Dodaj do ulubionych

Usiądź wygodnie. Czerwony.

IP: *.ghnet.pl 30.01.09, 16:10
ciekawa kolekcja
Obserwuj wątek
    • Gość: fifi Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.ghnet.pl 30.01.09, 23:21
      o mamo :D
      krzesło z węża ogrodowego, ale kosmos ^^
    • niuniunin80 Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. 31.01.09, 15:43
      fajne krzesło Pharrella
    • Gość: gogur Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 10:29
      a mi sie podoba to sznurkowe
    • malinaooo Usiądź wygodnie. Czerwony. 06.02.09, 11:20
      nie mam nic przeciwko czerwonemu, ale te udziwnione formy nadają się tylko na
      wystawy, nie wyobrażam sobie tego, w naszych zwykle małych mieszkaniach
    • Gość: studentka designu Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.ghnet.pl 07.02.09, 14:59
      malinaooo, jesteś typowym przedstawicielem tego narodu i dlatego właśnie tak często w wystrojach polskich domów króluje nuda, małe mieszkania nie mają tu nic do rzeczy, w polsce poczucie piękna oryginalnych rzeczy ciągle jest na ujemnym ;) poziomie eh
    • malinaooo Usiądź wygodnie. Czerwony. 07.02.09, 17:02
      to czerwone sznurkowe z pewnością zżarłby mój pies a na tym plastikowym dziecka
      wygodnie i bezpiecznie posadzi się nie da, mam więc wybrac pies i dziecko czy
      krzesła? podobają mi się te krzesła tak jak uwielbiam biały kolor, ale wolę
      poczytac książkę niż szorowac białe ściany i dywany. mieszkanie ma byc przede
      wszystkim wygodne łatwe w utrzymaniu czystościa potem dopiero ładne. jak
      studentka będzie sprzątac ślady po butach, plastelinie i brudnych łapkach swoich
      dzieci to zweryfikuje swoją książkową wiedzę,bo życie jest szare i tylko czasami
      pojawiają się w nim kolorowe plamy
      z ciepłymi pozdrowieniami nudna Polka
    • Gość: aniakin Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.pp.htv.fi 07.02.09, 20:43
      haha, krzeslo Pharrela super. :D
    • Gość: CIA Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.uilenstede.casema.nl 08.02.09, 00:51
      Chyba kogos poyebalo. Relaksowac sie na czerwono???
      Przeciez ten kolor wzbudza agresje!!
    • Gość: studentka designu Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.ghnet.pl 08.02.09, 05:51
      Tyle, że bywam u znajomych w Holandii czy we Francji, którzy też mają dzieci, psy i koty, a ich mieszkania są aranżowane z fantazją, poprostu tam ludzie mają większe poczucie estetyki, cenią oryginalność i tu nie ma nic do rzeczy kasa...
      Jak my z matkami staliśmy po kiełbasę w kolejkach, to oni chodzili na zajęcia edukacyjne do galerii designu organizowane przez szkoły...
      Tak, jesteś nudna, może czas zmienić nastawienie?
    • Gość: obserwatorka Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.elk.mm.pl 08.02.09, 08:33
      Bardzo ciekawa kolekcja
    • Gość: alina Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.09, 10:30
      No nie, mam dość tych wymądrzających komentarzy, że u Polaków to nuda, bezguście, a w takiej np. Holandii to designersko, że hej! Guzik prawda. Jeśli za wszelką cenę będziemy chcieć być oryginalni, trendy etc, to za chwilę okaże się, że zamiast mieszkań mamy galerie. Przecież tak samo jest z kreatorami mody. Ile procent tego, co na wybiegach- "przelewa się" na ulice?
      Byłam ostatnio w pewnym mieszkaniu w "designerskiej" zagranicy. Pewnie niejeden z komentujących rozpływałby się w zachwytach. Wieczorem odwiedziłam sąsiadkę na górze, a następnego dnia- na dole. I co? IDENTYCZNE MIESZKANIA! Różniły się kolorami ręczników i zastawy stołowej. Deweloper oddawał mieszkania urządzone od A do Z. Nikomu nie przeszkadzało,że 7 sąsiadów ma identyczne mieszkania. Ale designerskie i nowoczesne...
      No i jeszcze refleksja z ostatniej parapetówy. Moi znajomi wydali majątek życia na urządzenie oryginalnego mieszkania. Nic z siebie, wszystko zawierzyli jakiemuś top architektowi. Wiecie gdzie jedliśmy? Na podłodze. I nie dlatego, że jeszcze stołu nie kupili albo zbyt duża liczba gości. Otóż, ten słynny architekt burzy (dosłownie) stereotypy, więc stół też. Wg niego pewnie stół to przezytek, symbol drobnomieszczaństwa itp. Poczułam się jak w czasach studenckich na jakiejś imprezie. Tu za ten brak stołu słono zapłacili. Ale designe jak w katalogu!
    • Gość: studentka designu Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.ghnet.pl 08.02.09, 16:13
      No ale błagam, tu nie chodzi o wydawanie majątku na gadżety :) w mieszkaniach o których pisałam wcale nie było wielkich nazwisk. Pan domu zrobił sam konewkę do prysznica, jego żona sama ulepiła z gliny doniczki itp. chodzi o to żeby sie otworzyć na rzeczy oryginalne np. szukać fajnych rzeczy, które projektują właśnie studenci, chcieć stworzyć coś samemu, rzeczy inne, śmieszne, zabawne, jedyne, czasem może nawet dziwne, jak kto woli, bo przedmioty te promieniują na twoją codzienność.
      Jeszcze raz, nie mam tu na myśli snobistycznego zapatrzenia na Starca i tym podobne nazwy, i ich meble i gadżety...
    • Gość: Tata-Dyrektor Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.aster.pl 02.04.09, 19:40
      Oto wstajesz znad PiS-u w warszawskim pokoju -
      Jak wczoraj! Ale co to? Skąd ta rana krwawa?
      Chciałbym ci powiedzieć: "Jak się masz, Jaruniu",
      Lecz czuję, że już teraz nie mam tego prawa,
      I słyszę cię, jak mówisz słowami cichymi:
      "Żadna nie jest mi obca miłość i pokusa,
      Zmierzyłem to, co wzniosłe i nędzne na ziemi -
      Jak Piotr, co kiedyś przecież zaparł się Chrystusa".
    • Gość: a Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 13:18
      czy ktoś może zrobić porządek z Tatą-Dyrektorem i jego poezją? pliz!!!
    • Gość: peja Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.autocom.pl 03.04.09, 20:43
      e czemu, tata-dyro jest luzak,
      on rapuje, a nie rymuje
    • dizzygamer Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. 29.05.09, 12:20
      Wątpie czy temu panu wygodnie jest siedzieć na wężu ogrodowym.
    • Gość: zdzieblo Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.proxy.aol.com 22.07.09, 21:48
      alinko zmien znajomych ....
    • Gość: kokos Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.lublin.mm.pl 09.08.09, 13:39
      Część tych projektów jest na prawdę piękna i wygląda bardzo zachęcająco... tak leniwie... hehe
      Ja zakochałam się w kanapie (przedostatnie dwa zdjęcia). Mam nadzieję, że kiedyś w końcu będę mogła nabyć podobne cudo:)
    • Gość: Gość Re: Usiądź wygodnie. Czerwony. IP: *.lublin.mm.pl 18.03.11, 23:05
      Dużo ciekawych form, jednak najbardziej przykuwa moją uwagę Yang Sofa. Rozwiązanie idealne do salonu w niewielkim mieszkaniu. Gdyby była możliwość doboru obicia, było by idealnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka