Dodaj do ulubionych

Catalina Group - czy warto?

IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 09.01.03, 08:04
Prosze o opinie nt.firmy Catalina Group. Zalety i wady inwestycji przy
Wyscigach raczej znam, natomiast chcialbym czegos sie dowiedziec nt.
dewelopera, jego rzetelnosci, standingu, sukcesow i porazek. Z gory dziekuje
i pozdr.
Piotr
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa raczej tak ale..... IP: 212.87.3.* 10.01.03, 09:36
      Kupilam od nich niedawno mieszkanie przy Tagore. Negocjacje szly dosc gladko zaakceptowano
      wszystkie moje poprawki do umowy i maja cene, akt dostalam niemal nastepnego dnia po
      wplaceniu pieniedzy. Pani (Agnieszka) ktora ze mna prowadzila rozmowy w imieniu Cataliny jest
      mila i rzeczowa. Warto negocjowac cene 'mieszkanie + garaz' ja tego niezrobilam i teraz firma
      wie ze jestem w dosc przymusowej sytuacji z tym garazem (a jest straaaaasznie drogi 10000$!!!!).
      Przy odbiorze tez wlasciwie nie mialam zastrzen tylko jakies drobiazgi typu uszczelka przy
      drzwiach, inna rzecz ze do dzis nie wymienili, ale moze to efekt 'swiateczny'. Teraz gdy
      wykanczam mieszkanie widze troche wad np. niektore otwory drzwiowe sa niestandartowe i trzeba
      je zmniejszac kilka centrymetrow, rury w lazienkach sa 'na scianie' co pomaga w dowolnej
      aranzacji pomieszczen ale ich 'wkuwanie' jest drogie, lekko nierowna podloga (ok centymetra
      roznicy na kilka metrach). Ale ogolnie ludzie ktorzy wykanczaja dla mnie mieszkanie, a maja
      duze doswiadczenie, chwala jakos.
      No i jeszcze: u mnie, a mam wrazenie ze na Wyscigach tez, sa dosc ladne ale dziwne okna.
      W niektorych tylko srodkowa czesc sie otwiera, nie mam pojecia do dzis jak myc te zewnetrzne
      czesci. Wada mieszknia jest tez to ze nie ma stalego lacza internetowego, przy takich cenach
      powinno byc!!!!
      ewa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka