Dodaj do ulubionych

Włoski Zakątek

IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.11, 22:42
Witam!
Czy może mi ktoś coś o "nim" powiedzieć?
Opinie? Rady? Sugestie?
Obserwuj wątek
      • Gość: justa Re: Włoski Zakątek IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.11, 13:33
        Hej!
        Pracowałam w tej firmie.
        szczerze ci nie polecam.
        Pan R.F. co prawda robi dobre wrażenie, ale tylko na początku.
        Potem robi sie strasznie antypatyczny.
        jesli zamierzasz tam podjąc pracę - radze po przyjacielsku - lepiej odpuśc sobie, bo po dwóch miesiącach sama zrezygnujesz.
        Pzdr.
        • styczniowa.mama Re: Włoski Zakątek 01.08.11, 12:29
          Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała poprzedniczka.
          Praca w tej pseudo firmie to jeden wielki niewypał!
          Dużo do myślenia daje to, że w przeciągu pół roku ów pracodawca zmieniał pracownice aż!!! cztery razy!
          Poza tym dziewczyny myślą że złapały byka za rogi i cieszą się, bo pracują tam na umowę-zlecenie bądź umowę o dzieło nie mając pojęcia (albo nie chcą tego do siebie dopuścić), że to nie wlicza im się potem do stażu pracy, a co za tym idzie do przyszłej emerytury.
          Pan R. wciąż obiecuje że za miesiąc, dwa zatrudni na umowę o pracę, tylko jest jeden szkopuł: nikt tak naprawdę nie wie, że ta pseudo praca jest do końca tego roku.
          Poza tym ów Pan miewa humorki normalnie jak kobieta w ciąży: jednego dnia jest miły - do rany przyłóż, a drugiego - nie podchodź do Niego bez noża :P
          Moim zdaniem nie warto sobie zawracać głowy taką "pseudo pracą", gdzie niby biuro mieści się w mieszkaniu które jest do sprzedania (o zgrozo! nawet nie stać go na wynajęcie jakiegoś biura!) na dwa, trzy miesiące, i to jeszcze bez żadnych składek, tylko dalej szukać, bo naprawdę jest teraz w czym wybierać!

• Gość: maryla Re: Włoski Zakątek IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.11, 22:44
              Mnie raczej chodziło o dewelopera jako dewelopera, a nie dewelopera jako pracodawcy, ale przynajmniej dowiedziałam się tego i owego o Nim ;)
              No właśnie kiedyś tam dzwoniłam parę razy, i powiedzieli mi, że cena jest do negocjacji.

Nie powiem, nawet byłam zainteresowana zakupem tam mieszkania, ale teraz po tych wszystkich opiniach włos mi się jeży na głowie, bo jak to taki deweloper jak pracodawca to ja chyba podziękuję za mieszkanie ...
              • bruni76 Re: Włoski Zakątek 03.08.11, 12:55
                Jestem mieszkańcem tego budynku, którym byłaby Pani ewentualnie zainteresowana.
                Jeśli chodzi o Pana R. to rzeczywiście - wszyscy mieszkańcy mają z nim na tzw. "pieńku", dlatego od niedawna przejęliśmy dokumentację i mamy własną wspólnotę, bo nie chcemy żeby zarządzał nami taki ktoś jak Pan R.
                Blok, jak blok - zostały głównie apartamenty na sprzedaż.
                Z tego co się orientuję to "licytacja" może (ale wcale nie musi) zejść do 8.000 zł/metr.
                Co do pracownic - to fakt - zmieniają się co parę tygodni i nie ma się co dziwić że taka jedna czy druga jak się dzwoni czy nawet przyjeżdża to nawet nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania. I tak jak tu ktoś trafnie ujął - nie zdają sobie sprawy z tego, że nie będą pracowały długo (dlatego właśnie m.in.n nie dostają umowy o pracę tylko umowę-zlecenie), najdalej do końca roku.
                Szkoda tych dziewczyn, bo są zupełnie nie świadome, że za miesiąc, dwa Pan R. po prostu im podziękuje za pracę i tyle.
                Jeśli chce się Pani czegoś więcej dowiedzieć - zapraszam na drogę mailową.
                Pzdr.
                • ciezaroofka Re: Włoski Zakątek 04.08.11, 09:49
                  Witam,

jestem zainteresowana kupnem mieszkania w tym bloku, podpisałam już umowę przedwstępną, jeśli mogę prosić o więcej szczegółów na temat Pana R.F. i jego działań, będę zobowiązana - niestety nie mogę skontaktować się na prv, ponieważ ma Pan nieaktywny profil ...

Bardzo proszę o kontakt.
              • ciezaroofka Re: Włoski Zakątek 04.08.11, 15:06
                i z tego co mi powiedzieli, cena nie jest do negocjacji ... a Pani, że jest... więc ... jak jest naprawdę?? dla jednych jest a dla innych nie? :)

dla mnie miejsce jest idealne, blisko do pracy i przechowalni dla dzieci ;)
                • Gość: maryla Re: Włoski Zakątek IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 13:22
                  Proszę czytać ze zrozumieniem.
                  Napisałam "kiedyś tam dzwoniłam" - z naciskiem na kiedyś.
                  Potem zaniechałam poszukiwań, bo a to wyjazd za granicę, a to znowu coś innego i tak jakoś wyszło, a teraz po powrocie do Pl znowu zaczęłam poszukiwania mieszkania i zauważyłam że jeszcze temu deweloperowi parę "sztuk" zostało.
                  I podczas rozmowy telefonicznej jakaś kobieta poinformowała mnie, że cena za metr wynosi coś około 9000/m2 z możliwością negocjacji.
                  Z całym szacunkiem, ale nie wyssałam sobie tego z palca.
                  Poza tym jak Pani zapewne czytała pracownice zmieniają się tam średnio co 2-3 miesiące i być może jest tak, że z każdym przyjęciem nowej osoby do sprzedaży mieszkań - ta nie bardzo na początku się orientuje co ma potencjalnym klientom odpowiadać.
                  Ja uzyskałam taką informację, więc napisałam.
                  Ot i tyle.

I wiem jeszcze (bo też nie tak dawno dzwoniłam tam), że zostały już same (jak to Oni pięknie nazywają) apartamenty - w tym jeden (o którym pisałam wyżej) z tym 34-metrowym tarasem za który trzeba zapłacić (za metr oczywiście) połowę ceny mieszkania (również za metr), czyli mieszkanie wychodzi po 9000/metr2 a taras 4500/m.

A skoro pyta Pani jak jest naprawdę z tą ceną do negocjacji - to już chyba sami Oni wiedzą.
                  Muszą chyba zatrudnić bardziej kompetentną osobę do udzielania informacji, bo zakup mieszkania to nie zakup mleka, które jak się przeterminuje można wylać.
                  Pozdrawiam

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka