zzmieszkaniec
04.04.11, 16:01
5 lutego została uchwalona uchwała o treści:
Właściciele wspólnoty ul. św. Wincentego 112 w W-wie upoważniają i zobowiązują zarząd Wspólnoty do
a zbierania za pośrednictwem konta Wspólnoty środków na utrzymanie urządzeń służących wykonywaniu służebności przechodu i przejazdu na działce przy ul. św. Wincentego 110 w wysokości rocznie: 10 zł od każdego lokalu mieszkalnego i 20 zł od każdego właściciela miejsca parkingowego w lokalu garaż lub zewnętrznego za okres 2009-2011
b) podpisania w imieniu Wspólnoty umowy dotyczącej pokrywania kosztów służebności na działce przy ul. św. Wincentego 110 w zakresie i ze środków wyżej wskazanych
W związku z powyższym, a także z faktem, że zgodnie z prawem jest pan w chwili obecnej jedynym członkiem zarządu wspólnoty garść pytań - tutaj bo na ekartotece nie raczycie odpowiadać na imiennie kierowane pytania tygodniami!
Czy wymienione w uchwale sumy zostały przez księgowość dopisane do zaliczek w bieżącym miesiącu? kiedy? w jakiej formie? z jakim efektem?
Czy zarząd wydał stosowną dyspozycję księgowej? kiedy? w jakiej formie? z jakim efektem?
Czy zarząd przekazał swoje uwagi do otrzymanej w sierpniu propozycji umowy zarządu A? kiedy? w jakiej formie? z jakim efektem?
Czy zarząd przekazał zarządowi A swoją propozycję stosownej umowy? kiedy? w jakiej formie? z jakim efektem?
Czy odbyło się w sprawie w/w płatności i umowy jakieś spotkanie z zarządem A od momentu uchwalenia uchwały? kiedy? w jakim składzie? z jakim efektem?
Czy po zebraniu, zgodnie z sugestiami sali i jednego ze zdymisjonowanych członków zarządu dokonana została wpłata tytułem not księgowych obarczonych uchybieniami wraz z wystawieniem not korygujących jak to jest ogólnie przyjęte w obiegu gospodarczym? kiedy? z jakim skutkiem?
Czy jest pan świadom, że właściciele nadal pozbawieni są możliwosści korzystania z systemów które współfinansują?
Czy jest pan świadom, że właściciele nadal nie posiadają kart do bramy wjazdowej i furtek?
Czy jest pan świadom konsekwencji świadomego i umyślnego łamania woli wspólnoty mieszkaniowej wyrażonego stosowną uchwałą?
Czy zna pan obowiązki zarządu wspólnoty wynikające z Ustawy o Własności Lokali?
Dodatkowo: Kiedy drugi ze zdymisjonowanych członków zarządu przekaże posiadane klucze i dokumentację wspólnoty? W świetle informacji uzyskanych od konserwatora Hydraulicznego w szczególności istotne są klucze, które winien pan, bądź administrator na pańskie polecenie niezwłocznie zabezpieczyć!