Dodaj do ulubionych

JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębocka

09.07.06, 08:32
Zapraszam wszystkich, którzy kupili lub zamierzają kupić mieszkanie w JW na
Głębockiej(Białołęka). Sam zamierzam kupić mieszkanie w tej inwestycji.... Co
o niej sądzicie, co udało się wam wynegocjować w waszych umowach? Deweloper
mie ma pozwolenia na budowę, ba, nawet nie jest właścicielem wszystkich
działek a już sprzedaje mieszkania. Czy to jest zgodne z prawem?
Obserwuj wątek
    • smutek20 Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo 09.07.06, 10:13
      nie jest to zgodnez prawem, tylko on nie sprzedaje a prowadzi rezerwacje
      mieszkan co nie oznacza sprzedazy, daje ci obietnice ze jak kupi ziemie,
      dostanie pozwolenie na budowe to masz zagwarantowane mieszkanie ktore sobie
      wybrałes i na poczet ktorego pewno wpłaciłes jakas sume pieniedzy. ja bym wto
      nie wchodzila. O JWc napisano na forum tomy ksiazek poczytaj i olej JWC
    • Gość: Ola Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 09.07.06, 19:30
      Nie chce cie obrazic ,ani zniszczyc twoich marzen,ale naprawde dobrze sie
      zastanow jesli nie chcesz zostac bankrutem z reka w nocniku.To jest najgorszy
      deweloper budujacy w W-wie -pod kazdym wzgledem .Posiada wyroki sadowe
      zabraniajace mu umieszczania niezgodnych z prawem zapisow w swoich umowach,mimo
      to nadal wciska te nieuczciwe umowy do podpisu klientom wyludzajac pieniadze
      nie do odzyskania,niedotrzymuje terminow wykonania/latami/niedokancza budow,nie
      wykonuje zobowiazan zawartych w umowach.A jakosc tych wykonanych nieco lepsza
      od ruiny.Przed podjeciem decyzji przeczytaj choc kilkanascie stron postow na
      forum dotyczacych dzialalnosci tego dewelopera.Zycze ci zebys dobrze wybrala i
      nie stracila gotowki!
    • Gość: diks Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: 195.205.147.* 10.07.06, 16:04
      Zgadza się. Lepiej kupić coś w płycie niż być petentem u JW. Goście się nie
      szczypią. Ostatnio też zaczeli sprzedawać rezydencję Quatro przy Łukowskiej vis
      a vi planowananego zjazdu z Siekierkowskiej na Grochowska. Cena 5700zł/m2 (bo
      Kuryłowicz projektował). To nowa jakość w tej okolicy, szkoda że tylko cenowa.
      Zapraszamy.
      • Gość: ziuta40 Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 16:14
        Ja nie rozumiem jak ludzie mogą się jeszcze w to pchać, może ktoś kto kupił w
        JWC powie cokolwiek na plus, zebym zrozumiła o co tu chodzi?
        • Gość: ja Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 17:44
          przy odkrytej -obok placu budowy odkryta 1-jest maleosiedle podobno .JVC.Czy
          ktoś wie jakie????co powiedzą mieszkańcy ,jak sie mieszka w tamtej okolicy przy
          wale????pozdrawiam uczestnikow forum.
        • Gość: mc Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.lcel.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.06, 08:42
          ja kupiłem u nich moje poprzednie mieszkanie ale niestety powiedzieć coś na
          plus nie mogę, nic mi nie przychodzi do głowy
          • Gość: Bloomer Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: 62.29.137.* 11.07.06, 09:47
            Ja u nich tez kupilem no i w zasadzie nie mam jakis wiekszych zastrzezen...
            no moze nie sa jacys mega mili i nie dbaja o klienta, bo w glownej mierze
            zatrudniaja buractwo (moze kwestia oszczednosci) no i oczywiscie ta
            niewidzialna reka rynku - jak popyt na mieszkania jest wiekszy od podazy, jest
            wtedy rynek dostawcy dobr i wlasnie ten dostawca moze sobie nas wszystkich
            olewac bo po co ma sie wysilac jak i tak zarobi, i tak do niego przyjda i kupia
            bo innej opcji juz nie maja... mysle ze JW troche sie zmitologizowalo i wszyscy
            psiocza na nich, nawet ci co od nich nigdy nic nie kupili, a to po prostu
            zwykly cwaniacki developer jakich w kraju masa ! przynajmniej duzo buduja i nie
            padna przed zakonczeniem prac, jak niektore spoldzielnie jeszcze do niedawna,
            albo firmy ktore zajmuja sie budowa jednej inwestycji, gdzie wystarczy ze nie
            sprzedadza polowy mieszkan i leza ... pzdr
          • Gość: ja Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 17:40
            dlaczego,co najbardziej Cisię nie podaba???wazne aby ustrzec sie problemow,na
            co powinnam zwrócić uwagę kupując u developera???
            • Gość: mc Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.lcel.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.06, 10:55
              > dlaczego,co najbardziej Cisię nie podaba???wazne aby ustrzec sie problemow,na
              co powinnam zwrócić uwagę kupując u developera???< - zakładam że pytanie było
              do mnie. Co mi się nie podobało ? Przede wszystkim jakość. Fakt że mieszkanie
              które ja kupiłem budowane było pod koniec lat 90-tych i z tego co obserwuję
              teraz to może rzeczywiście jest nieco lepiej ale lepiej chyba tylko w stosunku
              do ICH jakosci z końca lat 90-tych, bo napewno nie w stosunku do innych
              deweloperów. I nie chodzi tu o jakość zastosowanych materiałów wykończeniowych
              ale po prostu o jakość materiałów konstrukcyjnych i wykonanie konstrukcji.
              Krzywe, pękajace, odbiegające od pionu ściany konstrukcyjne, niedostosowanie
              fundamentów do rodzaju gruntu, w dodatku dołozenie w trakcie budowy dodatkowego
              pietra mogą chyba przerażać, prawda ? Zamiast kostki na osiedlu - zapadajacy
              się beton, brama do garażu przeznaczona do domku jednorodzinnego a nie do bloku
              gdzie otwiera się ją co kilkanascie minut, po kilku latach do wymiany podobnie
              jak drzwi wejsciowe do budynku czy wykończenie schodów wejściowych. W garażu
              nie zadali sobie nawet trudu aby wyrownać posadzkę. Wymieniony kocioł CO.
              Wymieniane izolacje tarasów. O elewacji zewnetrznej lepiej nie wspominać -
              zaczęła się sypać i odpadać wielkimi płatami. O placu zabaw dla dzieci
              przypomnieli sobie po wybudowaniu mieszkania. Właściwie od poczatku jeden
              wielki i nieustajacy remont. I tak w sumie nieźle bo w ich wcześniejszych
              budowach obrywały się balkony i stropy a sciany trzeba było skrecać srubami.
              Strach pomyslec co bedzie po 15-20 latach. Kupując mieszkanie musisz miec
              pewność ze będziesz w nim mogła mieszkać nawet do konca życia, kupując od JWC
              moim zdaniem tej pewnosci nie masz. Na pewno znajdziesz ludzi zadowolonych z
              JWC, może trafili na lepszą ekipę, może mają mniejsze wymagania. Może budują
              ciut lepiej bo budują teraz olbrzymie pekiny i cos tam na te proste sciany kasy
              zostaje. Ale jeśli to bedzie przy Głebockiej miałbym obawy, po pierwsze to
              tereny pobagienne więc znając ich jakość budnek moze zacząć się zapadać, po
              drugie trochę na uboczu wiec pewnie wyślą tam najgorszą ekipę bo te lepsze bedą
              budować ich sztandarowe inwestycje na Mokotowie czy Bemowie. Weź też pod uwagę
              to że napewno bedzie to osiedle mocno zagęszczone, po jakimś czasie osiedle
              bedzie przedstawiało opłakany widok nie tylko z powodu jakosci ale też dużej
              ilosci mieszkańców po prostu, często mieszkańców dość specyficznych (nie chcę
              nikogo obrazić). I jeszcze jedno - jesli będziesz chciała sprzedać to
              mieszkanie, to już dzisiaj wielu kupujących na rynku wtórnym pyta czy budynek
              na pewno nie był budowany przez JWC. Wystraszyłem Cię już wystarczająco ? Nie o
              to mi chodzi, zapytałaś co było źle więc piszę a to tylko część problemów. Wiem
              co dzieje się teraz na rynku i wiem jakie są ceny ale może jeszcze się
              zastanów, poczytaj inne posty znajdziesz ich na tym foróm mnóstwo i bardzo
              niewiele pozytywnych. Życzę dobrego wyboru i pozdrawiam.
              • Gość: ja Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 16:52
                Fejnie, dziekuję Ci za obszerne wyjasnienia?? Napisz tez,jeśli mozesz, o
                którym osiedlu JVC piszesz??Ja myślę więć o Odkrytej 1-cenowo ok-choć słup i
                piaskarka to o TereniX czytam raczej dobre posty.
                Pozdrawiam.
                • Gość: mc Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.lcel.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.06, 09:11
                  Wybacz, nie chcę pisać o które osiedle mi chodzi (w końcu ktoś to mieszkanie
                  kupił, a wcale nie jest przyjemna świadomość że sprzedajesz człowiekowi bubla
                  za ciężkie pieniądze). Pierwsze inwestycje JWC powstawały w Ząbkach, jeśli
                  chcesz zobaczyć ich budynki ruszone już nieco zębem czasu przejedz się tam,
                  jeśli bywasz na Nowodworach rzuć okiem na budynek przy skrzyzowaniu Topolowej i
                  Światowida (chyba), taki moloch zielono-biało-żółty chyba, dla mnie to koszmar.
                  Jeśli już tam będziesz, z tyłu za tym osiedlem w kierunku Odkrytej mozesz
                  zobaczyć osiedle wybudowane przez BMI, moim zdaniem to solidna firma, mają
                  rozpoczynać budowę nowego osiedla gdzies na Tarchominie (choć cenowo są jednymi
                  z droższych). Nowsze osiedla JWC możesz natomiast zobaczyc przy Majolikowej (te
                  mniejsze jasno-żółte bloczki są nawet do przyjęcia). Przy Majolikowej masz przy
                  okazji możliwość obejrzenia osiedla wybudowanego przez Terenix (w środku,
                  pomiędzy osiedlami JWC), moim zdaniem nie wygląda to źle. Nie wdepnij tylko
                  przypadkiem w Salwatora. Na Nowodworach budować nowe osiedle ma też chyba Barc,
                  ale ten opinię ma podobną do JWC.
                  • Gość: jw Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.crowley.pl 13.07.06, 11:28
                    jw to badziew dla wieśniaków
    • hcl1 Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo 13.07.06, 18:00
      Witam,
      kupiłem mieszkanie na Głębockiej. Umowa z całym dobrodziejstwem jest nie do
      wynegocjowania. Wiem ze źródeł wewnątrz, że pozwolenie będzie na
      wrzesień/październik. Generalnie powiem tak - dla siebie bym nie kupił, na
      inwestycję jak najbardziej, metr poniżej 4k, co jest już rzadkością, duże
      odstępy we wpłatach - praktycznie za 20% wartości ma się mieszkanie przez długi
      okres czasu, a koniunktura pompuje cenę, o reszcie nie muszę mówić. Pozdrawiam.M
      • Gość: de Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.elarnet.pl / 193.238.180.* 13.07.06, 19:36
      • Gość: deckart Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.elarnet.pl / 193.238.180.* 13.07.06, 19:36
        Witam,

Tak z ciekawości - wiesz może jaki tam jest przedział cenowy??

pozdr.
        d.

> Witam,
        > kupiłem mieszkanie na Głębockiej. Umowa z całym dobrodziejstwem jest nie do
        > wynegocjowania. Wiem ze źródeł wewnątrz, że pozwolenie będzie na
        > wrzesień/październik. Generalnie powiem tak - dla siebie bym nie kupił, na
        > inwestycję jak najbardziej, metr poniżej 4k, co jest już rzadkością, duże
        > odstępy we wpłatach - praktycznie za 20% wartości ma się mieszkanie przez długi
        >
        > okres czasu, a koniunktura pompuje cenę, o reszcie nie muszę mówić. Pozdrawiam.
        > M
        • hcl1 Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo 14.07.06, 09:31
          Z tego co pamiętam to od 3.550 do 3.950 brutto. Pozdrawiam!
          • Gość: deckart Re: JW Construction - nowa inwestycja - ul. Głębo IP: *.elarnet.pl / *.elartnet.pl 14.07.06, 22:04
            Wielkie dzięki :-))

hcl1 napisał:

> Z tego co pamiętam to od 3.550 do 3.950 brutto. Pozdrawiam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka