Dodaj do ulubionych

gdzie na wilanowie

IP: *.tvn.pl 04.12.11, 15:21
Pytanie do wtajemniczonych. Gdzie kupić na wilanowie, czy są jakieś bloki na wilanowie gdzie nie zalewa, nie ma grzyba i innych wad?
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: gdzie na wilanowie IP: *.play-internet.pl 01.03.12, 13:57
      no na wilanowie to sama szlachta mieszka.
      od dziada pradziada im wmawiano ze najlepsza lokalizacja to palac na wodzie, wiec odpowiedz jest prosta wszedzie można kupić. cale miasteczko wilanow spelnia ta definicje.
      pamietam jak przed budowa MW jezdzilem tam na rowerze, wiekszego blota w Wawie i okolicach lacznie z Kampinosem nie spotkalem. Pozniej pojawily sie pompy, ktore pracowaly 2 lata zanim cos zbudowali.
      miejscowka pod MW to starorzecze wisly wiec przed zakupem mieszkania proponuje zrobic eksperyment, ktory nie wymaga duzych nakladow finansowych.
      idz do marketu kup 5 opakowan galeretki (smak i firma wg uznania).jak juz galaretka sie sciadzie w jakiejś wanience lub garnku to poluz na tym cegle i poczekaj kilka minut. zobaczysz gdzie tya cegla sie znajdzie po kilku minutach. i teraz uswiadom sobie ze ta cegla to twoj apartament.
      sa i plusy.
      plusy wilanowa jest taka ze jak podniesie sie woda w wisle oraz troche popada to MW jest twierdza i ma naturalna fose. zaden komornik do ludzia, ktory kupil super miejscowke za 10tys/metr nie dostanie sie. wiec sprawe egzekucji z nieruchomosci masz zalatwiona.
      rowniez w lato sa plusy, bo z piachu z niedokonczonych budow mozna zrobic plaze. woda juz jest.
      poza tym tam gdzie woda to i plazy. zawsze mozesz sobie zrobic dzien kuchni francuskiej i raz w tygodniu jesc zaby i winniczki.
      tak wiec caly wilanow jest twoj.
      acha kupuj szybko bo slyszalem ze jest tylu chetnych ze mieszkania ida w gore
      • przyjacielameryki Re: gdzie na wilanowie 06.03.12, 14:13
        Głupie te opinie i bezzasadna krytyka. MW ma bardzo dobrą lokalizację, świetne połączenie drogowe z Centrum, wszędzie blisko przyroda, ścieżka rowerowa do Konstancina i w okolicach. Bardzo ładne miejsce - moim zdaniem najładniejsze w Warszawie, z dala od głównych dróg wylotowych z Wa-wy. W okolicach będzie budowana płd. obwodnica Wa-wy co będzie bardzo wygodne w wyjazdach z Wa-wy. Same osiedla są typowe ale np. Osiedle Królowej Marysieńki obecnie oddawane lokatorom ma już gotową infrastrukturę drogową(ul. Rzeczypospolitej, Klimczaka), chodniki, nie ma błota, dobry dojazd, gotowe parkingi. Ja właśnie odebrałem tam mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. W garażach nie ma żadnej wody, w mieszkaniu jest ciepło i sucho. Właśnie robię gipsy a za miesiąc będę instalował kuchnię.Jak będę się wprowadzał około czerwca, powinny już zielenić się zasadzone krzewy, trawniki i kwiaty. Jest też już gotowy ogródek zabaw dla dzieci. Wszystko jest o. jestem bardzo zadowolony.
        • Gość: raaabe Re: gdzie na wilanowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.12, 11:08
          Ja też jestem zadowolony, że nie kupiłem u Was cieniasy z Robyga tej pseudo ynwestycji z mieszkaniami jednostronnymi i ze ściankami działowymi 8cm. Także won na szczaw żaby paść pod tym waszym biurem sprzedaży, akurat jest pora roztopów więc wody dookoła pod dostatkiem. W garażach też się znajdzie tak jak tutaj: www.youtube.com/watch?v=vJfjEpMrGnQ

• przyjacielameryki Re: gdzie na wilanowie 07.03.12, 11:49
            Gość portalu: raaabe napisał(a):

> Ja też jestem zadowolony, że nie kupiłem u Was cieniasy z Robyga tej pseudo ynwestycji z mieszkaniami jednostronnymi i ze ściankami działowymi 8cm. Także won na szczaw żaby paść pod tym waszym biurem sprzedaży, akurat jest pora roztopów więc wody dookoła pod dostatkiem. W garażach też się znajdzie tak jak tutaj: www.youtube.com/watch?v=vJfjEpMrGnQ

Cha!, cha! Już śmiać się nie mogę bo mam zajady. Ale z Ciebie frustrat. Ale rozumiem, z zawiści, zazdrości i bezsilności zawsze wypływa gorycz. Współczuję. No cóż, faktycznie nie każdego stać na zamieszkanie w MW i pozostaje bełkot.

Ps. Wilanów zawsze był i cały czas umacnia swoją pozycję najpiękniejszej mieszkalnej dzielnicy Warszawy ale nie każdy może tutaj zamieszkać. I całe szczęście!!!!
            • Gość: raaabe Re: gdzie na wilanowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.12, 12:48
              Posłuchaj no cieniasie z biura sprzedaży Robyga. To całe wasze Miasteczko to nic innego jak budowane na bagnach klity. W zeszłym roku cieniasy od was z biura ale także z ostoi, z acciony i innych próbowali mi wciskać ten kit za 8000 czy nawet 8600 z metra. Dzisiaj te same kwadraty chodzą po 6k i nadal nie ma chętnych. Także rozumiem twój histeryczny śmiech bo siedzicie tam wśród tych żab i ślimaków nerwowo spoglądając na potoczek Służewiecki i inne kanały melioracyjne przecinające to całe Miasteczko, i zastanawiacie się jak to jest że nie ma chętnych na ten "prestyż". A do gara coś włożyć trzeba a tu premii ni ma, więc zaczyna się nerwowy chichot i obgryzanie paznokci.

Także wciskajcie dalej te bajeczki o tym jaka to prestyżowa ynwestycja to wasze Miasteczko, jaka to super dzielnica z zielenią i naturą. Miłośnicy kuchni francuskiej może się skuszą, w końcu żaby i ślimaki mają w cenie mieszkania, tylko wyjść w kaloszach i nałapać.

A, i w kwestii cen to spokojna głowa, było mnie stać przy waszych chorych cenach ok temu, stać mnie i dzisiaj przy 20% zniżce, będzie mnie stać za rok przy kolejnym zjeździe o 20%. Ale ja u was i tak nie kupię, chyba że dajecie pontony gratis.

Miłego obgryzania paznokci.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka