Dodaj do ulubionych

A w US egzekucje komornicze na masową skalę...

IP: *.aster.pl 13.03.08, 20:33
foreclosure = przejęcie nieruchomości przez bank z powodu
niespłacania kredytu

U.S. Home Defaults, Foreclosures Rise 60% in February

March 13 (Bloomberg)
Obserwuj wątek
    • Gość: fifi Re: A w US egzekucje komornicze na masową skalę.. IP: *.aster.pl 13.03.08, 22:19
      Zapraszamy na forum 'developerzy-USA'. Ponieważ tutaj ryzykujesz
      byciem przyłapanym przez muffę na tzw 'gruszce' ;-) - i słusznie.
    • mufffa Re: A w US egzekucje komornicze na masową skalę.. 14.03.08, 20:45
      w rzeczy samej! miliony kijanek jak krew w piach... tzn. jak kijanki
      w jakąś amerykańską gazecinę!

Licznik gruch:
      -------------------
      pies_na_bielizne: 6
      heheheheh: 2
      kupiec: 1
      zyski_na_papierze: 3
      max: 1
      xxx: 1
      spec: 2
      -------------------
      Sumarycznie gruch: 16
      • kensio Muffa i zborowe akty onanizmu 15.03.08, 12:26
        Mufka a moze założysz kólko "waleni" gruch, cobysmy mogli to robic
        wspolnie, jeden kolega patrzy na klejnoty drugiego?

Męcza już mnie te samotne gruchy :D
      • Gość: }- mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.08, 17:52
        Pomyliłeś fora. Lax ci oczy zalał ?
        • Gość: gg Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: 89.100.191.* 15.03.08, 20:46
          muffa? co trzeba zrobic, by trafic na Twoja liste? wzorowac sie na USA? nie wiem
          wiec pytam
          • Gość: mgmg Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.aster.pl 15.03.08, 21:41
            wystarczy zakładać tematy o rynku nieruchomości w Hiszpanii, USA czy
            Anglii na forum 'developerzy-Warszawa', które pierwotnie
            przeznaczone było do wymiany informacji między potencjalnymi
            mieszkańcami lub mieszkańcami, obecnie z uwagi na solidnie
            spęczniałą grupę frustratów stało się poligonem trzepania gruch, w
            postaci liczenia ofert, śledzenia rynków za Wielką Wodą itd
            (wszystko, byle nie na tematy które powinny tu być faktycznie
            omawiane)
            • Gość: }- mgmg i mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.08, 22:55
              • Gość: mgmg Re: mgmg i mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.aster.pl 16.03.08, 00:08
                dziękujemy, nie skorzystamy, my nie zakładamy wątków o Hiszpanii ani
                USA (względnie zakładamy je tam gdzie jest na to miejsce).Dzieki za
                gościnność ale nie będziemy psuć wam orgietki z własną kończyną
                górną (pozwoliłem sobie odpowiedzieć również za Muffe)
            • xin2 Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. 16.03.08, 00:54
              Jakoś Waszych wątków o konkretnych inwestycjach i developerach nie widzę. Widać
              Was za to w większości wątków o rynku nieruchomości w Hiszpanii, USA czy Anglii.
              Podbijacie je bez sensu. Z zawzięciem śledzicie to forum, a i licznik ofert nie
              jest wam obojętny! To jest mechanizm znany seksuologom, tzn. niezrealizowany gej
              nienawidzi innych gejów itp. Jak to jest u was?
              • Gość: mufffa To nie moja wina że lubie patrzeć na cudze gruchy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 01:12
                Mam to po tatusiach.
              • Gość: mgmg Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.aster.pl 16.03.08, 01:35
                na sprawach gejowskich się w przeciwieństwie do ciebie kompletnie
                nie znam

ja bym porównał moją obecność na tych wątkach do innego mechanizmu-
                otóż jak gołąb obsrywa mi parapet, to ja go zawzięcie czyszczę, mimo
                że zdaję sobie sprawę że nazajutrz będę musiał to powtórzyć

jeżeli tobie guano nie przeszkadza, to rozumiem ten wybór - będę
                walczył z nim sam. żegnam
                • Gość: mufffa Nu Nu mgmg bzidalu, natury nie oszukasz. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 02:15
                • xin2 Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. 16.03.08, 10:24
                  Komentarz do spraw gejowskich, no po prostu błyskotliwy! Do takich jak Ty trzeba
                  wprost - to był przykład, który można rozszerzyć na inne zachowania.

Rozwijając Twoje jakże lepsze porównanie, to zachowujesz się tak jakbyś gównem
                  ten parapet czyścił z gówna. W ten sposób zawsze gó.. na nim będziesz miał
                  zawsze. No chyba, że właśnie na tym Ci zależy.
                • Gość: jarek Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.wro.vectranet.pl 16.03.08, 20:46
                  > otóż jak gołąb obsrywa mi parapet, to ja go zawzięcie czyszczę,

czyżbyś uważał że ci którzy twierdzą że nastąpi znaczny spadek cen
                  ci szkodzili ???? w jaki sposób ? masz coś do sprzedania a forum
                  uważasz za opiniotwórcze i warte zainteresowania (przynajmniej w
                  takim stopniu jak twój zasrany parapet ?;)??
                  • Gość: mgmg Re: mufffa zapraszamy na forum onanistów. IP: *.aster.pl 16.03.08, 22:31
                    Kto ci skłamał że tak uważam?
                    Gość przekleił artykuł , pomijam już że warszawy raczej on nie
                    dotyczy, ale takich artykułów było tu już wklejanych masa a w tym
                    nie ma nic nowego - a nawet jeżeli jest, to autorowi nie chciało się
                    tym wspomnieć ani słowem. Więc co, mam dziękować za informację?
                    Gdybym chciał dowiedzieć się czegoś o kryzysie subprime to sobie
                    znajdę. A tu myślałem że będzie o warszawskich developerach
                    • Gość: }-- mufffa i mgmg zapraszamy na forum onanistów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 22:46
                      • mufffa Projekcja 17.03.08, 12:25
                        ale dlaczego MY do onanistów? przecież to WY walicie gruchy na
                        okrągło i do znudzenia jak klerycy w seminarium

to co robicie w psychologii nazywa się projekcja klasyczną,
                        uważajcie bo może prowadzić no stanów paranoidalnych...

tylko czekać, jak jakiś mieszkający kątem u matki paranoik zarąbie
                        recepcjonistkę w JWC :))
                        • Gość: }-- Lupisz patrzeć niedobry chłopczyku ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 20:40
    • Gość: xxx przestraszyłem się, że w Urzędach Skarbowych... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.08, 22:24
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka