Dodaj do ulubionych

Menos Sp. z o.o.

15.09.14, 14:36
W odpowiedzi na pomówienia dotyczące Spółki Menos sp. z o.o. (KRS: 0000486862) , jako Prezes Spółki ,niniejszym oświadczam, iż Spółka kategorycznie odcina się od prywatnego sporu Panów Paradowskiego, Johansson'a, Bławickiego oraz innych osób, których nazwiska pojawiły się na forum gazeta.pl. Jednocześnie informujemy, że w związku z w/w pomówieniami zostało wszczęte postępowanie karne z wnioskiem o ściganie i ukaranie ( nr sprawy 5Ds. 1046/14)
Ponad to oświadczam, że inwestycja przy ul. Dzięcioła i Celulozy na Wawrze została zakupiona w marcu 2014 r. od Spółki Osiedle Dąbrowa Sp. z o.o. w celu kontynuacji budowy i sprzedaży nieruchomości, tj. segmentów i mieszkań. Spółka stanowi oddzielny, nowy i całkowicie samodzielny podmiot, w żaden sposób nie związany z poprzednim właścicielem inwestycji, czy przytaczanym na niniejszym forum nazwiskiem Pana Wojciecha Paradowskiego. Właścicielami Spółki Menos jest wymieniona w KRS Pani Lidia Zadrożna oraz ja, Janusz Skoczek, piastujący jednocześnie stanowisko Prezesa Zarządu.

Z poważaniem,
Janusz Skoczek
Prezes Zarządu
Menos Sp. z o.o.
Obserwuj wątek
    • pkowalski.84 Re: Menos Sp. z o.o. 30.01.16, 12:30
      Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

      Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka