, która nie jest systematycznie czyszczona i impregnowana jest narażona na przebarwienia, plamy, płowienie, ścieranie, pękanie itp.
Aby więc zachować estetyczny wygląd skóry i uchronić ją przed niszczeniem należy o nią systematycznie dbać używając do tego sprawdzonych środków, które są przeznaczone do czyszczenia tapicerek skórzanych.

Jak często czyścić tapicerkę skórzaną?

Jeśli chodzi o samochody, to powinno się czyścić i konserwować skórę przynajmniej 2 x do roku. Najlepiej przed okresem letnim i zimowym.
Jeśli chodzi o meble z naturalnej skóry, to w zależności od tego jak jest użytkowana powinno się ją czyścić, ale najczęściej jeden zabieg czyszcząco - konserwujący w roku wystarczy.

Zajmuję się czyszczeniem, konserwacją i pielęgnacją tapicerki skórzanej.

Czyścimy
-skórę samochodową
-skórę meblową
-galanterię skórzaną
-odzież skórzaną

Czyszczeniem tapicerki skórzanej zajmuję się od 8 lat. Potrafię rozpoznać rodzaj skóry i wiem jak się z nią obchodzić, aby nie tylko skutecznie wyczyścić skórę, ale również, aby jej nie uszkodzić poprzez jej niewłaściwe czyszczenie lub zły dobór środków.

Do czyszczenia skóry używam tylko i wyłącznie sprawdzonych środków, z których korzystają koncerny samochodowe, linie lotnicze oraz producenci mebli. Nigdy nie stosuję tzw. zamienników, które nie tylko są często mało skuteczne, ale mogą również uszkodzić wykończenie skóry.

Jeśli szukasz fachowca z doświadczeniem, który wyczyści skórę w Twoim samochodzie, domu, biurze lub firmie i chcesz mieć pewność, że wykona swoją pracę dokładnie dbając o szczegóły, to nie mogłeś lepiej trafić.

ZADZWOŃ i zarezerwuj termin czyszczenia tapicerki.

Kontakt:
Eryk Grzeszkowiak
tel. 509-985-012
gg: 2406582
email: expert.biuro@poczta.fm
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka