Dodaj do ulubionych

sunrise systems - opinie

IP: *.lublin.mm.pl 11.07.13, 15:56
witajcie, czy ktos pracuje/pracowal w sunrise systems? interesuje mnie praca w SEO w ich oddz. w bydgoszczy. na ile to prawda, że po 3 miesięcznym okresie probnym absolutnie nikt nie zostaje przyjęty? częstotliwość "naboru" do działu powala, więc rotacja przeogromna, jak widac.... jak ogolnie z atmosferą w tej firmie, w tym konkretnym oddziale?
Obserwuj wątek
    • xbyd Re: sunrise systems - opinie 11.07.13, 19:00
      Nie wiem jak traktują zatrudnionych pracowników, ale byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Bydgoszczy na stanowisko pozycjonera i moje wrażenia po kontakcie z tą firmą są bardzo złe.

Dla mnie rekrutacja wyglądała tak, jakby chcieli wyszukać kandydatów najbardziej zdesperowanych i nieasertywnych.
      Po pierwsze zaprosili mnie na rozmowę z dnia na dzień, mimo, że w ankiecie, którą wypełniłam napisałam, że jestem obecnie zatrudniona i musiałam się zwalniać z pracy na ostatnią chwilę.
      Po drugie umówili się na konkretną godzinę, ale gdy przyszłam do siedziby firmy, okazało się, że musiałam czekać godzinę zanim poprosili mnie na rozmowę. To przetrzymywanie mnie przed rozmową to była celowa taktyka tej firmy - świadczy o tym to, że okłamywali mnie co do przyczyn opóźnienia. Sekretarka bezczelnie wciskała mi kit, że muszę czekać, bo inne rozmowy się przedłużają (to była nieprawda, nie było żadnych innych rozmów) a dyrektor, który przeprowadzał rozmowę ściemniał, że rozmowa opóźniła się z powodu "problemów ze sprzętem".
      Po tym wszystkim na rozmowę weszłam tak wkurzona, że ten dyrektor zorientował się, że nie jestem dobrą kandydatką na jelenia i dość obcesowo próbował udowodnić mi, że jestem do niczego.
      Na rozmowie dowiedziałam się też, że kandydaci, którzy przejdą ten etap rekrutacji, odbywają całodzienne assessment center - podejrzewam, że wykonują wtedy normalną pracę za darmo.
      Po tym, co przeszłam podczas rozmowy, jestem w stanie uwierzyć, że nikogo nie zatrudniają po okresie próbnym.
      • Gość: Klin Re: sunrise systems - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 22:12
        Otrzymałem zaproszenie na rozmowę. Przejechałem ok. 4,5 godzin do Poznania a rozmowa trwała zaledwie 10min. Rekruter zadawał jedynie pytania, bez żadnego testu. Nie wiedziałem jak rozmawiać z rekruterem, bo był "b.sztywny", nawet nie poczęstowano mnie wodą. Najbardziej żałosna rozmowa jaką miałem. Otrzymałem odpowiedź negatywną, otrzymałem ją po terminie wskazanym przez rekrutera. Pewnie nie chciałbym pracować w takiej firmie, jeśli poznaje się przyszłego takiego przełożonego na rozmowie. A zabawne jest to, że wciąż szukają pracowników na te same stanowiska, a to raczej nie świadczy dobrze o firmie. Rekruterzy interpretują "firma się b.dynamicznie rozwija i szukamy nowych pracowników".
        • mashii Re: sunrise systems - opinie 16.08.13, 17:07
          ciesz się, że w ogóle otrzymałeś odpowiedź :P
          bo mi po Assessment center kazali czekać tydzień i jeśli nie zadzwonią do piątku, to znaczy, że mnie nie chcą (oddział Bydgoszcz). Nie oddzwonili... i nie znam powodu odrzucenia mojej kandydatury
          • mashii Re: sunrise systems - opinie 16.08.13, 17:09
            Byłem na rozmowie na stanowisko Pozycjoner w oddziale w Bydgoszczy.
            Później byłem na II etapie rekrutacji (Assesment center).
            Niestety nie oddzwonili...

Ktoś w ogóle dostał tam pracę jako pozycjoner, czy te 30 wolnych etatów to ściema? i sposób na darmową reklamę i pr na bydgoskich portalach informacyjnych?

Okazało się, że stanowisko Informatyk i Pozycjoner to to samo :P

Spełniałem wszystkie wymagania zawarte w ofercie pracy. Na "dniu próbnym" (sesja AC) nieźle mi poszło. Jestem absolwentem informatyki i znam podstawy pozycjonowania i optymalizacji. Tak się zastanawiam dlaczego nie chcieli mnie zatrudnić...
    • mashii To zatrudniają czy nie? 16.08.13, 17:10
      Byłem na rozmowie na stanowisko Pozycjoner w oddziale w Bydgoszczy.
      Później byłem na II etapie rekrutacji (Assesment center).
      Niestety nie oddzwonili...

Ktoś w ogóle dostał tam pracę jako pozycjoner, czy te 30 wolnych etatów to ściema? i sposób na darmową reklamę i pr na bydgoskich portalach informacyjnych?

Okazało się, że stanowisko Informatyk i Pozycjoner to to samo :P

Spełniałem wszystkie wymagania zawarte w ofercie pracy. Na "dniu próbnym" (sesja AC) nieźle mi poszło. Jestem absolwentem informatyki i znam podstawy pozycjonowania i optymalizacji. Tak się zastanawiam dlaczego nie chcieli mnie zatrudnić...
      • Gość: Klin Re: To zatrudniają czy nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.13, 21:45
        Ja po rozmowie miałem otrzymać odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Nie oddzwonili, więc sam się z nimi skontaktowałem i tyle. Otrzymałem odpowiedź negatywną.
        Dlaczego cały czas rekrutują? Nie wiem. Zapytaj ich bezpośrednio na drugiej rozmowie kwalifikacyjnej, dlaczego bawią się w rekrutację? Zauważyłem, że już chyba na wszystkich portalach się ogłaszają. Pewnie jest to dla nich super forma pozycjonowania.
        • Gość: kamil Zatrudniają IP: *.bydgoszcz.vectranet.pl 16.10.13, 01:01
          Zatrudniają, pracowałem tam prawie rok jako pozycjoner. Odradzam wszystkim ceniącym swoje zdrowie psychiczne. Praca codziennie na maksymalnych obrotach, ciągła presja ze strony team leaderów i udowadnianie Ci, że jesteś beznadziejny. Jeżeli jesteś studentem informatyki to po tej pracy na pewno nie będziesz już chciał pracować w IT. To praca dla ludzi, którzy nie mają i nie chcą mieć żadnego życia prywatnego.
    • gustyniak12 Re: sunrise systems - opinie 15.04.21, 18:52
      chciałabym wystawić negatywną opinie firmie Sunrise System

płace firmie 950 zł za pozycjonowanie, seo z czego tak naprawdę strona moja którą zajeła się ta firma , leci w dół umowa podpisana w sierpniu , strona zaczeła odnotowywać spadek i traci widoczność a dałam się namówić konsultantowi który mówił że złe opinie wystawia konkurencja nie wierzcie w to !!! ... w czerwcu 2020 roku nawet o 100% wyżej niż ta firma zaczeła go pozycjonować . Miła poprawić błedy w kodzie .... błędy są ! ich działania ograniczyły się tylko do dodania kilku wizytówek które tak naprawdę każdy z was może samodzielnie dodać .... nie podpisujcie żadnej umowy z ta firmą tzw Brak rekomendacji , dowody mogę wam przesłać z osobna dane znajdzie wpisując Konopna Farmacja Poznań - ta strona miała być tak wysoko wypozycjonowana przez tą firmę plus nie chcą zerwać umowy w trybie natychmiastowym za to nieróbctwo i oszustwo !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka