Dodaj do ulubionych

Dobry deweloper - Warszawa

• Gość: adrrn Re: Dobry deweloper - Warszawa IP: *.dynamic.mm.pl 09.01.13, 10:35
      powiem Ci tak, na pewno szybciej znajdziesz 100 negatywnych opinii niż 1 pozytywną z prostej przyczyny, ktoś niezadowolony zechce swoje żale wylać w necie bo złość to dobra siła napędowa to pisania negatywnych opinii. Wiadomo ludzie mają różne wyobrażenia co do mieszkania przed jego zakupem a potem jeśli coś się od nich różni nawet nieznacznie wtedy już pomstują i wylewają żale na dewelopera. A przecież kupno mieszkania, jego budowa itd. to skomplikowany proces niezależny tylko od dewelopera ale też od podwykonawców i wielu innych osób. Znajomy niedawno chciał kupić mieszkanie ale jak widziałem jak się do tego zabierał to na miejscu dewelopera to bym mu go nie sprzedał :D
    • bebeeeb Re: Dobry deweloper - Warszawa 28.03.13, 14:03
      Słuchaj, może i nie jest za tanio ale masz wszystko pewne i bez owijania w bawełne, ja kupiłem ostatnio mieszkanie od Dom Development, na odbiór zaprosiłem dwóch opłaconych majstrów i szczerze drobne sprawy nie było się zbytnio do czego przyczepić, posiadam też mieszkanie z 2008 roku od DD ma juz 5lat i też jest z nim wszystko ok, dlatego szczerze polecam tego developera. Jeśli byłbyś zainteresowany kupnem mieszkania w DD, to odezwij się mnie na prywatnego maila: bebeeeb@wp.pl, w prostu sposób możesz zarobić kasę na dzień dobry:-)
    • Gość: Ja Re: Dobry deweloper - Warszawa IP: *.olsztyn.mm.pl 04.11.13, 09:06
      Rozumiem strach przed zawieraniem umów z deweloperami - tyle słyszy się przekrętów... Ze swej strony mogę polecic Trybonia PPI - kupiliśmy od niego mieszkanie na Osowskiej w Południowej Pradze. Mieszkamy od kilku miesięcy i nie zauważyliśmy ukrytych usterek. Mieliśmy tylko problem z zapowietrzonymi grzejnikami na początku sezonu grzewczego ale to szczegół.
    • Gość: husyyy Re: Dobry deweloper - Warszawa IP: *.dynamic.mm.pl 07.11.13, 12:49
      o każdym deweloperze możesz znaleźć pozytywne i negatywne opinie, jak dla mnie najbardziej weryfikuje wszystko czas, trudno się utrzymać na rynku przez wiele lat jak się buduje źle bo opinie szybko się rozchodzą, morał z tego taki, że jak ktoś długo jest na rynku, ma chętnych na mieszkania i ma sensowne ceny - to dla mnie są wskaźniiki dobrego dewelopera, rozejrzyj się a sam sobie odpowiesz na pytanie który to dobry
    • kamil.za Re: Dobry deweloper - Warszawa 14.11.13, 09:18
      ja też słyszałem różne historie związane z deweloperami-niektóre bardzo niewesołe, mogę polecić Qualia Development, bardzo profesjonalna firma, nie miałem żadnych zastrzeżeń w czasie współpracy
    • Gość: wilga Re: Dobry deweloper - Warszawa IP: *.147.164.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.11.13, 17:52
      DLa mnie jest ok, zwłaszcza ze w Warszawie deweloperów jest bardzo dużo i kazdy proponuje nam coś innego. Natomiast nasz wybór tez padł na Shiraz Trio. Jesli chodzi o Bemowo to jest na pewno w atrakcyjnej lokalizacji. Do tego w pobliżu są galerie handlowe, sklepy, świetna komunikacja z Centrum, ścieżka rowerowa tuż pod osiedlem, w pobliżu Fort Bema z najpiękniejszym placem zabaw dla dzieci w Warszawie, parkiem linowym. A takie rzeczy maja na pewno duże znaczenie.
    • ewelina4127 Re: Dobry deweloper - Warszawa 08.01.14, 16:01
      hej. wrzucałam to pytanie na różne fora, ale nie dostałam żadnej konkretnej odp. Co sądzicie o tym deweloperze? rynekpierwotny.co/oferty/amb-group-polska-sp-z-oo-wilanow-spolka-komandytowa/lawendowe-ogrody-warszawa-wilanow/?filter-search=101778
      zastanawiam się nad kupnem domu u nich. a może możecie polecić mi innego dewelopera? dzięki za info!
    • rycho2014 Re: Dobry deweloper - Warszawa 09.02.14, 20:02
      Aby uniknąć rozczarowań po odbiorze mieszkania,gdy opadną już emocje i zaczniesz dostrzegać wady i niedoróbki skorzystaj z pomocy fachowca.Pomożemy Ci w odbiorze.
      Sprawdzimy zgodność umowy i projektu ze stanem faktycznym.Jeżeli są jakieś wady i usterki,to pomożemy je wykryć.Oszczędzisz czas i nerwy przy pracach wykończeniowych.
      Usługa jest tania!!!
      Jeżeli szukasz będziesz potrzebować porady architekta w sprawie wykończenia lub sprawdzonego wykonawcy to Ci pomożemy.
      pomocwodbiorzemieszkania@gmail.com
      odbiormieszkania.blogspot.com
    • cynamonowymuffin Re: Dobry deweloper - Warszawa 05.09.14, 10:08
      Nie można tak wszystkich generalizować i wrzucać do jednego wora, bo ludzie chętniej dzielą się na forum tym, co im się nie podoba niż tym, co jest ładne i po prostu uczciwe... popytaj po znajomych, bo to w sumie od nich można dostać sprawdzone info. U mnie taka poczta pantoflowa znajomy znalazl mieszkanie u tego dewelopera www.barc.com.pl/ i jest szczerze zadowolony
    • panjeziorak Re: Dobry deweloper - Warszawa 15.09.14, 10:19
      Za solidnego wykonawcę uchodzi Agena Development S.A.
      Auto takich inwestycji jak Kamienna 1 czy Praga Tower - tutaj można rzucić okiem na tą pierwszą inwestycję www.agenadevelopment.pl/kamienna/
      .
      Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wszystkim trudno jest dogodzić. A to za wysoko, albo dzielnica się nie podoba. Różnie to bywa.
    • wola1986 Re: Dobry deweloper - Warszawa 23.12.14, 14:04
      Ja polecam Home Invest - Wola Prestige. Teraz budują coś nowego, ale na Woli standard super, biuro na miejscu, obsługa dobra, zawsze ktoś jest i pomoże, z dokumentami do banku też nie było problemów. Polecam Pana Michała, zawsze odbiera telefon i mnie we wszystkim pomógł.
    • snieszka80 Re: Dobry deweloper - Warszawa 22.05.15, 13:38
      Każdy deweloper oddzwania :) Ale po co szukać przez internet i wysyłać miliony formularzy? Nie lepiej przejechać się, obejrzeć, porozmawiać? Mokotów nadal jest dość drogą dzielnicą Warszawy. Nie lepiej kupić większe mieszkanie za mniejsze pieniądze? Np. na Bemowie?
    • pepia Re: Dobry deweloper - Warszawa 18.12.15, 09:34
      Witam,
      Nigdy nie udzielałam się na forach, ale teraz czuje że powinnam się podzielić z innymi moimi doświadczeniami z deweloperem.
      Mieszkanie kupiłam od dewelopera - DANTEX. Niestety nie mogę go polecić. Gdybym wtedy wiedziała to co teraz to nigdy bym nie podpisała umowy z tym deweloperem.
      Podpisanie umowy deweloperskiej wiązało się z udzieleniem wszelkich pełnomocnictw spółce Dantex. Podpisując umowę deweloperską nic nie zwróciło mojej uwagi (to moje pierwsze mieszkanie), ale jak przyszło do podpisania aktu notarialnego nie było już możliwości dyskusji. Musiałam wyrazić zgodę na pełnomocnictwa. Tu wiem, że zawiniłam. Może mogłam iść wcześniej do notariusza aby omówić umowę.
      Jeśli chodzi o inne kwestie to pracownicy w biurze zapewniali, że w razie zmiany metrażu mieszkania (po pomiarach geodety) można się dogadać z deweloperem i nie będzie trzeba płacić różnicy. Natomiast w umowie deweloperskiej już było wyraźnie napisane, że trzeba będzie zwrócić różnicę. Przy cenie za mieszkanie ok. 400 tys upominanie się o 1000-2000zł jest słabe.
      Porozumienie na linii biuro-notariusz to masakra. Każdy ma swoją wersję i mówi co innego.
      Chęć zobaczenia pism przed podpisaniem aktu niemożliwa, ponieważ pani w biurze stwierdziła, że nikt o to nigdy nie pytał!
      W całym bloku najprawdopodobniej zrobiona źle kanalizacja, gdyż unosi się nieprzyjemny zapach z rur w kabinie prysznicowej. Deweloper nie odpowiada na pisma. Nie ma możliwości załatwienia tego tematu pomimo rękojmi, gdyż trzeba mu to udowodnić.
      Okna najsłabszej jakości, z wywietrzników ciągle wieje i jest zimno. Inni mieszkańcy skarżą się na zimno wydostające się z kontaktów!
      Nie polecam....
    • just_in87 Re: Dobry deweloper - Warszawa 08.08.16, 11:06
      Planuję zakup mieszkania od dewelopera Yuniversal Podlaski, idąc za tropem znajomych, zadowolonych z mieszkań w ich inwestycjach. Na terenie Warszawy dość niewielki, ale w stolicy już od 10 lat budują i mają w planach kilka dobrze zlokalizowanych inwestycji - Woronicza, Ochota, Ursynów. Obecnie w budowie Krzywińska koło Parku Bródnowskiego, Aluzyjna na Białołęce oraz w Pruszkowie. Budują solidnie, bardzo dobry kontakt z deweloperem, który ma czas dla klienta inaczej niż u dużych deweloperów. Są elastyczni Przed podpisaniem umów możliwość otrzymania ich treści mailowo do wglądu - nie oszukują klienta!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka