Dodaj do ulubionych

skąd my to znamy ?

14.01.13, 11:24
coś przeczytanego na innym forum:

Developerzy: Warszawa..
Re: Dolcan - Konik PolnyAutor: Gość: Dolcantogó... IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.13, 17:12

Szanowni Państwo, możemy się zgodzić, że pożal się Boże deweloper zwany potocznie dolcanem przestał być zabawny. Działanie Sławomira Dolińskiego i jego bandy nierobów zakrawa o kryminał. Wyłudzanie pieniędzy i ciągłe kłamstwa.

Niestety jeśli ograniczymy się do okresowego sprawdzania szacownego forum w poszukiwaniu porad tudzież pocieszenia, to nie uda nam się skolonizować upragnionych "dziur w ziemi". Proponuję zastanowić się nad spotkaniem w jaskini bandy rzezimieszków dolcana - przy ulicy Łodygowej, w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytania.

Myślę, że zgodnie z zasadą "w kupie raźniej" będziemy w stanie więcej osiągnąć (wyciągnąć informacje od dewelopera), a rozwścieczona i doprowadzona do ostateczności zgraja z widłami i pochodniami jest cięższa do zignorowania niż uprzejmy człowiek pragnący w kulturalny sposób porozmawiać z Szanownym Deweloperstwem. Ewentualnie przy zgranej wspólnocie w przyszłości będzie nam łatwiej działać z pozwem zbiorowym i odzyskać nasze pieniądze!

Proletariacie łącz się: burzum0110@wp.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka