Dodaj do ulubionych

Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logopedyczn

10.02.16, 19:12
Pilnie poszukuję do wynajęcia małego mieszkania/kawalerki lub lokalu na osiedlu Zielone Zacisze lub w bliskiej okolicy z przeznaczeniem na gabinet logopedyczny. Możliwy również wynajem w określone dni tygodnia. Tel. 608 189 199
Obserwuj wątek
    • basia1_1basia Re: Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logope 06.09.16, 10:14
      Sprawdź sobię oferty któregoś z biur nieruchomości. Ja ostatnio poszukiwałam lokalu pod biuro to korzystałam z biura nieruchomości Karpatia Mają wiele ofert w Rzeszowie i okolicach. Może też znajdziesz coś dla siebie, bo ogłoszenienie tutaj nie sądze żeby było skuteczne
      • kasia2050 Re: Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logope 06.09.16, 20:25
        Dziękuję, już znalazłamsmile
      • sibeliuss Re: Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logope 08.09.16, 09:17
        basia1_1basia napisał(a):

> Sprawdź sobię oferty któregoś z biur nieruchomości. Ja ostatnio poszukiwałam lo
        > kalu pod biuro to korzystałam z biura nieruchomości Karpatia Mają wiele ofert w Rzeszowie i okolicach. Może też znajdzie
        > sz coś dla siebie, bo ogłoszenienie tutaj nie sądze żeby było skuteczne

Lokal w Rzeszowie to jest to, czego najbardziej potrzeba kobiecie szukającej gabinetu w Warszawie. Czy reklaę szeptaną nie obowiązują jakieś granice głupoty?
    • tomsnow12 Re: Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logope 21.12.16, 09:37
      Sprawdź ofertę www.mondaydevelopment.pl/# Oni mają lokale użytkowe na sprzedaż w spoko okolicy, może znajdziesz coś dla siebie.
    • tadeusz252 Re: Poszukuję mieszkania/lokalu na gabinet logope 15.03.17, 08:28
      Trzeba czytać cały wątek. Już we wrześniu ubiegłego roku jest wpis że lokal znaleziono.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka