Dodaj do ulubionych

herox na rację...

IP: *.unused.zigzag.pl 11.04.07, 19:37
mieszkania ciągle w górę...
bez końca...

oferty.net/raporty/
W W-wie o 3% w ciąg miesiąca!
Obserwuj wątek
    • Gość: nieposhi Re: herox na rację... IP: 12.21.160.* 11.04.07, 19:39
      Uwazaj co piszesz. Poshi zaraz sie odezwie ze to artykul sponsorowany.
    • Gość: kawu Re: herox na rację... IP: *.spray.net.pl 11.04.07, 20:13
      Gość portalu: wielbiciel H napisał(a):

> mieszkania ciągle w górę...
      > bez końca...
      >
      > oferty.net/raporty/
      > W W-wie o 3% w ciąg miesiąca!

a jak ja pisalem, ze w wawie na koniec 2008 roku srednia cena z metra
      przekroczy 30 tys to nikt nie chcial wierzyc :-(
      • Gość: thesopranos Re: herox na rację... IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.07, 20:20
        > a jak ja pisalem, ze w wawie na koniec 2008 roku srednia cena z metra
        > przekroczy 30 tys to nikt nie chcial wierzyc :-(

tylko 30 tys? chyba zartujesz - sam kupilem 18,5 mieszkania po promocyjnych
        cenach w zeszlym tygodniu bo za jedyne 23 tys za m2 - swietna lokalizacja (do
        centrum warszawy tylko 19 km a do autobusu spacerkiem 40 minut i las i pola
        blisko) i wg. moich wyliczen to na koniec 2008 roku cena bedzie ok 727 tys za m2
        - wszyscy mowia ze bedzie roslo liniowo po 50% rocznie ale mi sie wydaje ze to
        bedzie roslo w postepie geometrycznym!!!! a w 2012 kiedy bede je sprzedawal
        planuje skasowac 27 mln EUR za m2 - wiesz, wejdziemy w srefe euro to w polsce
        ceny poleca w gore ze az strach pomyslec normalnie... nie?? super bedzie :)
        • Gość: kawu Re: herox na rację... IP: *.spray.net.pl 11.04.07, 20:55
          > zeszlym tygodniu bo za jedyne 23 tys za m2 - swietna lokalizacja (do
          > centrum warszawy tylko 19 km a do autobusu spacerkiem 40 minut i las i pola
          > blisko) i wg. moich wyliczen to na koniec 2008 roku cena bedzie ok 727 tys za
          > m2.

Bedziesz trzymal tak dlugo? Az do 2012? W sumie jest to niezly pomysl, choc
          zastanawiam sie czy nie zlozyc oferty kupna - tak po 28 - 29 tys z metra. A te
          18 metrow to z jednym oknem, czy bez? Bo jak bez to raczej nie kupie za wiecej
          niz 27tys. Powiedzialbys jeszcze czy po drodze do autobusu przez las sa jakies
          grzyby, to moze nawet i bez okna bym sie zdecydowal na zakup. Rozumiem, ze w
          mieszkaniu jest prad i kanalizacja? To jest warunek ewentualnej transakcji.
          pozdrawiam!
          • Gość: wujek Re: herox na rację... IP: 89.240.97.* 13.04.07, 00:35
            nie zapomnijcie o swiezym powietrzu. Warte dodatkowo 5tys m2. Kto ma mieszkanie
            w Warszawie siedzi na zlozach ropy niochy Saudi lub Iraq. Gdyby Bush o tym
            wiedzial....
    • Gość: der Re: herox na rację... IP: *.acn.waw.pl 11.04.07, 22:33
      i komu wierzyc??
      :-)
      raporty.rednetproperty.com/g/raporty_2007/publikacje/rednet_miesiecznik_03_2007_002.pdf
      • Gość: her Re: herox na rację... IP: *.aster.pl 11.04.07, 22:49
        > i komu wierzyc??

pozostaje nam wierzyć heroxowi!
        to nieprawda, że ceny rosną 3% miesięcznie.
        One rosną tyle co 12 godzin
      • Gość: heheh Re: herox na rację... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 23:00
        Nikomu sam swoje mieszkanie wystawiłem za 20 tys za metr, nie sprzedałem ale
        biegli analitycy w statystykach je odnotowali
      • herox Re: herox na rację... 12.04.07, 08:49
        Gość portalu: der napisał(a):

> i komu wierzyc??
        > :-)
        > <a

Rednet ma swoją strategię zaniżania cen mieszkanek i zawyżania domów.
        A nikt nikomu nie wmówi, że dom jest lepszy, bo lepsze jest mieszkanko i już.

Dziękuję za uznanie moich prognoz, jak pamiętacie rok temu prognozowałem, że
        cena średnia osiągnie 16 tys/m2 - teraz jest to na wyciągnięcie ręki, jednak
        dynamika rynku zaskoczyła także i mnie i dlatego cena średnia od jakiegoś czasu
        prognozowana jest na poziomie 22 tys/m2.
        • r.k szanowny panie 12.04.07, 14:16
          powiem tak, już nie można tego czytac tych wszystkich buńczucznych zapewnien i
          pożal sie Boże prognoz-ludzie dośc ! 22K za metr to bedzie jak pieprznie kometa
          w wyburzy 3/4 tego miasta - wtedy tak!!
          a swoją drogą szanowny pan H. namawiał do budowania domów i co zbudował
          coś ...? bo jakos nigdzie na ten temat sie nie wypowiedział.? ZAPOMNIAŁ, PEWNIE
          TAK!

• Gość: facio Re: herox na rację... IP: 89.240.97.* 13.04.07, 00:36
          herox, ty habitualny onanisto!!!
          • Gość: antyherox-xerox Re: herox na rację... IP: 81.15.149.* 13.04.07, 08:43
            oczywiście, że herox ma rację, chłopak ma monopol na rację i generalnie
            siocioholikowi trzeba pomoć, siedzi w Internecie w oderwaniu od rzeczywistości
            z braku poczucia własnej wartości... można chyba wykazać odrobinę
            zainteresowani nim i chociaż przytakiwać, no bo co to kogo kosztuje, niech
            chłopak się cieszy
            • Gość: waldi Re: herox na rację... IP: 217.153.99.* 15.04.07, 08:46
              a niby czemu ceny miszkań mają spadać, działki w górę idą, budowlańcy emigrują,
              materiały są nawet o 100 droższe.

to są przesłanki fundametanle, ;) tak to się chyba nazwywa
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka