Dodaj do ulubionych

Ekipa remontowa - szukam

17.10.11, 14:42
Cześć wszystkim, widziałem i słyszałem na osiedlu przez ostatnie miesiące że były remonty mieszkań smile
Czy ktoś jest w stanie polecić mi jakąś sprawdzoną ekipę remontową z której jesteście zadowoleni ?
moj adres: dwajabole@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • decoroom_eu Re: Ekipa remontowa - szukam 14.12.11, 16:50
      Zerknij sobie na frontpage firmy decoroom na facebooku. Zapoznasz się z ofertą i opiniami byłych klientów firmy.
      • banaszekmicha Re: Ekipa remontowa - szukam 05.06.14, 07:37
        tylko budexbud wykończyli mi mieszkanie i moim znajomych teraz robią remont moim rodzicą , pełna profesjonalna firma z zapleczem ludzi, wcale nie drożej niż jakić stefan z pod warszawy co robote zpaprze i gwarancje dają. Trzeba w google wpisać budexbud
    • dobra.ekipa Re: Ekipa remontowa - szukam 26.11.13, 13:28
      Zapraszamy do skorzystania z usług Dobrej Ekipy. Zajmujemy się remontami, wykończeniami domów i mieszkań oraz montażem drzwi i okien.

Nasi fachowcy:
      - mają doświadczenie ;
      - nie piją i nie palą ;
      - wyjątkowo dbają o czystość (w tym swoją) ;

Umów się na bezpłatną rozmowę z przedstawicielem, który myśli w kategoriach profesjonalnej obsługi klienta, a nie "jakoś to będzie, będzie Pan zadowolony".

Zapraszamy! Dobra Ekipa!
      nr tel. 0535 435 085 e-mail: remonty.dobraekipa@gmail.com
    • marki.maroma Re: Ekipa remontowa - szukam 01.01.14, 22:40
      Zapraszam na stronę mojego profilu - atlasfachowca.pl/?q=user/maromamarki - jesteśmy prawie sąsiadami więc zapraszam do współpracy - 603091676
      • banaszekmicha Re: Ekipa remontowa - szukam 05.06.14, 07:33
        budexbud z Warszawa
        www.budexbud.jimdo.com
        Nie żałuje wyboru , pełna profeska i zaangażowanie , szybko , pięknie i gwarancja
    • lindow Re: Ekipa remontowa - szukam 20.02.14, 14:20
      Ja polecam firmę www.agroupa.pl/, u mnie tylko malowanie, jednak u sąsiadów kompletny remont kontakt 505117517. Pozdrawiam.
      • banaszekmicha Re: Ekipa remontowa - szukam 05.06.14, 07:32
        hej Ja polecam budexbud.
        Pełen profesjonalizm nie żaden pan mietek i dali gwarancję
        www.budexbud.jimdo.com
    • abientot Re: Ekipa remontowa - szukam 21.02.14, 20:51
      Najlepsza ekipa o jakiej słyszałam Pan Artur 793 022 777. Polecam ta ekipę od zawsze i wszyscy sa zadowoleni.
      • banaszekmicha Re: Ekipa remontowa - szukam 05.06.14, 07:31
        Hej ja Polecam firmę budexbud
        wykończyli mi mieszkanie bez żadnych problemów, szybko i sprawnie i dostałem gwarancję.
        Profeska smile
        www.budexbud.jimdo.com
    • firstkrystian_007 Re: Ekipa remontowa - szukam 27.11.19, 20:24
      Witam!

Nasze usługi remontowe kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.
      Działamy na terenach całej Warszawy i okolicach. Dla nas każde zlecenie jest równie ważne, niezależnie czy dotyczy remontu bieżącego lub generalnego.

tel kontaktowy 516 996 945

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka