Pomagamy mniejszym Braciom - akcja w niedzielę!

02.02.12, 20:52
Szanowni Państwo,

urządzamy akcję pomocy Zwierzakom w schronisku w Józefowie.

OPIS:

"Wszystkie argumenty o przewadze człowieka bledną wobec prostego faktu: w cierpieniu wszystkie istoty są równe" (Peter Singer)

A teraz tymi najbardziej cierpiącymi Istotami są nasi czterołapaści miaukliwi i szczekliwi Bracia, którzy nie mają luksusu wypoczywania w ciepłym łóżeczku, ale w ten cholerny mróz walczą o przetrwania w zbitych z desek budach.

TY TEŻ MOŻESZ IM POMÓC - nie musisz nigdzie jeździć, nie musisz wydawać ani grosza. Jeśli tylko masz w domu stary koc, poduszkę, a może o paczkę kaszy za dużo, przyłącz się do naszej akcji.

Wystarczy, że dasz nam znać o chęci swego udziału, a w niedzielę 5 lutego podjedziemy do Ciebie, aby odebrać to, co możesz podarować Zwierzakom. Następnie z całym łupem szurniemy do schroniska w Józefowie i zupgrajdujemy kilka ogonków ze stanu zwieszenia do stanu merdania.

Przekazanie pomocy udokumentujemy i przedstawimy na FB!

Jeśli masz ochotę pomóc, a przy okazji możesz zaangażować w ten przebiegły plan znajomych, proszę, przekaż im to zaproszenie. Tym razem nie chodzi o dobroczynność - to walka o zdrowie i życie Psiaków oraz Kotów.

Z przyczyn logistycznych możemy dojechać do Ciebie tylko w granicach Warszawy. Ogromnym ułatwieniem będzie dla nas też, jeśli uda się skojarzyć osoby biorące udział w akcji a mieszkające blisko siebie, aby odebrać Waszą pomoc w jednym, wspólnym punkcie.

W przypadku, gdy możesz lub znasz kogoś, kto może pomóc w logistycznym wymiarze akcji, nie wahaj się dać nam znać. Postaramy się wykorzystać wszystkie ręce, nogi i silniki!

(ruszamy z Zielonego Zacisza!)

Więcej o akcji:
www.facebook.com/events/164686110308966/
Pełna wersja