Dodaj do ulubionych

mieszkanie na pradze poludnie

19.09.06, 21:59
Witam wszystkich. To moj pierwszy raz na forum no ale zawsze musi byc ten
pierwszy raz.
Nie jestem z Warszawy a chce kupic mieszkanie na pradze poludnie.
Jak na razie ogladalam jedno na pradze polnoc 45m za 250. Bardzo mi sie
podoba,tylko troche sie boje bo to slyszalam ze bardzo niebezpieczna okolica.
Na ulicy poludniowej. Czy ktos kto tam mieszka moglby mi cos poradzic, czy
cena jest nie za wysoka jak na to miejsce i czy tam jest naprawde tak zle.
bardzo prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: K Re: mieszkanie na pradze poludnie IP: 81.210.12.* 20.09.06, 13:10
      Praga Pradze obecnie nie rowna, to co bylo 10 lat temu obecnie zostalo wywrocone do gory nogami. Napisz dokladnie jakie rejony dokladnie tej Pragi to moze cos wiecej mozna bedzie powiedziec.

Ja spedzilem troszke lat na Pradze, ale na Pradze pln. W samym centrum "bronxu" czyli targowek w okolicach "kirkutu" - cmentarza zydowkskiego, a teraz, po latach te miejsca ZUPELNIE nie przypominaja tego co ja mialem "przyjemnosc" poznawac jako mlody szczyl.

Pzdr.
      K
      • Gość: Aldona Re: mieszkanie na pradze poludnie IP: 82.139.8.* 20.09.06, 13:40
        Ogladalam 2 mieszkania na Pradze Poludnie ,kazde z nich :2-pokojowe,nowe/oddane
        IV kw/2005/z miejscem postojowym w garazu podziemnym,wykonczone extra pod
        klucz :glazury,gresy.bialy montaz w lazience z pralka i podwieszana
        suszarka.Aneks kuchenny -zabudowa na wymiar z dodatkowym barkiem ,sprzet agd
        nowy whirpoola:plyta ceramiczna piekarnik ,zmywarka,okap z wymuszonym
        obiegiem,zlewozmywak i bateria z wyciagana wylewka-Franke.Podlogi w pokojach
        mozaika parkietowa-salonowa,w przedpokoju szafy z lustrami.Balkon z
        gresem.Mieszkanie na 1 pietrze okna na poludnie maly bloczek okolo 15
        mieszkan,teren ogrodzony ,zamkniety.Cena do niewielkiej pertraktacji 390 tys
        pln, mieszkanie okolo 46m2.Widac ,ze nie robione pod sprzedaz ,tylko dla
        siebie.Mozna go bylo przejac z kredytem na siebie ,doplacajac gotowka
        roznice .Pododalo mi sie bardzo-niestety zabraklo mi zdolnosci kredytowej.
    • Gość: eM Re: mieszkanie na pradze poludnie IP: 82.177.111.* 21.09.06, 10:34
      ul. Poludniowa jest w Wawrze a nie na Pradze Polnoc... wiem, bo tam mieszkam...
      okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna, a do tego cisza i spokoj bo halasy
      miasta tam nie docieraja.. i ceny sa rzeczywiscie duzo nizsze niz w innych
      dzielnicach..
      no chyba, ze jest jeszcze jakas inna Poludniowa, o ktorej nie wiem...
      pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka