Dodaj do ulubionych

QBIK Woronicza - Ghelamco

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 18:12
jak w temacie: lofty Qbik Woronicza, Warszawa, Ghelamco. Jakieś opinie?
Obserwuj wątek
    • treadstone73 Re: QBIK Woronicza - Ghelamco 08.02.11, 15:22
      Gość portalu: AMK napisał(a):

> jak w temacie: lofty Qbik Woronicza, Warszawa, Ghelamco. Jakieś opinie?

Było wałkowane tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/w,106,96331279,96331279,Woronicza_Qbik_Szukam_innych_ktorzy_tam_KUPILI_.html
      • Gość: AMK Re: QBIK Woronicza - Ghelamco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 18:24
        Dzięki, zauważyłam wcześniej, ale to dyskusja sprzed paru miesięcy. Poza tym mało rzeczowa, wpisy typu "totalna wtopa" czy "syf" bez uzasadnienia nie dostarczają istotnych informacji. Gdzie to na mapie jest i jaka okolica sama dobrze wiem i mam swoje zdanie na ten temat. Miałam nadzieję, że pojawi się ktoś z konkretami, kto np. kupił, zastanawia się, może służyć praktycznym info jak rozmawiać z tym deweloperem, czy np. wynegocjował rabat itp. itd.
        Ktoś taki może zagląda na forum?
        • treadstone73 Re: QBIK Woronicza - Ghelamco 09.02.11, 15:37
          Gość portalu: AMK napisał(a):

> Dzięki, zauważyłam wcześniej, ale to dyskusja sprzed paru miesięcy. Poza tym ma
          > ło rzeczowa, wpisy typu "totalna wtopa" czy "syf" bez uzasadnienia nie dostarcz
          > ają istotnych informacji. Gdzie to na mapie jest i jaka okolica sama dobrze wie
          > m i mam swoje zdanie na ten temat. Miałam nadzieję, że pojawi się ktoś z konkre
          > tami, kto np. kupił, zastanawia się, może służyć praktycznym info jak rozmawiać
          > z tym deweloperem, czy np. wynegocjował rabat itp. itd.
          > Ktoś taki może zagląda na forum?

Dyskusja nie jest taka starta... Sporo w niej o warunkach "dookoła" inwestycji a te się nie zmieniają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka