Dodaj do ulubionych

getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach

IP: *.acn.waw.pl 07.10.06, 17:44
Witam wszystkich
Ostanio zainteresowałem się następującą inwestycją: www.gethouse.pl/.
Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych informacji dotyczących solidności
tego developera. Dlatego na tym forum chciałbym się zapytać czy może ktoś
inny już się interesował tą inwestycją albo ma jakieś doświadczenia z tą
firmą. A być może (ponieważ kilka bliźniaków już jest sprzedanych) jest tu
ktoś kto już się zdecydował tam zamieszkać.

Pozdrawiam

Artdzi
Obserwuj wątek
    • Gość: Jarecki Re: getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 00:59
      Gethouse to nie jest deweloper tylko firma posredniczaca i załatwiająca
      kredyty. Mieszczą sie w Wawie przy Domaniewskiej i sa bardzo kiepscy. Zero
      profesjonalizmu. Ja sie tam przeszedłem i zawróciłem. Nie warto.
      • Gość: D Mioduszewski Re: getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach IP: *.chello.pl 31.10.06, 20:17
        getHouse.pl jest deweloperem, który realizuje w tej chwili swój pierwszy
        projekt na polskim rynku - Kameralne Osiedle w Jankach. Do maja 2006
        rzeczywiście realizował sprzedaż innym deweloperom. W tej chwili poza
        Inwestycją w Jankach przygotowuje projekty mieszkaniowe na Woli i w Wołominie.
        Projekty będą komercjalizowane w połowie 2007 roku.

Odpowiadając także na wcześniejszy komentarz, zapewniam, że warto nas odwiedzić
        w biurze na Domaniewskiej jak i na Inwestycji w Jankach. Pozdrawiam, Dariusz
        Mioduszewski.
      • Gość: Krzysiek Re: getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach IP: *.chello.pl 31.10.06, 20:28
        trochę jestem zaskoczony wypowiedzią Jareckiego, akurat kupiłem od nich dom i
        byłem totalnie zaskoczony wyjściem do klienta - są najlepsi z jakimi gadałem.
        Załatwili mi też kredyt - wszystko szybko i czytelnie. Polecam wszystkim
        • ewwka1 Mioduszewski-chello, krzysiek-chello ????????? 31.10.06, 22:38
          2 maile wysłane w odstępie kilku minut...
          Co za zbieg okoliczności!!!!
          • Gość: obserwator Re: Mioduszewski-chello, krzysiek-chello ???????? IP: 217.153.44.* 02.11.06, 13:30
            Witam,
            swietna lokalizacja Janki!!!
            Tylko kilka kilometrow od Warszawy i notoryczny brak korkow nawet w niedziele i
            swieta. Jedzie sie gora 20 minut. Tylko pogratulowac wyboru i mieszkajmy w
            Jankach. Wyjazd z Warszawy w piatkowy weekend Wislostrada to pikus w porownaniu
            z Jankami.
            Pzdr
    • Gość: reska Re: getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.07, 14:18
      witam, ponaglam watek, chce tu na kameralnym osiedlu kupic mieszkanie. Niech
      odezwie ktos kto juz mieszka lub ma jakies zdanie na temat tego dewelopera!
      reska
      • Gość: Marta Re: getHouse - Kameralne Osiedle w Jankach IP: *.acn.waw.pl 31.01.07, 15:43
        witam, proszę o kontakt pod numerem telefonu 512 471 771 lub 505 199 092,
        odpowiem na pytania.

Pozdrawiam,
        Marta

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka