Dodaj do ulubionych

Przy Krasińskiego - nierzetelny deweloper

IP: 209.141.50.* 05.07.13, 16:34
Czy na forum zaglądają klienci tej inwestycji? Osoby które kupiły mieszkania i utrzymują pracowników firmy Atlas Estates są traktowane jak naiwni ludzie, którym można wcisnąć każdą bzdurę. Gdy byliśmy na etapie negocjacji, sprzedawcy moim zdaniem badali podczas rozmowy, na ile jesteśmy rozgarnięci. Jak ktoś nie patrzył na detale, wciskano najgorsze mieszkania, o najgorszym rozkładzie czy z najgorszym widokiem (częsta praktyka deweloperów, tak jak twierdzenia, że tyle lokali sprzedanych i że został najgorszy - BIERZ PAN BO I TO SIĘ SPRZEDA).
* celowe unikanie wypowiadania się na temat trasy Krasińskiego a dokładnie drugiego dwupasmowego pasa i planowanego pod oknami tramwaju. Poinformowanych uspokajano, że to "pieśń przyszłości" i trasa raczej nie powstanie, co jest jawną manipulacją bo taki jest plan dzielnicy, podobnie jak zwiększenie ruchu po budowie mostu Krasińskiego
* już na starcie oferta jest bardzo podkolorowana, kupno mieszkania w inwestycji pt "PRZY KRASIŃSKIEGO" kwalifikuje się do zażądania w dowolnym momencie zwrotu pieniędzy z tytułu niezgodności towaru z ofertą. Deweloper zmanipulował materiały i nazwę osiedla, które w ogóle nawet nie leży PRZY KRASIŃSKIEGO ale na UL. PRZASNYSKIEJ i takie właśnie adresy mieszkań dostaną właściciele. Jeśli jakiś klient się rozmyśli, może w dowolnym momencie złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy z tytułu niezgodności towaru (pełno o tym w sieci).

Tak się powinno traktować klientów? Firma niechętna do wpuszczenia właścicieli mieszkań przed odbiorem, zakłada, że jak ktoś wejdzie na odbiór to nie wyśledzi usterek widocznych na gołe oko poczas prac i da sobie spokój.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka