Dodaj do ulubionych

Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów

IP: 134.146.212.* 19.07.05, 12:41
Witam,

właśnie kupiłem mieszkanie przy Inflanckiej i chętnie poznam przyszłych
sąsiadów.Budynek od Inlanckiej część B a dokładnie 2 pietro B-14.
pozdrawiam,
jedrek
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 14:15
      co tam się buduje?
    • Gość: marcin Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: 212.75.114.* 19.07.05, 14:19
      cześć jędrek. jesteś juz po odbiorze technicznym? ja tez mam mieszkanie w
      budynku D inflancka 5 i walcze z usterkami. Jakie miałeś usterki?
      • Gość: ania Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 14:21
        odpowiedzcie proszę , poszukuję mieszkania a o Inflanckiej nic nie słyszałam
        • Gość: Jędrek Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: 134.146.212.* 19.07.05, 16:01
          Cześć Ania,

zajrzyj na stronę www.echo.com.pl tam znajdziesz więcej szczegółów.
          pozdr
      • Gość: Jędrek Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: 134.146.212.* 19.07.05, 16:07
        Cześć Marcin,

ja kupiłem w części B a tam jest na razie dół i fundament:-). Dużo miałeś
        usterek?

• Gość: Aldi Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: *.sgib.com 20.07.05, 11:51
        Ja kupiłem w budynku E. Z usterek miałem porysowane 2 szyby z tym, że nawet z
        powodu 2 cm rysy okno zakwalifikowano do wymiany. Innych usterek nie
        stwierdzilem.
        • Gość: marcin Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: 212.75.114.* 12.08.05, 08:32
          ja miałem porysowane szyby i na wymiane tez porysowane przyjechały:)
          poza tym zamek w drzwiach ciężko chodzi ale według nich wszystko jest ok. Tynki
          na ścianach sa beznadziejne trzeba gruntować i ze trzy razy pomalować poza tym
          wszystko ok. Łazienke przerabiał mój hydraulik jest ok.Właśnie wykańczam
          • Gość: Janna Re: Inflancka\Pokorna poznam sąsiadów IP: *.chello.pl 16.08.05, 10:06
            My juz tez po odbiorze. Bedziemy mieszkac w budynku D. Ja chcialam slowko o
            tych tynkach. Sprawdzcie w umowach czy czasem nie macie tam gladzi gipsowej. U
            nas taki zapis byl i developer musial nam gladz polozyc. Oczywiscie wyszlo to
            dopiero na odbiorze technicznym.
            Pozdrawiamy sasiadow,

A kiedy pierwsze wprowadzki???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka